Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжна Стеля "Зоряне Небо"

Переваги натяжної стелі “Зоряне небо”

 • Полотно такого натяжної стелі переливається барвистими вогнями, вражаючи і зачаровуючи спостерігача.
 • Його можна монтувати як в просторих, так і в компактних приміщеннях.
 • У конструкціях закладена можливість використання декількох кольорів, режимів підсвічування і мерехтіння.
 • Світлодіодні елементи – споживають мінімальну кількість електроенергії, тобто стеля економічно вигідний.

Від 4500 грн/м2

В наявності

Натяжна стеля “Зоряне Небо”

Натяжна стеля Зоряне Небо
Головна перевага натяжної стелі – її чудовий зовнішній вигляд, який навіть сам може «витягнути» весь інтер’єр приміщення. А якщо ви хочете, щоб ваша квартира мала не просто чудовий, а прямо приголомшливий вид? Тоді замовляйте натяжну стелю «Зоряне небо».

Технічні особливості та види натяжних стель «Зоряне небо»

«Зоряне небо» – це симбіоз натяжної стелі (переважно глянцевої або сатинової) і світлотехнічного обладнання – світлового генератора і оптоволокна або світлодіодів. При включенні обладнання виникає ілюзія зоряного неба. Причому сучасна техніка дозволяє домогтися навіть 3D ефекту. Практично повна ілюзія зоряного неба над головою!

Класифікація натяжних стель «Зоряне небо»

По виду світлотехнічного обладнання:

 1. Світловий генератор + оптоволокно. У цьому випадку джерелом світла служить світлогенератор, до якого приєднано оптоволокно (волокон безліч – до 150 штук на один квадратний метр стелі), яке одним кінцем з’єднується з світлогенератором, а іншим підводиться до стельового покриття. Часто, для збільшення видовищності, на кінцях оптоволокна встановлюють кришталики (в тому числі і кришталики Сваровські), які вигадливим чином заломлюють світло і підсилюють 3D ефект. Є варіанти, коли крім основного світлогенератора встановлюють додатковий для більшої різноманітності світлових ефектів. У цьому випадку також використовується програмний блок, який управляє генераторами – вмикає/вимикає їх, змінює яскравість світлового потоку.
 2. Світлодіоди. У цьому випадку використовується програмний блок, завдяки якому на стелі можна створювати динамічну картинку:
 • ☆ зорепад;
 • ☆ проліт комети;
 • ☆ вибух зірки;
 • ☆ Північне сяйво;
 • ☆ обертання галактики і т.д.

Саме в цьому випадку можна створити дійсно приголомшливе видовище!

За способом установки джерел світла:

 1. З проколом полотна натяжної стелі. Даний варіант більш трудомісткий і більш складний в монтажі. Але зате видовищний ефект виходить більш яскравим. Зазвичай він використовується в разі товстого полотна.
 2. Без проколу натяжної стелі. Застосовується в разі тонкого полотна (зазвичай, це сатиновий варіант). Безсумнівна перевага цього варіанту – більш привабливий зовнішній вигляд днем. Поверхня стелі є суцільна і абсолютно гладка.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжна Стеля "Зоряне Небо"

4500 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 4500 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом