Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі Teqtum

 • Оригінальна продукція бренду Тектум;
 • Сертифікована продукція;
 • Досвід роботи з протипожежними полотнами;
 • Досвід установки натяжних стель на різних об’єктах – від житлових до промислових;
 • Унікальні індивідуальні проекти з обмеженим кольором;
 • Оптимальні ціни на матеріали, комплектуючі і монтаж.

Від 600 грн/м2

В наявності

Натяжні стелі Teqtum (Тектум)  – пожежобезпечність, надійність, естетичність

Натяжні стелі Teqtum
Сьогодні з перевагами натяжних стель згодні всі. Їхня швидка установка, доступність, різноманітність, і звичайно, дизайнерські можливості зробили конструкції фаворитами серед інших видів оздоблення для стелі. Але багатьох хвилює питання, як поведуть себе полотна під час пожежі. Чи не поширюватимуть вони вогонь, виділятимуть токсичні речовини при тлінні, димітимуть. Для тих, хто ставить питання пожежної безпеки полотна на перше місце компанія Art Decor пропонує Натяжні стелі Teqtum (Тектум). Це продукція німецького виробника, яка пройшла всі випробування, довела свою безпеку під час пожежі і зараз в Україні вважається єдиним полотном стійким до горіння.

Які випробування пройшли ПВХ полотна Teqtum

За світовими стандартами, які беруться за основу перевірки будівельних матеріалів у кожній країні, виділяють основні властивості та критерії. За результатами випробування кожному матеріалу присвоюється той чи інший клас пожежної безпеки. Критерії, за якими перевірялося полотно Тектум та результати випробувань такі:

 • ☆ Горючість – полотно під час тестування показало групу горючості Г1. Це означає, що матеріал самозагасаючий, не підтримує полум’я, температура диму 135 градусів, нижче за цей показник лише повністю негорючі матеріали (бетон, натуральні та штучні камені, метали);
 • ☆ Займистість – за цим показником полотно Teqtum відноситься до важкозаймистих матеріалів з показником КППТП 20 до 35, кВт/кв.м;
 • ☆ Димоутворення – за цим показником матеріал входить до групи Д2 – помірна освіта диму при горінні, нижче лише матеріали які взагалі не горять чи горять без диму;
 • ☆ Токсичність речовин, що утворюються при горінні – група Т2 означає помірну токсичність, тобто при горінні в метр кубічний замкнутого простору виділяється помірна кількість токсичних речовин, що не впливає на стан здоров’я;
 • ☆ Розповсюдження полум’я по поверхні – Р2 – тобто щільно Тактум не поширює полум’я.

За сукупністю всіх цих показників матеріалу було присвоєно клас пожежної безпеки КМ2. Такі матеріали можна використовувати в таких приміщеннях, де використання полотен із класом пожежної безпеки КМ3 заборонено.

Порівняння загальних характеристик полотен із класом КМ2 та КМ3

Виробництво таких стійких до горіння, поширення вогню та димоутворення плівок, процес складний. Тому виробник не може порадувати нас деякими перевагами, які мають інші натяжні ПВХ-полотни. Але фахівці нашої компанії, провівши порівняльний аналіз, не знайшли критичних розбіжностей. Ми порівнювали полотна від інших виробників із полотнами Teqtum та отримали наступні результати.

Товщина полотна

У полотен з показником пожежної безпеки КМ3 товщина полотна приблизно 0,19 мм, а полотна Teqtum 0,21 мм. різниця несуттєва, вона не впливає на провисання полотна при встановленні у великих приміщеннях. Один нюанс у тому, що такі полотна з різною товщиною не рекомендується комбінувати між собою, але якщо ми говоримо про пожежну безпеку, то робити цього ніхто й не буде.

Ширина

Виробник випускає негарячі полотна шириною 5м. Звичайні полотна випускаються завширшки 5,5 метрів, і те, лише кількома китайськими виробниками, європейські бренди нещодавно почали освоювати цю ширину. Іноді при встановленні та проектуванні ці 0,5 метрів відіграють істотну роль, але наші майстри на спеціальному верстаті можуть зварити два полотна Teqtum так, що шов буде малопомітним.

Кольорова гама

Ось у цьому моменті пожежостійкі полотна значно поступаються іншим. Якщо продукція інших брендів представлена у величезному кольоровому розмаїтті, то Teqtum пропонує лише 5 основних кольорів – білий, сірий, бежевий, коричневий, чорний та їхні тони. Така палітра представлена в матовій та глянсовій фактурі. У сатиновій є тільки два білих тони, якщо ми говоримо про колекцію Teqtum EURO. У колекції Teqtum KM2 представлені лише матові полотна у білому, бежевому, сірому та чорному кольорах без відтінків.

Захист від підробок

Досвідчені фахівці можуть відрізнити якісний матеріал від підробки відразу. Наша компанія працює тільки із сертифікованими матеріалами. Але якщо ви хочете переконатись у справжності полотен Teqtum, ви можете зробити це за допомогою ультрафіолетової лампи. По всіх поверхнях компанія наносить спеціальне маркування, що дозволяє моментально ідентифікувати її продукцію.

Розібравшись з основними характеристиками та особливостями пожежостійких полотен Teqtum, можна перейти до їх класифікації та сфери застосування.

Класифікація полотен для натяжної стелі виробника Teqtum

Вся продукція цього німецького бренду поділена на 3 великі групи. Про них ми вже згадували, коли говорили про колірні рішення полотен. Тепер зупинимося на кожній групі окремо:

 • ☆ Teqtum EURO – ця група розрахована на застосування у житлових приміщеннях, кімнатах, дитячих садках, школах, лікарнях тощо;
 • ☆ Teqt um КМ2 – ПВХ-полотно для громадських місць та залів, місткістю до 300 осіб, сюди входять спортивні комплекси, виставкові зали, театри, клуби тощо;
 • ☆ Teqtum G1 – універсальний матеріал, який можна використовувати як у житлових приміщеннях, так і у громадських місцях, має всі необхідні характеристики для забезпечення пожежної безпеки.

Конструкції з використанням усіх перелічених полотен можна замовити у компанії Art Decor. Ми встановлюємо натяжні стелі в приміщеннях, допустимих за призначенням тієї чи іншої групи.

Установка натяжних стель Teqtum на різних об’єктах

Незважаючи на свою специфіку, за всіма експлуатаційними характеристиками полотна не відрізняються від звичайних. Тому наша компанія створює будь-які конструкції та може використовувати будь-які ефекти у натяжних стелях Teqtum.

Де встановлюють натяжні стелі Teqtum EURO

Цей клас призначено для житлових приміщень. Ми встановлюємо такі стелі в будь-якій кімнаті, у тому числі на кухні, що рекомендовано виробником через особливості призначення приміщення.

Ми можемо використовувати навіть обмежені можливості кольорів цих полотен для створення унікальних дизайнів з використанням усього потенціалу:

 • ☆ Стелі Teqtum EURO з фотодруком – малюнок наноситься на полотно спеціальним чорнилом, яке жодною мірою не знижує пожежостійкі властивості самого полотна;
 • ☆ Використання різних ефектів – для деяких ефектів, наприклад «зоряне небо» використовується додаткове обладнання та прокладається спеціальна мережа проводів, якщо зі звичайними полотнами доводиться ретельно ізолювати кожен із проводів, то при використанні Teqtum EURO можна обійтися без додаткових заходів безпеки;
 • ☆ Різні конструкції – безщілинні, тіньові, багаторівневі стелі – з використанням негорючого полотна Текстум може створювати абсолютно всі конструкції, які створюються зі стандартними полотнами ПВХ.

З огляду на такі можливості полотен ми можемо сказати, що їх унікальні властивості не обмежують політ дизайнерського натхнення.

Де встановлюють натяжні стелі Teqtum КМ2

Ми вже казали, що це натяжні стелі для громадських місць. Є умовне обмеження у розмірах цих місць – місткість 300 осіб. Але це номінальний розмір, ми говоритимемо про всі місця, де можна використовувати ці полотна

Спортивні та танцювальні зали

Натяжні стелі для спортивного залу, як і для танцювального – це чудове рішення. Вони виглядають дуже стильно, оригінально, оскільки ці приміщення зазвичай не відрізняються високим дизайном. Крім того, натяжна стеля дає можливість грамотно організувати освітлення.

Ще одна можливість для спортивних залів – це зонування простору. Також у залі для танців. Якщо така необхідність є, то різні кольори полотен допоможуть грамотно організувати простір, не перевантажуючи його.

Вентиляція – дуже важлива система у будь-якому приміщенні, де люди зазнають інтенсивних навантажень. Щоб забезпечити комфорт, потрібно організувати потужну вентиляційну систему, зовнішній вигляд якої далекий від досконалості. За полотном натяжної стелі можна сховати всі кожухи вентиляційних труб та каналів, залишивши видимими лише ґрати.

Клуби, кінотеатри та концертні зали

У цих закладах натяжна стеля просто необхідна. За ним можна сховати всі комунікації, а особливо електропроводку, яка у цих залах дуже розгалужена. Перевага саме таких полотен у тому, що при їх використанні немає необхідності використовувати загальні захисні короби. Така система спрощує доступ до комунікацій, якщо це потреба.

Не варто думати, що невелика кількість кольорів обмежує дизайнерські можливості. Так, Teqtum КМ2 представлений всього 4 кольорами, але вони основні та їх правильна комбінація дозволяє створювати різноманітні дизайни. Крім того, можна використовувати різні конструкції та ефекти, як то нанесення друку. А саме базові кольори цих полотен стають ідеальним тлом малюнку.

Кафе, ресторани

Такі полотна можна встановлювати навіть у кухнях цих закладів. Крім пожежної безпеки, що вкрай важливо у таких приміщеннях, вони забезпечують гігієнічність. Простота догляду головний плюс для кухні будь-яких розмірів, а якщо це ресторан з банкетним залом на 100 місць, то при такому обсязі готування навіть витяжки справляються погано. Осад на стелі і кіптяві неминучі, а з полотна Teqtum КМ2 його також легко стерти, як зі звичайної стелі ПВХ.

Ктрометого це полотно не боїться високих температур, які можуть бути в блоці приготування їжі.

Операційні та блоки реанімації в лікарнях

За будь-якої ситуації саме ці блоки в лікарні мають бути найзахищенішими. Тому саме стеля Тектум КМ2 рекомендована тут для установки. Ще одна перевага цієї стелі – легкість підтримки стерильного стану. Його можна мити спеціальними дезінфікуючими розчинами, які не містять агресивних хімічних сполук, так часто, як необхідно. Можна кварцувати. Підтримувати чистоту такої стелі набагато про простіше, ніж будь-якого іншого.

Також такі стелі вкрай рекомендовані до встановлення у школах, дитячих садках, де необхідно забезпечити безпеку дітей.

Де встановлюють натяжні стелі Teqtum G1

Ці стелі універсального призначення. Вони можуть встановлюватися як у житлових приміщеннях, так і в цих місцях, описаних вище. Перевага таких полотен у тому, що вони поєднують у собі найкращі характеристики всієї продукції бренду.

Встановлення протипожежних натяжних стель Teqtum від компанії Art Decor

 • ☆ Ми використовуємо лише оригінальну продукцію бренду Тектум;
 • ☆ Наша компанія має всі сертифікати на продукцію;
 • ☆ Досвід роботи із протипожежними полотнами;
 • ☆ Досвід установки натяжних стель на різних об’єктах – від житлових, до промислових;
 • ☆ Професійні дизайнери можуть розробити унікальні індивідуальні проекти з обмеженим кольором;
 • ☆ Оптимальні ціни на матеріали, комплектуючі та монтаж.

Полотна від Teqtum – це унікальне поєднання безпеки та всіх естетичних переваг. якщо звернутися до професіонала, будь-яке приміщення стане дизайнерським твором із високим ступенем пожежної безпеки верхніх перекриттів. Ви можете звернутися до наших консультантів та залишити свій запит на виклик замірника, який більш детально розповість про переваги цих полотен та оцінить доцільність їх встановлення у конкретному приміщенні.

Питання та відповіді

✅️ Наскільки пожежобезпечними є натяжні стелі Teqtum❓

На даний момент це найвищий показник пожежної безпеки серед усіх полотен для натяжних стель. Інші ПВХ полотна мають показник КМ3.

✅️ Де можна встановити натяжні стелі Teqtum❓

У будь-якому приміщенні, де рекомендовано їх встановлення. Використання залежить від типу стелі, можна використовувати їх у житлових приміщеннях, громадських місцях та на промислових об’єктах.

✅️ Чи відрізняються на вигляд протипожежні натяжні полотна❓

Ні, полотна компанії Teqtum виглядають також, як полотна інших виробників у будь-якій з фактур – матової, глянсової та сатинової.

✅️ Скільки коштують натяжні протипожежні полотна Teqtum❓

Продукція цього бренду дорожча за звичайні полотна КМ2. Точну ціну на натяжну стелю ви можете дізнатись за телефоном або залишивши запит на сайті у формі зворотного зв’язку.

✅️ Як швидко встановлюються полотна Teqtum❓

За швидкістю монтажу полотна не відрізняються від звичайних ПВХ стель. Для них можуть використовуватися спеціальні комплектуючі, що не впливає на термін установки.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжні стелі Teqtum

600 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 600 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  © 2010-2023 Art Decor™. Всі права захищені.

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом