Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(098) 286-95-94

Art Line профіль тіньового шва від компанії Art Decor

Профіль тіньового шва від Art Decor
Профіль тіньового шва від Art Decor

Натяжна тіньова стеля – це один із трендів у цій галузі. Суть його в тому, що за допомогою спеціального профілю, який кріпить натяжне полотно до стін, у тіні ховається стик стіни зі стелею і візуально здається, що остання ширяє в повітрі. З незвички на людей це справляє приголомшливе враження.

Як досягається ефект ширяння

Як ми вже написали вище, для такої натяжної стелі використовується спеціальний профіль. Його конструкція така, що місце кріплення його до стіни знаходиться значно вище місця кріплення полотна до профілю. У результаті верхній стик знаходиться в густій тіні нижнього стику і з боку кімнати його не видно. Тільки якщо підійти впритул до стіни і подивитися вгору, то можна щось смутно розгледіти в густій тіні.

Як тіньові натяжні стелі виконує компанії Art Decor

Для їх створення ми почали використовувати новий спеціальний профіль Art Decor, який зображений на малюнку нижче.

Як бачите, верхня полиця профілю, якою він стикується до стіни, майже на 20 мм розташована вище за місце кріплення натяжного полотна до профілю. Також звертаємо вашу увагу, що кріплення полотна здійснюється гарпунним способом. Це, звичайно, вимагає більш високого професіоналізму від монтажника, але зате стик виглядає більш закінченим і елегантним.

З конструкції видно, що тіньова щілина має розмір 7 мм. Це досить велика відстань. У середньому тіньові стелі мають подібний зазор шириною 5 мм. Сам профіль забарвлюється в чорний колір, що робить його практично невидимим, навіть якщо дивитися в щілину вертикально вгору. Матеріал виготовлення – алюмінієвий сплав (не пластик), фарбування порошкове.

Тіньовий профіль для керамограніту
Тіньовий профіль для керамограніту

Такий профіль дає змогу створювати тіньову стелю в приміщенні не тільки з внутрішніми, а й зовнішніми кутами.

Комбінація тіньової стелі з іншими видами натяжних стель

Як видно з опису, тіньова стеля схожа на ширяючу. Тільки в першому випадку ефект ширяння видно в світлий час дня, а в другому – в темний час дня. А чи можна поєднати тіньову і ширяючу стелю? Так, можна. Наші фахівці розробили схему стикування профілів для тіньової і ширяючої стелі. Зауважимо, що якщо встановити точкові джерела світла так, щоб вони висвітлювали проміжок між стелею і стіною, то ефект ширяння буде досягатися і в темний час доби.

Також тіньову стелю можна використовувати в стелі “Ширяючі лінії”, у дворівневих конструкціях як нижній рівень тощо.

Як ми працюємо

 1. Ви викликаєте замірника, який виконає необхідні заміри, зробить калькуляцію вартості робіт і складе договір.
 2. Після отримання авансу ми призначаємо дату і час встановлення натяжної стелі. Зазвичай, для підготовки нам потрібно 2-3 дні. У разі складного замовлення (наприклад, дворівнева стеля) виконується дизайн-проект у 3D графіці та узгоджується із замовником. У цьому випадку підготовка до монтажу може затягнутися – тиждень і більше.
 3. До призначеної дати власники приміщення, де буде встановлюватися тіньова натяжна стеля, повинні підготувати приміщення – відсунути меблі від стін, у разі ПВХ стелі, винести рослини.
 4. У призначений час прибувають наші фахівці і проводять монтаж стелі. Використовуються перфоратори з пилозбірниками, тому після робіт особливого прибирання приміщення не знадобитися.
 5. Після закінчення робіт підписується акт приймання-здачі робіт (він же є і нашими гарантійними зобов’язаннями) і проводиться остаточний розрахунок.

Переваги тіньової натяжної стелі

 1. Сучасний вишуканий вигляд. Вище ми писали, що зараз подібні стелі в тренді і цим все сказано. Тобто ваше житло буде виглядати модним, сучасним стильним.
 2. Під час встановлення тіньової стелі не потрібно вирівнювати стіни.
 3. Відсутність необхідності підготовки основної стелі до монтажу. Немає необхідності вирівнювати поверхню, закладати тріщини, шпаклювати тощо. Усе це економить гроші та час.
 4. Мінімум незручностей для господарів квартири під час встановлення стелі. Немає ніяких брудних робіт, на кшталт побілки, фарбування. Немає необхідності виносити меблі з приміщення. Достатньо лише відсунути їх на метр від стін. Прибрати потрібно буде тільки рослини, оскільки полотно розігріватиметься до 700С.
 5. Довговічність. Наші натяжні полотна служать по 17-20 років. Ми даємо офіційну гарантію на 17 років.
 6. Можливість легко встановлювати додаткові точкові світильники. У натяжному полотні виконується отвір, контур зміцнюється спеціальним кільцем і вставляється світильник. Все! Ніякого свердління бетону, пробивання штроб для проводки – її надійно приховає саме натяжне полотно. Така простота монтажу дає змогу створювати воістину фантастичні, але водночас доступні схеми підсвічування.
 7. Простота догляду. Натяжне полотно допускає сухе і вологе прибирання. Необхідно тільки уникати його уколів гострими предметами.

Також хочемо виділити переваги тіньової натяжної стелі, в якій використовується профіль МП8 FIXO:

 • ☆ Простота стикування з профілями інших конструкцій – для ширяючих стель, безщілинних і т. д.
 • ☆ Мінімальна втрата висоти стелі – всього 33 мм. Наприклад, при використанні профілю EuroKraab втрата складе 50 мм, а для профілю Euroflexy – 60 мм.

Переваги компанії Art Decor

 1. На ринку з 2010 року. Роботам у всіх обласних центрах і багатьох містах України. Величезний досвід роботи, тисячі виконаних проєктів будь-якої складності, в т.ч. з установки тіньових натяжних стель.
 2. Власне виробництво, що значно прискорює підготовку до монтажу натяжної стелі.
  Працюємо кількома бригадами. Замовлення виконуємо оперативно. Ніяких тижнів очікування.
 3. Працюємо тільки з сертифікованими, екологічно безпечними матеріалами.
 4. Надання 15 річної гарантії на всі стелі.
 5. Вигідні, конкурентні ціни. Наприклад, ціна тіньової натяжної стелі – від 370 грн/м2.

Відповіді на запитання

✅️ Яким може бути полотно для тіньової натяжної стелі❓

Будь-яке полотно – ПВХ і тканинне, будь-якої фактури, кольору та інших характеристик. Для створення тканинної тіньової стелі використовується профіль Euroslott.

✅️ Тіньова стеля захистить квартиру від затоплення зверху❓

Так. Адже тільки здається, що між стінами і полотном є зазор. Насправді стик розташовується просто вище. Тому така натяжна стеля, як і будь-яка інша ПВХ стеля, герметична. Зрозуміло, за умови дотримання всіх правил монтажу.

✅️ Чи потрібно вирівнювати стіни для встановлення тіньової стелі❓

Ні. Оскільки немає візуального примикання стелі до стін, то нерівність стін помітною не буде.

✅️ Скільки часу займе встановлення тіньової натяжної стелі❓

На це впливає кілька чинників – площі приміщення, кількості кутів, потрібне встановлення додаткових світильників чи ні і т. д. Загалом, для стандартного чотирикутного приміщення площею до 25-30 м2 без додаткових складнощів фахівцям Art Decor знадобиться 3-4 години.

✅️ Чи можна за необхідності зняти тіньову стелю, а потім її встановити❓

У разі, якщо монтаж проводився гарпунним методом, то така операція можлива. Наша компанія Art Decor виконує монтаж полотен тільки гарпунним способом.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом