Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Протекторні термоквадрати для натяжної стелі в Україні: основні характеристики

Протекторні термоквадрати для натяжної стелі

Натяжна стеля рідко встановлюється без порушення цілісності полотна. Найчастіше отвори роблять під освітлювальні прилади, але бувають інші причини. Наприклад, при використанні ефектів необхідно встановити протектор, замаскувати вихід вентиляційної шахти, через отвори виводять пожежні датчики, кріплення для карнизів. Всі прилади та решітки не можна встановлювати прямо в полотно, особливо, якщо воно виготовлене з ПВХ плівки. Еластичний матеріал з часом розтягнеться, отвір збільшиться, полотно може розійтися. Якщо ж говорити про освітлювальні прилади, то вони ще й нагріваються, від чого плівка та тканина жовтіють, втрачають свій зовнішній вигляд і плавляться. Тому в такому разі спеціалісти компанії Art Decor використовують спеціальні комплектуючі – протекторні термоквадрати для натяжних стель в Україні.

Характеристики протекторних термоквадратів для натяжної стелі

Щоб повністю виконувати свою функцію, термоквадрати повинні мати наступні характеристики:

 • ☆ Вони мають бути виготовлені з якісного матеріалу;
 • ☆ Квадрати для армування полотна натяжної стелі повинні бути стійкими до механічних пошкоджень;
 • ☆ Комплектуючі не повинні втрачати форму або властивості при тривалому впливі високої температури, що виникає під час роботи освітлювальних приладів;
 • ☆ Термоквадрати не повинні проводити електричний струм;
 • ☆ Протекторні деталі часто застосовуються у житлових приміщеннях і навіть дитячих кімнатах, тому виключено виділення будь-яких речовин під час нагрівання матеріалу.

Всі ці характеристики можуть мати тільки комплектуючі від надійних виробників. Вони виготовляють термоквадраті з полікарбонату, у той час як підробки можуть бути виготовлені з матеріалу, який не відповідає вимогам пожежної та екологічної безпеки та можуть бути навіть небезпечними для здоров’я людей. Компанія Art Decor працює тільки з перевіреними постачальниками та сертифікованою продукцією.

Які види термоквадратів використовують при монтажі натяжних стель

Протекторний квадрат – це не платформа світильника. Платформа не контактує з полотном стелі та кріпиться до підвісів. Термоквадрат – це армування саме полотна, до конструкції світильника вони не мають жодного стосунку.

Термоквадрати завжди мають закруглені зовнішні кути, щоб запобігти пошкодженню полотна. За формою їх можна поділити на 2 види:

 1. Тонкі рамки – такі види протекторів використовують для встановлення квадратних освітлювальних приладів, маскувальної сітки вентиляційних отворів тощо;
 2. Квадрат усередині з круглим отвором – їх спеціалісти використовують для додаткового армування плівки або тканини під час встановлення круглих приладів освітлення.

Також термоквадрати можуть відрізнятись за розмірами:

 • ☆ Довжина сторін від 60 до 200 мм із кроком 10 мм;
 • ☆ Готельні розміри із довжиною сторін 96, 105, 115мм.

Мінімальні розміри, які використовуються для світильників точкового освітлення, продаються наборами. Великі, для люстр, решіток і т.д, можна придбати поштучно. При монтажі протекторні квадрати для натяжних стель можуть кріпитися із зовнішньої та внутрішньої сторони.

Нещодавно виробники випустили новинку – термоквадрати з вже нанесеною клейовою основою. Клей є з обох боків, що дозволять монтувати комплектуючі із зовнішньої або внутрішньої сторони. Також за потреби за допомогою такого квадрата можна обережно підвернути полотно.

Компанія Art Decor використовує у роботі протекторні термоквадрати лише від перевірених виробників. Ми впевнені, що комплектуючі надійні, міцні та довговічні.

Відповіді на часті запитання

✅️ Що таке протекторні термоквадрати❓

Протекторний термоквадрат – це комплектуючі для монтажу освітлення в натяжну стелю. Обов’язково використовується з будь-яким видом полотен. Запобігає розриву матеріалу при монтажі світильників, вентиляційних решіток, датчиків і т.д. Також протекторні квадрати використовують, щоб уникнути нагрівання полотна, його деформації та плавлення.

✅️ Які бувають термоквадрати для натяжної стелі❓

Протектори квадратної форми для отворів у натяжній стелі можуть мати різні розміри та форму внутрішнього отвору. За формою вони поділяються на тонкі рамки та квадрати з круглим внутрішнім отвором. За розміром відрізняють термоквадрати для точкових світильників та великих отворів. У першому випадку сторона квадрата не більше 100 мм, у другому може сягати 200 мм.

✅️ Чим відрізняється платформа та термоквадрат при монтажі освітлення у натяжній стелі❓

Обов’язково при монтажі використання платформи та термокола або квадрата. Не варто плутати ці дві комплектуючі. Платформа має відношення до кріплення світильника, оскільки він фіксується у спеціальних кріпленнях. Термоквадрат або коло призначене для захисту полотна. Використання термоквадрату обов’язково при монтажі освітлення і в ПВХ полотнах, і в натяжних тканинних стелях. В іншому випадку полотно втрачає свій зовнішній вигляд та характеристики дуже швидко.

✅️ Як правильно кріпити термоквадрат на полотно натяжної стелі❓

Комплектуючі круглої та квадратної форми за допомогою клею фіксуються на полотно в місці встановлення світильника. Обов’язково спочатку кріпити термоквадрат, а потім прорізати отвір в полотні. Протекторний квадрат потрібно фіксувати за допомогою надійного та безпечного клею. Склад має бути стійким до вологості, високої температури. Обов’язково враховувати, що клей нагріватиметься від освітлювального приладу, тому він повинен бути екологічним.

✅️ Як вибрати термоквадрати для натяжної стелі❓

Комплектуючі для монтажу освітлення на стелі вибирають за розміром. Потрібно, щоб периметр світильника збігався із периметром приладу. Це не тільки забезпечить естетичність, але й найкращий захист полотна. Також дуже важливо звертати увагу на виробника. Деталь має бути виготовлена із полікарбонатного пластику. Тільки в цьому випадку вона буде надійною, довговічною і безпечною.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом