Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Запоріжжі
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності у Запоріжжі і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Запоріжжі за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Запоріжжя

Натяжні стелі у Запоріжжі – тренди та модні тенденції

Запоріжжя – один із найбільших обласних та індустріальних центрів України. У місті гармонійно поєднується різна архітектура та культура. Але головна особливість – це запорожці. Люди прогресивні, що завжди дивляться вперед і чітко знають свою позицію у всьому. У Запоріжжі багато молоді та дуже сучасних людей старшого покоління. За досвідом нашої компанії можемо сказати, що навіть у Києві нас не так часто питали про модні тренди натяжних стель. Тобто люди вже знають, наскільки це практично і зручно, але хочуть, що інтер’єр був ще й красивим та стильним. Наші дизайнери та фахівці зі встановлення, які постійно вивчають нові технології та можливості натяжних конструкцій, можуть точно сказати, що має попит, які стелі в тренді на Європі, а які у нас в Україні. З усього цього ми зробили загальний висновок та викладемо загальні концепції для мешканців Запоріжжя та інших міст.

Модні натяжні стелі у Запоріжжі

Скажемо кілька слів про загальні тенденції, перш ніж перейти до конкретних видів стель та їх варіантів установки. Сьогодні міцно запанували у квартирах та будинках наших співвітчизників сучасні стилі. Помпезні, розкішні інтер’єри та різьбленими меблями та шикарною обробкою відходять у минуле. На піку популярності практичність, універсальність, функціональність. Всі ці властивості інтер’єрів точно збігаються з перевагами натяжних стель. Тому ми розповідатимемо, які натяжні стелі встановлюють сьогодні у Запоріжжі.

Традиційні натяжні стелі

Звичайна однорівнева конструкція із вбудованими світильниками завжди актуальна. Як би не змінювалася мода, така стеля завжди впишеться в інтер’єр. Навіть якщо ви кардинально змінюєте стиль інтер’єру своєї квартири, стеля, встановлена раніше, можна не чіпати. Він з однаковим успіхом впишеться і в класичний дизайн, і в лофт, і хай тек.

Що являє собою конструкція

Це рівне полотно одного кольору, поверхні якого закріплені світильники. Їхнє розташування і кількість може бути різним. Полотно для таких стель найчастіше використовується традиційних фактур – матове або сатинове. Якщо приміщення невелике та темне, можна використовувати глянсову фактуру для розширення простору.

Колір найчастіше представлений відтінками білого, а у різних виробників їх безліч. Рідше встановлюють світлі тони з інших палітр – рожевий, блакитний, зелений, бежевий.

Де можна встановити однорівневі натяжні стелі у Запоріжжі?

Цей варіант натяжної стелі найуніверсальніший. У Запоріжжі ми встановлювали такі стелі у вітальні, на кухнях, у дитячих та спальнях. Також нерідко традиційна стеля використовується в нежитлових приміщеннях – офісах, класах шкіл, в кафе, рідше в ресторанах, готелях.

Можна сказати, що однорівнева світла стеля в Запоріжжі найзатребуваніша. І, незважаючи на те, що він дешевше всіх тих конструкцій, які ми описуватимемо нижче, йому можна віддати перше місце за популярністю.

Тіньова натяжна стеля у Запоріжжі

Свою назву ця конструкція отримала через тіньову щілину, що утворюється між полотном та стіною. Для встановлення такої стелі використовують спеціальні профілі EuroKraab. Вони не вимагають декоративної вставки між стелею та стіною.

Такі стелі виглядають дуже ефектно і нагадують покриття з гіпсокартону, тому в інтернеті ви можете побачити ще одну назву – стелі гіпсонатяжкі. Не варто переживати через щілину. Нашим спеціалістам дуже часто ставлять питання: а чи є такі конструкції герметичними, як традиційні? Тобто, чи може така стеля захистити від затоплення, обвалення чогось із верхнього перекриття, наприклад, шматка штукатурки. Ми відповідаємо: може захистити. Конструкція по міцності, надійності герметичності не поступається, а в деяких характеристиках навіть перевершує популярну традиційну натяжну стелю.

Де встановлюються тіньові натяжні стелі у Запоріжжі.

В принципі, особливих обмежень щодо встановлення таких стель немає. Наші дизайнери розробляли проекти з використанням такого виду кріплення та для класичних інтер’єрів. Тут є одна особливість, навіть вимога – для того, щоб тіньова стеля виглядала красиво і стильно, стіни повинні бути ідеально рівними. Щілина між двома поверхнями дуже підкреслює будь-які нерівності, тому найчастіше такі стелі встановлюють у новобудовах.

Тіньова натяжна стеля ідеально впишеться в будь-який сучасний стиль, від лофта, до поп-арту та футуризму. Крім способу кріплення інших відмінностей немає. Полотно може бути будь-яким як традиційним, так і в декоративних фактурах. На нього можна наносити друк, встановлювати ширяючі лінії. Стеля виглядає дуже акуратно, не перевантажена зайвими деталями, як декоративні вставки по периметру.

Натяжні стелі з трековими світильниками у Запоріжжі

Про цю новинку сьогодні не говорить лише лінивий. Хоча самі конструкції з’явилися не вчора, вони стали популярними саме в кілька останніх років.

Що таке трековий світильник? Це спеціальна система з рейки та світильників, яка встановлюється на полотні стелі. Кріпиться вона безпосередньо до основного перекриття. Видима частина треку може бути або врівень з поверхнею полотна, або у спеціальній ніші, яка формується напрямними та полотном.

У чому перевага трекових систем натяжної стелі? У варіативності висвітлення. На трек кріпляться світильники, але не стаціонарно. Вони рухливі, їх можна пересувати по треку, а також крутити в різні боки, спрямовуючи світло. Кількість світильників теж варіюється можна встановити спочатку кілька, а потім ще додати або зняти, за потребою без допомоги фахівця.

Системи виробник пропонує лише у двох кольорах. Поки що вони лише білі та чорні. Але цих кольорів вистачає, тому що їх можна гармонійно вписати у будь-який дизайн.

Де встановлюють натяжні стелі з трековими світильниками у Запоріжжі.

Обмежень немає ніяких, головне, щоб дизайн стелі вписався в інтер’єр. Стеля з треком можна встановити на кухні, у вітальні, у дитячій над робочою зоною.

За призначенням приміщення, його розмірами та інтер’єром можна вибирати кількість і розташування треків. Це може бути одиночна довга або коротка смуга, а може бути кілька сформованих треків у фігуру – трикутник, квадрат і т.д.

Натяжні стелі з треками – вибір виключно для сучасних стилів інтер’єру. Але тут обмежень немає як за напрямками дизайну, так і за сферою застосування: кафе, студія, галерея мистецтв, коворкінг, офіс великої компанії або навіть виробниче приміщення. Трекова система – це практичний, зручний і функціональний вид освітлення для натяжних стель.

Декоративні фактури натяжних стель у Запоріжжі

Сьогодні виробники полотен натяжних стель пропонують не лише класичні фактури – матову сатинову та глянсову. ПВХ-полотна існують у великій різноманітності декоративних фактур. Кожна з них по-своєму ефектна та унікальна, підходить для певного стилю та приміщення.

Фактури під камінь

Варіантів таких полотен є кілька. Наша компанія може надати каталог і клієнт вибирає з тих дизайнів, які йому подобаються. Звичайно, наші фахівці дають свої рекомендації щодо використання декоративних фактур натяжних полотен у різних стилях інтер’єру, але останнє слово завжди залишається за замовником.

На сьогоднішній день фактури під камінь представлені у таких варіантах:

 • ☆ Мармур – імітує поверхню мармуру у різних колірних рішеннях;
 • ☆ Під граніт – виглядає як плита із дрібних шматочків граніту;
 • ☆ Під бетон – повністю повторює малюнок бетонної поверхні.

Мармурові фактури вже втрачають свою популярність, тому що вони більше підходять для класичних та історичних стилів. У неокласицизм її можна використовувати, але, бажано, у великих приміщеннях. А ось фактура під бетон стає все популярнішою. Її широко використовують у різних сучасних стилях, але основний з них, звичайно, лофт. Ідеальне рішення для створення елегантного інтер’єру.

Фактура металік

Йдеться не так про блискучу фактуру, як про імітацію поверхні металу. Сьогодні варіантів цих фактур безліч, від сталевої, до шляхетної міді з патиною і навіть золота та платини. Використовувати такі фактури по всьому полотні не завжди доречно, особливо якщо приміщення середніх розмірів і більше. Але вставки дуже оригінальні та ефектні. Бажано, щоб така фактура підтримувалася якимись елементами в нижній частині кімнати, щоб не виглядала надто сторонньою у дизайні.

Фактури під тканини

Ці фактур також є кілька:

 • ☆ Шовк;
 • ☆ Оксамит;
 • ☆ Шкіра;
 • ☆ Замша.

Якщо шовк і оксамит не такі популярні у сучасних дизайнах, то шкіра та замша дуже актуальні сьогодні. Їх часто використовують вставки для зонування. Такі матеріали не дуже підходять в індустріальні стилі, оскільки лофт або хай-тек, але в арт-деко, поп-арт, мінімалізм, неокласики вони ідеально вписуються. Перевага таких фактур у тому, що їх дуже легко вписати у загальну концепцію, підтримати у загальному інтер’єрі, створити дизайн як єдине ціле.

Фактури з блискітками

Це “блиски” і “галактика” – на поверхні такого полотна розкидані блискучі частинки одного або різних кольорів. Ці фактури дуже ошатні. Ідеальне рішення для стилю із яскравими кольоровими акцентами. Цей такий диск в інтер’єрі. Їх можна використовувати невеликими вставками зі спеціальним підсвічуванням. Іноді фактуру “блискітки”, в якій частинок менше, але вони більшого розміру, використовують для імітації ефекту “зоряне небо”. Може це не так красиво і вражаюче, але подібність із зірками у блискіток цієї фактури на темному полотні певна є.

Фактури з переливами

До цих фактур можна віднести перлову та перламутрову. Відрізняються вони силою ефекту, що відбиває, і переливу поверхні. Для сучасних стилів вони не дуже актуальні, але у світлі мінімалістичні інтер’єри з лаковими підлогами та глянсовою плиткою підходять добре. Ці фактури можна використати на все полотно. Виглядають вони дорого та багато.

Фактура під дерево

Популярність сучасних напрямків дизайну з їхньою простотою та лаконічністю зрушила на друге місце етно стилі в інтер’єрі. Але вони, як і раніше, затребувані. Саме у таких проектах найчастіше наші фахівці використовують фактуру «дерево». Скандинавський стиль, прованс, український стиль – усі вони чудово реалізуються за допомогою дерев’яних фактур. Особливого значення не має, як таке полотно використовується, на всю площу стелі, фрагментарно або для імітації дерев’яних брусів, виглядає воно дуже натурально і природно.

Описати всі існуючі на сьогоднішній день декоративні фактури вкрай складно. Виробники регулярно поповнюють свої колекції новими пропозиціями. Слідкуйте за нашими новинами та будете першими знати про всі новинки.

Де використовуються декоративні фактури натяжних стель у Запоріжжі.

Все залежить від самої фактури, стилю інтер’єру та розміру приміщення. Якщо говорити загалом, декоративні полотна можна використовувати скрізь. Деякі краще для дому, інші можна використовувати в бутіках, деякі цікаво виглядають в офісах, холах готелів, кафе, ресторанах. Якщо ви хочете прикрасити свою оселю або інше приміщення декоративними натяжними полотнами, наші дизайнери зможуть розробити проект.

Стеля, що парить, і ширяючі лінії в Запоріжжі

Цей ефект не є новим і давно використовується нашою компанією в різних містах України. Але останнім часом він став особливо популярним.

Стеля, що парить – лінії, що світяться, розташовані по периметру стелі. Створюється легка оптична ілюзія, що стеля відірвалася від стін, за що ефект і отримав свою назву.

Лінії, що парять, – це коли ті ж лінії світла розташовані не по периметру, а на самій площі стелі. Вони можуть бути хаотично, можуть складатися у фігури. Їх використовують для додаткового освітлення та зонування.

Обидва ефекти можуть виглядати по-різному. Відрізнятися може як ширина ліній, так і їх довжина, навіть колір світла. Можна використовувати різні режими освітлення. Ефект відмінно підходить для сучасних стилів, що рідко використовується в класичному оформленні.

Де встановлюють ширяючі лінії і стеля, що ширяє в Запоріжжі

Обмежень щодо використання таких конструкцій немає. У квартирах і будинках вони можуть бути використані в будь-яких кімнатах, навіть у передпокої та ванній кімнаті. Також широко використовую ширяючі ефекти в магазинах, кафе, ресторанах, офісах, залах очікування приватних клінік. Таке додаткове освітлення може бути функціональним. Наші дизайнери використовують таке підсвічування у своїх проектах часто, оскільки ефект відносно недорогий (якщо порівнювати його з іншими) та практичний.

Світлова стеля у Запоріжжі

Це оригінальний та практичний ефект. Найчастіше він використовується у вигляді коробів. Це така спеціальна конструкція – виступ на стелі. Він формується спеціальним полотном з високим показником світлопроникності та напрямними. Всередину такого короба розміщуються спеціальні світильники. Короба можуть бути різними за формою та розміром, вони можуть бути основним джерелом світла у приміщенні.

Але останнім часом один виробник із Європи розробив дещо іншу систему світлової стелі. Наша компанія вже активно використовує продукцію компанії Тектум. Ці стелі, що світяться, не виступають над загальним рівнем, тобто, світиться тільки частина полотна. Виглядає така стеля оригінально, особливо якщо накласти на нього ще один ефект – фотодрук. Виходить на стелі ділянку із зображенням, що світиться, наприклад, неба з хмарами. Здається, ніби через отвір у перекритті видно небо і через нього ллється сонячне світло.

Ділянка стелі, що світить, може бути одна, їх може бути кілька, вони можуть бути розташовані в певному порядку або хаотично. Ефект може бути як джерелом основного освітлення, і може бути додатковим світлом. Все залежить від побажань клієнта та розробленого нашими дизайнерами проекту.

Де встановлюють стелю, що світиться, в Запоріжжі

Якщо говорити про житлові приміщення, то дуже ефект зручний для передпокоїв і холів, може бути прикрасою або додатковим освітленням у вітальні, нічником у дитячій, або в спальні.

В офісах така стеля надає солідності, в коридорах лікарень та приватних клік він може служити джерелом основного світла, при цьому, суттєво економлячи електрику, так як у конструкції використовуються спеціальні світлодіодні світильники.

Різьблені натяжні стелі у Запоріжжі

Ці конструкції складні у виконанні, але дуже ефектно виглядають. Складається така стеля із двох полотен дуже близько закріплених одна над одною. Полотна мають бути різними за кольором, причому відрізнятися кардинально. На нижньому полотні за допомогою спеціального програмного забезпечення та лазерного обладнання робляться фігурні прорізи. Це може бути будь-що – малюнки на флористичні теми, геометрія, абстракція. Полотна закріплюються таким чином, щоб у прорізі в нижньому полотні добре було видно верхнє, іншого кольору.

Ця техніка відома професіоналам під назвою Apply. Не кожна компанія береться за реалізацію подібних проектів. По-перше, дуже мало компаній мають своє обладнання, яке дозволяє зробити розкрій та різьблення по полотну. По-друге, не в кожній компанії є професіонали, які можуть грамотно спроектувати та встановити таку стелю. Важливо не тільки підібрати кольори, а й точно розрахувати відстань між полотнами в залежності від розмірів приміщення, джерела освітлення тощо.

Наша компанія з перших днів появи на ринку натяжних стель в Україні цю технологію використовує її. Тому більше досвіду зі встановлення різьблених натяжних стель немає ні в кого.

Де можна встановити різьблені натяжні стелі у Запоріжжі.

Наші дизайнери вважають, що обмежень щодо встановлення таких стель немає. Єдино, потрібно дуже обережно ставитись до їх використання у приміщеннях з високою вологістю. Конденсат може збиратися між полотнами та завдавати неприємностей.

У всіх інших випадках причин відмовлятися від різьблених полотен немає. Це дуже красиво та ефектно. Техніку можна використовувати у житлових та нежитлових приміщеннях, прикрашати такими стелями холи у готелях, ресторанах, офісних центрах тощо.

Техніка Apply може вписатися у будь-який сучасний стиль, якщо правильно вибрати малюнок різьблення. У нашому каталозі є вже готові рішення, також наші спеціалісти можуть розробити індивідуальний, унікальний рисунок аплікації на замовлення.

Замість висновків

Ми виклали основні модні тенденції натяжних стель на поточний рік. Але це не означає, що ви повинні сліпо слідувати їм. Натяжні стелі – це чудова можливість створити унікальний інтер’єр лише за своїм смаком. Так, у моді зараз практичні та функціональні сучасні стилі, але це не означає, що якщо вам подобається класика, бароко чи ампір, він їх потрібно відмовлятися. З натяжними полотнами можна створити ідеальну стелю у східному стилі, передати атмосферу провансу або стриманість скандинавського інтер’єру.

Наша компанія розробить і втілить у життя всі ваші побажання щодо конструкції, кольору, ефекту натяжних стель. Ви можете скористатися нашими підказками з інших статей у блозі, та придумати щось цікаве та унікальне для себе. А можете довіритися досвіду та професіоналізму наших дизайнерів та замовити проект для свого будинку, квартири, магазину, кафе, ресторану, клубу, клініки тощо. Ми працюємо по всіх об’єктах у Запоріжжі та області.

Питання та відповіді

✅️ Чи можна встановити натяжну стелю у ванній в Запоріжжі❓

Можна, для таких приміщень використовується тільки полотно ПВХ. Також можна вибрати кілька ефектів. При цьому стеля буде практична і довговічна.

✅️ Як замовити установку натяжної стелі в Запоріжжі❓

Вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для себе способом. До вас приїде замірник, візит безкоштовний, у разі продовження співробітництва та встановлення конструкції.

✅️ Як вибрати колір та фактуру натяжної стелі❓

Існують деякі правила вибору кольору та фактури. Найкраще вас проконсультує наш спеціаліст, який виїжджає на виміри, який на місці оцінить розмір та освітленість приміщення, а також інші важливі параметри об’єкту.

✅️ Чи можна замовити натяжну стелю в Запоріжжі відразу в кілька приміщень❓

Можна, можливо. Ми розробимо комплексний проект та запропонуємо вигідніші умови для такої співпраці. За більш детальною інформацією ви можете звернутись до наших менеджерів.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом