Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Сатинові натяжні стелі

Переваги сатинових натяжних стель

 • Головна перевага сатинових стель, звичайно, краса і витонченість.
 • Сатинові натяжні стелі – одні з найпопулярніших серед своїх аналогів на сьогоднішній день.
 • Ці стелі ідеальні при зонуванні приміщення. Їх також можна поєднувати з гіпсокартоном
 • Абсолютно гладка поверхня. Приховує всі нерівності і дефекти основної стелі.

От 165 грн/м2

В наявності

Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі
Матова і глянцева натяжна стеля – це як два полюси цього популярного стельового покриття. А чи існує золота середина? Існує! І називається вона сатинова натяжна стеля.

Особливості та переваги сатинових натяжних стель

Відразу розвіємо помилку, яка може виникнути через назву цього покриття. Це не сатин. Воно виконується з тих же матеріалів, що і перераховані вище його колеги. А назву сатинові такі стелі отримали через свою фактури, яка схоже на розташування ниток, як і у цієї матерії. Саме тому така поверхня блищить, але не відображає предмети під нею. Тому даний вид покриття ближче до матового, але без характерної для останнього зернистості. Завдяки цьому така стеля не схожа на просто забарвлену або побілену поверхню. А ось з матовими натяжними стелями така плутанина іноді відбувається.

З цієї особливості випливають переваги сатинового полотна:

 • Сатиновий натяжна стеля за ціною практично не відрізняється від свого матового колеги, тобто також доступна.
 • За трудомісткістю догляду такий вид покриття також займає серединне положення. Тобто його простіше мити, ніж глянцеву стелю, але складніше, ніж матову.
 • Даний вид стелі, з одного боку створює атмосферу затишку і спокою, але з іншого боку, завдяки блискучій поверхні, вносить нотки святковості.

Тепер докладніше поговоримо про ще одне достоїнство такої стелі, якого немає ні у матового, ні у глянцевого її колеги.

Перламутровий ефект

Завдяки своїй фактурі, таке покриття змінює свій колір залежно від того, під яким кутом падають світлові промені, а також від їх типу – сонячні або від різного виду ламп. Воно може бути більш світлим, або, навпаки, темним. І навіть міняти колір. Все це називається перламутровим ефектом.

Завдяки такій властивості, сатинова натяжна стеля стає потужним інструментом по перетворенню інтер’єру в руках дизайнера. До тонкощів знаючи особливості такої поверхні, можна в приміщенні з неї, розмістивши різні джерела світла та ще й під різними кутами до стелі, отримати найрізноманітніші колірні відтінки. Іншими словами, сатинове покриття при одному освітленні може бути схожим на спокійну затишну матову стелю. А треба блиск і свято – включаєте спеціальне освітлення і над вами з’являється практично глянець!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Сатинові натяжні стелі

165 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 165 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом