Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі в Ужгороді
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Ужгороді та області з 2010 року.

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі в Ужгороді за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 330 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 740 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 900 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 2000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 1600 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 900 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 700 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 700 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 1600 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Ужгород

Натяжні стелі в Ужгороді: міфи та реальність

Вже кілька років наша компанія Art Decor успішно встановлює натяжні стелі в Ужгороді. Розширюючи свою географію, ми дізнаємося багато цікавого про кожне місто, в якому доводиться працювати. У головному місті Закарпаття живуть дуже веселі та гостинні люди. Вони люблять все красиве та практичне, тому натяжні стелі тут швидко набирають популярності.

Але несподівано для себе наші фахівці саме в цьому місті зіткнулися з деякими упередженнями щодо встановлення натяжних систем. Тому ми постаралися зібрати всі міфи про натяжні стелі та розповісти, які з них обґрунтовані, а які не більше ніж казка чи бурхлива фантазія.

Почнемо з найважливішого та найбільше цікавого для всіх наших клієнтів, які хочуть встановити натяжні стелі в Ужгороді та Україні.

Міф №1: Шкідливість натяжних стель

Натяжні стелі шкідливі для здоров’я, тому їх не можна встановлювати у житлових приміщеннях. Насамперед цей міф пов’язаний з ПВХ полотнами. Противники натяжних стель стверджують, що матеріал виділяє під час використання токсичні для організму речовини.

На захист самого матеріалу скажемо, що кожен день ми сотню разів використовуємо його у побуті. П’ємо воду з пляшки, одягаємо одяг, до складу якого входить ПВХ, використовуємо на обличчя маски, а на руки рукавички.

Якщо говорити саме про полотна для натяжних стель, то наша компанія працює тільки з провідними європейськими виробниками та тими виробниками з Китаю, які пройшли сертифікацію в Європі і широко використовуються нашими колегами в зарубіжних країнах.

У нашому каталозі є продукція французьких, бельгійських, німецьких виробників.

Як альтернативу, ми завжди може запропонувати тканинні полотна. Вони дорожчі, але менш вимогливі в експлуатації, довговічніші і відносяться до елітних матеріалів для оформлення інтер’єру.

Міф №2: натяжну стелю легко пошкодити

Якщо дуже старатись, то можна пошкодити все, що завгодно. ПВХ-полотно справді не дуже міцна на розрив або розріз. Якщо її різати ножем, протикати ножицями або стріляти в неї з цибулі, звичайно, вона порветься. За досвідом нашої компанії ми можемо з упевненістю сказати, що випадково пошкодити натяжну стелю практично неможливо.

Крім того, відомі випадки, коли натяжна стеля навпаки не давала трапитися трагедії. Коли відбувається обвал частини перекриття між поверхами через порушення технології ремонту сусідами згори, полотно, натягнуте за всіма правилами, стримувало все, що могло впасти на голову. Не дивно, адже матеріал витримує до 100 кг на 1 м.кв. площі.

Міф №3: натяжна стеля може врятувати від затоплення

А це правда! Жителі Закарпатської області, де компанія «Art Decor» останні кілька років встановлює натяжні стелі, часто ставлять нам це питання: «Чи правда, що натяжна стеля може врятувати від затоплення?». І це не марна цікавість, всі ми знаємо, як часто цей регіон страждає від злив, та які збитки зазнають господарі приватних будинків від їхніх наслідків.

Ми з упевненістю можемо сказати, що полотно з ПВХ або спеціальний тканинний матеріал із просоченням може стримати величезну масу води, але за однієї умови: повне дотримання технології монтажу. У наших бригадах працюють фахівці, які встановлюють повністю герметичні конструкції.

Про те, наскільки міцне саме полотно, і який тиск може витримати, ми вже говорили. А при правильній установці, як наша, можна уникнути серйозних проблем. Головне, потім викликати фахівців Art Decor і вони швидко зіллють воду і висушать матеріал, що поверне стелі первісний вигляд. При цьому ми працюємо не лише зі своїми конструкціями, а й грамотно встановленими натяжними системами колег.

Міф № 4: натяжні стелі небезпечні під час пожежі

Якщо говорити про полівінілхлорид, то можна запитати: ви бачили, як горить пластикова пляшка чи склянка, які кинули у вогонь? Ні? Правильно, тому що вона не горить, не димить, не виділяє жодних випарів. ПВХ це синтетичний матеріал, який не підтримує горіння. Крім того, всі матеріали, з якими працює наша компанія, мають сертифікати пожежної безпеки.

Якщо говорити про тканинні полотна, то вони мають спеціальне просочення. Вона не дає тканини спалахувати.

Якби існувала хоч найменша небезпека підтримки матеріалом вогню, жодна лабораторія Європи не видала б сертифіката і не дозволила б встановлювати такі системи в приміщеннях.

Міф №5: натяжні стелі видають різкий запах

Це правда, але лише частково. Цікаво і те, що якісна ПВХ стеля має більш різкий запах, але він вивітрюється вже за кілька годин, а через день зникає зовсім. Це неякісний матеріал віддає свій «аромат» поступово, отруюючи атмосферу та життя людей.

Запах – невід’ємна частина та слабка сторона всіх синтетичних матеріалів. Але подивіться правді в очі, якщо ви пофарбуєте стелю, поклеїть на нього шпалери або нанесете інший матеріал, у приміщенні пахне трояндами? Усі будівельні матеріали пахнуть, причому деякі їх тижнями. Щодо цього натяжні стелі можна назвати лідерами з вивітрювання.

Міф №6: підвісні стелі з гіпсокартону дешевше

Тут все не так однозначно. Якщо говорити про матеріали, то за ціною гіпсокартон може бути і дешевшим від тих полотен і систем, які використовує наша компанія. Оскільки ми працюємо лише з виробниками найкращих матеріалів, їхня продукція не може коштувати дешево.

Але не забуватимемо про саму установку, підготовчий етап. Щоб закріпити підвісну стелю, потрібно провести цілу серію підготовчих робіт. Щоб встановити натяжну систему, достатньо забезпечити герметичність перекриттів та зачистити поверхню реальної стелі від залишків минулих покриттів (старої штукатурки, фарби тощо). Так як якщо шматок такого матеріалу впаде на полотно, воно не порветься, але провисне під його вагою і виглядатиме некрасиво. Тому висока ціна натяжної стелі та дешевизна підвісної – не більше ніж міф.

Міф №7: провисання стелі з часом

У того, хто це вигадав, багата фантазія. Якщо стеля правильно експлуатуються, приміщення регулярно не затоплює, так, щоб полотно могло просто розтягнутися від постійного намокання та просушування, а також тиску, то йому нічого не загрожує. Наша компанія дає гарантію на всі встановлені нею системи 17 років. Хіба ми йшли б на такий ризик, якби у фахівців був би хоча б найменший сумнів як матеріали, з якими ми працюємо?

Звичайно, якщо встановити натяжну стелю в парній сауни, то з часом вона провисне, і то трохи. Але якщо його використовувати в приміщенні з басейном, у кімнаті відпочинку та будь-яких інших приміщеннях лазневого комплексу, де немає постійного впливу таких високих температур, то, крім збільшення потоку постійних відвідувачів, власникам лазень боятися нічого.

Міф № 8: з часом кольори стелі тьмяніють, малюнок стає не таким яскравим

Цей міф можна сміливо називати підступами виробників альтернативних матеріалів для оформлення верхньої частини кімнати. Колір та чіткість зображення можуть змінюватися лише при неправильному догляді, і то не завжди. Якщо вам здається, що стеля втратила свою яскравість, малюнок вже не так чітко видно, спробуйте просто стерти з нього пил. Стелі можна і необхідно час від часу протирати, але тільки миючими засобами без розчинників і абразивних частинок. Перші справді можуть вплинути на колір, а другі пошкодять поверхню, що особливо небезпечно для глянцевої та сатинової фактур. По тканинному полотну потрібно пройтися пилососом, але дуже акуратно. Ці матеріали ще стійкіші, ніж ПВХ. Їх термін служби без зміни зовнішнього вигляду може посперечатися з будь-яким іншим матеріалом та оздобленням. При правильному догляді зовнішній вигляд натяжної стелі залишається постійним десятиліттями.

Міф №9: теплова гармата може пошкодити стіни

Якщо махати їй праворуч, то може. Наші фахівці працюють уже не перший рік, вони встановили сотні систем, тому знають, як слід поводитися з устаткуванням. Гранична акуратність у всьому: починаючи із зовнішнього вигляду і закінчуючи спеціальними перфораторами з пилозбірниками – це одне з основних правил роботи нашої компанії.

Міф № 10: через перепад температур та високу вологість не можна використовувати на кухні

Це нахабна брехня! Кухня – це одне з приміщень, де в першу чергу рекомендують встановлювати натяжну стелю. Так можна забезпечити більшу гігієнічність та безпеку. Через ту саму вологість і високу температуру тут створюються сприятливі умови у розвиток цвілі. На ПВХ полотні, яке рекомендують для встановлення на кухні, не розвиваються ні грибки, ні мікроорганізми. Тому саме цей матеріал вважається оптимальним на кухні.

Ще один плюс установки натяжної стелі – простота догляду. Якщо при використанні інших матеріалів ремонт цього приміщення доводиться робити регулярно, щоб позбавитися кіптяви та інших забруднень на стелі, то з натяжними системами оновлення на кухні можна проводити набагато рідше.

Міф № 11: натяжні стелі небажано встановлювати у дитячих

Ще один міф, який потребує негайного спростування! Про повну безпеку конструкцій ми вже говорили. Матеріали, з якими працює наша компанія «Art Decor», рекомендовані навіть до встановлення у медичних закладах, у тому числі дитячих.

Зробити життя своєї дитини яскравішим, красивішим, цікавішим, хіба це природне бажання батьків? Ніщо так не прикрашає дитячу, як натяжні стелі. Приміщення, де велику частину часу проводять діти – ідеальне місце для використання спецефектів:

  • ☆ Фотодрук – яскраві красиві зображення завжди піднімуть настрій;
  • ☆ Небо з хмарами створює сприятливу атмосферу для гармонійного розвитку особистості;
  • ☆ Зоряне небо допоможе заснути навіть найактивнішому непосиді.

До того ж зміна полотна натяжної стелі це найшвидший спосіб змінити інтер’єр на більш підходящий для людини, що підросла. Улюблені герої мультфільму змінюють на фото літаків, а принцеси на гілочки квітів. І кімната малюка перетворюється на приміщення, де комфортно почувається підліток.

Міф №12: викликає алергію

Все залежить від матеріалу та догляду за ним. Якщо стеля тканини не очищати роками, то це може викликати алергію, але не сам матеріал, а на пил, що в ньому зібрався. При правильному догляді жоден із матеріалів, що використовується у натяжних системах, не здатний пошкодити здоров’ю людини.

Цікаво, що в сім’ях, де є алергія, особливо діти, встановлюють натяжні стелі з ПВХ-полотнами набагато частіше. Причина проста, загострення набагато швидше викликає фарба, клей або інший оздоблювальний матеріал, ніж пил, який накопичуватиметься на стелі тривалий час. Адже матеріал має антистатичні властивості. Стеля, щоб вона покрилася шаром пилу, потрібно дуже запустити. А якщо за ним слідкувати, то жодних проблем не виникне.

Це лише частина міфів, які заслуговують на увагу. Нашим фахівцям доводилося чути й абсурдніші заяви. Що при встановленні натяжної стелі відразу стає чутно, про що говорять сусіди, мовляв, він спрацьовує, як мембрана. Якби це було так, то системи з натяжними полотнами давно взяли б на озброєння всі розвідслужби світу, а не витрачали божевільні гроші на пристрої, що прослуховують. Адже натяжні стелі мають величезну популярність у будинках у респектабельних людей, у солідних приватних та державних установах, у кабінетах влади.

А ще цікавий міф, що полотно тремтить, якщо грюкати дверима. Ми не перевіряли, але якщо сильно ляснути, то й одвірок може випасти, так що можна сказати, що частка правди в цьому є.

З усього вищепереліченого робимо висновок, що натяжні стелі – це зручні практичні, а головне, дуже красиві системи, які обростають абсолютно безпідставними чутками та «страшилками».

Головне, якщо ви вирішите встановити натяжну стелю в Ужгороді, зверніться до професіоналів. Компанія Art Decor підбере оптимальну систему, матеріали та дизайн, щоб ви могли на своєму досвіді переконатися, що не можна вірити всьому, що говорять.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом