Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Види натяжних стель по полотну, текстурі та конструкції

Натяжні стелі в Україні давно не рідкість. У будинках, квартирах, офісах, ресторанах можна побачити класичні дизайни та оригінальні, часом навіть несподівані рішення. Різноманітність цього виду обробки дозволяє створювати будь-які комбінації та використовувати ефекти підсвічування, друку, навіть аплікації. Але в основі всього цього розмаїття лежить лише два види полотна та три види текстур. Це те, що надає майже необмежені можливості для дизайнерів.

Види стелі за матеріалом полотна

Конструкція натяжної стелі ускладнюється з кожним роком. З’являються нові види кріплень, відповідно профілів. Нові варіанти використання освітлювальних приладів, навіть проекторів дають можливість творити чудеса. Але з самого початку використання постійними залишаються матеріали полотна – ПВХ і полотно поліестеру з просоченням. Звичайно, провідні компанії, що виробляють полотно, вносять деякі зміни до складу для покращення якості та підвищення експлуатаційних властивостей та терміну, але загальні характеристики кожного матеріалу залишаються незмінними.

ПВХ-полотно

ПВХ полотно – це дуже еластичний матеріал і з цим пов’язані всі його переваги. Наприклад, якщо полотно розтягнулося з якоїсь причини (залили сусіди, осипалося оздоблення з чорнової стелі тощо) воно після нагрівання, встановлення та охолодження знову стане ідеально рівним. Також ПВХ не боїться вологи, не збирає конденсату, не виділяє шкідливих речовин.

Полотна випускаються в різних кольорах: від сніжно білого до ультра яскравих відтінків. У виборі кольору ПВХ перевершують тканинні полотна. За ціною вони нижчі, але в деяких технічних характеристиках тканина краща за полівінілхлорид.

Тканинне полотно

Це міцний матеріал із хорошими технічними характеристиками. Він менш еластичний, але довговічніший. Тканинні натяжні стелі найчастіше використовуються в класичних дизайнах, елітних інтер’єрах, але дизайнери компанії Art Decor створюють справжні шедеври в оформленні верхньої частини кімнати в будь-якому стилі.

 Натяжну стелю можна вибрати не тільки за матеріалом полотна, але і за його текстурою.

Види натяжних стель за текстурою поверхні

Текстура поверхні – це головний критерій вибору, якщо йдеться про дизайн. Саме від фактури залежатиме, як виглядатиме стеля, які кольори краще використовувати і в якому приміщенні її встановлювати:

  • ☆ Матова текстура (ПВХ, тканинні) – полотно, на вигляд нагадує обробку дорогими матеріалами. Полотно не відбиває світло, виглядає благородно, ідеально передає колір при нанесенні друку;
  • ☆ Глянцева текстура (ПВХ) – блискуча поверхня. Зовні нагадує дзеркальну поверхню. Відбиває світло, блищить при природному висвітленні. Ошатне, яскраве, воно здатне кожне приміщення перетворити до невпізнання навіть без ремонту і зміни меблів;
  • ☆ Сатинова текстура (ПВХ) – щось середнє між глянцевою та матовою стелею. Ідеально підходить для тих, хто вважає матове полотно надто стриманим, а глянцеве – надто яскравим. Незначно відбиває світло і має блиск, схожий на блиск сатину.

Текстури можна використовувати самостійно або комбінувати в залежності від проекту дизайну та мети. Стелі можуть відрізнятися за конструкцією.

Види стель за конструкцією

За конструкцією натяжні стелі діляться на однорівневі, дворівневі, багаторівневі. У таких стелях можуть використовуватися вставки з гіпсокартону, складне підсвічування, фотодрук на полотні. Виглядають такі конструкції приголомшливо, вони можуть вписатися в будь-який стиль приміщенні за умови, що в ньому достатньо висоти.

Види стель можна поєднувати, а можна використовувати окремо. При всіх видах матеріал стелі зберігає свої властивості та характеристики.

Декілька слів про ефекти

Компанія Арт Декор пропонує встановити натяжні стелі у Києві з використанням різних ефектів. Стеля або лінії, зоряне небо, техніка Apply, фотодрук. Ми можемо реалізувати будь-який дизайн натяжної стелі за вашим бажанням.

Відповіді на найчастіші запитання

✅️ Як правильно вибрати вид натяжної стелі❓

Вигляд можна вибирати за кількома критеріями: розмір приміщення, кількість світла, призначення. Якщо комбінувати різні види стель та ефектів, то можна створити унікальний дизайн, якого не буде ні в кого більше, і він ідеально вписуватиметься в кімнату, коригуючи її розміри та висоту.

✅️ Яка текстура натяжної стелі краща❓

Кожна текстура гарна по-своєму. Якщо ви вибираєте тканинну натяжну стелю, то у нього тільки одна текстура – матова. У ПВХ плівки є варіанти, тому перед вибором текстури потрібно уважно оцінити характеристики приміщення. Наприклад, глянцева натяжна стеля збільшує невеликі кімнати, а сатинові робить темні кімнати світлішими при правильному виборі кольору.

✅️ Чи можна встановити дворівневу натяжну стелю у стандартній квартирі❓

Можна, якщо дизайн розробляє фахівець і висота стелі достатня. Щоб зробити стелю ефектнішою і придатною для приміщення, можна комбінувати види і використовувати підсвічування. Бажано не використовувати гіпсокартонні вставки, щоб візуально не обтяжувати конструкцію.

✅️ Як доглядати глянцеві натяжні стелі❓

Також, як і за матовими чи сатиновими. При сухому прибиранні використовувати м’яку ганчірку, при вологій губці, змочену в мильному розчині або спеціальному засобі. Єдина відмінність при догляді за глянцевою текстурою – її потрібно акуратно витирати насухо легкими круговими рухами, як дзеркало, але без натискання. Це попередить появу розлучень, відновить блиск і здатність, що відображає.

✅️ Яка різниця у ціні різних видів натяжних стель❓

Істотна різниця є тільки між стелями із ПВХ стелями та тканинними. Тканинне полотно дорожче, але воно довговічніше. Між різними текстурами полотна ПВХ різниці в ціні немає. Деякі виробники продають трохи дорожче за глянцеву текстуру, але це швидше виняток. Також існує різниця в ціні між однорівневими та багаторівневими стелями, але це вже залежить від складності конструкції.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом