Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

 • Головна
 • |
 • Натяжна стеля з нішею під прихований карниз

Натяжна стеля з нішею під прихований карниз

Натяжна стеля з нішею під прихований карниз від компанії Art Decor


У цій статті ми розповімо про новинку в сфері натяжних стель, яку пропонує компанія Art Decor. Йтиметься про натяжні стелі з нішею під прихований карниз.

Від 350 грн/м2

В наявності

Вбудований в натяжну стелю карниз для штор

Натяжна стеля з нішею під прихований карниз

Інтер’єр будь-якого житлового приміщення передбачає наявність штор. Але як їх поєднати з популярним видом обробки верху приміщення – натяжною стелею? Найбільш простий і бюджетний варіант – заздалегідь на стелі в місці розташування карниза для штор роблять під нього заставні. Потім встановлюють натяжну стелю, після чого кріплять через неї до закладних карниз.

Істотний мінус цього способу його тривіальність. У ньому не розкривається весь естетичний потенціал натяжної стелі. Існують більш цікаві способи поєднання натяжної полотна і штор за допомогою створення ніші під гардину. Саме їх завжди пропонують фахівці компанії Art Decor. Суть їх полягає в тому, що полотно розтягується не на всю довжину кімнати, а не доходить до краю, де розташоване вікно з шторою, на 10-20 см. Розглянемо варіанти конструкцій такої ніші.

Варіант №1. Класика

Тут в якості кордонів ніші використовуються стандартний багет для гарпунного кріплення, який монтується до стелі через дерев’яний брус (для створення необхідного відстані від стелі – 5-7 см). Полотно заводиться знизу (як і в разі стінового багета). Після монтажу щілину для закладу полотна закривається декоративною вставкою. Площа основної стелі в ніші (яка не буде закриватися натяжною стелею) фарбується або штукатуритися.

Такий стельовий багет може бути встановлений на всю ширину приміщення, або тільки на ширину карниза для штор (з невеликим перевищенням – 1-2 см). У другому випадку стельові багети стикуються в П-подібну конструкцію, і по її розмірам криється полотно.

Перевага цього варіанту – простота конструкції. До недоліків відноситься:

 • ☆ видимість стельового багета з боку ніші;
 • ☆ не дуже жорстка конструкція, так як використовується проміжний елемент – дерев’яний брус, що не дуже добре в разі застосування важких тканинних натяжних полотен.

Варіант №2. Кріплення з перегином

У цьому випадку використовується спеціальний алюмінієвий профіль зі спеціальним зачепом на бічній поверхні для гарпунного кріплення. Цей варіант позбавлений недоліків попереднього – профіль повністю невидимий (щілину для закладу полотна закривається декоративною вставкою) і вся конструкція виходить жорсткою, здатної витримати будь-яке натяжне полотно. Недолік варіанта – використання більш дорого профілю. Ціна такої ніші приблизно в 1,5-2 рази вище, ніж при класичному варіанті.

Варіант №3. Криволінійна ніша

У разі використання криволінійного профілю з’являється можливість створити оригінальну за формою нішу – напівкруглу, овальну, хвилеподібну. Але за таку красу треба платити. За ціною такий варіант дорожче попереднього приблизно в два і більше разів (в залежності від форми профілю).

Варіант 4. Шторна ніша з підсвічуванням

Застосовуються стельові багети, в яких є спеціальний паз для установки світлодіодної стрічки. Особливо ефектно виглядає варіант ніші з підсвічуванням і ширяючої стелі. Тобто коли світлодіодні стрічки встановлюються в багети по всьому периметру приміщення.

Варіант №5. Використання профілю-карнизу

Цей варіант передбачає використання спеціального профілю-карниза або як часто його називають профілем-гардиною. Це жорстка Г-подібна конструкція, в якій на горизонтальній полиці виконані два або три пази для кріплення штор та гардин, а також паз для монтажу підсвічування.

Інша полиця пристосована для кріплення до неї натяжної стелі. При цьому вона скошена у бік горизонтальної полиці, тому навіть стоячи на межі отвору для штор, їх кріплення видно не буде. Профіль-карниз кріпиться за допомогою спеціальної полиці до стіни. У комплекті йдуть кріплення для штор та гардин.

Це найсучасніший та оптимальний варіант створення ніші для штор. Його переваги:

 • ☆ жорстка, міцна конструкція;
 • ☆ ідеальне примикання до стіни;
 • ☆ опускання основної стелі 5-6 см;
 • ☆ опускання стелі всередині ніші – 3 см.

Компанія Art Decor використовує саме цей варіант для створення ніш для штор.

Рекомендації по шторним нішам з прихованим карнизом

 1. Відстань між стельовим багетом і карнизом повинна бути більше ширини складок штори, коли вони розсунуті.
 2. При установці карниза враховуйте ширину підвіконня. Штора не повинна з ним стикатися.
 3. При установці тканинної натяжної стелі використовуйте варіант кріплення з перегином. Також бажаний цей варіант, якщо вікно виходить на лоджію. При використанні класичного способу з неї буде видно брус і тильна частина багета, що не дуже естетично.
 4. Вибирайте карниз мінімальної висоти, якщо хочете, щоб він не був видний з-під натяжної стелі і при цьому остання забирала у вас якомога менше висоти приміщення.

Переваги використання шторної ніші

Основний плюс – гарне оформлення простору перед вікном. Виходить закінчений стильний дизайн. Також використання шторної ніші дозволяє найбільш простим способом приховати підсвічування штор.

Якщо ви хочете мати гарну натяжну стелю з продуманим дизайном, в тому числі з красивою шторної нішею, звертайтеся в компанію Art Decor. Наші дизайнери створять проект, який врахує всі ваші побажання, а монтажники точно втілять його в життя.

Питання та відповіді

✅️ Скільки коштує створення ніші для штор у натяжній стелі❓

Ціна ніші для штор залежить від кількох факторів – розмірів ніші, її конструкції (прямолінійна або криволінійна), профілю, що застосовується. У компанії Art Decor ціна ніші становить від 350 грн. за один погонний метр.

✅️ Чи можна зробити нішу для штор у дворівневій натяжній стелі❓

Так, фахівці Art Decor мають досвід створення подібних конструкцій.

✅️ Яке підсвічування можна встановити в ніші для штор у натяжній стелі❓

У профілі-карнизі є паз для встановлення світлодіодного стрічкового світильника. У цьому випадку ваша ніша буде окреслена світловою лінією. Також біля ніші на натяжній стелі ми можемо встановити кілька точкових світильників.

✅️ У мене квартира старої будівлі в якій встановлені широкі підвіконня. Чи можна у цьому випадку зробити ніш для штор у натяжній стелі❓

Не можна, а треба! У цьому випадку ніша для штор – це ідеальний варіант, оскільки у разі використання традиційних карнизів, які мають далеко відстояти від віконних отворів, виходить не естетичний вигляд. У разі ніші для штор такого зорового дисонансу не буде.

✅️ Чи можна робити нішу для штор у разі тканинної натяжної стелі❓

Так, фахівці компанії Art Decor мають досвід створення ніш для штор у тканинних натяжних стелях, наприклад, торгової марки DESCOR.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжна стеля з нішею під прихований карниз

350 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 350 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом