Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Світлова натяжна стеля

Світлова натяжна стеля від компанії Art DecorУ цій статті ми розповімо про новинку у сфері натяжних стель, яку пропонує компанія Art Decor. Йтиметься про світлову натяжну стелю.

Від 700 грн/м2

В наявності

Світлова натяжна стеля: конструкція для реалізації тисяч ідей

Світлова натяжна стеля
Світлова стеля – це не така вже й новинка, як може здатися. Ідея використовувати всю стелю, як єдиний світильник народилася майже одночасно з появою прозорого матеріалу. Ще за часів, коли скло було дивиною, і дозволити собі його установку у віконні отвори могли лише дуже багаті люди, були зроблені перші боязкі кроки використати верхню частину кімнати у вигляді основного джерела світла. Частину даху замінювали скляною вставкою, і виходило натуральне добове освітлення. При цьому приміщення було захищене від дощу, вітру та інших природних явищ.

Світлові натяжні стелі стали реальним проривом у сфері інтер’єрного дизайну. Коли фахівці зрозуміли, які можливості їм відкривають такі конструкції, вони стали створювати справжні шедеври. Наші фахівці не втомлюються експериментувати у цьому напрямі. Як застосовувати такий ефект, у чому його переваги та потенціал?

Що таке світлова натяжна стеля?

Це конструкція, у якій все полотно чи його частина світяться рівномірно. Цим натяжна стеля з ефектом свічення відрізняється від «парячіх» або «парячіх ліній». В останніх встановлюють обмежену кількість джерел світла, які можуть бути розташовані хаотично або складатися в малюнок. У випадку зі світловою стелею світиться все полотно або його певний рівень, в залежності від проекту або задуму дизайнера.

Натяжна світлова стеля, як джерело світла дуже популярна. Сьогодні на ринку представлено безліч освітлювальних приладів: люстр, настільних ламп, бра, торшерів, підсвічування для дзеркал.

Вони всі зручні, і можуть бути додатковими елементами декору. Але по практичності, економічності і функціональності жоден з цих освітлювальних приладів не може конкурувати з натяжною світловою стелею.

Конструкція має таку величезну кількість переваг, що багато дизайнерів закликають використовувати подібні прийоми в якості всіх джерел світла, від основного до м’яких нічників. Адже світлову натяжну стелю в квартирі можна зробити багаторежимною, різнобарвною, що підкреслює переваги дизайну. Головне, щоб проектувальник знав, як правильно використовувати усі можливості конструкції.

У компанії Art Decor дизайнери давно оцінили такий вид освітлення і зробили його своїм інструментом при створенні найексклюзивніших, стильних і унікальних інтер’єрів.

Види світлових натяжних стель

Світлові натяжні стелі це окремий вид конструкцій. Спочатку вони були лише одного виду. Полотно, за яким розміщені джерела світла. Дизайнери та архітектори довго експериментували з різними освітлювальними приладами, доки не зробили остаточний вибір на користь світлодіодних стрічок. Саме вони дозволяють втілити всі задуми, починаючи від конструкцій, що рівномірно світяться, до оригінальних візерунків.

У зв’язку з цим виникли деякі види світлових натяжних стель. Хтось називає їх окремими ефектами, хтось відносить до однієї загальної категорії. Але кожен вид заслуговує на те, щоб розповісти про нього в кількох словах.

Паряча стеля

Ці системи користуються популярністю в приміщеннях, де роль основного джерела світла виконують інші освітлювальні прилади. У цьому випадку світлодіодна стрічка розташовується лише на краю полотна. Однак ефектно такі стелі виглядають і при виділенні всієї площі верхньої частини кімнати, і при виділенні певної області, наприклад, у багаторівневих конструкціях.

Парячу стелю можна включати разом з центральним світлом або незалежно від нього. Вона може бути декоративним або повністю функціональним, на відміну від площі полотна, що має повноцінне функціональне навантаження у будь-якому дизайні.

Парячі лінії

Цей ефект також створюється за допомогою світлодіодних стрічок. На відміну від попереднього варіанта лінії можуть розташовуватися на полотні як абсолютно в хаотичному порядку, так і складатися в чіткий геометричний візерунок.

Найчастіше цей вид світлової стелі використовується в сучасних стилях для посилення ефекту і підкреслення загальної концепції.

Такі лінії рідко є повноцінним джерелом світла в приміщеннях. Їх використовують як доповнення або для створення особливої ​​атмосфери. Саме парячі лінії дуже ефектно виглядають у різних кольорах та режимах.

Світлові візерунки

На відміну від парячіх ліній і стель, у цьому вигляді не використовуються спеціальні профілі. Світлодіодні стрічки розташовуються прямо на основному перекритті. Їх згинають і фіксують у найхимерніших формах: від найпростіших хвиль, до сердець і хитромудрих округлих фігур.

Ще одна відмінність від парячіх ліній – можливість з’єднання полотна, що повністю світиться, з візерунками. Створення таких конструкцій досить складне та трудомістке.

Спочатку на основному перекритті закладається система світлової стелі. Потім виводиться ще один рівень із прозорим ПВХ полотном, на який вже встановлюються візерунки зі стрічок. І лише потім монтується основний видимий рівень. За рахунок того, що світло основної стелі розташоване далі і проходить крізь подвійний шар полотна, він більше розсіюється. А візерунки проходять лише через основне полотно та розташовані ближче до нього, тому дуже чітко проступають на тлі загального світла. Такий вид стелі виходить досить дорогим, тому широкого поширення він не набув.

Компанія «АртДекор» може встановити будь-яку систему світлових стель у приміщенні. Дизайнери пропонують варіанти в залежності від вимог клієнта та загальної концепції інтер’єрного дизайну приміщень.

В яких приміщеннях найчастіше встановлюють світлові натяжні стелі

Як і у випадку з будь-якими та іншими ефектами та видами натяжних систем оформлення верхньої частини кімнати, не можна сказати, що для одного приміщення таке освітлення підходить ідеально, а для іншого зовсім не підходить.

Для кожного випадку можна визначити, яку роль гратиме натяжна стеля з підсвічуванням: чисто декоративну або практичну.

Наприклад, якщо встановити таку стелю у ванній, виглядатиме вона ефектно і повністю замінить основне освітлення. А часткове покриття потоку у вітальні світловою системою буде відігравати роль зонування і додаткового джерела світла.

У спальні бажано встановити натяжну стелю з підсвічуванням, яскравість якого можна регулювати. Тоді вона буде одночасно і повноцінним верхнім світлом, і нічником, і способом створити інтимну атмосферу.

У дитячій ідеально поєднувати такі конструкції з іншими ефектами, наприклад, «небо з хмарами». Про це ми ще говоритимемо.

Багатогранність, широкі функціональні можливості та варіативність дизайнів дозволяє використовувати світлові стелі у житлових та комерційних приміщеннях майже без обмежень.

Переваги натяжних світлових стель

Чому натяжні стелі зі світловим ефектом такі популярні? Тому що попит породжує пропозицію. Десятки клієнтів компанії «АртДекор», які встановили такі системи освітлення в своїх офісах та магазинах, звертаються до нас повторно із замовленням на встановлення світлових натяжних стель у своїх квартирах та заміських будинках. Оцінивши переваги конструкції на роботі, вони хочуть скористатися ними повною мірою і вдома.

Унікальне дизайнерське рішення

Ще на перших об’єктах, де клієнти повністю відмовилися від інших основних джерел освітлення, вони відзначали, з яким захопленням реагують на подібні світлові стелі їх гості. Приходячи до будинку, вони автоматично шукали поглядом люстри, що звисають зі стелі чи інші традиційні прилади. Їхня відсутність приводила в деяке збентеження і викликала захоплення одночасно.

Тепер світловою стелею мало кого можна здивувати, але дизайнери не стримують свою фантазію і придумують все нові способи, дивувати і захоплювати. Наприклад, можна зробити на багаторівневій стелі вставку з полотна у вигляді гарної квітки або іншої фігури та підсвітити її. Такий «світильник» і у вимкненому стані прикрашає приміщення, а якщо його ввімкнути, то вигляд усієї кімнати миттєво змінюється.

Можливість використовувати різнокольорові режими

Тут для оформлення є безліч варіантів. Все полотно може світитися однаковим м’яким білим світлом, а по краях бути рожевим, блакитним, зеленим – все залежить від задуму та відповідності загальної концепції інтер’єру. У такому випадку можна включати тільки світло по периметру, створюючи романтичну кольорову напівтемряву, або все біле полотно для повноцінного освітлення.

Можна всю світлову натяжну стелю зробити будь-якого кольору. Для таких ефектів існують різнокольорові світлодіодні стрічки або за потреби можна підфарбувати їх спеціальними фарбами.

Правильне розподілення світла

У залах бібліотек, книгарнях, навіть будинки у вітальні, де вся сім’я збирається для проведення дозвілля, кожному має вистачати світла. Наприклад, якщо дитина складає пазл за столом, мама гортає журнал, а тато працює за комп’ютером, немає потреби кожному організовувати повноцінне освітлення. Стеля, яка світиться, рівномірно і достатньо покриває весь простір і з книгою можна вмоститися там, де зручно, а не там, де стоїть настільна лампа.

У книгарні чи салоні краси кожен клієнт і майстер отримує достатньо світла, де б він не знаходився. Крім того, відсутність тіней від рівно розподіленого зверху світлового потоку допомагає чітко бачити всі деталі навіть під час роботи з дрібними предметами або точними інструментами.

М’яке світло

Світлова стеля допомагає зберегти нормальний зір. Нерідко ми випадково переводимо погляд на люстру чи торшер. Від такого спалаху світла наші очі страждають, інстинктивно звужуються зіниці. Якийсь час можуть навіть «плисти» темні кола перед очима. Це все є небезпечним для зору людини.

При перекладі погляду на натяжну світлову стелю такого ефекту немає. Світло розподілене м’яко, воно не ріже око, навіть якщо дивитися довго в одну точку на поверхні стелі. Особливо це важливо для сімей, де є маленькі діти. Нерідко, щоб не наражати зір учнів і вихованців небезпеки, встановити світлові натяжні стелі просять у приватних дитячих садках, школах та інших навчальних закладах. Діти проводять багато часу, вони постійно напружують і розслаблюють очі залежно від традиційного освітлення. При рівномірній освітленості всього приміщення, з погляду знімається величезне навантаження.

Візуальна корекція розмірів простору

Світлова стеля вважається одним з кращих ефектів для візуального коригування простору. Справа в тому, що на відміну від парячої, вона може не тільки «підняти» реальне перекриття, або від парячіх ліній розширити кімнату. Світло, що ллється рівномірно зверху, якщо воно ще й не відкидає тіні від предметів, робить будь-який простір просторим. Навіть невеликий темний офіс можна перетворити на солідну кімнату для переговорів, лише встановивши в ньому натяжну стелю з підсвічуванням.

Якщо поєднувати верхню частину кімнати, що світиться, зі світлими стінами і темними меблями, такий дизайн буде виглядати дуже органічно, кімната здаватиметься світлою і зручною, навіть якщо її площа дуже мала. Нерідко таким прийомом користуються в мансардних приміщеннях, де немає можливості зробити повноцінні віконні отвори та пустити досить природне світло. Світлова натяжна стеля дає можливість не забути про ці квадратні метри, які дуже часто не використовуються господарями. Тут можна облаштувати зручний кабінет, зробити дитячу ігрову спальню для гостей. Будь-яке приміщення, яке матиме свою функцію, а не лише відображатиметься цифрами у платіжках за комунальні послуги.

Ще один плюс оформлення мансардного приміщення за допомогою натяжної стелі – захист від затоплення. Хоча у варіанті світлової конструкції, доведеться потім змінювати деякі світлодіодні стрічки, і теплоізоляція.

Служать довго та з гарантією від Art Decor

Наша компанія дає гарантію на всі конструкції натяжних стель 17 років. Це означає, що ми впевнені у надійності та довговічності матеріалів, з якими працюємо, а також у роботі наших майстрів.

Єдиний мінус, який стосується тривалості експлуатації, це неможливість використовувати в натяжних стелях світлових тканинних полотен. Їхня структура і щільність не дозволяє так рівномірно і правильно розсіювати світло. Тому стелі можуть служити стільки, скільки служить звичайна ПВХ натяжна система.

Ще одна складність, яка може вплинути на тривалість та зручність експлуатації – заміна світлодіодних стрічок. Щоб поміняти світильник, що вийшов з ладу, доведеться частково демонтувати стелю. Але це трапляється вкрай рідко. Крім того, наша бригади завжди готові прийти на допомогу та швидко, якісно, ​​у зручний для господарів час здійснити ремонт чи заміну.

Простий догляд

Всім без винятку господиням відомий цей головний біль, який називається «миття люстри». Раз чи два на рік, всі люстри потрібно або зняти що вимагає чоловічої сили, або, ризикуючи здоров’ям, помити всі деталі, стоячи на стільці або драбинці. Якщо люстра складна, з плафонами або великою кількістю деталей процедура вимагає багато сил та часу.

Світлова натяжна стеля не потребує особливого догляду. Досить просто протирати її іноді від осілого пилу. Але слідкувати за чистотою полотна потрібно обов’язково. Будь-яке забруднення той же пил, дуже видно, коли підсвічування включене.

Догляд за світловими натяжними стелями не складніше, ніж за звичайними. Потрібно стежити, щоб у складі миючих засобів не було речовин та частинок, здатних пошкодити цілісність покриття. Тому будь-який вміст ацетону, спирту і абразивних частинок, варто виключити. Ще один нюанс: після того, як полотно помили, його потрібно протерти насухо. Це дуже важливо, оскільки після висихання вологи можуть залишитися плями, які також будуть видно на просвіт.

При такій кількості позитивних характеристик, світлові натяжні стелі майже не мають недоліків. Є нюанс із заміною світлодіодних елементів, про яку вже йшлося вище. Стелі практичні, зручні, прості у догляді та неймовірно красиві. Крім того, вони легко поєднуються з іншими ефектами, посилюючи їх.

Світлова натяжна стеля з фотодруком

Про те, як розкішно виглядають конструкції, коли їх з’єднують з виглядом неба з хмарами, ми вже говорили, описуючи світлову натяжну стелю в дитячій. Але це далеко не єдиний ефект, який можна поєднувати зі світловою системою.

Дуже ефектно світлова стеля виглядає з фотодруком. Дизайнери часто використовують дуже оригінальний прийом: імітація скляних вітражів на стелі. Для цього на полотно наноситься зображення, виконане у відповідному стилі. Воно може бути кольорове або однотонне, головне, щоб було максимально схоже на скляну мозаїку, яку збирали у віконних отворах замків, палаців. Коли така картинка підсвічується зверху, враження приголомшливе.

Не варто подаватися стереотипному мисленню та думати, що такий прийом підходить лише для історичних стилів та класики. Його можна застосовувати майже у кожному напрямку дизайну, головне, правильно підібрати колірне рішення та малюнок.

Дуже красиво виглядають підсвічування з краєвидами. Причому особливого значення немає, міський це вид чи природа. Можна нанести картинку хмарочосів, старих будинків на вуличках Парижа, будь-яких пам’яток або індустріальних районів, що прагнуть вгору. Головне, щоб стиль зображення збігався з обстановкою в кімнаті.

Якщо бажаєте, наші дизайнери розроблять унікальний проект, завдяки якому звичайна кімната у квартирі перетвориться на лоджію старого будинку у самому центрі Риму. Для цього не потрібне щось особливе. Правильно підібране фото з нижнього ракурсу будь-якої старовинної дами, підсвічування і верх оформлений. Залишиться тільки попрацювати зі стінами та купити відповідні меблі.

У дизайні головна ідея та креатив, а з її реалізацією допоможе компанія «АртДекор».

Монтаж натяжних стель

Встановлення світлової натяжної стелі своїми руками неможливе. Про це фахівці заявляють прямо та категорично. Статті, які можна знайти в інтернеті, писали професіонали, які мають досвід та навички у такій роботі. Звичайно, їм все здається досить простим, але для новачка, який, до того ж ніколи не мав справи з натяжними системами, це завдання непосильне.

Монтаж складається з кількох етапів:

 1. Закріплення на основному перекритті шару спеціального матеріалу, що відбиває світло. Це може бути спеціальна фольга, яку використовують наші фахівці, або інший матеріал, який відображатиме і рівномірно розсіюватиме світло.
 2. Потім встановлюють світильники, саме стрічки. Їх не потрібно встановлювати в такі ж профілі, як у парячі стелі, або парячі лінії.. Профілі створені, щоб сконцентрувати світло, а завдання у світлових стелях його максимально розсіяти.
 3. У деяких випадках після світильників встановлюють додатковий шар прозорого або напівпрозорого полотна. Воно дасть можливість ще більше пом’якшити світло, а також збиратиме сміття, яке може впасти зверху – пил, маленькі шматочки штукатурки, старий оздоблювальний матеріал, тощо. Якщо вони впадуть на основне полотно, то на просвіту будуть дуже помітні.
 4. І лише після цього встановлюють основне полотно. Спосіб прилягання полотна до стіни або іншої конструкції в багаторівневих стелях може бути будь-який, від класичного, з використанням декоративної стрічки, до безщілинного або тіньового з використанням гарпунного кріплення та його різновидів.

При кожному русі, маніпуляції, майстри пам’ятають, що при включенні підсвічування будь-яка, навіть найдрібніша похибка в роботі, буде відразу видно.

Ще один момент необхідно врахувати – встановлення світлового обладнання. Спеціальні генератори і регулятори освітленості кріплять або до основного перекриття, або встановлюють окремі ніші в малопомітних місцях.

Неймовірна ціна на світлові натяжні стелі від компанії Art Decor

Наша компанія багато років працює на ринку натяжних стель і однією з перших почала освоювати технологію встановлення світлових систем. Фахівці, працюючі на об’єктах, це практики з величезним досвідом роботи. Дизайнери сповнені ідей та натхнення для роботи з новими проектами.

Ми створюємо та реалізуємо ексклюзивні, унікальні ідеї та концепції, аналогів яким немає в Україні. Бажаєте зробити свій будинок не лише комфортним та затишним, але й стильним, залишайте заявку на виклик замірника на нашому сайті.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Світлова натяжна стеля

700 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 700 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом