Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Тіньові натяжні стелі

Тіньові натяжні стелі від компанії Art DecorУ цій статті ми розповімо про новинку в сфері натяжних стель, яку пропонує компанія Art Decor. Йтиметься про тіньові натяжні стелі.

Від 370 грн/м2

В наявності

Що таке тіньова натяжна стеля

тіньові натяжні стелі київ art decor

Не секрет, що примикання натяжного полотна до стіни – це певна проблема для цієї системи. Якщо бути точним, то полотно кріпиться, зрозуміло, не до стіни, а до спеціального профілю, який закріплений на стіні. Існує кілька варіантів кріплення. Для плівкових стель − це штапиковий і гарпунний. Але в будь-якому з них залишається зазор шириною до 10 мм. Він закривається або спеціальним декоративним шнуром, або Т-образними, Г-образними, FL-образними пластиковими планками. Є ще безщілинний метод монтажу, який є різновидом гарпунного. В цьому випадку зазору практично не буде. Це забезпечується за рахунок використання пружного валика, який притискає полотно до задньої стінки багета. Але цей спосіб підійде для приміщень з ідеально рівними стінами. В іншому випадку таке примикання полотна до стіни лише підкреслить її нерівність. До речі, використання декоративних планок також підкреслює нерівність стін, особливо, якщо вони за кольором контрастують з натяжним полотном і стіною.

Цього недоліку позбавлена тіньова натяжна стеля, в якої між стіною і полотном залишається постійний по всьому периметру зазор шириною 6 мм, Так як візуально взагалі не видно, як кріпиться полотно до стіни (між ними виходить густа темна тінь, тому стеля так і названа), візуально здається, що натяжна стеля ширяє в повітрі. Виглядає дуже ефектно! До речі, за цією якістю тіньова натяжна стеля чимось нагадує ширяючу стелю. Але у останньої ефект ширяння спостерігається лише в темний час доби, коли включаються світлодіодні стрічки, встановлені по її периметру.

Як встановлюється тіньова натяжна стеля

Для монтажу тіньової натяжної стелі використовують спеціальні алюмінієві профілі, типу EuroKraab (можливо стінове або стельове кріплення) або Euroflexy (тільки стінове кріплення). При використанні профілю EuroKraab втрата висоти приміщення складе:

 • ☆ 20 мм – для стельового кріплення;
 • ☆ 50 мм – для стінового кріплення.

При використанні профілю Euroflexy втрата висоти складе 60 мм.

Кріплення натяжної полотна до профілів проводиться гарпунним методом. Профілі пофарбовані в чорний колір, тому невиразні в тіні зазору.

Варіанти освітлення тіньового натяжної стелі

Для такої стелі можливе застосування будь – якого виду освітлення, яке використовується в натяжних конструкціях − точкові світлодіодні світильники, світлодіодні стрічки, трекові системи тощо.

Особливо ефектним є застосування світлодіодних стрічок по периметру стель з тіньовим швом. Як у ширяючій натяжній стелі, тільки стрічка монтується на тіньовий профіль зі зворотного боку – за полотном. Виходить приховане, рівномірне підсвічування периметра стелі. У цьому випадку ефект ширяння буде досягатися і вдень, і вночі.

Переваги тіньових натяжних стель

В даний час тіньові натяжні стелі рідкість, тому вони виглядають ексклюзивно. Це найсучасніший напрямок в цій сфері.

До інших переваг тіньових натяжних стель відносяться:

 1. Ефектний вигляд − ширяюча стеля в будь-який час доби.
 2. Маскування нерівності стін. В даний час це найкращий варіант для цього.
 3. Чудове поєднання зі стилем хай тек. Для інших стилів тіньова стеля теж підходить, але при хай тек досягається повна гармонія.
 4. Чудова сполучуваність з 3D малюнком на стіні (стелі) або рельєфним покриттям.
 5. Відсутність декоративних шнурів або планок.
 6. Можливість заміни шпалер без зняття натяжного полотна. Адже, як правило, стінові покриття мають менший термін експлуатації, ніж натяжна стеля (наша компанія дає 12-річну гарантію на плівкові натяжні стелі).
 7. Менша вартість в порівнянні з безщілинною натяжною стелею, завдяки більш простому монтажу.

Переваги компанії Art Decor

Наша компанія одна з перших в країні почала встановлювати тіньові натяжні стелі, тому наші фахівці в цій справі одні з найдосвідченіших. Якщо ви хочете мати найсучасніший інтер’єр і встановити такий вид натяжної стелі, звертайтеся в нашу компанію. Ми маємо 10-річний досвід робіт у цій сфері. Нами встановлені за цей час тисячі натяжних стель в усіх районах Києва і в Київській області.

Своїм клієнтам ми гарантуємо:

 1. Високу якість робіт, яку ми можемо гарантувати завдяки 10-річному досвіду робіт, а також використанням якісних, екологічно безпечних матеріалів. Ми співпрацюємо тільки з надійними, перевіреними постачальниками і будь-яка наша стеля має сертифікат і повністю екологічна безпечна.
 2. Установку натяжної стелі будь-якої складності − багаторівневих конструкцій, з 3D малюнком, ширяючі, тіньові, apply натяжні стелі і т. д. Наші дизайнери запропонують оригінальні системи підсвічування і при необхідності зроблять 3D візуалізацію.
 3. Оперативність. Ми працюємо кількома монтажними бригадами і не змушуємо клієнта чекати. Ту же тіньову натяжну стелю ми встановимо через 2-4 дні після замовлення.
 4. Вигідні ціни. Ми пропонуємо конкурентний прайс, в чому ви самі можете переконатися.

Відповіді на найбільш поширені питання по тіньових натяжних стелях:

✅️ Чим тіньова стеля відрізняється від звичайної ❓

Тіньова стеля зазвичай відрізняється відкритим зазором. Спосіб кріплення полотна в цьому випадку робить профіль невидимим, а зазор виглядає акуратно. Здається, що стеля існує окремо від сіни. У звичайній стелі зазор маскується вставкою.

✅️ Що таке натяжна стеля з тіньовим профілем ❓

Тіньовий профіль – це багет, який дозволяє встановити полотно без використання декоративної вставки. Між стіною та стелею утворюється зазор, у якому видно тінь, тому профіль так і називається. Виглядає така стеля стильно та оригінально.

✅️ Чим відрізняється стеля, що парить, від тіньового ❓

Паряча і тіньова стеля – це два різних за конструкцією виду. У стелі, що парить, використовуються спеціальні багети, які розраховані на встановлення в зазор світлодіодної стрічки. Тіньова стеля – це конструкція без підсвічування по периметру. Ефект тіні на межі між полотном та стіною утворюється за рахунок особливого кріплення.

✅️ Навіщо потрібний тіньовий зазор ❓

По-перше – це красиво, складається враження, що стіна і стеля існують окремо і конструктивно не пов’язані. По-друге, таким чином можна вирішити проблему переходу кольору зі стелі на стіни, особливо якщо це кардинально різні палітри. Також при тіньовому зазорі можна не використовувати декоративну стрічку, яку часто складно підібрати за кольором.

✅️ Яка ціна тіньової натяжної стелі ❓

Ціна залежить від виду натяжного полотна і застосовуваного профілю. Для плівкової стелі – від 370 грн/м2.

✅️ Чи можна встановити тіньову тканинну натяжну стелю ❓

Так. Для цього існує спеціальний алюмінієвий профіль Euroslott. Ми працюємо з тканинними натяжними полотнами Descor, Clipso.

✅️ Чи є плівкова тіньова натяжна стеля герметичною ❓

У разі стінового кріплення профілів-так. У разі стельового кріплення все залежить від місця надходження води з верхнього поверху. Звертаємо Вашу увагу, що герметичність натяжної стелі залежить не тільки від полотна, але і від якості кріплення профілів. Якщо ви встановили «дихаючу» тіньову натяжну стелю (використовуються профілі AIRKRAAB), то герметичності не буде. Але зате ви гарантуєте себе від появи цвілі, здування або опадання полотна через перепад тисків по обидві сторони від нього.

✅️ Скільки за часом займає монтаж тіньового натяжної стелі ❓

Це залежить від декількох факторів:

 1. площі приміщення;
 2. складності конструкції – одна- або багаторівнева, якої складності система освітлення.

При стандартному варіанті (площа приміщення до 25 м2, однорівнева конструкція, стандартна система освітлення − люстра, кілька точкових світильників) монтаж займе 3-4 години.

✅️ Для тіньової натяжної стелі можна використовувати будь-які натяжні полотна ❓

Так. Обмежень немає. Зрозуміло, необхідно застосовувати тільки якісну, екологічно безпечну продукцію. Саме таку ми гарантуємо при зверненні в нашу компанію Art Decor. Дешеві полотна будуть виділяти шкідливі речовини, типу фенолу. А так як натяжна стеля розташована вгорі, ці важкі речовини будуть опускатися і потрапляти до вас в організм.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 15 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Тіньові натяжні стелі

370 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 370 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом