Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі з плівки і тканини – в чому відмінності?

Натяжні стелі з плівки та тканини

Розглянемо відмінності цих двох типів натяжних стель.

Будова і фактура

У плівкових натяжних полотнах використовується плівка ПВХ товщиною 15-35 мкм. За допомогою різних технологій їй можуть надати кілька фактур. Полотна бувають:

 • ☆ матові – нагадують ідеально обштукатурену поверхню;
 • ☆ сатинові – по фактурі схожі на тканину сатин;
 • ☆ глянцеві з лакованої поверхнею;
 • ☆ під велюр;
 • ☆ під шкіру;
 • ☆ під дерево;
 • ☆ під натуральний камінь.

Тканинні полотна виконані з певним чином переплетених поліестерових волокон, просочених спеціальним складом. На відміну від плівки ПВХ вони мають багатошарову конструкцію (наприклад, в полотнах Cerutti може бути до 5 шарів). Фактура у них тільки одна – матова.

Варіанти колірних рішень

Плівкові полотна мають близько 250 різних кольорів. Їх колеги з тканини таким розмаїттям похвалитися не можуть. На ринку пропонується не більше 10 кольорів, в основному пастельних тонів.

Можливість нанесення малюнка

Тканина і плівка ПВХ дозволяють наносити малюнок за допомогою фотодруку. Але, крім того, на тканини можна малюнки робити вручну за допомогою акрилових фарб.

З’єднання полотен

Полотна з плівки ПВХ можна зварити між собою. Утворюється міцний зварний шов товщиною 0,8 мм. Завдяки цій властивості такі натяжні стелі можна встановлювати в приміщеннях необмеженої ширини. Тканинні полотна між собою не з’єднуються. Максимальна їх ширина на сьогоднішній час 510 см. Якщо приміщення має велику ширину необхідно встановлювати проміжний багет.

Міцність і довговічність

Завдяки переплетеним волокнам, тканинне полотно набагато міцніше плівки ПВХ. Його не можна, як останню, випадково проколоти, розрізати. Хоча плівкові натяжні стелі витримують навантаження до 100-120 кг/м2, тобто можуть затримати значний обсяг води при затопленні зверху. Висока міцність тканини зумовила і великий термін експлуатації тканинних натяжних стель – 25-30 років. Термін служби плівкових полотен – 10-15 років.

Стійкість до низьких температур

Плівку ПВХ дозволено експлуатувати при температурі вище + 50С. В іншому випадку вона може просто луснути під дією власного натягу. Тканинні стелі можна експлуатувати при температурах до мінус 450С.

Стійкість до вологи

Плівкові полотна вологи не бояться. Їх можна встановлювати в будь-яких вологих приміщеннях – ваннах, басейнах і т.д. На них не утворюється грибок, цвіль. У тканинних полотен тільки деякі види не бояться вологи – спеціально створені для установки в басейнах.

Монтаж

При установці плівкових натяжних полотен їх обов’язково попередньо нагрівають до температури 60-700С. Роблять це за допомогою теплових гармат. Для їх роботи в житлових будинках використовується природний газ, який зберігається в балонах. Все це ускладнює монтаж і підвищує пожежну небезпеку. Для тканинних полотен нагрів не потрібно.

Ціна

Плівкові полотна мінімум в 2-3 рази дешевше тканинних. Тому саме вони набули найбільшого поширення. До того ж у них більше варіантів колірних рішень, фактур. Тканинні натяжні стелі встановлюють в квартирах і будинках з дорогим інтер’єром, з просторими і високими приміщеннями. В таких умовах проявляється їх аристократичний зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете встановити натяжну стелю, але вагаєтесь, яку саме вибрати – плівкову або тканинну, зверніться за консультацією до наших фахівців. Виходячи з ваших побажань, вимог, об’єктивних характеристик приміщення, вони запропонують оптимальний варіант і якісно втілять його в життя.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом