Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі в Рівному
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Рівному та області з 2010 року.

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі в Рівному за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Рівне

Натяжні стелі «під ключ» у Рівному

Рівне – не найбільший, але доволі великий обласний центр України. Його мешканці та гості зазначають, що він повністю відповідає своїй назві. Може, тому тут такі популярні натяжні стелі, адже домогтися ідеально рівної поверхні верхньої частини кімнати іншим способом практично неможливо.

Компанія Art Decor вже кілька років займається встановленням натяжних стель в цьому місті. Виходячи зі свого досвіду, ми можемо дати кілька рекомендацій і відповісти на багато питань, які цікавлять місцевих жителів.

Коли потрібно встановлювати натяжні стелі в Рівному

Таке оформлення кімнати одне з небагатьох, які мають дуже мало умов для встановлення. Її можна проводити як під час ремонту, відразу після нього, а також у вже давно готовому інтер’єрі кімнати. Можна розглянути кожен із варіантів.

На якій стадії ремонту встановлюють натяжні стелі у Рівному та інших містах України

Теоретично конструкція може бути встановлена на будь-якому етапі ремонту. Але наша компанія дає рекомендацію перенести цю процедуру в самий кінець обробки. Це пов’язано з деякими нюансами кріплення та загальним комплексом робіт. Зауважимо, що саме робота з інших етапів оформлення може спричинити пошкодження полотна або кріплення натяжної конструкції, а не навпаки.

Головне питання, звичайно, спочатку, стіни або верхня частина. У цьому багато фахівців не зійшлися, але найдосвідченіші вважають, що саме стелі мають бути фінальною роботою. Тому є кілька причин.

При обклеюванні шпалер у верхній частині їх потрібно обрізати – робота з гострими предметами в безпосередній близькості від ПВХ-полотна може призвести до пошкодження. Навіть досвідчений майстер не застрахований від того, що може прорізати поверхню натягнутого полівінілхлориду. Якщо натяжна стеля тканинна, то цілком допустима установка перед поклейкою, але ризикувати все ж таки не варто.

Багато клієнтів запитують нас, а чи не зашкодимо ми своїм інструментом дорогі матеріали на стінах. Наскільки безпечна гармата, що нагріває полотно при установці ПВХ, та пил від перфораторів. Поспішаємо заспокоїти. Якщо при поклейці шпалер використовувався якісний фіксатор, а після завершення оформлення пройшло кілька днів і клей встиг повністю висохнути, то гаряче повітря йому не страшне. Що ж до пилу, то якщо ви замовляєте натяжні стелі в Рівному від компанії «Art Decor», то за забруднення інших поверхонь можна взагалі не переживати. Наші бригади користуються лише сучасним обладнанням, зокрема, перфораторами з пилозбірниками, тому запилення дорогих шпалер, як і паркету і навіть меблів, зводиться до мінімуму.

Якщо поверхня стін буде покриватися фарбою або декоративною штукатуркою, то також бажано стелі кріпити пізніше. Єдиний вихід – це захист профілю та краю полотна спеціальною монтажною стрічкою, якщо стеля вже встановлена, і тепер потрібно оформляти стіни. Але після її демонтажу є ймовірність пошкодження кріплення, його розгерметизації. Такі наслідки зменшать експлуатаційні характеристики системи стелі. Вона втратить своє тепло та шумоізоляцію, не зможе повною мірою захистити від потопу.

Висновок можна зробити такий – установку натяжної стелі краще зробити фінальним етапом ремонту.

Монтаж натяжної стелі у вже існуючому інтер’єрі

Багато жителів Рівного хочуть оновити своє житлове (квартиру, окрему кімнату) чи робоче приміщення (офіс, кафе, ресторан тощо) вже через деякий, іноді дуже тривалий час, після закінчення ремонту. Причин може бути багато:

 • ☆ Затоплення – з’явилися розлучення на стелі, плями, які потрібно терміново заховати;
 • ☆ Проведено ремонт чи переобладнання будь-яких систем чи комунікацій – коли, щоб дістатися до проводів чи труб довелося розбирати стелю;
 • ☆ Потрібно змінити режим освітлення з мінімальними збитками для зовнішнього вигляду приміщення (наприклад, демонтувати верхню центральну люстру, а замість неї використовувати точкові світильники);
 • ☆ Просто захотілося за мінімальну ціну максимально ефективно та кардинально змінити зовнішній вигляд приміщення.

З будь-яким із цих завдань натяжна стеля справляється легко. Єдине, що потрібно, у перших двох випадках (після затоплення або після демонтажу реальної стелі) провести низку підготовчих робіт:

 • ☆ Насамперед – видалити все, що може впасти – стара штукатурка, деталі оздоблення. Полотно пошкодити такі деталі неспроможні, оскільки навіть ПВХ витримує до 100 кг на м.кв., а ось естетичний вигляд постраждає. У місці, де на полотні лежатиме навіть незначний шматок тієї ж штукатурки, виникає провисання;
 • ☆ Друге – закласти всі щілини в несучій конструкції стелі. Потоки повітря, особливо якщо це різна температура із зовнішньої та внутрішньої сторони будівлі або з верхнім поверхом, можуть спричинити залипання полотна з часом. Уникнути такого небажаного ефекту можна за допомогою найпростішого герметика та шпателя.

Наші бригади професіонали та дуже досвідчені фахівці. Тому, як правило, ми навіть не просимо господарів винести меблі з приміщення, де працюватимемо.
Якщо планується використання гармати з гарячим повітрям (установка ПВХ-полотна), обстановку можна просто накрити, а також тимчасово виселити з приміщення всі квіти та домашніх тварин.

Зауважимо, що тривалість монтажу стелі залежить від складності її конструкції, але в будь-якому випадку це найшвидший і найпростіший спосіб оформлення верхньої частини кімнати.

Як замовити натяжні стелі в Рівному?

Все дуже просто: ви телефонуєте нам за контактними номерами, вказаними на сайті, і викликаєте замірника, він консультант на початковій стадії роботи.

Наша компанія використовує тільки високоточні інструменти вимірювання, тому що від їх даних, отриманих у процесі, залежить наскільки герметичною та ідеально рівною вийде поверхня.

Також замірник одразу враховує додаткові роботи, які потрібно буде провести. Вона увійдуть до остаточної вартості. Найчастіше на збільшення вартості впливають такі фактори:

 • ☆ У приміщенні більше 4 стандартних кутів – найпоширеніший випадок – наявність ніш, у тому числі еркерів;
 • ☆ Наявність більш ніж одного стояка – найчастіше зустрічається на кухні, де проходить більшість комунікацій;
 • ☆ Неправильна геометрія приміщення – круглі стіни чи конструкції;
 • ☆ Наявність додаткових джерел освітлення на стелі, які потрібно буде підключати та вписувати в конструкцію;
 • ☆ Розміри приміщення – у великих залах може просто не вистачити ширини матеріалу і доведеться стикувати полотна, після чого утворюється акуратний, майже непомітний шов.

Вартість цих робіт можна дізнатися у наших спеціалістів або у розділі нашого сайту.

Так як наші замірники мають величезний досвід роботи з натяжними стелями, вони можуть дати попередні консультації з дизайну та матеріалів, які будуть оптимальними саме для такого приміщення. Фахівець уважно вислуховує всі побажання клієнтів та те, як вони бачать оформлення своєї кімнати.

Звертаємо увагу: якщо роботи з установки будуть проводитися нашою компанією, тобто ми підписуватимемо з клієнтом договір про встановлення натяжної стелі, то робота спеціаліста-замірника для замовника безкоштовна. Інакше доведеться виклик сплатити.

Потім необхідно розробити проект стелі.

Розробка проекту натяжної стелі у Рівному

Якщо в разі встановлення найпростішого однотонного ПВХ або тканинного полотна проект може мати суто технічний характер, то при розробці дизайнерської конструкції: комбінування кольорів або фактур, використання спецефектів (фотодрук, багаторівнева стеля, небо з хмарами, зоряне небо, паряща стеля, або парящі лінії тощо) проект розробляє дизайнер із візуалізацією.

Це дає можливість клієнту відразу зрозуміти, як виглядатиме його кімната після завершення робіт. Ми стикалися з ситуаціями, коли замовники не зовсім точно уявляли, що саме вони отримають у результаті нашої роботи, тому розробка та створення проекту вважаємо одним із найважливіших етапів роботи.

Підбір матеріалів

Основний підбір матеріалів відбувається ще на попередньому етапі. Тобто дизайнер запропонує фактури:

 • ☆ Матову – найуніверсальнішу, яка може використовуватися в будь-яких приміщеннях та легко поєднується з різними елементами іншого оформлення (оздоблення стін, меблі, текстильні акценти);
 • ☆ Глянцеву – для створення особливої атмосфери свята, візуального розширення простору за розмірами та висотою;
 • ☆ Сатинову – компроміс між спокійною матовою та яскравою глянсовою. З гарним слабким ефектом відбиття.

Сам матеріал може бути двох видів – ПВХ чи тканинне полотно. Перше більш популярне, тому що може бути будь-який з перерахованих фактур і коштує дешевше. Тканина може мати тільки матову поверхню, вона дорожча, але такий саме такий матеріал вибирають для унікальних та ексклюзивних інтер’єрів.

Також необхідно визначитись із виробником матеріалів. Це можуть бути досить дорогі, але й найякісніші у світі французькі полотна від провідних компаній. А можуть бути аналоги, дещо дешевші, але поступаються за характеристиками лідерам ринку.

На стадії підбору матеріалу необхідно визначитися з способом кріплення. У цьому випадку варто передбачити, чи є хоч найменший ризик чи можливість, що полотно доведеться демонтувати чи ремонтувати. Найчастіше це пов’язано з такими факторами:

 • ☆ Затоплення – демонтаж не знадобиться. Потрібно буде просто злити воду, яку повністю утримає в собі полотно стелі та висушити матеріал;
 • ☆ Можливість пошкодження – буває таке, що є ризик пошкодження стелі – наприклад, надто активна гра в дитячій. Якщо удари м’ячем, іграшками або іншими предметами без гострих поверхонь, стелі не страшні, то регулярне влучення в нього дротиків для дартсу, стріл із лука і т.д. може порушити герметичність та знизити експлуатаційні якості;
 • ☆ Зміна зображення або кольору – буває так, що господарям набридає малюнок або вони вирішили повністю змінити стиль кімнати та минулий дизайн стелі його колір або зображення вже не актуальні. У цьому випадку ми створюємо нове полотно і кріпимо його на існуючі профілі.

Це все можливе тільки у випадку гарпунного способу кріплення і вже під нього підбираються комплектуючі для конструкції.

Додаткове обладнання та матеріали

Найчастіше це освітлення та освітлювальні прилади. Наприклад, в ефекті “зоряне небо” наша компанія використовується спеціальний світлогенератор, а іноді навіть два.

З їх допомогою передається ефект мерехтіння зірок і можна створювати навіть динамічні картинки, як то падіння метеорита чи комічний вибух.

В ефекті «стелі, що парять» і лінії використовується світлодіодна стрічка, яка кріпиться або в стику стіни і стелі у разі стелі, що парить, або хаотично або за чітким малюнком розташовується на самому полотні.

Якщо говорити про додаткові матеріали, то йдеться про гіпсокартон, який найчастіше використовується багаторівневих конструкціях. Він надає їм міцності, оригінально поєднується з полотном та дає можливість встановлювати складні, багаторежимні системи освітлення.

Монтаж натяжної стелі в Рівному від компанії «Art Decor»

Цьому заключному етапу передує ще один, не менш важливий. Підготовка полотна. Якщо потрібно скомбінувати кольори, збільшити розмір, викроїти, нанести друк, все це робиться в спеціально обладнаних приміщеннях.

Швидкість та якість проведення робіт – гордість нашої компанії. Клієнтам не доведеться витрачати багато часу на підготовку приміщення до проведення установки. Вам досить просто забезпечити доступ спеціалістам до всього периметру стелі. Для цього просто потрібно зрушити меблі, що стоять уздовж стін, до центру кімнати. Оскільки ми працюємо зі спеціальним обладнанням, про що вже йшлося вище, то навіть пилу після монтажу залишається мінімальна кількість.

Стандартну однорівневу конструкцію клієнт може отримати вже повністю готовому вигляді через 3-5 годин після приходу нашої бригади. Якщо робота потребує монтажу кількох рівнів або додаткового обладнання, це займе трохи більше часу. Але ми завжди підключаємо оптимальну кількість працівників для виконання одночасно кількох завдань, якщо це можливо.

Поки одні кріплять профілі для натягування стелі, інші підключають обладнання, перевіряють його. На момент остаточного складання та натяжки все завжди працює без проблем та перебоїв. Тому ситуації, коли потрібно знімати щойно натягнуте полотно і повторювати весь процес по новій, виключені.

Переваги роботи з компанією «Art Decor» у Рівному

 • ☆ Величезна сучасна технічна база дозволила Art Decor стати компаній повного циклу з розробки та встановлення натяжних стель.
 • ☆ Кожен етап роботи ми проводимо самі.
 • ☆ Від закупівлі матеріалів у виробників до натяжки – ми контролюємо кожен процес та рух.
 • ☆ Наявність спеціального обладнання дає можливість створювати такі шви на полотні методом гарячого з’єднання, які практично непомітні нефахівцям навіть на великих площах.
 • ☆ Ми самі наносимо всі зображення на полотна, тому може гарантувати їх стійкість, якість чорнила та довговічність малюнка.
 • ☆ Наявність власних каталогів із тисячами зображень дають можливість створювати унікальні дизайни на всіх без винятку об’єктах, де використовується фотодрук навіть у такому великому місті, як Київ, не кажучи вже про не найбільші обласні центри.
 • ☆ Ми завжди відкриті та підтримуємо наших клієнтів, тому готові втілювати в життя навіть найоригінальніші та найекстравагантніші ідеї, які не під силу багатьом нашим конкурентам.
 • ☆ Лояльна політика щодо цін. Наша компанія не надає самих послуг, але і якість матеріалів та роботи наших спеціалістів перебуває на відповідному рівні.
 • ☆ Ми завжди робимо клієнтам приємні сюрпризи, як знижки для молодят або дизайнерів.
 • ☆ При замовленні установки великих площ конструкцій, оформленні кількох приміщень або повторному зверненні клієнт завжди може розраховувати на додаткову знижку.
 • ☆ Гарантія на полотна та конструкції, встановлені нашою компанією, становить 17 років, Тому всі замовники можуть розраховувати на нас. Навіть у негарантійних випадках фахівці завжди приїдуть та вирішувати проблему максимально швидко.

Ми любимо нашу роботу, любимо, коли житла наших клієнтів змінюється і це приносить приємні зміни у їхнє життя. Може тому у нас все завжди виходить!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом