Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі ціни

Площа вашого стелі:

9

м2

5
50
3700 грн.

Натяжна стеля ціна за 1 м/кв  (Полотно + 4 кути)

Натяжні стелі мат, глянець, сатин

вiд 165 грн/м2

Тіньові натяжні стелі

вiд 370 грн/м2

Безщілинні натяжні стелі

вiд 450 грн/м2

Натяжні стелі Світлові лінії

вiд 1000 грн/м2

Тканинні натяжні стелі (DESCOR та CLIPSO)

вiд 800 грн/м2

Натяжні стелі з підсвіткою

вiд 450 грн/м2

Натяжні стелі з нішею під карниз

вiд 350 грн/м2

Парящі натяжні стелі

вiд 350 грн/м2

Натяжні стелі з фотодруком

вiд 800 грн/м2

Світлові натяжні стелі

вiд 750 грн/м2

Багаторівневі натяжні стелі

вiд 900 грн/м2

Натяжні стелі з треком

вiд 300 грн/м2

У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!
Дізнатися точну ціну можна зателефонувавши за вказаними номерами телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Ціни в Києві на дод. роботи

Найменування Ціна, грн.
✔️ Декоративна вставка 65 грн./м.п.
✔️ Додаткові кути 50 грн./шт.
✔️ Окантовка труб (обведення) від 200 грн./м.п.
✔️ Криволінійна ділянка 150 грн./м.п.
✔️ Підключення точки світла від 200 грн/шт.
✔️ Робота на висоті від 700 грн/1 приміщення
✔️ Монтаж бруса 250 грн/1м. п.
✔️ Монтаж по керамограніту від 300 грн/1м. п.

⚹ Ціни на натяжні стелі актуальні станом на 06.02.2024 р.

Ціни на натяжні стелі з монтажем (установкою) у Києві.

 

✅ Стеля у коридор: від 2000 грн.
✅ Стеля в кухню: від 3200 грн.
✅ Стеля до спальні: від 4500 грн.
✅ Стеля у вітальню: від 5000 грн.

Натяжні стелі – це сучасний і практичний спосіб оздоблення стель, який має багато переваг і можливостей.

 • ➝ Натяжні стелі дозволяють створювати різноманітні дизайнерські рішення, такі як тіньові, безщілинні, одно-, дво- або багаторівневі стелі, матові, глянцеві, сатинові або текстурні полотна, стелі з фотодруком, з треком, з ефектом зоряного неба, з підсвічуванням.
 • ➝ Натяжні стелі мають високу якість і довговічність, оскільки вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів, стійких до вологи, пилу, грибка, температурних коливань і механічних пошкоджень.
 • ➝ Натяжні стелі допомагають покращити тепло- і звукоізоляцію приміщення, а також приховати будь-які недоліки старої стелі, комунікації, вентиляцію, освітлення.
 • ➝ Натяжні стелі легко і швидко монтуються, не потребують додаткового догляду і фарбування, і не втрачають свого колірного насичення і форми з часом.

Натяжні стелі вже давно увійшли в інтер’єри наших осель. Основна їхня перевага – дуже вдале поєднання ціни і чудових споживчих якостей – красивого зовнішнього вигляду, довговічності і простоті догляду.

В силу певної специфіки конструкції натяжних стель їх в переважній кількості випадків встановлюють фахівці. Тому вибір компанії, яка надасть цю послугу, дуже важливий. Пропонуємо вашій увазі компанію Art Decor, що працює в Києві і області.

Наша компанія ART DECOR пропонує якісні натяжні стелі в різних цінових категоріях. У цій статті ми детально розповімо про ціноутворення на дану послугу. Це допоможе вам більш правильно визначитися з видом натяжної стелі, а також виконавцем робіт.

Від чого залежить ціна натяжної стелі

На ціноутворення впливає кілька факторів:

 1. Площа натяжної стелі.
 2. Матеріал натяжної стелі.
 3. Хто компанія-виробник (бренд).
 4. Хто компанія-виконувач робіт.
 5. Об’єм монтажних робіт та їх складність.

 

Розглянемо ці фактори докладніше.

 

Площа натяжної стелі

Це основний фактор, що впливає на ціну. Чим більше площа, тим більше загальна ціна. До речі, площа полотна впливає і на вартість монтажних робіт, про які трохи нижче.

Матеріал натяжної стелі

Сертифікати якості натяжної стелі Art Decor

Існує кілька видів полотен для натяжних стель, що відрізняються фактурою:

 • Тканинні;
 • ПВХ-плівка

Найдорожчі – це тканинні полотна. Але це теж на 100% штучний матеріал, як і стелі з плівки. Крім того, якщо порівнювати з ПВХ-плівкою, то тканинні натяжні стелі мають гіршу герметичність, їх не рекомендується встановлювати у вологих приміщеннях, і вони більш складні у догляді. Якщо говорити про естетичну сторону, то за великим рахунком якісна стеля з ПВХ-плівки нічим не поступиться варіанту з тканини. Просто прийнято вважати, що ці полотна більш елітарні, тому вони помітно дорожче. Плюс об’єктивно вони складніше у виробництві.

Крім того, на ціну впливає не тільки власне матеріал виготовлення, а й наявна фактура (рельєф цього матеріалу) та інші елементи оздоблення – малюнок, наявність ефекту металіка і т.д. Адже одна справа просто однотонне матове полотно і зовсім інше, якщо на ньому є фактурний малюнок, використовуються нитки, блискітки (іскри) і т.д.

Компанія-виробник

 

Безумовно, великий вплив на ціну надає бренд. Найбільш дорогою вважається продукція французьких та німецьких торгових марок. Серед найбільш відомих варто виділити французьку компанію Clipso і німецьку PONGS (має кілька брендів – Lackfolie, Effektfolie, Mattfolie і Descor).

За більш доступними цінами продаються натяжні стелі китайського виробництва. Слід розуміти, що більшість цієї продукції навіть відомих європейських брендів виготовляється в Китаї. Тому китайська стеля ні в якому разі не є синонімом неякісної. Існує кілька китайських брендів, що пропонують якісні натяжні стелі без націнки за бренд.

Фахівці нашої компанії ART DECOR детально розкажуть вам про натяжні стелі різних брендів, виходячи зі свого багатого досвіду їх установки, а також відгуків клієнтів по експлуатації. Ми думаємо, що вони дадуть більш об’єктивну оцінку, ніж та, яка наведена в рекламних проспектах.

На закінчення по цій темі скажімо, що ART DECOR пропонує в тому числі китайські натяжні стелі, які зарекомендували себе з найкращої сторони і при цьому підкуповують своєю доступністю.

Вплив фактору компанії-виконавця на ціну натяжної стелі

 

Прайс послуг будь-якої компанії, що займається встановленням натяжних стель, залежить від наступних факторів:

 

 1. вартості придбаних матеріалів;
 2. вартості витрат (виробничих та невиробничих);
 3. відсотка прибутку.

 

Розглянемо ці доданки, стосовно компанії ART DECOR.

 

  1. Вартість придбаних матеріалів.
   В результаті багаторічної роботи на даному ринку послуг ми визначилися з постачальниками якісних натяжних стель за вигідними цінами. Ви в цьому можете самі переконатись, поглянувши на пройс-пропонований нами.
  2. Витрати.
   Мінімізація витрат ми забезпечуємо шляхом:

⚹ створення ефективної системи оплати праці всіх працівників компанії, залежно від обсягу та якості їх праці;

⚹ раціонального використання енергоресурсів, транспорту та іншого обладнання.

 1. Відсоток прибутку.
  Ми добре розуміємо, що великий відсоток прибутку завищує остаточну ціну послуги, роблячи її менш привабливою. Тому ми прагнемо заробити свої гроші шляхом збільшення обсягу послуг, що надаються, зменшуючи відсоток прибутку. Краще виконати 100 замовлень із середнім прибутком у кожному 1000 гривень, ніж 50 замовлень із середнім прибутком 2000 гривень.

 

Обсяг монтажних робіт і їх складність

натяжні стелі art decor kiev

Обсяг монтажних робіт залежить:

 1. від обраного матеріалу і способу кріплення;
 2. площі приміщення;
 3. кількість рівнів натяжної стелі;
 4. наявних в приміщенні чинників, які ускладнюють монтаж (стельова люстра, наявність вентиляційних отворів, стояків, криволінійних ділянок і т.д.).

Розглянемо кожен з цих факторів окремо.

Обраний матеріал

Тканинні і плівкові стелі монтуються по-різному. Точніше, ці способи не зовсім збігаються. Варіанти установки натяжних стель з ткані такі:

 • ⚹ клиновий (штапіковий);
 • ⚹ кліпсовой.

 

При клиновому способі на стіні встановлюється спеціальний багет, в нього заводиться полотно, яке потім ущільнюється (фіксується) спеціальним клином або штапіком.

Кліпсовой метод має на увазі кріплення полотна за допомогою спеціальних засувок (кліпс), які кріпляться до багета. Для цього способу необхідні менш дорогі кріпильні елементи, ніж для першого варіанту, але потрібен дуже точний крій з точністю до 1 мм. Але зате не треба нагрівати перед монтажем полотно, а значить і все приміщення. Для кімнатних рослин це небажано.

Для плівкових стель варіантів кріплення більше:

 • ⚹ клиновий (штапіковий);
 • ⚹ кліпсовой;
 • ⚹ гарпунний.

 

Про клиновий і кліпсовой метод ми вже написали. Тепер кілька слів про гарпунний варіант, який можливий тільки для плівки. Суть його полягає в тому, що ПВХ-плівка викроюється з розрахунку, що її розміри на 5-7% менше необхідних. Потім по периметру полотна приварюються необхідні 5-7% у вигляді спеціальних потовщень з профілем у вигляді гарпуна (гачка) по краю. Цей гачок заводять в спеціальний профіль, прикріплений до стіни. Перед цим полотно, як і при клиновому і штапіковому варіанті, розігрівається. Після охолодження, його лінійні розміри зменшуються, і стеля натягується, утворюючи ідеально рівну поверхню.

Додатково хотілося б сказати про монтаж так званих «ширяючих» стель. У такій конструкції полотно до стін кріпиться за допомогою спеціального профілю, при якому, якщо дивитися знизу, утворюється зазор між плівкою і стіною. Між нею і справжньою стелею робиться підсвічування по контуру. Увечері, при включеному підсвічуванні створюється повна ілюзія того, що натяжна стеля як би літає, не торкаючись стін, оточена світловим ореолом. Дуже красиво! Але такий монтаж більш трудомісткий і, відповідно, коштує дорожче.

Фахівці ART DECOR кваліфіковано, детально розкажуть про нюанси кожного із способів кріплення і запропонують оптимальний для ваших умов.

натяжні стелі арт декор

Площа приміщення

Тут правило просте. Чим більше приміщення, тим складніше, а значить і дорожче монтаж з розрахунку на 1 м2. Це пов’язано з кількома факторами:

 

 1. Чим більше площа, тим більше полотно важить і тим більше його периметр, який необхідно завести і закріпити в спеціальному профілі (багеті).
 2. Чим більше периметр, тим більше профілю для кріплення необхідно використовувати.
 3. При досягненні певних габаритів необхідно зрощування полотен натяжних стель (це можливо лише в разі ПВХ-плівки). Максимальна ширина тканинних полотен становить 5.5 м. Якщо у вас обидва розміру приміщення (довжина і ширина) більше цієї величини, то установка тканинної натяжної стелі зажадає проміжної опори, що значно ускладнить і зробить дорожчим монтаж. Полотна з ПВХ-плівки мають ширину (2.2 метра – французькі), 3 метра (німецькі) і 5.1 метра (китайські). Якщо ваше приміщення має ще більші розміри, то полотна можна зварити. Вийде малопомітний шов (ширина 0,2 мм). У цьому випадку фахівці ART DECOR змонтують натяжну стелю так, щоб цей стик розташовувався перпендикулярно падаючим сонячним променям і порекомендують матове полотно не світлих тонів. Наявність такого шва, звичайно, збільшить вартість монтажу, але не настільки значно, як у випадку з тканинною стелею.

 

Все це так. Але в нашій компанії ART DECOR заохочують прагнення людей встановлювати в своїх квартирах натяжні стелі. Тому у нас, чим більше загальна площа стелі, тим менша вартість одного квадратного метра.

 

Кількість рівнів натяжної стелі

 

Найважливіший фактор! Причому вартість монтажних робіт дворівневої стелі не в два рази перевищує номінальну вартість робіт для однорівневої варіанти тієї ж площі, а більше. Справа в тому, що ці рівні не просто розташовуються один за одним. Між ними, як правило, розташовується підсвічування. І це найпростіший варіант. Часто проект дворівневого стелі має на увазі використання декоративних вставок з гіпсокартону, на яких, до того ж, ще розташовуються і світильники. Для максимального використання естетичного потенціалу, яким володіє дворівнева конструкція, розробляється проект, який виконується професійним дизайнером. Це також збільшує вартість натяжної стелі.

 

Відповідно, в разі трирівневої конструкції вартість робіт ще вище і вона зростає не пропорційно кількості рівнів, а швидше.

 

Фактори, що ускладнюють монтаж

Натяжна стеля – це рівна площина. Тому будь-яка перешкода, яке призводить до відступу від цього правила, ускладнює монтаж, а значить і його вартість. Такими перешкодами є:

 

 • ⚹ стельова люстра (до речі, не всі види люстр по конструкції можна встановити при цьому виді обробки верху приміщення) та інші світильники, розташовані на стелі;
 • ⚹ труби стояків;
 • ⚹ кути стін (стандартне приміщення має 4 кута, за більшу їх кількість необхідно доплачувати);
 • ⚹ криволінійна ділянка.

 

До додаткових факторів, які здорожують установку стелі, відносяться:

 

 • ⚹ монтаж електропроводки;
 • ⚹ декоративна вставка;
 • ⚹ внутрішній виріз;
 • ⚹ центрування шва;
 • ⚹ спайка кольорів.

 

Приклад розрахунку вартості створення натяжної стелі

Щоб наочно показати, як різні чинники впливають на вартість натяжної стелі, розглянемо для прикладу розрахунок ціни для двох кімнат А і Б.

 

Кімната А Кімната Б
Довжина першої сторони 5 3
Довжина другої сторони 5 4
Кількість стояків 2 1
Люстра 1 1
Світильники 8
Вартість робіт
Вартість полотна 5х5х250=6250 грн. 3х4х275=3300 грн.
Обхід стояків 2х70=140 грн. 1х70=70 грн.
Обхід люстри 1х70=70 грн. 1х70=70 грн.
Установка світильників 8х50 = 400 грн.
Разом 6860 грн. 3440 грн.

 

Що можна побачити з цих розрахунків?

 

 1. Подорожчання натяжної стелі через різних додаткових робіт становить 10-15%.
 2. Чим більша площа приміщення, тим вартість одного квадратного метра натяжної стелі нижче. У нашому прикладі площа кімнати А більш ніж в 2 рази більше кімнати Б (25 м2 проти 12 м2). Але при цьому ціна натяжної стелі для кімнати А все ж не в 2 рази більша за ціну для кімнати Б. І це при тому, що в першому приміщенні необхідно було виконати більше додаткових робіт.

 

Як бачите, монтаж натяжної стелі в приміщенні, що відрізняється від стандартного, не набагато збільшує його вартість. А завдяки нашій ціновій політиці, чим більша площа стелі, тим відносно вигідніше її встановлювати. Тому, якщо ви хочете замовити за вигідною ціною натяжну стелю в компанії ART DECOR або дізнатися більше інформації з цього питання, звертайтесь до нас за телефонами, вказаними в контактах. Ми із задоволенням, з високою якістю виконаємо ваше замовлення і відповімо на всі питання, що цікавлять.

 

Чому вам варто обрати компанію Art Decor?

З огляду на велику популярність натяжних стель, їх установкою займається багато компаній і приватних підприємців. Чому ж ми рекомендуємо саме Art Decor? Причин тому кілька:

 

 1. Найголовніше – компанія працює в даній сфері довгі роки. В її послужному списку за більш, ніж 10 років роботи тисячі (!) клієнтів – від звичайних власників стандартних квартир в Києві і області (Ірпінь, Коцюбинське, Борщагівка, Гостомель, Вишневе, Буча та т.д.) до великих об’єктів, наприклад, 10-12 поверхових офісних центрів, торгово-розважальних центрів і т.д. Тобто Art Decor – це досвідчений, солідний виконавець, а не компанія-одноденка. Це дуже важливо, адже на стелі дається багаторічна гарантія. Але якщо виконавець пропав, хто її практично буде виконувати?
 2. Великий асортимент пропонованих натяжних стель по виробникам, квітам, фактурами. Це дає можливість нам задовольнити смак будь-якого замовника. Крім того, величезний вибір дозволяє пропонувати варіанти в різних цінових категоріях – від бюджетної до преміум класу. У компанії ви можете замовити, як звичайні недорогі плівкові натяжні полотна від китайських виробників, так і тканинні полотна провідних європейських брендів – Clipso, Cerutti, DESCOR і ін.
 3. Виконуємо проекти будь-якої складності, аж до установки багаторівневих натяжних конструкцій з безліччю фотодруку, об’ємних елементів і вигадливим підсвічуванням.
 4. Вигідні ціни. Ні, звичайно ж, розцінки Art Decor не є мінімальними на ринку. Компанія з величезним досвідом роботи, фахівці якої можуть «підняти» будь-який проект з найвищою якістю виконання і неодноразово доводили це, знає собі ціну. Її розцінки є середніми. Але при цьому замовник буде впевнений, що отримає найвищу якість робіт, реальну гарантію і над головою у нього буде висіти екологічно безпечне, не виділяючи фенол та іншу хімію полотно.

 

Крім того, в компанії Art Decor часто проводяться різні акції, за якими на окремі види натяжних стель ціни істотно зменшуються. Також частину послуг ми надаємо безкоштовно. Наприклад, центрування шва (коли полотно зварюють з декількох частин) і кріплення люстри під гачок.

 

Переваги компанії Art Decor

Але перераховані вище плюси компанії Art Decor на цьому не закінчуються. Перерахуємо і інші, менш значущі, але теж важливі для замовника.

 

 1. Компанія надає на свої натяжні стелі 17-річну гарантію, яка прописується в договорі. Погодьтеся, це солідний термін. По суті, це період між капітальними ремонтами. Тобто ви натяжну стелю будете міняти не тому, що вона втратила свій зовнішній вигляд – вицвіла на сонці або, навпаки, потемніла від в’ївшогося в неї пилу. Ні, за 17 років нічого такого з нею не станеться. Ви її поміняєте, тому що даний колір, фактура, малюнок вийшли з моди. Або просто з-за бажання новизни. Іншими словами, встановили натяжну стелю від компанії Art Decor і забули про неї на 17 років. А, якщо вона вам за 17 років не набридла, то і на більш тривалий термін. При хорошій якості натяжної стелі (а компанія пропонує продукцію тільки відомих брендів) вона може служити і до 20 років, не втрачаючи своїх споживчих якостей.
 2. Індивідуальний фотодрук з високою роздільною здатністю. Малюнок на стелі підвищить зовнішню її привабливість, додасть інтер’єру ексклюзивності. Але для цього необхідне спеціальне обладнання. Не всяка компанія, що займається установкою натяжних стель, його має. Максимум, що у них можна замовити, це стандартне зображення з каталогу, яке виконають на заводі-виробнику натяжного полотна. В цьому випадку, по-перше, ні про яку ексклюзивность й мови бути не може. По-друге, терміни! Свою стелю можна чекати дуже довго! Звернувшись в Art Decor можна замовити ІНДИВІДУАЛЬНИЙ малюнок для натяжної стелі.Досить його принести її фахівцям в потрібному форматі і з необхідною роздільною здатністю (робочі формати – .tiff, .psd, .eps, якість – не менше 100-150 dpi, колірна палітра – CMYK), Все, максимум через 5 днів натяжний полотно з потрібним зображенням буде готово. Це буде латексна фотодрук – найсучасніший, якісний і універсальний спосіб нанесення малюнка на полотно.
 3. Сертифікована, безпечна продукція. Art Decor в основному пропонує натяжні полотна європейських брендів – CTN, Lackfolie, RENOLIT, PTCM Polyplast, ECOFOLE і ін. Всі вони відповідають найвищим стандартам екологічної та пожежної безпеки. Є бюджетний варіант – натяжні стелі китайського бренду MSD. Але це теж відома торгова марка, чия продукція продається і в Європі.
 4. Стислі терміни виконання замовлення. Максимально – всього 5 днів! Але це лише в разі дійсно складної натяжної стелі – багаторівневої, з об’ємними елементами, з індивідуальним фотодруком. При стандартних варіантах – 2-3 дня. Такі короткі терміни можливі, завдяки наявності у Art Decor необхідного обладнання для крою полотен, їх зварювання між собою, нанесення на них малюнків.
 5. Безкоштовний виклик замірника з 8-00 до 21-00 по буднях плюс субота. Звичайно, це пропонують багато інших компаній. Але сказати про це слід.
 6. Плівкові натяжні стелі встановлюємо за допомогою гарпунною системи монтажу, в тому числі застосовуємо безщілинний її варіант. Є два варіанти, як закріпити натяжну плівку – за допомогою клина (штапика) або гарпунний метод. У першому випадку плівка заводиться в багет і там фіксується клином (штапіком). Частина полотна, яка виступає з-за клина, обрізають. Спосіб простий у виконанні, але має два суттєвих недоліки:⚹ в разі зняття полотна, наприклад, при ремонті, назад його встановити буде дуже складно;⚹ значну роль відіграє людський фактор, наприклад, по одній стороні полотно можна перетягнути, по другий недотягнути, в результаті може спотворитися малюнок, утворитися складки, зварений шов буде не прямим.

 

При гарпуном методі по облямівки полотна приварюють спеціальну стрічку, яка закінчується спеціальним виступом (гарпуни). Полотно заздалегідь криється з таким розрахунком, що після нагрівання цей гарпун дістане до виступу в багеті. У цьому варіанті необхідний дуже точний крій (похибка не більше 1 мм), так як можна або не дістати виступу, або гарпун піде за нього і не забезпечиться необхідний натяг. Але зате при цьому способі практично виключається людський фактор і полотно можна багаторазово знімати і встановлювати назад.

 

У разі наявності гіпсокартонних вставок на стелі (наприклад, в багаторівневої натяжної конструкції) наші фахівці можуть виконати монтаж безщілинним способом, при якому немає зазору між гіпсокартонної вставкою і полотном. Це покращує зовнішній вигляд всього інтер’єру. Також можлива установка безщілинним способом і звичайного натяжного полотна. У цьому випадку відпадає необхідність у стельових плінтусах. Це відмінно підійде людям, які люблять мінімалізм.

 

Область застосування натяжних стель

Натяжна стеля є універсальним способом обробки верху приміщення. Вона однаково доречно виглядає, як в офісі, так і в житловому приміщенні. Цей універсалізм пояснюється декількома факторами:

 

 1. Великим асортиментом різних видів натяжних полотен – по колірним рішенням, фактурам, видам, конструкціям. Наприклад, є акустичні натяжні стелі, які чудово підійдуть для нічних клубів, ресторанів, кафе. Є антибактеріальні полотна для установки в медичних установах, в навчальних закладах, а також в басейнах, де велика ймовірність утворення цвілі.
 2. Простотою догляду. У більшості випадків натяжне полотно можна чистити за допомогою вологого прибирання з використанням стандартних засобів для чищення (без абразивних частинок).
 3. Стійкістю до різних несприятливих факторів. Натяжні стелі стійкі до світлових променів, вологи (не всі, але більшість видів). Тканинні полотна можна експлуатувати при температурі від -45 С до +50 С.

 

Підводячи підсумок, можна сказати, що натяжні стелі можна використовувати::

 

 1. У громадських приміщеннях:⚹ офісах;⚹ в різних приміщеннях з масовим наявністю людей – торгових центрах, магазинах, салонах краси, ресторанах, клубах, театрах, кінотеатрах і т.д.⚹ в приміщеннях з високою вологістю – саунах, лазнях, басейнах;⚹ в приміщеннях для спорту – в тренажерних залах, фітнес центрах, більярдних, боулінг клубах і т.д. 

  ⚹ в медичних установах – санаторії, поліклініки, лікарні, стоматологічні кабінети, операційні;

   

  ⚹ в навчальних закладах – школах, коледжах, університетах і т.д.;

   

  ⚹ у виробничих приміщеннях, в тому числі з великою запиленістю (існують брудовідштовхуючі натяжні полотна).

   

 2. У житлових приміщеннях:⚹ спальнях;⚹ дитячих кімнатах;⚹ залах;⚹ прихожих; 

  ⚹ в ванних кімнатах;

   

  ⚹ кухнях;

   

  ⚹ балконах і лоджіях;

   

  ⚹ в заміських будинках і котеджах.

   

Сфери установки натяжних стель

Вище ми сказали, що натяжна стеля – це універсальний варіант обробки верху приміщення і може бути використана практично в будь-яких громадських і житлових місцях. Але, зрозуміло, в залежності від призначення приміщення існують рекомендації по установці того або іншого варіанту натяжного полотна. Охарактеризуємо самі типові.

 

 1. Для спалень. Використовуються плівкові і тканинні полотна будь-яких забарвлень і фактур. Переважають світлі тони. Найбільш часто використовується глянсова і сатинова фактура.
 2. Для дитячих приміщень. Використовується якісна продукція європейських виробників. Часто використовується ультрафіолетовий і латексний фотодрук. Дуже популярний варіант – «Зоряне небо».
 3. Передпокої. Застосовують глянцеві натяжні полотна, які освітлюють ці темні приміщення і роблять їх візуально більше.
 4. Зали. Застосовують будь-які типи полотен – тканинні і плівкові. Популярний варіант – двох і триповерхові конструкції. Для класичних інтер’єрів, інтер’єрів у стилі модерн, ампір, бароко найбільш походять матові поверхні.
 5. Ванні кімнати. Найкраще підійдуть плівкові полотна будь-якої фактури.
 6. Кухні. Оптимальний варіант – плівкове глянсове полотно. Воно не боїться вологи і з нього найбільш легко прибрати кіптяву, жир, бруд.
 7. Балкони, лоджії. Необхідно використовувати тільки тканинні полотна, так як вони допускають температуру до -45 С (плівкові полотна рекомендується експлуатувати при температурах до + 1 С).
 8. Заміські будинки. Якщо вони не експлуатуються цілий рік і в них можливі низькі температури, то необхідно встановлювати тільки тканинні полотна. В інших випадках рекомендації ті ж, що наведені вище.
 9. Офіси. У більшості випадків рекомендується встановлювати плівкові матові і сатинові натяжні стелі.
 10. У медичних установах. Використовуються антибактеріальні полотна. Найбільш відома продукція німецького бренду DESCOR серії D-Premium Antibac, а також французького бренду Сlipso. Вони просочені спеціальним складом, який знищує хвороботворні мікроорганізми і не допускає утворення цвілі навіть у вологих і теплих приміщеннях.
 11. Клуби, ресторани, торгово-розважальні центри. Рекомендується використовувати акустичні натяжні стелі. Існує плівковий і тканинний варіанти.
 12. У виробничих приміщеннях. Для більшості випадків найбільш оптимальний варіант – плівкове полотно. Воно легко чиститься, має невисоку вартість. Завдяки тому, що плівка має антистатичне покриття, на ній практично не осідає пил. Для особливо запилених приміщень випускають спеціальні брудовідштовхуючі натяжні полотна, наприклад, бренду Сlipso. Вони не вбирають бруд і легко миються.

Переваги натяжна ПВХ плівки

Вибираючи між двома класами натяжних стель – тканинними і плівковими, багато людей віддають перевагу другому варіанту. Причин цього кілька:

 

 1. Найголовніше – краще співвідношення ціни/ технічних характеристик. Натяжна стеля з плівки ПХВ мінімум в 2 рази дешевше, ніж тканинна.
  При цьому за споживчими якостями такої великої різниці немає. Це добре видно з таблиці.

  Властивості ПВХ стеля Тканинна стеля
  Довговічність 17-20 років 20-25 років
  Міцність Витримує навантаження 80-120 кг/м2 Витримує навантаження 200-250 кг/м2

  Єдине, в чому, безумовно, програє плівка, це в морозостійкості. Її можна експлуатувати при температурі до + 1 С, а тканину до – 45С. Але це важливо в разі установки в неопалюваних приміщеннях. Для квартир і будинків ця характеристики непринципова.

   

  Ще один мінус – плівки перед установкою необхідно нагріти до 60-70 С. Тому з приміщень необхідно винести рослини і домашніх тварин.

   

  При довговічності в 17-20 років, порахуйте, скільки ви за цей час будете змушені переклеїти шпалери, пофарбувати або побілити стелю.

   

 2. Велике розмаїття кольорів і фактур. Ринок пропонує 250 різних кольорів і велику кількість фактур – глянцева, матова, сатинова, під велюр, шкіру, натуральний камінь. Тканинні полотна бувають тільки матові. Завдяки такій різноманітності можна задовольнити будь-який смак.
 3. Можливість зварювання полотен в одне ціле. Утворюється міцний зварний шов шириною всього 0,8 мм. Тому можна з’єднувати плівки різних кольорів, отримуючи двох і багатобарвні натяжні стелі. Можна перекривати широкі приміщення (понад 5 м), без створення проміжних опор. З урахуванням попереднього пункту можна сказати, що плівкові натяжні полотна дозволяють створити конструкції будь-якої складності і для будь-якого приміщення – багаторівневі, об’ємні, навіть з 3D малюнком!
 4. Водостійкість. Плівка ПВХ абсолютно не боїться води і її можна встановлювати в самих вологих приміщеннях.
 5. Герметичність. Дуже важлива якість! Хоч один раз в житті, але кожен з нас відчув неприємні почуття, коли квартира затоплюється зверху. При наявності правильно встановленого плівкового натяжної стелі цього не станеться. Плівка не пропустить ні краплі води, витримуючи навантаження до 120 кг/м2. Потім цю воду можна акуратно злити в ємності. Ваш інтер’єр буде врятований! Але плівка повинна бути закріплена якісно!
 6. Простота догляду. Плівку можна мити із застосуванням звичайних миючих засобів (без абразиву) і пилососити. Завдяки антистатичному покриттю на неї практично не осідає пил. Плівкова натяжна стеля – це ідеальне рішення для кухонь.
 7. За натяжним полотном можна приховати проводку і повітроводи, що поліпшать зовнішній вигляд приміщення.
 8. Не потрібно попередньої підготовки стелі. Її не треба шпаклювати, ґрунтувати, закладати тріщини, вирівнювати поверхні, як при багатьох інших видах обробки. Єдино, підготовка потрібна, якщо з неї обсипається штукатурка. Тоді її необхідно прибрати.
 9. При монтажі натяжної стелі не утворюється бруду та будівельного сміття. Лише трохи пилу при свердлінні отворів в стінах для кріплення багетів. Немає ніяких мокрих робіт. Немає необхідності забезпечувати доступ до всієї площі стелі. Досить відсунути меблі на метр від стін.
 10. Швидкість монтажу. У приміщенні площею 20-25 м2 фахівці Art Decor встановлять однорівневу натяжну стелю за 3-4 години. Це в рази швидше фарбування, штукатурки, клеєння шпалер або установки гіпсокартону.

 

Плівкова натяжна стеля – це недорого (особливо з урахуванням довговічності, відсутності підготовчих робіт і простоти монтажу), практично і дуже красиво (див. наше портфоліо).

 

Як вибрати безпечні натяжні стелі?

Натяжні полотна будь-якого виду (тканинні і плівкові) – це 100% штучний матеріал. Найбільшу небезпеку становлять собою виділення фенолу. Тому питанням екологічної безпеки нехтувати не можна. Як вибрати безпечні натяжні стелі?

В Європі дуже строго ставляться до питання екологічної безпеки. Всі натяжні стелі, які допущені на європейський ринок, повинні відповідати суворим критеріям. Тому, якщо ви встановлюєте натяжну стелю європейського бренду, то можете бути впевнені в її безпеці. Вона не виділятиме фенол та інші шкідливі речовини.

Але є проблема. Як дізнатися, що вам встановили стелю обраного вами бренду?

Необхідно звертати уваги на такі чинники:

 1. Наявність неприємного хімічного запаху. Якісна плівка його не має.
 2. Низька вартість матеріалу. Ціна не може бути сильно менше середньо ринкової. Чудес не буває. Продавець не буде торгувати собі в збиток.
 3. Відсутності сертифіката відповідності.

 

Але якщо навіть вам покажуть сертифікат відповідності, то це теж не 100% гарантія. Адже його легко підробити. Рішення проблеми – замовлення натяжної стелі у надійної, добросовісної компанії. Як її вибрати? Така компанія має ряд характерних ознак:

 

 1. Великий досвід роботи в даній області. Наприклад, наша компанія Art Decor встановлює натяжні стелі більше 10 років.
 2. Наявність значного портфоліо робіт. Art Decor виконала тисячі проектів різної складності. Тому в нашому портфоліо показана лише мала їх частина.
 3. Наявність сертифікатів відповідності на всю продукцію.
 4. Великий асортимент натяжних стель.
 5. Наявність офісу чи виробничого цеху.
 6. Установка плівкових натяжних стель гарпунним або безщілинним способом.
 7. Компанія може запропонувати встановити багатобарвне полотно, зваривши його з декількох моно кольорових полотен. Нанести на натяжну стелю індивідуальний фотодрук. Останні два пункти показує, що компанія володіє власним відповідним обладнанням, а її співробітники необхідною кваліфікацією.

 

На сьогоднішній день Art Decor є провідною компанією з установки натяжних стель в Києві і області, пропонуючи такий широкий комплекс споживчих переваг.

 

Питання і відповіді:

 

✅ Від чого залежить ціна натяжної стелі?

 

Ціна натяжних стель залежить від наступних факторів:

 

 1. Вартості безпосередньо натяжної стелі (без монтажу)
 2. Вартості монтажу.

 

Ми (і інші компанії також) вказуємо вартість 1 м2 стелі з урахуванням монтажу. Але слід врахувати, що що сума вказується для стандартних приміщень – з 4 кутами, всі сторони приміщення прямолінійні, один стояк і один центральний світильник. Все, що понад цього набору – додаткові стояки, світильники, наявність кондиціонера здорожує вартість квадратного метра.

 

✅ Чи існує мінімальна сума замовлення при установці натяжної стелі?

 

Так, така сума існує. Адже необхідно окупити супутні витрати на зарплату диспетчера, який приймає замовлення, транспортні витрати і т.д. У різних компаній мінімальна сума замовлення різна. Зазвичай ока коливається в межах 1500 – 4000 грн. Тобто, якщо по калькулятора вартість натяжної стелі буде менше (наприклад, змонтувати стелю в туалеті 0,5 х 0,5 м), то її дотягнути до мінімальної вартості.
У нашій компанії мінімальна сума замовлення становить 4200 грн.

 

✅ Які ПВХ стелі дорожче – матові, сатинові або глянцеві?

 

Все індивідуально. У деяких виробників їх ціна однакова, у інших відрізняється. Об’єктивно, глянцеві стелі зробити технологічно складніше. Тому вони коштують дорожче. Але якщо є різниця в ціні, то вона невелика. Не більше 5-10% за квадратний метр.

 

 

✅ Скільки коштують роботи по монтажу стелі?

 

Вартість залежить від виду кріплення – гарпунний, клиновий (штапіковий), ширини полотна і ширини приміщення (є необхідність зварювати полотна чи ні), складності приміщення (наявність стояків, криволінійних ділянок, світильників, кондиціонерів і т.д.). В середньому, для стандартного приміщення (4 кута, прямолінійні стіни, один світильник, один стояк) вартість робіт становить приблизно 25% від вартості всіх матеріалів для натяжної стелі – полотна, багет, кріпильних елементів. Наголошуємо, що мова йде про однорівневі натяжні конструкції.

 

 

✅ Скільки коштують роботи по монтажу багаторівневого натяжної стелі?

 

У вартість таких монтажних робіт входить:

 

 • ⚹ розробка дизайн-проекту;
 • ⚹ кріплення багетів для всіх рівнів;
 • ⚹ кріплення полотен;
 • ⚹ кріплення гіпсокартонних вставок між рівнями;
 • ⚹ кріплення світильників.

 

В цілому, вартість монтажних робіт може становити 30-50% від вартості всіх необхідних матеріалів.

 

✅ Скільки коштує натяжна стеля «Зоряне небо»?

 

Ціна на таку стелю може сильно розрізняються. Вона залежить від багатьох чинників:

 

  1. Який вид стелі «Зоряне небо». Самий бюджетний варіант, коли на полотні просто малюються зірки. Але якщо говорити про класичному варіанті, то він передбачає використання спеціального обладнання:

⚹ світлогенератора;

 

⚹ спеціального оптоволокна;

 

⚹ дистанційного блоку управління.

 

 1. Кількість оптоволокон на квадратний метр. Цей показник коливається від 150 до 500 шт.
 2. Виду використовуваного натяжного полотна – тканинне, плівкове, якого виробника.
 3. Конструкції натяжної стелі – однорівнева, дворівнева, чи є криволінійні ділянки і т.д.
 4. Площі стелі.

 

Нижче приведена вартість класичного натяжної стелі «Зоряне небо» з щільністю оптоволокон 250 шт / м2 без урахування вартості самого полотна:

 • ⚹ 10 м2 – 14000 грн
 • ⚹ 20 м2 – 26000 грн
 • ⚹ 30 м2 – 40000 грн

Точна вартість визначитися після складання проекту.

 

✅ Скільки коштує натяжна стеля з 3D малюнком?

 

Ми наведемо вартість стелі з «справжнім» 3D малюнком, тобто виконаним з використанням двох полотен – базовим, розміщеним ближче до справжнього стелі, на якому виконується основний малюнок і прозорим полотном, на якому виконуються елементи фотодруку. Між двома цими полотнами закладається світлодіодна стрічка.

Ціна (обидва полотна плівкові):

 • ⚹ 10 м2 – 15000 грн
 • ⚹ 20 м2 – 28000 грн
 • ⚹ 30 м2 – 35000 грн

 

✅ Скільки коштує ширяюча стеля?

 

Для створення ширяючої натяжної стелі необхідний спеціальний багет, в якому встановлюється світлодіодне підсвічування (світлодіодна стрічка) і сама світлодіодна стрічка. Більш складний варіант – блок управління освітленням (для створення різних варіантів – мерехтіння, бігова доріжка і т.д.) і діодна стрічка, яка може міняти колір освітлення.

Нижче наведені ціни для стандартного приміщення (прямокутне, без криволінійних ділянок, з одним стояком і однією люстрою) з плівковим натяжною стелею і одноколірної світлодіодною стрічкою без блоку управління:

 

 • ⚹ 10 м2 – 14000 грн
 • ⚹ 20 м2 – 20000 грн
 • ⚹ 30 м2 – 27000 грн

 

✅ Скільки коштують плівкові стелі Polyplast?

 

Під брендом Polyplast випускаються плівкові лакові (глянцеві), матові і сатинові стелі. Ширина полотен 1,8 і 3,3 м. Товщина – 0, 18мм. Витримує навантаження від води – до 100 л/м2. Більше 100 кольорів. Виробник дає 10 років гарантії.

Орієнтовна вартість установки натяжних стель Polyplast для стандартного приміщення (прямокутне, без криволінійних ділянок, з одним стояком і однією люстрою):

 

 • ⚹ 10 м2 – 2450 грн
 • ⚹ 15 м2 – 3600 грн
 • ⚹ 20 м2 – 4750 грн
 • ⚹ 25 м2 – 5950 грн
 • ⚹ 30 м2 – 7100 грн

 

✅ Скільки коштують французькі тканинні стелі бренду Clipso?

 

Вартість знаменитих тканинних натяжних стель Clipso залежить від виду полотна. Нижче в таблиці наведені орієнтовні ціни для стандартного приміщення (прямокутне, без криволінійних ділянок, з одним стояком і однією люстрою). Точну суму вам назве заміряє.

 

Вид полотна Колір Ширина, м Ціна, грн/м2
CLIPSO Оptical white (CLIPSO 705 S) Білий 3; 4; 5,1 від 1100
CLIPSO Coler (Сlipso 705 С) 25 кольорів 3; 4; 5,1 від 1195
CLIPSO translucent (Сlipso 308 T) Напівпрозорий 3,2; 5 від 1160
CLIPSO print Білий (під фотодрук) 3,2; 5 від 1140

 

Також ми можемо встановити спеціальні види полотен:

 

 • ⚹ CLIPSO-госпіталь (705 Н) з анті бактерицидними властивостями;
 • ⚹ CLIPSO-антівлага (705 Nw) – для установки в приміщеннях з високо вологістю (басейни, СПА-салони і т.д.);
 • ⚹ CLIPSO-антігрязь (705 Nt) – для установки в приміщеннях з підвищеною забрудненістю.

Вартість цих натяжних стель розраховується індивідуально.

 

✅ Скільки коштує китайська натяжна стеля?

 

Компанія Art Decor використовує тільки якісні сертифіковані екологічно безпечні китайські стелі. Їх вартість для стандартного приміщення (прямокутне, без криволінійних ділянок, з одним стояком і однією люстрою) приведена в таблиці нижче (ціни орієнтовні, точну суму вам назве заміряє).

 

✅ Як впливає фотодрук на вартість натяжної стелі?

 

Виробник випускає свої натяжні полотна без малюнка. Його перед установкою виконує компанія-виконавець робіт методом фотодруку. Вартість цієї послуги залежить від методу фотодруку, складності малюнка, ширини полотна, виду і фактури полотна. В середньому зараз вартість в нашій компанії становить 320-400 грн/м2.

 

✅ Виклик замірника оплачується?

 

Виклик фахівця для виміру – консультації безкоштовний в разі, якщо ви підпишіть договір з компанією на установку стелі. В іншому випадку такий приїзд – платна послуга. І становить приблизно 300 грн.

 

✅ Чи існує передоплата за установку натяжної стелі?

 

Так, існує. Залежно від клієнта – від 30% вартості всього замовлення.

 

✅ Чи існує знижки для клієнтів при установці натяжних стель?

 

Звичайно! У нас бувають такі знижки:

 

 • ⚹ пенсіонерам;
 • ⚹ молодятам;
 • ⚹ клієнтам, які вже зверталися в компанію;
 • ⚹ дизайнерам, керівникам будівельних компаній, які через себе оформляють для своїх клієнтів установку натяжної стелі;
 • ⚹ при великих обсягах робіт;
 • ⚹ на певні види натяжних стель;
 • ⚹ сезонні акції.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом