Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Як доглядати за натяжною стелею

Як доглядати за натяжною стелею

При догляді за такими конструкціями можна використовувати такі прийоми:

  1. Суха чистка – підходить для всіх видів стель;
  2. Прибирання пилососом – підходить для всіх видів, але пилосос необхідно ставити на найменшу потужність і не наближати щітку ближче 1-2 см до полотна;
  3. Вологе прибирання – підходить для плівкових полотен з використання без абразивних, неагресивних миючих засобів.

Деякі особливості догляду за натяжними стелями в залежності від їх виду

Глянцеві стелі

Догляд за ними дуже схожий на догляд за дзеркалом. Тобто спочатку необхідно витерти з них пил серветкою (або тканиною без ворсу), а потім протерти поліролю, яка поверне глянцевому поверхні первісний блиск. Можна також використовувати засіб для миття вікон. Потім знову необхідно полотно насухо протерти сухою серветкою. Всі рухи проводити по прямій (так само, як і при митті скла або дзеркала). Ніяких кругових рухів.

Матові стелі

Найбільш прості в догляді. Чистяться за допомогою звичайного засобу для миття посуду (не абразивного!), розведеного в теплій воді. Для стель, розташованих в кухні, краще використовувати нашатирний спирт.

Тканинні стелі

Найкраще чистити їх пилососом. Вологе прибирання проводити в самих крайніх випадках. Для цього використовувати звичайний слабо концентрований мильний розчин. Довго терти на одному місці не рекомендується.

Що дешевше стеля з гіпсокартону або натяжна

Зробити цей аналіз досить складно, так як сильно варіюється вартість полотна в залежності від бренду. Якщо ж зупинити свій вибір на недорогих, але якісних натяжних стелях, які пропонує компанія “Art Decor” – від 195 грн/м2, то в цьому випадку вартість конструкція з гіпсокартону буде коштувати приблизно на 30% дешевше.

Але це без урахування її обробки – фарбування та нанесення малюнка. І в будь-якому випадку ці 30% не варті того, щоб відмовитися від такої пишноти – натяжної стелі. Плюс не забувайте, що натяжна стеля – це не тільки дуже красиво, але і максимально практично. Вона відмінно захищає приміщення від затоплення зверху і досить проста в догляді.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом