Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі в Житомирі
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Житомирі та області з 2010 року.

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Житомирі за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Житомир

Натяжні стелі у Житомирі: види, переваги використання у різних приміщеннях

Ремонт, купівля нового житла – це клопітна, але завжди приємна зміна у житті. Психологи стверджують, що від того, що нас оточує, залежить не лише настрій, а й успішність, стан психіки, емоційне тло щодня. Тому варто час від часу щось міняти в інтер’єрі квартир. Хтось переставляє меблі, переклеює шпалери.

Наша компанія рекомендує звернути увагу на натяжні стелі, як швидкий, доступний за ціною і досить кардинальний спосіб змінити обстановку в квартирі, внести в життя нові емоції, затишок і різноманітність.

Ми – компанія “Art Decor”. На ринку України понад 10 років. На сьогоднішній день ми працюємо вже не лише у столиці, а й у багатьох інших регіонах. Добре знають наші натяжні стелі у Житомирі. На прикладі цього міста можна розповісти, як правильно вибирати конструкції в різні будинки та квартири, які переваги мають різні полотна та де їх краще встановлювати. Почнемо з найголовнішого.

Що таке натяжні стелі і чому вони такі популярні в Житомирі?

Конструкцію, що нагадує сучасну натяжну стелю, придумали ще в Китаї багато століть тому. Найбагатші та респектабельні замовляли у майстрів спеціальний каркас, на який натягували шовк. Дозволити собі це могли тільки в одній, урочистій кімнаті чи залі, адже ціна такої стелі була дуже високою. Крім того, шовк вигоряв і провисав, тому швидко втрачав свій презентабельний зовнішній вигляд, відповідно полотно часто потребувало заміни.

Сьогодні натяжна стеля по конструкції мало чим відрізняється: той самий каркас і полотно. А ось матеріали, додатковий декор і навіть функції дозволяють створювати різноманітні варіанти оформлення стелі в інтер’єрі.

Важливо! Від вибору виду стелі, виробника, дизайну та монтажу залежить не лише зовнішній вигляд приміщення. Безпека – перш за все, тому наша компанія працює тільки з брендами, які мають всю необхідну документацію своєї продукції.

Переваги натяжних стель для житлових приміщень Житомира

Житомир – це місто постійного будівництва та розширення. Тут широко представлений як вторинний, і первинний ринок житла. Вибір матеріалів для ремонту в старій та новій квартирі завжди вимагає врахування багатьох факторів. І тільки натяжні стелі можна з однаковим успіхом використовувати і в «хрущовці», і в новобудові. У чому секрет такої універсальності? У перевагах самої конструкції.

Легко приховують усі недоліки поверхні

Якщо для нового будинку ця перевага не принципова (сучасні будинки мають спочатку рівні поверхні стін та стелі), то для старих будов тріщини, нерівності, навіть різна висота стін – це проблема. Вирівняти таку стелю за допомогою будівельних матеріалів – це дуже дорого та довго. А натяжне полотно приховає всі недоліки, і їх можна використовувати і в нових, і в старих будинках з однаковим успіхом.

Швидко та чисто монтуються

Одна з основних переваг – простота та швидкість складання та натяжки стелі. У вже оформленому інтер’єрі можна за кілька годин створити абсолютно нову атмосферу, і навіть не потрібно буде виносити меблі. Тільки при натягуванні полотна ПВХ фахівці попросять господарів винести всі квіти і прибрати домашніх тварин. Наша компанія використовує спеціальне обладнання, щоб звести забруднення приміщень під час монтажу до мінімуму.

Тільки уявіть! Вранці до вас приїжджає бригада робітників, а ввечері ви п’єте чай на кухні або зустрічаєте гостей в оновленому інтер’єрі. Таке можливе лише з використанням натяжних стель.

Тривалий термін експлуатації

Середній гарантійний термін на конструкцію – 10-17 років. Але практика показує, що при якісному монтажі натяжна стеля може прослужити кілька десятиліть. Тільки потрібно правильно його доглядати і стежити за деякими умовами експлуатації (наприклад, у випадку ПВХ полотна це температурний режим в межах +5 градусів).

Важливо! Це не означає , Що всі 20-30, а то й більше, років ви будете жити зі стелею одного кольору або милуватися одним і тим же малюнком. Компанія Art Decor використовує гарпунний метод установки полотна, тому його можна замінити, без демонтажу профілю. Це недорого, швидко та зручно!

Натяжні стелі сьогодні мають велику популярність не тільки в житлових будинках і квартирах, а й приміщеннях іншого призначення.

Переваги натяжних стель для комерційних та офісних приміщень Житомира

Будь-який магазин, кафе, ресторан, коворкінг, офіс – приміщення з підвищеною прохідністю. Тут щодня бувають десятки людей, і тому ремонти та оновлення інтер’єру доводиться робити набагато частіше. А в сучасних реаліях, коли будь-яке приміщення потрібно ще й дезінфікувати, стелі стають справжньою проблемою. Але не у разі натяжних конструкцій. Розглянемо як переваги мають натяжні стелі в такому випадку.

Простота догляду

Житомир – місто, в якому розміщено велику кількість підприємств, та його атмосферу складно назвати чистою. А якщо в кімнаті постійно перебуває велика кількість людей, провітрювання потрібно проводити регулярно. В результаті суміш газів, пилу та інших забруднень осідає на стелі. У випадку звичайного покриття, потрібно робити дороге фарбування, яка займає багато часу і потребує витрат. За натяжною стелею досить грамотно доглядати, щоб постійно зберігати чистоти та бездоганний зовнішній вигляд.

Важливо! Під час догляду за натяжними стелями не можна використовувати миючі засоби, до складу яких входять розчинники або абразивні частинки. Це може пошкодити структуру плівки та її поверхню.

Найпростіший спосіб приховати всі комунікації

В офісних приміщеннях і магазинах будь-яких проводів, труб, кабелів набагато більше, ніж у житлових. Особливо це стосується великих офісних та торгових центрів. Для комунікацій доводиться створювати спеціальні короби під стелею чи інші конструкції. Але тільки не у випадку підвісних стель. Все, що псує інтер’єр, виглядає непрезентабельно і знаходиться у верхній частині кімнати, можна легко заховати за полотном стелі. При цьому не доведеться створювати окрему конструкцію. Достатньо фанерної основи, до якої всі кабелі чи дроти будуть надійно кріпитися.

Важливо! Якщо комунікації вимагають ремонту або заміни, досить просто демонтувати полотно, провести ремонт та встановити полотно назад. Жодного бруду, тимчасових та фінансових витрат! Крім того, такий ремонт комунікації може стати приводом оновити інтер’єр і замінити колір стелі або малюнок на ньому.

До загальних переваг натяжних стель можна віднести:

 • ☆ Безпека – наша компанія у роботі використовує лише продукцію виробників, які мають усі необхідні сертифікати безпеки (екологічної, пожежної тощо);
 • ☆ Теплоізоляція – особливо актуальна для приміщень на останніх поверхах: тепло не йде через дах, оскільки між стелею та полотном створюється повітряна подушка, що підтримує температуру;
 • ☆ Можливість створювати різні режими освітлення – у натяжних стелях можна встановлювати освітлювальні прилади різного виду – точкові, загальні (люстри), світлодіодні стрічки;
 • ☆ Використання різних типів світла дозволяє як створювати різну атмосферу: від романтичної, до святкової, а й істотно економити на електроенергії;
 • ☆ Запобігання затопленню – у житлових та офісних приміщеннях ризик затоплення є завжди. Натяжна стеля, особливо ПВХ полотно, дає можливість уникнути неприємних та дорогих наслідків таких ситуацій.

Заради справедливості слід відзначити і мінуси установки натяжних стель. Їх зовсім небагато. Перший і важливий – ПВХ полотно можна пошкодити – нарізати або проколоти гострим предметом. Другий – при використанні плівкового полотна слід стежити за температурою в кімнаті, хоч у житлових, як і в комерційних приміщеннях, її падіння нижче 5 градусів майже виключено. Третій – натяжні стелі дорожчі, ніж інші покриття, але якщо зважати на всі перераховані вище переваги, цей мінус можна особливо не враховувати.

Важливо! Всі ці переваги справедливі лише в тому випадку, якщо монтаж проводиться компаній з досвідом роботи , що використовує у роботі лише якісні матеріали та передові технології. Саме тому натяжні стелі у Житомирі найчастіше встановлює компанія “Art Decor”.

Види натяжних стель: як правильно вибрати стелю для різних приміщень у Житомирі

Сьогодні на ринку представлені натяжні стелі двох великих категорій: плівкові та тканинні. Відмінність між ними полягає в матеріалі полотна, що використовується. Плівкові стелі дешевші, крім того їх поверхня може мати різну фактуру. Тканинні полотна дорожчі, але їхній багатий, презентабельний і навіть ексклюзивний вигляд дозволяє створити атмосферу розкоші та благополуччя в дизайні інтер’єру.

Важливо! При виборі матеріалу обов’язково враховувати стиль, у якому створено інтер’єр. Якщо це розкішне бароко чи бохо – то ідеальним варіантом стане полотно тканини. Якщо мінімалізм чи навіть лофт, то плівкова натяжна стеля надасть дизайнеру більше можливостей для творчості.

Натяжні стелі з ПВХ полотна

Полівінілхлорид товщиною від 0,17 до 0,3 мм – це матеріал полотна, який використовує наша компанія. Методом проб та помилок наші фахівці визначили, що для всіх умов: від кліматичних до індивідуальних у приміщеннях Житомира ці параметри є оптимальними.

Головною перевагою цього матеріалу є варіативність його фактур. Кожна з них унікальна, цікава і підходить для різних умов експлуатації.

Матові

Ці полотна ідеально вписуються у будь-які приміщення. Прекрасна основа для нанесення фотодруку, тому популярно встановлювати їх у дитячих кімнатах та вітальні. Однотонні стелі виглядають як звичайний, добре зроблений побілка.

Важливо! Варіативність кольорів матеріалу величезна: від звичайної спокійної пастельної палітри, до яскравих, помітних відтінків для креативних і несподіваних дизайнерських рішень.

Глянцеві

Оптимальний вибір для темних та низьких приміщень. У Житомирі, особливо у старій частині міста, багато будинків з низькими стелями. Також навколо них ростуть дерева, що затіняють перші кілька поверхів. Використання глянсової стелі в такому разі унікальна можливість перетворити темну, похмуру кімнату на святковий зал з високими склепіннями.

Важливо! Реально стеля стає найнижчою на 3-4 см, а візуально дзеркальна поверхня, що відображає світло та предмети під собою, піднімає верхню частину кімнати. При правильному виборі освітлення можна створити ілюзію висоти стелі в будинку сталінської будівлі.

Сатинові

За своєю фактурою сатин – це певний компроміс між матовою та глянсовою поверхнею. Як матова стеля, сатинове полотно виглядає як дороге покриття, а як глянсовий він гарно відбиває світло, робить його відблиск перламутровим.

Важливо! Незважаючи на фактуру, схожу на тканину, сатинове полотно теж виготовляється з ПВХ, тому таке ж просте у догляді, але потребує дотримання правил експлуатації.

Натяжні стелі з тканинним полотном

І тут фактура поверхні може лише одна – матова. Але тканина має свої переваги: ​​дорогий шляхетний вигляд, реалістичність нанесених зображень, екологічність. Ідеально підходить для розкішних інтер’єрів і може використовуватись у заміських будинках та приміщеннях, де взимку рідко включають опалення.

Важливо: ціна такої натяжної стелі в рази дорожча за плівкову. Але в таких приміщеннях як дорогі ресторани Житомира, клубні заклади, холи та лаундж-зони розкішних готелів варіант тканинної стелі – це правильне рішення і за ціною, і за зовнішнім виглядом, і за термінами та умовами експлуатації.

Види натяжних стель по конструкції

Натяжні стелі можуть відрізнятися не тільки за матеріалом виготовлення стелі, але й за конструкцією, і навіть обладнанням, в яке використовується в ході його експлуатації. Наша компанія пропонує варіанти. Дизайнери, з якими ми вже успішно співпрацюємо у Житомирі кілька років, знають, що тільки нашим фахівцям можна доручити втілення найзухваліших та найоригінальніших своїх проектів.

Багаторівневі

Конструкції із найбільшим потенціалом для реалізації дизайнерських ідей. Полотна натягуються на різній висоті. На стику можна встановити додаткове висвітлення, дизайнерські елементи. При цьому не обов’язково, щоб полотна різних рівнях мали однакову фактуру. Це може бути поєднання матової та глянсової поверхні, світлих та темних відтінків, полотен з малюнком і без нього.

Важливо: хибна думка, що такий вид стелі підходить тільки для високих кімнат. Наші фахівці можуть розробити такий дизайн, який візуально зробить стелю вище, кімнату нарядніша, а інтер’єр урочистим навіть у стандартній житомирській «хрущовці».

Парячі

Ідеальне рішення для будь-яких приміщень. Але дизайнери рекомендують цей вид стелі у поєднанні з глянцевим або сатиновим полотном саме для низьких темних приміщень перших поверхів у старій та комерційній забудові Житомира. Технологія проста: між профілем та полотном встановлюється світлодіодна стрічка. Це дозволяє не тільки замаскувати стик, але і при включенні створити ілюзію того, що стіни стеля відокремилася від стін і ширяє в повітрі.

Важливо: крім візуального, ця стеля створює неповторний емоційний ефект. Він може використовуватися як нічник у дитячій, для романтичного настрою в спальні, додаткове ощадливе освітлення для вечірнього перегляду фільму у вітальні.

Парячі лінії

Один з різновидів стелі, що парить. Ідеальне рішення для приміщень у сучасному стилі. У цьому випадку стрічка встановлюється не по стику стіни полотна та профілю, а по тих місцях, де задумав дизайнер.

Важливо! Відмінне рішення для розважальних комплексів із багатьма приміщеннями (нічні клуби, квест кімнати, бари). За допомогою ліній, що світяться, можна вказувати відвідувачам напрямок руху або використовувати малюнок в інших цікавих цілях.

Стелі з фотодруком

Про різноманітність цих стель навіть важко говорити. Наші фахівці можуть нанести на полотно будь-який малюнок та зображення: від абстрактних геометричних фігур до творів великих живописців. Все залежить від побажань замовників та концепції дизайну інтер’єру.

Компанія “Art Decor” використовує під час друку лише матеріали, які є повністю безпечними та екологічно чистими. Такі стелі можуть бути реалізовані в різних цінових категоріях:

 • ☆ Бюджетний варіант – зображення наноситься на матове чи сатинове полотно. Можливе створення псевдо 3D-ефекту. Коли створюється тінь під малюнком, тому під певним кутом зображення видається об’ємним;
 • ☆ Середня цінова категорія – друк малюнка на тканинному полотні;
 • ☆ Елітна категорія – такі натяжні стелі у Житомирі реалізовані лише на кількох об’єктах. В цьому випадку можливі кілька варіантів: реальний 3D ефект, коли зображення наноситься на прозоре плівкове полотно на нижньому рівні та на ПВХ матеріалу або тканину на верхньому рівні. Такий малюнок виглядає об’ємним із будь-якої точки приміщення.

Важливо: наша компанія пропонує ексклюзивну натяжну стелю для мешканців Житомира: Apply. У полотні нижнього рівня виробляється вирізаний візерунок, який підкреслюється печаткою верхньому рівні. Між полотнами встановлюються джерела світла. При вимкненому освітленні стеля має оригінальний об’ємний ефект, при включеному через отвори ллється світло, та виглядає це приголомшливо!

Як замовити натяжні стелі в Житомирі від компанії Art Decor

Замовити монтаж або проект натяжної стелі в Житомирі ви можете через контакти, вказані на нашому сайті. Це може бути дзвінок співробітника компанії або листа на електронну пошту.

Вкажіть бажаний вид натяжної стелі, розмір приміщення, а також додаткові опції (друк, освітлення, кілька рівнів). Наші менеджери зроблять розрахунок і зв’яжуться з Вами.

Ми впевнені, що при дуже високому рівні якості матеріалів та монтажу, можемо зробити найвигіднішу пропозицію у Житомирі!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом