Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі з треком

Натяжні стелі з трековою системою від компанії Art Decor


Ринок натяжних стель постійно пропонує все нові і нові варіанти цього найбільш популярного на сьогоднішній день способу оформлення верху приміщення. Можна сказати, що натяжні стелі – це вид, який найбільш динамічно розвивається серед всіх стельових систем.

У цій статті ми хочемо вас ознайомити з цікавою новинкою, яку почала пропонувати наша компанія Art Decor, що має 10-річний досвід робіт в даній сфері в Києві та Київській області. Йтиметься про натяжні стелі з трекової системою.

Від 300 грн/м2

В наявності

Трекова система – що це таке?

Магнітні треки Art Line для натяжної стелі

Трекова система являє собою групу світильників, які встановлені на шинопроводі і можуть переміщатися по ньому.

Потужний потік світла, отриманий в результаті такого переміщення, дозволяє використовувати трекову систему як єдине джерело світла, навіть для великих приміщень.

За бажанням стелю можна доповнити вбудованими світильниками.

Конструктивно вона складається з наступних елементів:

 1. Шинопровіда, на який кріпляться світильники і всередині якого встановлені струмопровідні елементи.
 2. Декількох світильників.
 3. Блоку живлення.

Зауважимо, що на одному шинопроводі можуть кріпитися світильники різних конструкцій, дизайну і потужності. Зрозуміло, всі вони повинні працювати на одній напрузі.

Вбудований магнітний трек “Art Line” 48V від компанії Art Decor

Натяжні стелі з трековою системою

Маючи чималий досвід у встановленні нашими майстрами магнітних треків різних виробників, були виявлені недоліки в існуючих конструкціях та запропоновані зміни для покращення монтажного процесу та фінального результату.

Характеристики вбудованого магнітного треку “Art Line” 48V від компанії ART DECOR:

– висота треку лише 48мм, (інші треки мають висоту 55-60мм) – дозволяє інсталювати його практично всюди, з мінімальним відступом від базової стелі;

– демпферна система кріплення полотна!! – робить цей трек універсальним як для стель із ПВХ полотна, так і для тканинних стель;

– швидкість встановлення – профіль є суцільним, тому непотрібно спершу встановлювати базу, потім полотно, а вже в останню чергу сам шинопровід;

– можливість демонтажу стелі з треку та повторного встановлення – зі звичайними треками для таких маніпуляцій потрібно зазвичай замінювати всю стелю на нову;

– широкий вибір світильників. Напруга 48V є стандартом для таких трекових систем та дає можливість встановлювати світильники будь-якого виробника;

– магнітне кріплення світильника дозволяє швидко і легко змінити, як кількість та яскравість освітлення, так і зовнішній вигляд приміщення, завдяки зміні акцентів у підсвічуванні окремих елементів декору;
– є в білому та чорному кольорах, що відкриває ширші можливості у дизайні та зовнішньому вигляді готових стель.

Види трекових систем

Існує кілька класифікацій таких систем. Розглянемо найбільш поширені:

 1. По виду світильників. Буває:
 • ☆ Світлодіодні − найбільш поширений вид, відрізняється високою економічністю, надійністю, довговічністю, пожежобезпечністю. Ідеально підходять для натяжних стель.
 • ☆ Галогенні − більш доступний варіант, відрізняється рівномірним освітленням всього простору.
 • ☆ Металогалогенні − більш надійні в порівнянні з галогенними системами. Найбільш часто використовуються в промислових і торгових будівлях.
 1. За конструкцією шинопровіда:
 • ☆ з механічним кріпленням світильників, які переміщуються по напрямних;
 • ☆ з магнітним кріпленням-світильники кріпляться на магнітний трек.

У натяжних стелях найбільш поширений варіант з магнітним треком і світлодіодними світильниками.

Конструкція натяжної стелі з трековою системою

Фахівці компанії Art Decor пропонують два варіанти конструкції.

Варіант 1. Трекова система в ніші натяжної стелі

В цьому випадку конструктивно і зовні натяжна стеля з трекової системою нагадує натяжні стелі з ширяючими лініями, тільки замість світлодіодних стрічок встановлюються магнітні треки зі світильниками.

Натяжні стелі з трековою системою від компанії Art Decor
Для створення натяжної стелі з трекової системою використовують спеціальні багети з стельовим кріпленням. Вони мають центральний паз, куди вставляється магнітний трек, а по обох боках кріплення для натяжного полотна.

Електричні дроти для підведення електроенергії ховаються за натяжним полотном. Ширина шинопровіда, в залежності від моделі становить 26-30 мм, Висота – 53-54 мм.

Варіант 2. Трекова система безпосередньо на натяжному полотні

Це більш простий в монтажі, а значить, більш доступний варіант. Для того, щоб встановити шинопровід безпосередньо на натяжному полотні попередньо на базовій стелі разом установки трекової системи виконують заставні. Вони можуть бути у вигляді дерев’яних брусів або заставних під люстри. Обов’язково, щоб їх висота дорівнювала ширині зазору між базовим стелею і полотном. Після його монтажу до заставних кріпиться шинопровід.

Переваги натяжних стель з трековою системою

Основна перевага − чудовий свіжий зовнішній вигляд.

Натяжні стелі з трековою системою ще нечасто можна зустріти в квартирах і офісах. Тому вони будуть привертати уваги і додавати позитивні емоції їх господарям.

Інші переваги цього варіанту розглянемо в порівнянні з натяжними стелями «Ширяючі лінії».

 1. Більша різноманітність світильників − за формою, кольором і т.д., які можна встановити. На фото наших робіт вище можна побачити, що на один трек встановлюються, як світильники з спрямованим світлом, так і світильники розсіяного світла.
 2. Залежно від потреб світильники по шинопроводі можна пересувати. Наприклад, для прийому гостей висвітлюючи зону зі столом, а в звичайні дні зону відпочинку. Іншими словами, ви можете самостійно зонувати простір в залежності від потреб.
 3. Можна самостійно міняти, додавати або прибирати світильники.

Трекові системи, які пропонує наша компанія Art Decor

Art Decor пропонує своїм клієнтам наступні варіанти:

 1. Система MAYTONY
  Кріплення світильників механічне. Шинопровід може бути двох кольорів − чорний і білий. Ширина – 30 мм, Висота 20 мм.на натяжна стеля система кріпиться за допомогою профілю LUMFER30. Напруга – 220 В.
 2. Система Slot for tecnolight
  Кріплення світильників магнітне. Колір шинопровіда − чорний. Завдяки демпферній системі кріплення, Slot for tecnolight може бути встановлена в плівкові і тканинні натяжні стелі. Напруга − 48 вольт.

У кожній системі є безліч варіантів світлодіодних світильників, в т.ч. поворотні на 3600.

Переваги компанії Art Decor

Наша компанія більше 10 років займається установкою натяжних стель у всіх районах Києва, а також в Київській області. Своїм клієнтам ми гарантуємо:

 1. Установку натяжної стелі будь-якої складності − багаторівневі конструкції, об’ємні натяжні стелі, «Зоряне небо», Apply стелі і т.д. Зрозуміло, і натяжні стелі з трекової системою. При необхідності наші дизайнери виконають 3D проект, щоб ви наочно побачили, що буде у вас над головою в реальності.
 2. Висока якість робіт. За 10 років роботи в компанії склався кістяк досвідчених фахівців, які виконали сотні проектів різної складності. Монтаж плівкових натяжних полотен ми виробляємо гарпунним способом. Це дозволяє неодноразово знімати і знову встановлювати полотно.
 3. Якісні матеріали. Ми працюємо тільки з відомими, перевіреними постачальниками, тому встановлюємо тільки натяжні полотна, що мають гігієнічний сертифікат безпеки.
 4. Швидкі терміни установки. У нас кілька монтажних бригад, тому, як правило, черги відсутні.
 5. Конкурентні ціни. Ознайомтеся з нашим прайсом і самі вирішите, вигідно з нами співпрацювати чи ні.

Відповіді на поширені запитання по натяжних стелях з трековою системою:

✅️ Скільки коштує монтаж натяжної стелі з трековою системою❓

Ціна залежить від декількох факторів:

 1. видом трековою системою (MAYTONY або Slot for tecnolight);
 2. видом і кількістю світильників;
 3. видом натяжної стелі.

В цілому ціна становить від 250 грн/м2.

✅️ Чи безпечна трекова система❓

Конструкція шинопровіда, через який проходить живлення світильників на ньому, виконана таким чином, що виключає випадкове торкання елементів, що знаходяться під напругою. Якщо виникла необхідність витерти пил, то трекову систему необхідно відключити від напруги. Але це виконується для будь-якого світильника.

✅️ Скільки світильників можна встановити на шинопроводі❓

Обмеження тільки за габаритами. Тобто світильники повинні фізично поміститися на ньому. По електричній частині обмежень немає.

✅️ Чи можна на трекової системі вибірково включати світильники❓

Все залежить від конструкції самого світильника. Якщо він має пульт ДК, то його можна вмикати/вимикати автономно.

✅️ Чи можна трекову систему поєднувати з іншими системами в натяжних стелях❓

Так. Її можна поєднувати з будь-якими іншими системами. Наприклад, встановити її в» ширяючому стелі або стелі «Зоряне небо». Наші дизайнери виконають проект під ваші вимоги.

✅️ Чи є криволінійні трекові системи❓

Так, наші фахівці виконували подібні проекти.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжні стелі з треком

300 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 300 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом