Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Встановлення натяжних стель від компанії Art Decor в автотехцентрі Car Service Pro – якісно та точно в термін

Компанія Art Decor є надійним партнером як для фізичних осіб, так і для компаній у різних сферах діяльності. Красиві, практичні та доступні за ціною натяжні стелі потрібні скрізь! Прикладом плідної співпраці Art Decor з приватним бізнесом є встановлення натяжних стель в автосервісі Car Service Pro, який здійснює ремонт та технічне обслуговування будь-яких моделей легкових автомобілів.

Натяжні стелі в Автосервісі СТО Гаражі

Для приватного бізнесу привабливість для клієнта є основою успіху. Ця привабливість складається з кількох складових. Тут і якість послуг, що надаються, і їх ціна, і багато, багато іншого. Одним із найважливіших компонентів привабливості є комфортність перебування клієнта у цій компанії, зовнішній вигляд її офісу. І тут послуги Арт Декор будуть дуже доречними. Адже важко знайти компанію в Києві та області, яка б запропонувала якісніші послуги зі встановлення натяжних стель.

Art Decor – професійне встановлення натяжних стель будь-якої складності

Компанія Арт Декор займається цією роботою понад 10 років.

За цей час вона зуміла стати одним із провідних виконавців у встановленні натяжних стель будь-якої складності.

Тут можна замовити:

 1. Тканинні та плівкові натяжні стелі – матові, глянцеві, сатинові.
 2. Стелі будь-якої конструкції – ширяючі, безщілинні, світлові, світлові лінії, «Зоряне небо», з треком, багаторівневі, тіньові, з фотодруком.
 3. Ремонт натяжної стелі після пошкоджень.

Якщо говорити коротко, то компанія Art Decor виконає будь-які роботи, пов’язані з натяжними стелями. Вона втілить у життя дизайнерський проект будь-якої складності. Більш того, фахівці компанії можуть розробити дизайн проект на рівні світових стандартів та під всі вимоги замовника.

Чому Car Service Pro обрала компанію Art Decor

Фахівці автотехцентру Car Service Pro, як заведено це у бізнесі, уважно вивчили столичний ринок натяжних стель, проаналізували їх гравців за багатьма критеріями.

відгуки про послуги, цінові пропозиції та багато іншого.

У компанії Арт Декор їх залучило таке:

 • ☆ багаторічний досвід роботи – понад 10 років;
 • ☆ численні позитивні відгуки про роботу, та й сарафанне радіо говорило про те саме;
 • ☆ офіційна гарантія, що надається на 17 років, на свої натяжні стелі;
 • ☆ можливість виконати значний обсяг роботи в стислий термін, оскільки компанія може працювати кількома бригадами монтажників – для бізнесу це дуже важливо, оскільки будь-який простий у роботі – це втрата прибутку;
 • ☆ наявність власного виробництва, що позитивно позначалося на ціні послуг та терміни їх виконання;
 • ☆ використання лише сертифікованих матеріалів та гарантування, що запах від натяжної стелі зникне за 2 дні;
 • вигідний прайс та знижка, яка була надана з урахуванням великого обсягу робіт.

Після цього з компанією Art Decor було укладено договір, в якому детально розписувався весь обсяг роботи, матеріали,

терміни та ціна. Під час укладання договору фахівці Арт Декор, спираючись на свій величезний досвід, запропонували оптимальні рішення для тих чи інших приміщень автосервісу, виходячи з їхнього функціонального призначення – офісне приміщення, складське, виробниче, побутове. Усього потрібно було встановити натяжні стелі загальною площею 500 м2. У деяких офісних приміщеннях, пов’язаних із прийомом клієнтів, було встановлено багаторівневі натяжні конструкції.

Усі роботи було виконано вчасно та з належною якістю, що було зафіксовано в акті приймання-передачі робіт. Керівництво автотехцентру Car Service Pro залишилося доволі співпрацею з компанією. Завдяки виконаним роботам, були оновлені інтер’єри багатьох приміщень, вони стали ошатнішими, привабливішими не тільки для клієнтів автосервісу, але і для його працівників. А це позитивно позначилося на їхньому емоційному настрої, збільшило працездатність та якість роботи.

Питання та відповіді

✅️ Чи можна встановлювати натяжні стелі у приміщеннях технічного та виробничого призначення❓

Можна. Яскравим прикладом доцільності вибору натяжних конструкцій у таких приміщеннях стала СТО Car Service Pro. Полотна були вибрані під вимоги замовника та умови експлуатації.

✅️ Які полотна натяжної стелі можна встановити на СТО❓

Все залежить від призначення приміщення. В офісі компанії Car Service Pro та в зоні очікування для клієнтів були встановлені складні стильні конструкції. У ремонтних цехах матові полотна ПВХ, які дуже легко очищаються від забруднень.

✅️ Чи співпрацює компанія Арт Декор з юридичними особами та приватними підприємцями❓

Так, наша компанія співпрацювала з компаніями та підприємцями з різних сфер бізнесу. На початку співробітництва складається кошторис та договір, у якому прописані всі обсяги та терміни виконання робіт. Наприкінці складається акт прийому передачі.

✅️ Як вибрати компанію для встановлення натяжних стель у виробничих приміщеннях❓

Насамперед – це має бути компанія із солідним досвідом роботи. Співробітники знають всі нюанси та тонкощі не тільки установки, а й експлуатації натяжних стель різних видів. Також дуже важливо щоб компанія співпрацювала з виробниками якісних полотен та комплектуючих, щоб забезпечити довговічність та максимально простий догляд за стелями.

✅️ Чи надовго доведеться закривати приміщення для встановлення натяжних стель❓

Дивлячись яка конструкція встановлюється і який обсяг робіт виконується. Ми мали досвід, коли ми встановлювали натяжні стелі в кафе вранці, а ввечері воно вже приймало відвідувачів. Якщо на СТО стеля встановлюється лише в офісі, решта приміщень може функціонувати в нормальному режимі.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом