Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Підготовка приміщення до установки натяжної стелі

Підготовка приміщення до установки натяжної стелі

Незважаючи, що установка натяжних стель вимагає мінімум приготувань приміщення для цього, вони все ж існують. Розповімо про них.

Підготовка приміщення в цілому

 1. Для монтажу багетів і натяжного полотна фахівцям Art Decor необхідний вільний доступ до верху приміщення. Тому необхідно або винести з нього меблі, або хоча б зрушити її до центру.
 2. Під час роботи використовуються драбини. Також в приміщення вносяться газові балони для роботи теплової гармати (в разі монтажу плівкової натяжної стелі). Незважаючи на те, що кінці драбин закриті у нас гумовими наконечниками, а балони виконані з пластика, ми рекомендуємо закрити поверхню підлоги картоном.
 3. Монтаж багетів передбачає свердління отворів в стіні. Монтажники Art Decor використовують перфоратори, оснащені пилозбірниками. Але, про всяк випадок закрийте меблі, особливо м’яку, а також, якщо у вас ворсисті шпалери, то і їх, поліетиленовою плівкою.
 4. Якщо ви замовили плівкову натяжну стелю, то обов’язково з приміщення винесіть рослини та іншу будь-яку живність (рибки в акваріумі, птахів в клітці і т.д.). Для монтажу необхідний прогрів полотна тепловою гарматою, в результаті температура в кімнаті може досягти 600С.

Підготовка стелі

У більшості випадків ніякої підготовки чорнової (справжньої) стелі не потрібно. Але іноді доведеться виконати деякі роботи:

 1. Якщо є тріщини, обсипається штукатурка, то необхідно щілини обробити герметиком або монтажною піною, а штукатурку, яка обсипається, зчистити шпателем. Зробити такі профілактичні заходи необхідно, так як після монтажу натяжної стелі і в разі, якщо на неї від чорнової стелі буде що-небудь сипатися, усунути це буде дуже складно і витратно. Також ми радимо при будь-якому стані чорнової стелі двічі обробити її ґрунтовкою. Повторюємо, краще зробити недорогу профілактику, ніж потім усувати осипання штукатурки.
 2. Якщо на стелі є грибок або цвіль, їх необхідно очистити і поверхню обробити спеціальними препаратами.

Перед початком робіт обов’язково вже повинні бути придбані світильники, які будуть встановлюватися на цю стелю.

Деякі рекомендації

Часто натяжна стеля встановлюється під час ремонту всього будинку або квартири. В цьому випадку необхідно дотримуватися наступних правил:

 1. Шпалери повинні бути поклеєні за 2-3 дня перед установкою плівкового натяжного полотна при якому приміщення буде прогріватися до 600С. Якщо монтувати його раніше, шпалери можуть відклеїтися.
 2. Ремонт підлоги краще проводити після установки натяжної стелі, щоб драбинами не пошкодити її.
 3. Оздоблення стін повинно бути виконано ДО установки натяжної стелі.
 4. Установку сантехніки краще проводити після установки натяжної стелі.

І обов’язково! Перед монтажем натяжної стелі порадьтеся з фахівцями Art Decor щодо підготовчих заходів.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом