Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Якісні натяжні стелі
від компанії Art Decor
з 17 річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Києві та області з 2010 року

Власне виробництво

Сертифіковані матеріали

Гарантія 17 років

Кваліфіковані спеціалісти

Наші переваги

Безпека

Використовуються вибухобезпечні полімерно-композитні газовий балони, які відповідають високим вимогам безпеки

Чистота

При монтажі використовуємо перфоратор з пилозбірником, який гарантує мінімальну запиленість приміщення. Після нас завжди чисто!

Екологічність

Ми використовуємо безпечні, сертифіковані екологічно чисті полотна і матеріали. Запах після нагрівання порожниною вивітрюється за 2 дні

Якість

17 років офіційної гарантії на ПВХ полотно і комплектуючі. Гарантуємо, що Ваш натяжна стеля не змінить колір і не буде деформований.

Види натяжних стель

Залежно від матеріалу натяжні стелі діляться на дві великі групи – плівкові і тканинні.

Плівкові натяжні стелі являють собою ПВХ плівку завтовшки 0,17-0,3 мм. По фактурі бувають глянсовими, сатиновими і матовими. Тканинні полотна виконані з штучних переплетених ниток, просочених поліуретаном. По фактурі бувають тільки матовими. Ціна в 2-3 рази вище плівкових полотен.

Матовi натяжні стелі

Матову фактуру можуть мати тканинні і плівкові полотна. За зовнішнім виглядом нагадують ідеально отштукатуренну стелю. На них відмінно виглядає будь-який малюнок. У разі тканинного полотна малюнок за зовнішнім виглядом нагадує картину.

Матова стеля є універсальною. ЇЇ встановлюють всюди, включаючи дитячі кімнати (глянцеві і сатинові стелі в таких приміщеннях робити небажано).

Глянцеві натяжні стелі

Виконуються тільки з ПВХ плівки. Відмінна риса – лакована зовнішня поверхня. Завдяки цьому вона набуває властивостей дзеркала – відображає всі предмети, які знаходяться під нею.

Надає приміщенню святкового вигляду, візуально збільшує висоту стелі. Малюнок, як правило, на глянцевих натяжних стелях не завдається. Чудово виглядають, як в невеликих, так і в великих приміщеннях.

Сатинові натяжні стелі

Також виконуються з ПВХ плівки особливою структури, схожою на структуру сатину. Відбивна здатність їх нижче, ніж у глянцевих поверхонь. Вони відбивають світло, але властивостей дзеркала не мають.

Завдяки структурі сатинового полотна, відбите світло набуває перламутровий ефект – під різними кутами зору має різний колір. Також малюнок на сатинових натяжні стелі зазвичай не наноситься.

Тіньові натяжні стелі

Тіньова натяжна стеля, по всьому периметру між стіною та полотном має зазор шириною 6 мм. Оскільки візуально взагалі не видно, як кріпиться полотно до стіни (між ними виходить густа темна тінь, тому стеля так і названа), зорово здається, що натяжна стеля ширяє в повітрі.

Парящі натяжні стелі

Парящі натяжні стелі це один з варіантів натяжної стелі з підсвічуванням. Родзинку йому надає алюмінієвий профіль спеціальної конструкції, який є одночасно фіксатором натяжного полотна та основою для кріплення до нього світлодіодної стрічки.

Безщілинні натяжні стелі

✅Новинка в області натяжних стель!
При встановленні стелі безщілинним методом відпадає необхідність у декоративній вставці (завширшки приблизно 13 мм), яка закриває щілину між натяжним полотном і стіною.

Тканинні натяжні стелі

(HEYtex, CLIPSO, DESCOR)

Компанія Art Decor працює тільки з сертифікованою в Україні продукцією відомих брендів, тому вона повністю в екологічному плані безпечна.

Натяжні стелі "Ширяючі Лінії" (Світлові лінії)

«Ширяючі лінії» це спеціальні алюмінієві профіля, що являють собою смугу шириною від 3 до 8 см, всередину яких монтується LED стрічка.

Натяжна стеля із треком

Магнітна трекова система є групою світильників, які встановлені на шинопроводі і можуть переміщатися по ньому.

Світлова натяжна стеля

Світлова натяжна стеля – являє собою білу матову стелю, яка виконує функцію світильника. При включенні вся поверхня світиться рівномірним світлом.

Натяжні стелі з фотодруком

Фотодрук дозволяє посилити естетичну дію натяжної стелі. Сюжети можуть бути різні – від абстрактних малюнків до репродукцій відомих картин.

Малюнок наноситься екологічно безпечним чорнилом.

Багаторівневі натяжні стелі

Дворівневі натяжні стелі є конструкцією, що складається з декількох натяжних полотен, закріплених на різних рівнях.

Наші сертифікати

Готові рішення

Тіньова натяжна стеля

У тіньовій натяжній стелі відсутнє стикування полотна зі стіною. Зрительно здається, що стеля парить в повітрі.

площа

5.00 м2

кiл-сть кутів

4

колір

білий

фактура

мат

час монтажу

4 години

Тканинна натяжна стеля

Тканинні натяжні стелі ✅ (HEYtex, CLIPSO, DESCOR)- дихаючі та екологічні!

площа

12.00 м2

кiл-сть кутів

4

колір

білий

фактура

мат Descor (Німеччина)

час монтажу

5 годин

Світлові лінії

Натяжна стеля «світлові лінії» має ще назви – «Парящі лінії» або «Світлові лінії».

площа

2.00 м2

кiл-сть кутів

4

колір

білий

фактура

мат

час монтажу

8 години

Переваги натяжних стель

Тільки екологічно чисті полотна

Всі існуючі на сьогоднішній день на ринку натяжні стелі являють собою штучні матеріали. Тканинні полотна складаються з поліефірних ниток, просочених поліуретаном, а ПВХ плівка виконана з полівінінілхлоріда.

Але, в той же час, вся продукція відомих брендів проходить випробування і сертифікована на екологічну безпеку, пожежна безпека і т.д. Тому з точки зору екології натяжні стелі відомих брендів безпечні.

Тобто вони не виділяють в повітря шкідливих хімічних речовин, якщо їх експлуатувати в допустимому температурному діапазоні. Тільки таку продукцію наша компанія пропонує своїм клієнтом.

Термін експлуатації натяжної стелі більше 30 років

Хоча гарантійний термін натяжної стелі варіюється в межах 10-17 років, реальний термін експлуатації становить 30-50 років. Більше служать тканинні натяжні стелі, менше – з ПВХ плівки. Але така довговічність досягається при трьох обов’язкових умов:

  1. якісне натяжний полотно (це автоматично гарантується, якщо ви купили продукцію відомого виробника або у відомій компанії);
  2. якісний монтаж (тому краще довіряти його відомим компаніям);
  3. правильна експлуатація (під правильною експлуатацією розуміється потрібний температурний режим (не нижче + 5 ° С для ПВХ плівки), прибирання допустимими миючими засобами і т.д.)

Мінімальна втрата висоти приміщення (3-5 см)

Залежно від конструкції натяжної стелі і способу його монтажу, він може «вкрасти» в середньому 3-5 см висоти, тобто не більше 2%. Для будь-яких приміщень це незначне зменшення. Тому натяжні стелі можуть бути рекомендовані для будь-якого будинку або квартири. Зменшення висоти кімнат буде практично непомітно для очей, зате позитивний естетичний ефект буде колосальним.

Ідеально плоска поверхня

Про це навіть говорить назва цього виду обробки – натяжна стеля, тобто полотно натягується, і тим самим усуваються будь-які нерівності. Особливо це стосується плівкового варіанти, так як перед монтажем ПВХ плівка нагрівається і тим самим подовжити. Після закріплення її в багеті вона остигає і натягується як струна. Виходить ідеально рівна поверхня.

Швидкий монтаж

Монтаж однорівневого натяжної стелі в стандартній кімнаті (тобто з декількома стояками, люстрою, але має прямолінійні стіни) займає 3-5 годин. При цьому трудомісткою підготовки до нього не потрібно. Досить забезпечити доступ по всьому периметру до стін під стелею. Меблі в кімнаті досить просто закрити плівкою. Якщо проводиться монтаж ПВХ натяжної стелі (для чого необхідно розігріти його до 70 ° С), то необхідно з кімнати обов’язково винести всі рослини і домашніх тварин.

Нульовий ризик появи тріщин

Одне з безперечних переваг натяжних стель. Якщо будинок дає осадку (а це практично неминуче, якщо споруда нова), то в його конструкції виникають деформації. І будь-яка жорстка обробка, наприклад, штукатурка, плитка з великою ймовірністю потріскається. Але не натяжна стеля! Адже тканинне або плівкове полотно тягнеться і витримує досить великі зусилля на розрив. Наприклад, ПВХ плівка витримує 100 кг / м2, тканину ще більше. Тому ризик появи тріщин або складок нульовий.

Захист від протікання зверху

Хочемо акцентувати увагу, що це вірно в разі плівкового натяжної стелі (правда, це найбільш поширений варіант). У разі тканинного стелі вода вниз проникати буде, але в значно менших кількостях, в порівнянні з тим, якби натяжної стелі взагалі не було. Також хочемо зауважити, що після усунення протікання, воду через стелі можна легко злити і він придбає первинний вигляд (це стосується тільки ПВХ-плівки)

Можливість установки вбудованих світильників і шумоізоляції

У разі натяжної стелі, як і для підвісного варіанту, легко встановити вбудовані світильники і шумоізоляцію. Для цього між полотном і справжнім стелею встановлюється спеціальний каркас (як правило, з фанери), на який і кріпляться світильники і шумоізоляція. Каракас закріплюється на стіну.

Легко приховати кабелі, проводи й іншу комунікацію

Це само собою зрозуміло. Адже тканину або плівка натяжної стелі непрозорі, тому легко приховують всі, що за ними знаходиться, в тому числі кабелі та іншу комунікацію. Необхідно лише кріпити їх або до справжньому стелі, або на спеціальний каркас, що монтується до стіни. Тільки в разі приховування таким способом проводки, обов’язково вибирайте монтаж натяжної стелі, який допускає його демонтаж з повторною установкою. Раптом доведеться кабелі ремонтувати або міняти.

Мінімум бруду при монтажі

На відміну від багатьох інших видів обробки стелі (поклейка шпалерами, штукатурка, фарбування) технологія монтажу натяжної стелі не передбачає проведення «мокрих» робіт. Найбільш брудна робота в цьому випадку – це свердління отворів в стіні для кріплення багета. Тобто в цьому випадку утворюється тільки невелика кількість пилу. А якщо використовувати перфоратори з відсмоктуванням, то її і зовсім не буде. Іншими словами, практично відразу після установки натяжної стелі ви можете використовувати приміщення за призначенням.

Завжди ідеальний колір стелі

Натяжні стелі завоювали на сьогоднішній день таку величезну популярність, в тому числі і завдяки своїй довговічності. Гарантійний термін їх становить 10-17 років. Це означає, що на даний період вони збережуть свій привабливий зовнішній вигляд, включаючи той же самий колір, як і на початку експлуатації. Тобто він не зміниться з часом навіть від впливу ультрафіолетового випромінювання сонця. Зрозуміло, за умови, що митися така стеля буде дозволеними миючими засобами. Зокрема, в їх складі є неприпустимим ацетон.

Необмежені можливості в дизайні

Натяжні стелі надає практично необмежені можливості в дизайні. При проектуванні такого виду обробки стелі фахівець може в широких межах варіювати кольором, малюнком, фактурою (матова, глянцева, ситцеве). Якщо цього недостатньо, можна використовувати додаткові прийоми – 3D-малюнок, багаторівнева стеля, «повітряним» стелю і т.д. В принципі можна створити дійсно творіння, порівнянне з рівнем мистецтва. Вже давно відомий факт, що натяжна стеля може докорінно змінити уявлення про приміщення.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Поширені запитання

01

Від чого залежить ціна натяжної стелі?

Ціна натяжних стель залежить від наступних факторів: Вартості безпосередньо натяжної стелі (без монтажу) Вартості монтажу. Ми (і інші компанії також) вказуємо вартість 1 м2 стелі з урахуванням монтажу. Але слід врахувати, що що сума вказується для стандартних приміщень – з 4 кутами, всі сторони приміщення прямолінійні, один стояк і один центральний світильник. Все, що понад цього набору - додаткові стояки, світильники, наявність кондиціонера здорожує вартість квадратного метра.

02

Чи існує мінімальна сума замовлення при установці натяжної стелі?

Так, така сума існує. Адже необхідно окупити супутні витрати на зарплату диспетчера, який приймає замовлення, транспортні витрати і т.д. У різних компаній мінімальна сума замовлення різна. Зазвичай ока коливається в межах 4500 - 6500 грн. Тобто, якщо по калькулятора вартість натяжної стелі буде менше (наприклад, змонтувати стелю в туалеті 0,5 х 0,5 м), то її дотягнути до мінімальної вартості. У нашій компанії мінімальна сума замовлення становить 4200 грн.

03

Які плівкові стелі дорожче - матові, сатинові або глянцеві?

Все індивідуально. У деяких виробників їх ціна однакова, у інших відрізняється. Об'єктивно, глянцеві стелі зробити технологічно складніше. Тому вони коштують дорожче. Але якщо є різниця в ціні, то вона невелика. Не більше 5-10% за квадратний метр.

04

Виклик замірника оплачується?

Виклик фахівця для виміру - консультації безкоштовний в разі, якщо ви підпишіть договір з компанією на установку стелі. В іншому випадку такий приїзд - платна послуга. І становить приблизно 300 грн.

05

Скільки часу займає установка натяжної стелі?

У приміщенні площею до 50 м2 однорівнева стеля встановлюється за день. З урахуванням виїзду замірника та укладання договору – 2-3 дні. У разі створення багаторівневої конструкції безпосередньо монтаж займає 2-3 дні плюс розробка дизайн-проекту. У цьому випадку термін може зрости до 2 тижнів.

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом