Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Полтаві
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності у Полтаві і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Полтаві за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Полтава

Натяжні стелі в Полтаві – рішення для квартир з вільним плануванням

Полтава та її область – це дивовижний регіон України. Тут багато історичних пам’яток, а також курортів, де займаються водолікуванням. Красу міста може оцінити лише той, хто живе тут. Туристу необхідно дуже багато часу, що оглянути не лише ті краси, які вказані в путівниках, а й тихі вулички, парки, сквери, невеликі кафе – те, чим живе місто щодня.

Полтавці дуже гостинний народ. Вони звикли до надзвичайної краси свого міста і прагнуть перенести її у свої оселі. Захоплюються тут не лише класичними та історичними стилями. Молоді люди та прогресивні представники старшого покоління не позбавлені рис авантюризму у своєму характері. Тому далеко не кожен мріє жити в історичному центрі з його правилами і канонами, а вважають за краще створювати затишок на власний розсуд. Саме тому в Полтаві такі популярні новобудови з так званим вільним плануванням квартир. Саме в Полтаві спеціалістам компанії Art Decor найчастіше надходять замовлення на встановлення стель у квартирах-студіях або квартирах з відкритим плануванням. У старих будинках створити таке приміщення неможливо, тому люди змушені жити в запропонованих ним кімнатах з конкретним метражем. А ось сучасні новобудови дають величезне місце для польоту творчої думки. Саме про те, як встановити натяжну стелю у Полтаві у квартирах із вільним плануванням розповідають наші фахівці.

Кілька слів про вільне планування та квартири з відкритим плануванням

Різниця в цих двох поняттях є, про це стверджують дизайнери інтер’єрів та архітектори.

Вільне планування – це квартира на стадії продажу лише після будівництва будинку. Як правило, вона є просто відкритою бетонною коробкою без перегородок і стін. На плані може бути намічено умовне поділ, але господарі не повинні його дотримуватися.

Відкрите планування – це вже житлове приміщення, де зроблено ремонт, простір умовно розбито на зони.

Тобто, в першому випадку натяжні стелі розробляються з нуля, служать основним інструментом зонування, за допомогою яких можна задавати і формулювати різні частини загального простору. У другому, коли ремонт вже зроблений, просто хочеться поміняти що в інтер’єрі, просто освіжити, йдеться тільки про нові віяння, ефекти, полотна.

 Зонування у квартирі студії за допомогою натяжних стель у Полтаві

Вільний простір – це велика перевага, але й дуже велика проблема. Не кожна людина знає, як потрібно грамотно поділити площу, щоб на все вистачало місця, при цьому було затишно, комфортно і не дуже порожньо. Але є одна дуже хороша новина – такі квартири вільного планування доступні лише у новобудовах із бетонно-каркасним методом зведення. А в таких будинках рідко стелі бувають нижчими, ніж 3 метри. Тобто, в таких будинках можливе встановлення натяжних конструкцій практично будь-якого виду.

Тому для зонування простору за допомогою натяжних стель можна використовувати такі прийоми:

 • ☆ Зонування кольором – такий прийом дуже гарний у тому випадку, коли потрібно виділити з однієї великої площі одну ділянку. Може використовуватися для відділення зони кухні, обіднього столу в їдальні-вітальні, будуару в спальній зоні;
 • ☆ Зонування світлом – освітлення дуже зручний та багатофункціональний інструмент, у цьому плані інтегровані у зовнішні конструкції системи мають масу переваг;
 • ☆ Зонування фактурою – майже те саме, що зонування кольором, але фактура дозволяє як виділити одну ділянку, а й створити у цій зоні особливу атмосферу і навіть стиль;
 • ☆ Конструктивне зонування – розподіл простору за допомогою різних конструктивних рішень – рівнів, складних стель, ефектів.

Розглянувши основні прийоми зонування простору за допомогою натяжних стель, можна перейти до практичного застосування, яке ми розберемо на конкретних прикладах квартир з вільним плануванням у Полтаві.

Відділення зони вітальні та кухні за допомогою натяжних стель

Потреба в такому зонуванні виникає не лише у вільному плануванні квартир, а й там, де господарі самі знесли перегородки між двома приміщеннями, розширивши простір.

Кухня має бути максимально візуально відокремлена від усього основного простору. Навіть якщо всі інші умовні кімнати матимуть загальну концепцію та стиль, то кухню все одно доведеться відокремлювати.

Для відокремлення кухні від решти приміщення можна скористатися вже перерахованими раніше прийомами.

Стеля на кухні у квартирі-студії у Полтаві

Такі кухні завжди намагаються обладнати максимально потужними витяжками. Це дозволяє не забруднювати все повітря квартири випарами від приготування їжі. Але це не означає, що в зоні кухні цих випарів взагалі не буде. Тому стеля тут має бути максимально практичним та зручним.

Для стелі на кухні підходять усі гладкі фактури натяжних полотен. Можна використовувати традиційний мат або сатин, оригінальний металік, камінь чи дерево. З глянсовими поверхнями дещо складніше. На них забруднення видно набагато більше, а догляд за такими полотнами складніший. Але якщо зону кухні потрібно освітлити, наприклад, якщо в ній немає джерела натурального світла, глянець буде правильним рішенням. Він чудово відбиває і множить світло.

Ще одне зонування – за допомогою світла. Бажано зробити освітлення на кухні багаторежимним. Коли готуватися їжа, світла має бути багато, якщо сім’я вирішила просто випити чаю і провести приємно час, світло має бути не таким інтенсивним. Для забезпечення такої багаторежимності на кухні часто використовують трекові світильники. Трек є планкою, яка розміщується на полотні, але кріпиться до основного перекриття. На трек кріпляться світильники, але не стаціонарно, а з можливістю їх переміщення. Сам світильник теж може повертатися на основі, що дає змогу спрямовувати світло туди, куди потрібно. Кількість світильників їхня інтенсивність теж не постійні. Хазяїн квартири сам вирішує, скільки освітлювальних приладів розмістити на треку. При необхідності він може їх знімати або доповнювати самостійно, без спеціалістів.

Сам трек може бути поміщений у спеціальну нішу. Вона формується системою напрямних та полотном. Такі треки виглядають естетичніше і вписуються в будь-який стиль.

Ще один зручний варіант розміщення освітлювальних приладів на кухні – острів із дифузним освітленням. Комплектуючі для такої конструкції розроблені компанією Lumfer. Острів є окремою частиною натяжної стелі, яка опущена нижче основного рівня, і за якою розміщені світильники. При цьому полотно острова не прозоре і світло пробивається лише через нього. Найчастіше такі конструкції використовуються як основа для центрального світильника. Якщо острів включати окремо, він даватиме розсіяне світло для спокійного повільного проведення часу.

Також на кухні можна використовувати стандартні системи з точковими світильниками, доповненими освітлювальними приладами в нижній частині кімнати.

Кухню можна відокремити кольором. Її можна зробити яскравішою або темнішою, або навпаки, світлішою в теплих тонах. Ще кухню часто відокремлюють опущеною нижче основного рівня стелею. Це дає можливість сховати великі комунікаційні шляхи, дроти, кабелі, труби та кожухи.

Стеля у вітальні у квартирі з відкритим плануванням у Полтаві

Якщо кухня в такій квартирі має чітке розташування за планом будівництва, тому що туди підведені всі необхідні комунікації, то вітальня у такій квартирі поняття дуже умовне. Можна створити загальний простір, в якому будуть відокремлені функціонально різні зони, а можна створити цілі кімнати, але без фізичних перегородок.

Найчастіше у будинках бетонно-каркасного будівництва навіть у відкритих просторах є колони. Це частини несучої конструкції, які не можна пересувати чи знести. За ними можна встановити умовні межі приміщень. Щоб прикрасити такі колони і виділити окремо вітальню із загального простору, можна використовувати складні конструкції натяжних стель.

Арки та конуси з натяжної стелі для поділу кімнати на зони

Такі конструкції складні для встановлення, але вони виглядають дуже ефектно. Суть у тому, що частина стелі опускається донизу. У разі конусів стеля утворює м’який перехід із верхньої частини кімнати до колони. Таким чином колони стають не прикрим об’єктом, який заважає посеред кімнати, а перетворюються на справжню прикрасу та реальний роздільник простору.

Також з полотна та напрямних можна формувати арки, склепіння, напівзводи. Їх можна використовувати як візуальний поділ у великих відкритих просторах.

Так як у квартирі перегородок немає, стеля в зоні вітальні потрібно зробити принципово різним від інших частин простору. Тут у хід ідуть різні прийоми.

Виділення вітальні за допомогою зображення

Один із найпростіших способів. Важливу зону прийому гостей можна прикрасити малюнком на стелі, щоб зробити її ошатнішою. Можна вибрати один із видів нанесення зображень на полотно натяжної стелі в Полтаві, які пропонує наша компанія:

 • ☆ Звичайне зображення – воно може бути велике, на всю стелю умовною вітальнею, а може бути невеликим у зоні кріплення основної люстри;
 • ☆ Псевдооб’ємне зображення – це особливий вид нанесення з використанням складних графічних прийомів, така картинка виглядає об’ємною тільки якщо дивитися на неї під певним кутом або з певної точки в приміщенні;
 • ☆ Об’ємне зображення – це складна техніка, яка поєднує нанесення на матеріал та спеціальну конструкцію стелі з двох і більше полотен, таке зображення виглядає об’ємним з будь-якої точки і якщо дивитися на нього під будь-яким кутом.

Такий спосіб можна використовувати в будь-якому стилі інтер’єру, тому що в каталозі нашої компанії є тисячі зображень в різній стилістиці, а підібрати відповідний під певний напрямок дизайну, допоможуть наші спеціалісти.

Відділення дитячої від вітальні за допомогою натяжної стелі

Найчастіше батьки навіть у таких відкритих квартирах роблять для дітей окрему кімнату із перегородками. Але якщо площа приміщення недостатньо велика, відокремлювати цю зону доведеться візуально або ще однією цікавою конструкцією. Йдеться про натяжну стелю із вбудованою нішою для штор. Таке відділення дуже актуальне для дитячої та спальної частини простору.

Ніша для штор являє собою каркас зі спеціальних напрямних та полотна. Верхня частина штори та карниз закриті полотном, тому така перегородка виглядає дуже органічно. Штори можна відкривати на день, коли дитина грає у своїй частині кімнати, та закривати їх на ніч, щоб не заважати спати. Коли штори відчинені, ніша майже непомітна. Якщо її оформити за допомогою оригінального освітлення, зробити поглиблення лінією поділу полотен двох кольорів, то ніша набуде не лише функціонального, а й естетичного навантаження.

Чи варто відокремлювати дитячу зону окремим кольором, вирішує лише власник квартири. З одного боку, таке рішення здається найправильнішим і логічним. Але якщо квартира недостатньо велика, то полотна різних кольорів у різних зонах можуть зробити стелю занадто строкато, що не завжди і не у всіх стилях доречно. Але рішення є:

 • ☆ Полотна різних тонів одного кольору – наприклад, стеля в основній частині кімнати світло-рожева, у дитячій його можна зробити або ще світлішою, або трохи темнішою;
 • ☆ Один колір різні фактури – наприклад, основна частина сати сатинова, тоді дитині в її дитячу зону можна зробити матову стелю того ж кольору;
 • ☆ Стеля того ж кольору, тону, фактури з нанесенням – для цього можна використовувати як картинки по периметру дитячої зони, так і одне велике зображення у центрі.

Також будь-який з цих прийомів можна підтримати в нижній частині кімнати, наприклад, вибрати покриття для підлоги в колір стелі або зробити перехід малюнка і кольору натяжної стелі на стіну.

Як відокремити спальну зону у квартирі з відкритим плануванням за допомогою натяжних стель

Зона для сну єдина, яку можна облаштовувати в частині приміщення, де немає вікон. Це дозволить зробити весь простір корисним, а нестачу світла компенсувати за рахунок продуманої системи освітлення.

Стеля в зоні сну можна зробити найтемніших тонів. А щоб простір не тиснув, використовувати оригінальні світлові конструкції:

 • ☆ Світловий короб – виступ, сформований багетами та полотном, в який міститься освітлювальний прилад. При бажанні на нижню поверхню можна нанести зображення неба ранкового з хмарами або нічного з зірками;
 • ☆ Світлові лінії – оригінальне рішення зробити таке освітлення багаторежимним, тоді лінії будуть повноцінним освітленням, і нічником, якщо він потрібний;
 • ☆ Острів із дифузним освітленням. Про цей ефект вже йшлося вище.

Спальну зону, як і дитячу, можна відокремити за допомогою штори, для чого за аналогією використовувати нішу. У дорослих та дітей з’явиться своя зона, яку, за необхідності, можна закрити від чужих очей.

Натяжні стелі в санвузлі в Полтаві

Місце та розмір санвузла навіть у квартирах з відкритим плануванням точно позначено. Забудовники будують свої перегородки, які не можна переміщати, оскільки є загальні правила організації цього простору. Тому навіть якщо власник хоче велику ванну з видом на місто, у нього все одно не вийде так її організувати, а якщо він це зробить, виникнуть проблеми з оформленням перепланування квартири.

Але цю проблему легко вирішити за допомогою натяжних стель. Наша компанія робить нанесення на полотна з ПВХ-плівки за допомогою чорнила, стійкого до підвищеної вологості та перепадів температури. Ми нанесемо зображення будь-якого міста на полотно і встановимо його у ванній. Так без проблем та штрафів можна отримати розкішне приміщення.

Малюнок може бути будь-яким, будь-якого міста та також на будь-яку тему. Найчастіше в Полтаві замовляють нанесення на полотна для ванної підводного світу, рибок, інших морських мешканців. Але це не закон чи правило. Ми можемо запропонувати сотні картинок на вибір, вид пальм та сонця з тропічного пляжу або крони дерев, просто зробити гарне фальш вікно, але це вже не просто нанесення, а конструкція. Нам доводилося створювати різні інтер’єри в санвузлах і у наших дизайнерів є величезна кількість ідей з цього приводу.

Світлові рішення у ванній також можуть бути різними. Тут можна встановити натяжну стелю зі світловими лініями, про які ми вже згадували при облаштуванні спальні. Можна зробити стелю, що парить – лінії розташовані по периметру полотна. Можна зробити точкове підсвічування або світлову стелю, коли все полотно виступає в ролі світильника або лише окремі його частини. На таку стелю можна наносити різні зображення, що зробить його ще більш ошатним і незвичайним.

Всі світлові системи натяжних стель повністю герметичні, тому не варто переживати через підвищену вологість у приміщенні.

Натяжна стеля для об’єднання простору в квартирі з відкритим плануванням

Часто дизайнери створюють проекти у таких квартирах, де кожна зона відокремлена або перегородками, або меблями. Такі інтер’єри мають дуже розрізнений вигляд, і часто втрачається єдність всього стилю. Тому дуже важливо використовувати елемент, який об’єднає всі ці частини в єдине ціле. Підлогове покриття в цьому випадку не підходить, тому що в зоні кухні і, наприклад, спальні або дитячої частини, не вийде покласти тільки ковролін або ламінат. Тоді на допомогу приходить стеля. Його роблять однаковим на всій площі. На такі полотна рідко наносять навіть малюнки, щоби не губилася сама ідея об’єднання.

Складність таких стель саме в їхньому розмірі. Раніше полотно в такій великій квартирі або кімнаті могло бути тільки тканинним, тому що саме цей матеріал випускається в ширині 5 метрів. Але сьогодні багато виробників ПВХ-полотен також пропонують такі широкі полотна.

Ширина вихідного матеріалу не єдина проблема у великих приміщеннях. Занадто велике полотно можна зробити за допомогою спайки двох і більше шматків, для чого наша компанія має власне обладнання. Проблема в тому, що такі стелі можуть або провисати, або залипати, якщо міжстельовий простір не герметичний. Наші фахівці вирішують проблему за допомогою додаткових профілів та освітлювальних конструкцій. Вони кріплять полотно у різних місцях приміщення, тим самим фіксуючи його.

Насамкінець хочеться сказати, що квартири з вільним плануванням це дійсно дуже зручно і красиво, якщо над створенням інтер’єру працює справжній фахівець. Він врахує всі нюанси та потреби господарів приміщення, грамотно розподілити зони. Наша компанія вже багато років працює із талановитими дизайнерами інтер’єрів у Полтаві. Ми разом реалізували безліч проектів і знаємо всі тонкощі роботи та потреби таких квартир.

Якщо ви вирішили звити своє гніздечко саме у таких апартаментах, ми із задоволенням допоможемо вам. Для цього ми маємо досвід роботи, все необхідне обладнання та матеріали. Натяжні стелі від компанії Art Decor – це завжди практично, зручно і красиво.

Питання та відповіді

✅️ Яку натяжну стелю можна встановити у великому приміщенні в Полтаві❓

Будь-який. Наша компанія може встановити натяжну стелю в приміщенні будь-якого розміру: від невеликого туалету до конференц-залу.

✅️ Скільки коштує натяжна стеля у Полтаві для великої квартири❓

Ціна залежатиме від багатьох факторів: матеріал, конструкція, системи висвітлення, ефекти. Деякі ціни представлені у нашому прайсі на сайті.

✅️ Чи можна встановити натяжну стелю у Полтаві після ремонту❓

Можна, наші фахівці тільки поросять вас прибрати меблі від стін та звільнити доступ до всього периметру стелі. Всі інші покриття та оздоблення не постраждають.

✅️ Скільки часу встановлюється натяжна стеля❓

На сам монтаж нам потрібно від кількох годин до кількох днів, все залежить від розмірів приміщення та складності конструкції. Ще якийсь час займають підготовчі роботи у наших цехах.

✅️ Як викликати замірника від вашої компанії Полтаві❓

Для виклику спеціаліста вам необхідно буде зв’язатися з нашими менеджерами через форму на сайті, зателефонувати чи написати нам у месенджерах. Всі контакти наведені на сайті.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом