Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(098) 286-95-94

Вставка для натяжної стелі – види, переваги

Вставка для натяжної стелі

Натяжна стеля – це практичний та красивий спосіб оформлення верхньої частини кімнати. Але при монтажі конструкції між полотном та стіною виникає зазор, який псує весь вигляд. Існують стелі, в яких цей зазор непомітний – безщілинні, і ефект, при якому щілина заповнюється світлодіодною стрічкою – стеля, що парить. У всіх інших випадках необхідно використовувати декоративні елементи, якими прикривають щілину. Це вставка для натяжних стель. Комплектуюча має велику кількість форм, її можна вибирати в різних кольорах, а також має свої переваги і недоліки. Які декоративні вставки для натяжних стель в Україні використовує компанія Art Decor.

Види вставок за формою

Вставки для натяжних стель гнучкі та виготовляються з ПВХ. В основному їх можна придбати від того ж виробника, що і полотно ПВХ, що дуже зручно. Компанії випускають закладки, як ще називають вставки, у тій же кольоровій гамі, що й полотна. Це робить зовнішній вигляд усієї конструкції закінченим та гармонійним.

Вставки можуть відрізнятися формою, оскільки призначені для різних систем кріплення. Є універсальні закладки, але можуть не дуже добре триматися, особливо після повторного монтажу, якщо довелося з тих чи інших причин знімати полотно.

Найпоширеніші види вставок для натяжної стелі, які використовує та реалізує компанія Art Decor:

 • ☆ Г або L подібні – має схожу на ці літери форму. Більшою стороною заглушка закриває проміжок. Вставка добре маскує нерівності стіни, але може випадати, якщо її повторно вмонтовувати;
 • ☆ F-подібні – підходять для алюмінієвих профілів за умови, що вони не зашпакльовані. Верхні короткі планки охоплюють профіль, надійно фіксуючи закладку, а довгий бік закриває зазор;
 • ☆ FL-подібні – вставки для багаторівневих стель. Підходять для всіх типів ПВХ та алюмінієвих багетів;
 • ☆ Т-подібні – також підходять для алюмінієвих та пластикових багетів, але для їх встановлення стіна має бути ідеально вирівняна;
 • ☆ S-подібна – оптимальна вставка для випадків, коли зазор не однаковий по ширині, місцями заповнений шпаклівкою. Порожня частина вставки в таких місцях стискається, і закладка добре тримається;
 • ☆ Р-подібні – використовуються зі штапиковим кріпленням. Кругла частина входить у той самий паз, що і плівка, довга сторона закриває зазор;
 • ☆ Трубка – зручна завдяки своїй формі. Порожниста трубка дозволяє акуратно заповнити зазори при нерівних стінах і заповнених шпалерами або шпаклівкою отворів.

Дуже важливо, щоб під час встановлення вставки не використовувався шпатель. Їм можна пошкодити покриття стін, саму закладку, і що найгірше, порвати полотно.

Вставку купують окремо, тому що не всі клієнти хочуть використати цей декоративний елемент для дизайну. Багато хто за порадою фахівця встановлює стельовий плінтус, який монтується за допомогою клею. Якщо це виправдано проектом, тоді використання такого елемента виправдано. Але перевага вставки в тому, що, при необхідності, її можна зняти і знову поставити без особливих турбот. Демонтаж приклеєного плінтуса – це більш витратний за часом та засобом захід.

Переваги та недоліки декоративних вставок

Вставки крім того, що роблять верхню частину кімнати акуратною, мають ще кілька суттєвих переваг:

 • ☆ Можуть однаково добре виглядати у приміщеннях різного призначення: житлових, офісних, торгових, кафе та ресторанах;
 • ☆ Заглушки можна знімати та ставити багато разів, але потрібно врахувати, що найпростіші та універсальні форми можуть з часом провисати та відставати;
 • ☆ Стрічка продається в погонних метрах і її можна легко поставити самостійно. Наприклад, якщо захотілося трохи освіжити дизайн чи після ремонтних робіт немає бажання платити майстру за встановлення вставки;
 • ☆ Вставку можна підібрати в колір полотна у того ж виробника, а можна за контрастом, якщо хочеться зробити стелю більш оригінальною;
 • ☆ ПВХ заглушки дуже м’які, тому різати їх потрібно тільки на кути. Якщо натяжна стеля з додатковими елементами із гіпсокартону має плавні лінії, різати цілий шматок не потрібно.

При всіх своїх позитивних сторонах цей декоративний елемент має і кілька недоліків. Дизайн стрічок дуже простий. Якщо є бажання прикрасити стелю складнішими елементами, потрібно розглядати інші варіанти, наприклад, стельові плінтуси. Якщо зазор занадто великий і встановити натяжну стелю по-іншому не виходить, ширини заглушки може вистачити, щоб повністю закрити.

Компанія пропонує вигідно купити вставки для натяжної стелі в Україні від провідних виробників. У нашому каталозі різні колірні гами та форми заглушок, що дозволяє підібрати комплектуючу до будь-якого полотна.

Відповіді на часті запитання

✅️ Чи можна самостійно монтувати вставки для натяжної стелі❓

Можна, якщо ви хочете змінити вставку на іншу за кольором, вас залили сусіди і після ремонту потрібно по новій поставити заглушку і в будь-якому іншому випадку. Діяти потрібно обережно. Якщо вставка проста, вона монтується простим натиском. Якщо вставка складної форми, як, наприклад, розрахована на алюмінієві багети, то краще звернутися до фахівця, щоб не пошкодити полотно або кріпильну конструкцію.

✅️ Чи має значення форма вставки❓

Так, форма має значення. Для кожного виду кріплення є заглушки, які оптимально підходять. Це не означає, що їх не можна використовувати з усіма системами кріплення. Але з іншими елементами кріплення вставки будуть триматися не так надійно, можуть випадати або провисати. Щоб правильно підібрати заглушку у нашому каталозі, порадьтеся зі спеціалістами компанії Art Decor.

✅️ Як підібрати вставку для натяжної стелі за кольором❓

Якщо ви хочете, щоб перехід із стелі на стіну виглядав максимально гармонійно, потрібно підбирати вставку точно в колір. Багато виробників полотен для натяжних стель виробляють також і заглушки для зазорів. Тому вони роблять полотно і комплектуючі одного кольору. Але дизайнери використовують іноді такий прийом, як контрастна вставка. Вона дозволяє чітко позначити межі приміщення, або візуально опустити занадто високу стелю. Також контрастні вставки часто застосовують на багатоярусних конструкціях.

✅️ Що таке маскувальна стрічка для натяжних стель❓

Маскувальна стрічка – це те саме, що і вставка або заглушка для натяжної стелі. Комплектуюча, яка виготовляється з ПВХ, гнучка та призначена для маскування зазору між сінною та полотном стелі. Вставки бувають різної форми та підбираються залежно від системи кріплення. При виборі декоративного елемента самостійно краще порадитися з фахівцем.

✅️ Скільки коштує вставка для натяжної стелі❓

Заглушки можуть бути і дешевими, і відносно дорогими, залежить від форми, кольору, виробника. Продаються ставки погонними метрами, тому можна купити строго ту кількість, яку потрібно на кімнату і не переплачувати за зайві метри. З усіх видів декорування зазору між полотном натяжної стелі та стіною це декоративний елемент найдоступніший за ціною.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом