Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Безщілинні натяжні стелі

Новинка у сфері натяжних стель!


⭐ Цей термін відноситься до монтажу цих конструкцій і означає, що при такому варіанті відсутня щілина між натяжним полотном і стіною. Досягається це за рахунок двох факторів:

 • Спеціальною конструкцією профілю, в якому щілина для заводу в неї полотна має мінімальну ширину.
 • Технологія кріплення, при якій полотно заводиться в цю щілину вручну, без використання спеціального інструменту.

При встановленні стелі безщілинним способом відпадає необхідність у декоративній вставці (завширшки приблизно 13 мм), яка закриває щілину в багеті, куди вставляється полотно.

Від 500 грн/м2

В наявності

Безщілинні натяжні стелі в Києві від 500 грн/м2

Безщілинні натяжні стелі
Новинка в області натяжних стель! Даний термін відноситься до монтажу цих конструкцій і позначає, що при такому варіанті відсутня щілина між натяжним полотном і стіною. Досягається це за рахунок двох факторів:

 1. Спеціальної конструкцією багета, в якому щілина для заводу в неї полотна має мінімальну ширину.
 2. Технологією кріплення, при якій полотно заводиться в цю щілину вручну, без використання спеціального інструменту.

При установці стелі безщілинним методом відпадає необхідність в декоративній вставці (шириною приблизно 13 мм), яка закриває щілину в багеті, куди вставляється полотно.

Можна сказати, що безщілинні натяжні стелі – це різновид гарпунного методу кріплення. Коротко нагадаємо, в чому його суть. Для кріплення полотна по його периметру приварюється смужка, що закінчується зацепом у вигляді гарпуна (гачка). У багеті робиться виступ, за який ця кромка у вигляді гарпуна чіпляється.

Цей спосіб монтажу передбачає дуже точне виконання крою – з точністю до 1 мм. Розміри полотна вибираються таким чином, що при його нагріванні, коли воно збільшиться в розмірі, кромка змогла дістати виступ. При охолодженні полотно прагнути стиснутися, тим самим забезпечується необхідний його натяг.

Гарпунний спосіб вимагає високої кваліфікації виконавця, спеціального розкрійного устаткування з числовим програмним управлінням і, як наслідок, дорожче коштує. Але перед більш простим штапіковим (клиновим) способом монтажу він має ряд незаперечних переваг:

 1. Натяжне полотно, закріплене таким чином, можна при необхідності зняти (необхідно знову його нагріти і вивести гарпун з зачеплення з виступом в багеті) і потім знову встановити. При кріпленні штапіковим способом це неможливо. Полотно необхідно поміняти на нове.
 2. Виключається людський фактор при монтажі. Полотно буде рівномірно розтягнуто в усіх напрямках, без складок і перекосів. Це особливо важливо, якщо на ньому є малюнок, який при найменшому перекосі спотвориться і це буде добре помітно. Те ж саме можна сказати і про зварний шов, якщо полотно складається з декількох частин.

Як видно з опису, безщілинна натяжна стеля може бути тільки плівковою. Фактура, колір, малюнок ролі не грають – будь-які.

Переваги безщілинної натяжної стелі

Будемо її порівнювати з описаним вище гарпунним способом. Плюси безщілинної стелі наступні:

 1. Немає необхідності в декоративній вставці між натяжним полотном і поверхні, до якої кріпиться стеля. В результаті дизайн виходить більш лаконічним. Особливо виграшно це виглядає при примиканні до гіпсокартонних елементів. Їх обов’язково використовують в багаторівневих конструкціях, а також в однорівневих натяжних стелях, щоб виділити, наприклад, простір біля люстри, встановити додаткові світильники і т.д.
 2. Допомагає уникнути «різнотону» при установці кольорових полотен за рахунок відсутності декоративних вставок, які неможливо підібрати точно в колір.
 3. Відпадає необхідність в настінних плінтусах, тому така натяжна стеля відмінно підійде людям, які люблять мінімалізм.

Замовити установку безщілинної натяжної стелі в Києві і області можна в компанії Art Decor. Гарантуємо високий професіоналізм, широкий асортимент натяжних полотен європейських і китайських виробників, конкурентні ціни.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Безщілинні натяжні стелі

500 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 500 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом