Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Протекторні термокільця для натяжних стель в Україні: види, розміри, монтаж

Протекторні термокільця для натяжних стель

Натяжні стелі стали такими популярними не лише через якості полотна, можливості дизайну, інші переваги. Вони дозволяють зробити будь-яке освітлення у приміщенні. В офісі, квартирі, ресторані і навіть на балконі можна зробити світло максимально комфортним та зручним. Для цих цілей використовують різні світильники. Найбільш популярними та універсальними є круглі світодіодні чи люмінесцентні лампочки, але є й інші види приладів освітлення. Просто вирізати в полотні дірку та закріпити туди світильник не вийде. Компанія Art Decor використовує протекторні термокільця для натяжних стель в Україні.

Навіщо використовувати термокільця на натяжних стелях

Використання протекторних термокілець на натяжних стелях обумовлено характеристиками самих полотен. ПВХ полотно дуже еластичне, воно розтягується при нагріванні та має невелику стійкість до механічних впливів. Тканинні полотна більш стійкі і до пошкоджень, і нагрівання, але їх еластичність набагато нижча. Тому при монтажі та роботі освітлювальних приладів матеріал необхідно захищати від розривів та плавлення. Саме для такого захисту і служать протекторні термокільця.

Навіть найменший світильник має вагу, а якщо на всій площі полотна їх встановлено багато, це може стати причиною пошкодження полотна. Матеріал почне просто розповзатися. А якщо встановлені світильники, які навіть трохи нагріваються при роботі, то ймовірність пошкодження ще вище. Термокільце, яке встановлюється по кромці отвору в полотні, закріплює край. Протекторні кільця використовують не тільки для плівкових полотен, але і для основи тканини.

Характеристики термокілець для натяжного потоку

Деталі, які використовуються при монтажі освітлення на натяжній стелі, мають бути максимально легкими та малопомітними. Тому кільця для світильників мають такі технічні характеристики:

  • ☆ Легко витримують високі температури;
  • ☆ Тримають форму при навантаженні;
  • ☆ Тривалий період використання.

Всі ці властивості обумовлені матеріалом виготовлення протекторних кілець. АБС пластик міцний, жорсткий та довговічний. Матеріал не проводить електрику, абсолютно безпечний при нагріванні, оскільки не виділяє жодних сторонніх речовин.

Вироби здебільшого випускаються у стандартній ширині 7 мм та товщині 2 мм. Термокільця випускаються у широкому ряду діаметрів. Підбирати комплектуючі слід під певний світильник. Кільця легко клеяться до основи і добре тримаються.

Які бувають термокільця за розмірами

Моделей та видів світильників для натяжних стель випускається величезна кількість, тому комплектуючі також виготовляються різних видів.

Універсальні

Універсальні протекторні термокільця для натяжних стель підходять для широкого ряду світильників. Їх можна використовувати із приладами діаметром від 50 до 150 мм. Виробники намагаються максимально розширити колірну гаму кілець, щоб їх можна було монтувати у полотна різних відтінків. Але в Україні найчастіше зустрічаються сірі та білі комплектуючі.

Розмірні

Розмірні термокільця мають стабільний діаметр та підходять тільки для світильників з однаковим розміром. Стандартно такі кільця виробляють прозорими, тому їх можна використовувати з будь-яким кольором полотна і навіть з нанесеним малюнком. Прозорість дозволяє зробити дизайн гармонійним. Розмірний ряд таких моделей – від 20 до 205 мм. Підбирати кільце потрібно так, щоб основа світильника не випадала з нього, так буде гарантований якісний монтаж та надійне кріплення.

Декілька слів про монтаж протекторних кілець

Найчастіше для фіксації кільця на полотні використовують клей. Намічають місце для встановлення світильника, потім наклеюють кільця прямо на полотно. Клей потрібно використовувати лише певний, який тримається при нагріванні та не виділяє токсичних речовин. Після цього по внутрішньому діаметру вирізається отвір. Тільки потім в отвір встановлюють світильник та підключають його.

При монтажі натяжної стелі доморощені майстри нехтують установкою кілець. Це може призвести до того, що все полотно може бути пошкоджене. Так само не можна купувати дешеві вироби, які не лише довго не прослужать, а й можуть бути небезпечними для здоров’я, виділяючи токсичні речовини. Крім того, такі підробки швидко плавляться, втрачаючи свої характеристики та завдаючи шкоди всій конструкції.

Компанія Art Decor використовує при монтажі лише якісні комплектуючі, які служать довго та безпечно.

Відповіді на найчастіші запитання

✅️ Навіщо потрібні термокільця на натяжній стелі❓

Протекторне термокільце використовується при монтажі освітлювальних приладів у полотно натяжної стелі. Його призначення – захист краю отвору полотна. Щоб полотно не розтягувалося та не розходилося від ваги освітлювального приладу, його край фіксують за допомогою спеціальної деталі. Також кільце захищає матеріал полотна від перегрівання і, відповідно, розтягування, яке може бути ним викликано. Кільця використовуються на ПВХ та тканинних полотнах.

✅️ З якими лампами використовують кільця на натяжних стелях❓

З будь-якими точковими світильниками, які монтують у полотно натяжної стелі. Найчастіше з ПВХ плівкою використовують люмінесцентні освітлювальні прилади або світодіодні лампи, вони не нагріваються, у такому разі кільце захищає від механічних пошкоджень край отвору. У тканинні полотна можуть монтуватися навіть світильники з лампами розжарювання, але в цьому випадку наявність кільця є обов’язковою, оскільки вона захищає від нагрівання.

✅️ Як вибрати протекторні кільця для натяжних стель❓

Вибирати можна між універсальними та розмірними варіантами. Так як кільця продаються в пачках, то частіше варто купувати універсальні кільця, які підходять для світильників різних діаметрів. Найчастіше вони розраховані розмір від 50 до 150 мм. Варто враховувати колір стелі. Якщо полотно кольорове і всі світильники однакового розміру або їх діаметр більше 150 мм, можна вибирати розмірні кільця. Вони прозорі, тому підходять навіть під стелі із нанесеним на них зображенням.

✅️ Чим термокільце кріпиться до полотна натяжної стелі❓

Найчастіше використовується клей. Фахівці рекомендують склад на основі ціанакрилату. Такий клей випускають багато провідних виробників. Він швидко сохне, не реагує на вологість чи підвищення температури. Клей тримає надійно і довго, при цьому при нагріванні не виділяє небезпечних для здоров’я людини речовин.

✅️ Чи можна самостійно монтувати освітлювальні прилади в стелю❓

Теоретично, людина, яка добре знається на електриці, може самостійно вмонтувати ще одну точку освітлення в полотно натяжної стелі. Насправді робити це вкрай не рекомендується. Монтаж світильника полягає не тільки у вирізанні отвору та встановленні приладу. Потрібно обов’язково зафіксувати край полотна термокільцем. Крім того, проект стелі може бути розрахований на певну кількість точок освітлення, і відповідно навантаження. Ще один світильник може порушити розрахунки проектанта. Тому краще зверніться до компанії Art Decor, якщо вам потрібно додати ще один світильник на стелю.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом