Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Обвід для труб для натяжних стель в Україні.

Обвід для труб для натяжних стель

У багатоквартирному будинку, офісному чи торговому центрі та в інших будівлях та приміщеннях немає можливості сховати комунікації у стіну. При встановленні натяжної стелі труби можуть стати серйозною проблемою. Під них потрібно робити отвір у полотні, і таке порушення цілісності може спричинити негативні наслідки. Обвід для труб для натяжної стелі в Україні використовує компанія Art Decor, яка відповідально ставиться до своєї роботи. Що являє собою ця комплектуюча і яка її функція.

Що таке обвід для труб для натяжних стель

Це комплектуюча, яка використовується при монтажі натяжної стелі у приміщенні, де є комунікаційні магістралі. У кімнатах старих будинків найчастіше це труби опалення, на кухні це ще й газова труба, у ванній водопровідній та каналізаційний стояк. Обводи для труб призначене для захисту полотна. Особливо це стосується ПВХ плівок. Вони після розрізів та натягувань без захисту країв отворів можуть розходитися. Враховуючи постійно вплив високої температури, який неминучий при обході труб опалення та гарячого водопостачання, армування полотна обов’язково має використовуватись.

Тканинні стелі менш еластичні, тому стійкіші як до механічних впливів, так і до температурних. Але полотно з тканини теж потрібно захищати під час обведення труб, оскільки це продовжить експлуатаційний термін натяжної стелі.

Види обводів для труб для натяжної стелі

Натяжна стеля може повністю виконувати свою декоративну функцію, якщо все в ній виконано бездоганно. Іноді навіть дороге полотно та зображеннями та ефектами втрачає свою привабливість через неакуратне обведення труби. Тому ці комплектуючі мають два різновиди: захисні та декоративні. Використання останніх не обов’язково, тому що вони не несуть істотного функціонального навантаження, крім декоративного.

Захисний обвід

Є кільцем з планкою. Кільце призначене безпосередньо для обведення труби, а планка для маскування та захисту розрізу, який використовується для монтажу полотна навколо труби. У продажу різні види цієї продукції. Вони відрізняються діаметром кільця, оскільки діаметр труби може бути різним. На відміну від протекторних термокілець та термоквадратів, призначених для монтажу освітлення, при використанні обводів допускається утворення зазору. Головне, щоб полотно було захищене, а зовнішній вигляд стелі був акуратним.

Захисні обводи можуть використовуватися як із зовнішньої, так і внутрішньої сторони. При цьому для застосування з «вивороту» не має значення, якого кольору комплектуюча. А із зовнішнього боку бажано вибирати прозорий обвід, щоб він не псував вигляд стелі, особливо якщо полотно яскравого кольору або з нанесеним зображенням.

Декоративне обвід

Цей обвід має винятково декоративну функцію. Їм прикривають місце входу труби в стелю. Актуально використовувати такі накладки при обведенні труби великого діаметра або розташованої далеко від стіни. Комплектуючі зазвичай мають форму зрізаного конуса і бувають різних кольорів.

Характеристики обводів для труб

Оскільки головна функція обводу – це захист, він має бути надійним та довговічним. Тому обов’язково виготовляється з пластика, що має такі характеристики:

  • ☆ Міцність – матеріал повинен витримувати механічні навантаження;
  • ☆ Стійкість до вологи – особливо це актуально для обводів водопровідних труб у ванній, басейні, приміщеннях з підвищеною вологістю;
  • ☆ Стійкість до підвищених температур – для труб гарячого водопостачання та опалювальної системи;
  • ☆ Безпека – при нагріванні пластик не повинен виділяти жодних речовин.

Такі обводи виробляють лише компанії, які мають усі необхідні сертифікати. На ринку багато підроблених комплектуючих, і фахівці компанії Art Decor застерігають від купівлі дешевих обводів для труб, оскільки вони можуть бути дуже низької якості.

Монтаж натяжної стелі з обводами для труб

Встановити стелю з обводом однієї труби досить складно, особливо якщо йдеться про полотно ПВХ. Якщо ж у приміщенні кілька труб і вони розташовані близько одна від одної, то з таким завданням під силу впоратися лише професіоналам. Якщо ви вирішили встановити натяжну стелю з обводами для труб недорого, відразу запитайте, як майстри захищатимуть місця входження комунікацій у полотно. Якщо вам не можуть дати зрозумілої відповіді або скажуть, що виготовлятимуть обводи самостійно, відмовтеся від послуг цієї компанії. Телефонуйте менеджерам Art Decor. Наші фахівці зроблять все швидко, професійно, акуратно та безпечно.

Відповіді на часті запитання

✅️ Чим відрізняється обвід труби від накладки❓

Обвід – це комплектуюча, яка захищає полотно від розтягування, пошкодження та плавлення у місці входу труби у стелю. Накладка – декоративний елемент, який не виконує захисної функції. Обводи обов’язково використати, накладки ні. Якщо обвід наклеєний з внутрішньо їй сторони стелі, краї акуратно підігнуті і вхід має естетичний вигляд, накладку можна не використовувати.

✅️ Чи відрізняються обводи для холодних та гарячих труб❓

Ні, обводи від надійних виробників виготовляються з якісного матеріалу і можуть використовуватися для будь-яких труб. При виборі комплектуючої потрібно звертати увагу лише на діаметр та колір, а також правильно визначити довжину планки, яка захищатиме розріз. Навіть для холодних труб не рекомендується використовувати дешеві обводи, оскільки вони служать недовго і можуть зіпсувати полотно.

✅️ Чи обов’язково використовувати обводи для труб при монтажі тканинної натяжної стелі❓

Обов’язково. Деякі доморощені фахівці можуть стверджувати, що на тканинних полотнах використання спеціальних обводів не є доцільним, але це не так. Враховую, що ціна тканини вища, ніж ПВХ, до того ж, термін експлуатації таких стель набагато довший, необхідно подбати про якісний захист матеріалу та його естетичні властивості. Тканина від вологи та постійно нагрівання може жовтіти, розтягуватися, відповідно втрачати свої властивості. Без обводу отвір розширюватиметься і перетвориться на потворну брудну дірку в стелі через дуже короткий термін.

✅️ Як правильно вибирати обводи для труб для натяжної стелі❓

Обводи потрібно вибирати за трьома критеріями: діаметр кола, колір, виробник. Не важливо, щоб діаметр отвору в обводі точно збігався з діаметром труби. Він може бути дещо більшим, тоді зручніше акуратно загорнути полотно всередину обводу, щоб краї отвору в стелі були красивими. Зазор, якщо він невеликий, не псуватиме зовнішній вигляд стелі. Обводи найчастіше випускають прозорими, їх можна використовувати із внутрішньої та зовнішньої сторони. Кольорові обводи можна використовувати із зовнішнього боку, якщо вони гармонійно виглядатимуть на полотні. Встановлювати обводи можна лише від надійних виробників.

✅️ Чи можна зробити обвід для труби своїми руками❓

Можна, але треба врахувати дуже багато різних нюансів. По-перше, матеріал виготовлення. Потрібно бути повністю впевненим, що вибраний пластик витримає навантаження і при нагріванні не деформується або не виділятиме токсичні речовини. По-друге – місця зрізів. Їх потрібно зробити такими, щоб натягнуте ПВХ полотно не порвалося об гострий край. В іншому випадку обвід може стати причиною проривів та ремонту стелі. По-третє – саморобний обвід набагато складніше встановлювати.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом