Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Біла натяжна стеля

Білий колір асоціюється на підсвідомому рівні із чистотою, спокоєм, легкістю. Білий це не просто білий. Цей колір тільки в полотнах натяжних стель має більше 20 відтінків: молочний, сніжний, слонова кістка і т.д.

Від 165 грн/м2

В наявності

Біла натяжна стеля – це зовсім не нудно і не банально

Біла натяжна стеляЯкщо не знаєте, яку натяжну стелю вибрати, вибирайте білу. Ми чули цю фразу від одного знайомого фахівця і вирішили розібратися, чи гарний цей вибір. У які приміщення можна встановлювати білу натяжну стелю? Як він виглядає в різних інтер’єрах, чи так він універсальний, і як зробити кімнату цікавішою з білою натяжною стелею?

Але спочатку розберемося із самим білим кольором в інтер’єрі, його відтінками та впливом на людину.

Білий колір: відтінки та вплив на психіку

Білий колір асоціюється на підсвідомому рівні із чистотою, спокоєм, легкістю. Білий це не просто білий. Цей колір тільки в полотнах натяжних стель має більше 20 відтінків: молочний, сніжний, слонова кістка і т.д. Кожен відтінок гарний по-своєму. Але є в цього кольору вона ще особливість. Вона сприймається по-різному з іншими кольорами. Наприклад, пофарбуйте стіни в синій, стеля матиме блакитний відтінок, зелений – салатовий. Це особливість кольору та сприйняття. Білий найскладніший колір за своєю природою та найсильніший, тому що він є сумою всіх кольорів. Але яке це має значення для інтер’єру в цілому і для натяжних стель, зокрема, давайте розбиратися.

Роль білої натяжної стелі в інтер’єрі

Білий найкраще відбиває і примножує світло. Це єдиний колір, який навіть у матовій текстурі може мати ефект, що відображає. Він не видно оком, нам просто здається, що кімната стала світлішою, коли в ній біла стеля. Тому якщо кімната занадто темна, біла стеля буде правильним рішенням.

Білий колір має глибину. Як і чорний, цей колір не плоский, він здається глибоким та об’ємним. Саме тому білі стелі натяжні рекомендують вибирати у вузькі приміщення, які потрібно візуально підняти.

Біла стеля – це тло. На нього можна завдати будь-яке зображення, використовувати будь-який ефект, освітлення. Але цікаво, що біла стеля – це тло не тільки для верхньої частини кімнати, але й для нижньої. Будь-які, навіть найсміливіші експерименти з інтер’єром можна врівноважити білою натяжною стелею. Він нівелює надмірну яскравість, а рідкісні барвисті акценти наголосить. Білий колір такий популярний, тому що універсальний. Він як чистий аркуш, який дає змогу дизайнерам творити.

Якщо ви не хочете, щоб приміщення з білою натяжною стелею виглядало занадто стерильно і безлико, можете поекспериментувати з відтінками або фактурами.

Фактури білої натяжної стелі

Як і інші кольори полотен, білий може бути представлений у різних фактурах. Але цей колір має одну перевагу, майже всі фактури, за рідкісними винятками, спочатку пробують саме в білому кольорі, а потім уже в інших. Це з універсальністю. Якщо фактурами клієнти дизайнерів інтер’єрів і нашої компанії готові ризикувати, то грати з кольорами, особливо яскравими, вирішуються не всі. Тому розглянемо, як білий колір виглядає у різних фактурах та їх поєднаннях.

Матова біла натяжна стеля

Найбюджетніший варіант, але далеко не тому найпопулярніший. Але зовнішній вигляд він нагадує звичайну побілку, але зроблену дуже якісно на ідеально вирівняній поверхні. Таку стелю можна встановити в будь-якому приміщенні, не дивлячись на його стиль, колірні рішення.

Біла глянцева натяжна стеля

Ця стеля має поверхню, що відображає, але ефект дзеркала в ньому не так виражений, як у тім’яній палітрі. Він не буде схожий на дзеркало, але кімната з глянцевою натяжною стелею білого кольору виглядатиме приголомшливо. У неї з’явиться глибина та об’єм. Якщо правильно підібрати освітлення, то стеля відображатиме світло, роблячи верхню частину приміщення бездонною.

Така стеля ідеальне рішення для невеликих темних приміщень. Він навіть найменшу кімнату зробить ошатною та легкою. У такому інтер’єрі можна приймати гостей, спати, відпочивати. Стеля не вантажить своїм блиском і не дратує.

Біла сатинова натяжна стеля

Сатинова – найблагородніша з усіх традиційних фактур, якщо ми говоримо про білий колір. Якщо глянець – це ошатність та урочистість, то сатин – це елегантність та вишуканість. Для цієї фактури не має значення відтінок білого – це може бути сніжно-білий, молочний, слонова кістка, алебастровий або опаловий, всі відтінки в сатині хороші.

Сатинова стеля відбиває світло і трохи блищить, але не відбиває предмети. Це його перевага. Він, як і глянець, вигідно підкреслює освітлення, розширює простір та створює глибину, але як матовий більше підходить у різні стилі та напрямки дизайну.

Декоративні фактури білого натяжного полотна

Окрім традиційних фактур, про які йшлося вище, виробники пропонують ще декоративні фактури. Їх кількість і різноманітність з кожним роком зростає. Тому варіантів красиво оформити білу натяжну стелю стає все більше.

Фактури натуральних матеріалів

Це велика група фактур від тканинних до кам’яних. До неї входить також шкіра та замша. Будь-яка з цих фактур у білому кольорі виглядає чудово.

Ще одна перевага цього кольору в тому, що з декоративної фактури можна зробити все полотно. Так, ці матеріали дорожчі за традиційні, але виглядають вони набагато ефектніше. Наприклад, у будь-якому іншому кольорі шкіряна фактура на всій площі натяжного полиця виглядала б безглуздо, а в білому вона цілком красива та доречна в екстравагантних та розкішних стилях.

Фактури з блискітками

Їх також є кілька. Відрізняються такі матеріали кількістю блискучих частинок та їх розмірами. Такі фактури підходять для молодіжних квартир, де хочеться відчуття свята, проводяться вечірки. Фактури з блискітками є улюбленими для дизайнерів, які створюють інтер’єри в стилі «гламур».

Фактури з переливами

До цієї групи поки що належать дві фактури – перли та перламутр. Але ми впевнені, що виробники дуже скоро порадують нас новинками. У білому кольорі ці фактури дуже схожі між собою. Якщо хочете, щоб вони виражалися краще, то перламутрову фактуру краще брати в білому відтінку, а перлинну в тонах з жовтизною, наприклад, алебастрової або слонової кістки, а також цікавому тоні, який називається білий беж.

Об’ємні фактури

Йдеться про вдавлені або опуклі візерунки на полотні. У білому кольорі такі полотна виглядають як дороге мереживо або набивний матеріал. Дуже витончений, навіть романтичний інтер’єр можна створити за допомогою такого полотна.

Його можна використовувати як на всю стелю, так і фрагментарно, все залежить від задуму дизайнера. Полотно з такими візерунками підходять до будь-якої кімнати, особливо воно добре виглядає у спальні та дитячій кімнаті, в якій живе дівчинка.

Поєднання фактур

Далеко не в кожному кольорі ми навіть обговорювали б таке поєднання. Тобто далеко не кожен колір дозволяє красиво використовувати в одній конструкції полотна одного кольору, але різних фактур.

Якщо ми говоримо про біле, то вже класичним стало поєднання у дворівневій стелі матової та глянцевої фактури. Найчастіше таке поєднання використовується в стелі, який по периметру приспущений на один рівень, а в середній частині піднятий. У такій стелі нижня частина зазвичай робиться матовою, а верхня глянцевою.

В чому секрет? У режимах освітлення. Якщо по нижній частині, тобто по периметру включатиметься точне освітлення, то воно зробить кімнату стриманою та офіційнішою. А якщо на центральній глянцевій частині закріпити гарну люстру на ніжці, то при її включенні кімната стане урочистою. Ефект залежить від форми та стилю собою люстри. Бажаєте отримати бальний зал, вішайте кришталевий світильник, цікавите сучасніше рішення, вибирайте інноваційні форми.

Не менш вдало поєднуються інші фактури. Матова поєднуватиметься абсолютно з усіма іншими видами. Від мармуру до блискіток, від металу до об’ємних візерунків. Комбінуйте, експериментуйте, спробуйте! Для цього існує 3D візуалізація інтер’єрів, щоб швидко, без фінансових втрат та розчарування підібрати оптимальне поєднання фактур у білому кольорі для свого проекту.

Ефекти для білої натяжної стелі

Деякі ефекти та конструкції ідеально підходять під біле полотно, інші не підходять взагалі. Наприклад, для ефекту «зоряне небо» краще використовувати темні полотна. Так само ширяючі лінії стеля не зроблять вау-ефекту в білому виконанні основи.

Тіньова стеля

Ідеальне рішення для білого полотна. На його тлі тінь між стіною стелею буде видно чіткіше, чого, власне, і домагалися виробники комплектуючих для цих конструкцій.

Трекові світильники

Цей вид освітлення складно назвати ефектом, це скоріше особлива конструкція. Вона непогано виглядає і з іншими кольорами, але з білим найкраще. Справа в тому, що такі світильники випускаються лише у двох кольорах – білому та чорному. У першому випадку світильник зупинитися частиною потоку, в другому прекрасна гра контрастів робить інтер’єр багатшим і цікавішим.

Нанесення на полотно

Білий папір, полотно – це основа для творів мистецтва. Так і біле полотно стане основою будь-якого малюнка. В цьому випадку не важливо, яка саме гама використовується у зображенні. Важливо, що всі фарби виглядатимуть яскраво. Обережніше потрібно бути тільки зі світлими тонами, які можуть зливатися з кольором основи.

Різьблена стеля

Конструкція, що складається з двох полотен різних кольорів, розміщених один над одним. Це гарний ефект, що досягається завдяки вирізаним візерункам на нижньому полотні. Через отвори видно ділянки верхнього полотна. Так ось, білий може бути верхнім і нижнім шаром. Якщо ви хочете зробити кімнату світлішою, але просто біла стеля вам не цікава, зробити її основним, нижнім полотно. При цьому верхнє може бути будь-якого кольору, від жовтого до чорного, адже білий – єдиний колір, який поєднується абсолютно з усіма іншими.

Поєднання білого з іншими кольорами у натяжній стелі

Це той випадок, коли не потрібно розписувати, як поєднується один колір з іншими в дрібних деталях. Будь-який колір, від блакитного та рожевого до чорного та коричневого виглядатиме у парі з білим органічно.

Є лише одна особливість, про яку ми вже згадували вище. Біле натяжне полотно набуває відтінку того кольору, з яким воно поєднується. Тому якщо ви берете синій, зелений, та його відтінки, то тон білого полотна має бути білим. Якщо жовтий, помаранчевий, червоний, бажано вибирати білий колір із відтінком жовтизни. У деяких випадках особливість білого кольору перебирати відтінок сусіднього кольору може зіпсувати тон найсвітлішого полотна.

Використання білої натяжної стелі в інтер’єрі

Біла стеля підходить абсолютно у всі стилі. Якщо ви хочете точніше потрапити у певний напрямок дизайну, експериментуйте із фактурами. Для сучасних напрямків більше підійде глянець чи сатин, металік чи блискітки. Для етно стилів та класики краще вибирати матове полотно або декоративну фактуру з об’ємними візерунками.

Тепер поговоримо конкретно про різні кімнати в квартирі

Біла натяжна стеля у вітальні

Якщо чесно, для цього, головного і найошатнішого приміщення можна підібрати варіанти і цікавіше. Але якщо ви додаєте на білу стелю зображення, або використовуйте дві фактури, як ми вже розповідали вище, то у вітальні все зміниться. Цікаво, що якщо ви вирішите зробити вітальню яскравою і навіть трохи зухвалою для вечірок і частих прийомів, то тут потрібна буде біла матова стеля, щоб трохи врівноважити феєрію фарб і згладити екстравагантність.

Біла натяжна стеля у передпокої

Хороше рішення для невеликого приміщення. Але щоб інтер’єр виглядав цікавіше, можна встановити тіньову стелю з білим полотном або використовувати сатинову фактуру. Так з порога гостям буде зрозуміло, що вони потрапили в будинок до людей зі смаком, а ви будете радіти своєму гарному житлу.

Біла натяжна стеля у спальні

У цьому приміщенні з білою стелею потрібно обережніше. Ви ж не хочете, щоб спальня стала схожою на лікарняну палату. Якщо ви вирішили зробити білу натяжну стелю, використовуйте більш яскраві кольори в нижній частині кімнати. Це може бути красивий яскравий текстиль – пледи, покривала, постільна білизна або меблі.

Можна додати на білу стелю до спальні красивий малюнок, наприклад, небо з хмарами. Він заспокоюватиме перед сном і підніматиме настрій вранці.

Біла натяжна стеля в дитячій

Ситуація з білою стелею у дитячій, майже така сама як у спальні. Якщо ви вирішили його нічим не прикрашати, добре пропрацюйте колірну гаму нижньої частини кімнати. Інакше інтер’єр виглядатиме нудно, що не дуже сподобається дитині. А ще краще, нанесення велике барвисте зображення улюбленого героя чи тварини на полотно. Так кімната набуде зовсім іншого вигляду. Коли дитина стрімко росте і змінюється, і смаки її теж стають іншими, саме білу стелю найдешевше поміняти на іншу, просто з іншим героєм і або твариною, намальованою на ньому.

Що сказати на закінчення про білі натяжні стелі – якщо не знаєте, яку стелю вибрати, вибирайте білу. Тільки тепер ви знаєте, скільки є варіантів цього рішення, як зробити білу стелю або ошатною, або сучасною, або романтичною, або дитячою. Звертайтеся за порадою до наших фахівців, ми встановимо найкращу білу натяжну стелю в Києві та в Україні.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Біла натяжна стеля

165 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 165 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом