Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Якісні натяжні стелі у ванній

Плюси та мінуси натяжних стель у ванній


Говорячи про оздоблення ванної кімнати (санвузла) відразу згадується про підвищену вологість у цьому приміщенні. І підвищену – це м’яко сказано.

Найчастіше по стінах збігають струмки конденсату. Тому головна вимога до стелі у ванній – це стійкість до вологості, точніше просто до води.

Вiд 165 грн/м2

В наявності

Стійкість до вологи та інші вимоги натяжних стель у ванній (санвузол)

Натяжні стелі у ванній кімнатіКрім стійкості до вологи є й інші вимоги::

  • Простота догляду.

Конденсат, який випадає на стелі, це не дистильована вода. Він містить різні солі, а також бруд, яка потрапляє в воду, коли ми миємося. Тому простота догляду дуже важлива. Ідеально – протер стелю вологою ганчіркою і забув на місяць, інший.

  • Екологічна безпека.

Підвищена температура і вологість інтенсифікують процеси виділення з матеріалу обробки стелі різних речовин. Тому дуже бажано, щоб і в цьому випадку ніяких шкідливих випарів не було.

  • Стійкість к утворенню цвілі.

У ванній підвищена вологість і температура. Ідеальні умови для розмноження цвілі.

  • Естетичність.

Практичність – це добре. Але стеля повинна ще й радувати око. Тим більше у ванній, яка для багатьох часто стає і кімнатної для релаксу. Лежиш собі в теплій воді, дивишся в стелю і відпочиваєш душею і тілом.

Тепер, виходячи з цих вимог: стійкість до вологи, простота догляду, екологічна безпека і естетичність розглянемо можливі варіанти оздоблення стелі.

Яку стелю зробити у ванній кімнаті?

Штукатурка і побілка

Раніше це був найпоширеніший варіант. Поштукатурив, побілив, вийшло акуратно, чисто. Невибагливо, просто? Зате дешево! Тепер докладніше розглянемо плюси і мінуси такої стелі.

Плюси:

 1. Практично завжди це найдоступніший варіант. Практично – тому що є випадки, коли його вартість істотно зростає. Але це ми розглянемо в мінусах.
 2. Можливість ще заощадити і на тому, що все зробити своїми руками. Високої кваліфікації така робота не вимагає.
 3. До складу побілки і штукатурки входить вапно – чудовий антисептик, тому від цвілі ви застраховані.

Мінуси:

 1. Самий убогий з точки зору естетики варіант. Повна відсутність простору для будь-якого дизайну.
 2. Маленький термін експлуатації. Побілка швидко жовтіє і вже на наступний рік її необхідно оновлювати. Так, що якщо врахувати витрати на експлуатацію, цей варіант вже не здаватиметься таким привабливим з фінансової точки зору.
 3. У разі усадки будинку на такій стелі обов’язково підуть тріщини. Вапно – це дуже крихкий матеріал.
 4. При прямому попаданні води на стелі залишаться розводи.
 5. У разі великих нерівностей знадобиться багато зусиль і матеріалів, щоб стелю вирівняти. Вартість такої обробки різко зросте.

Водоемульсійна фарба

Від попереднього варіанту відрізняється тим, що замість побілки штукатурка покривається водоемульсійною фарбою. І це дозволяє такому покриттю придбати ряд позитивних якостей. Але, про все по порядку.

Плюси:

 1. Доступна ціна. У порівнянні з першим варіантом його вартість зросте незначно.
 2. Довговічність. На відміну від побілки водоемульсійна фарба служить в середньому п’ять років. Тому, з огляду на п.1 і експлуатаційні витрати, цей варіант самий бюджетний.
 3. Можливість різноманітності. На відміну від побілки водоемульсійна фарба випускається в різних кольорах, які до того ж ще можна і змішувати. А зробите трафарет, то зможете нанести який-небудь малюнок. Так що можна створити цілком респектабельну обробку.
 4. Можливість все зробити своїми руками, ще більше заощадивши на ремонті.

Мінуси:

 1. При високій вологості водоемульсійна фарба швидко вицвітає. Особливо, якщо має місце пряме попадання води.
 2. Існує небезпека виникнення цвілі, тому при фарбуванні необхідно додавати антибактерицидні препарати.
 3. Можливе виникнення плям при відсутності гарної вентиляції.
 4. При нерівному стелі знадобиться багато зусиль, часу і витрат, щоб його вирівняти.
 5. У будь-якому випадку така обробка буде виглядати бюджетно, навіть з психологічної точки зору.

Вологостійкі шпалери

Порівняно недавно це був ще досить популярний варіант. Його потіснили більш сучасні обробки. Що ж, розглянемо його плюси і мінуси.

Плюси:

 1. Цей варіант дорожче, ніж попередні два, але теж не відрізняється високою вартістю.
 2. Велика розмаїтість шпалер дозволяє створити гарний гармонійний дизайн.
 3. При правильній склеювання та експлуатації, термін служби шпалер близько 5 років.

Мінуси:

 1. При неякісних шпалерах термін служби різко зменшиться і вже через короткий термін експлуатації вони втратить привабливий вигляд.
 2. Необхідно ретельно підготувати стелю до поклейки. У разі великих нерівностей це зажадає високих витрат. І поклеїти шпалери одному проблематично. Необхідний помічник.
 3. При відсутності нормальної вентиляції існує ризик, що шпалери відклеяться навіть в разі повного дотримання технології поклейки.
 4. Є ризик утворення цвілі і грибів.

Обшивка пластиком

Популярний варіант, який поєднує в собі функціональність, привабливий зовнішній вигляд і порівняльну доступність. Для нього використовуються панелі ПВХ, які кріпляться до стелі через алюмінієві профілі (дерево в даному випадку не підійде через високу вологість в приміщенні).

Плюси:

 1. Привабливий зовнішній вигляд. Велика розмаїтість варіантів.
 2. Велика довговічність. Панелі ПВХ, не втрачаючи своєї зовнішньої привабливості, можуть служити 10-17 років. А алюмінієвий профіль взагалі практично вічний.
 3. Простота ремонту та оновлення. Зняв один лист ПВХ і замінив іншим.
 4. Пластик не боїться вологи і спокійно переносить прямий контакт з водою. Навіть струмінь води, який прямо в нього б’є, з ним нічого не зробить.
 5. Не вимагає великої підготовки стелі навіть в разі сильних нерівностей.
 6. Простота догляду. Весь бруд без проблем можна змити вологою ганчіркою.

Мінуси:

 1. У ванну необхідно ставити дорогий пластик. Дешеві панелі можуть деформуватися від впливу пари. Теж саме можна сказати про екологічність. Недорогі листи ПВХ почнуть «газіть».
 2. При відсутності вентиляції в ніші між стелею і панелями ПВХ буде утворюватися волога, що призведе до появи цвілі.
 3. Більш складний монтаж. Необхідно мати певні навички, щоб його зробити самостійно.

Плитка

Досить популярний варіант, який конкурує з іншими сучасними варіантами обробки стелі у ванній. Розглянемо його плюси і мінуси.

Плюси:

 1. Естетично привабливий зовнішній вигляд. Величезне число варіантів обробки – за кольором, фактурою, розміром плитки.
 2. Висока довговічність. Якщо плитка правильно покладена, вона може служити десятиліттями.
 3. Простота догляду. Така ж, як і у попереднього варіанту. Досить стелю просто витерти вологою ганчіркою.
 4. Не боїться вологи, пара, прямого контакту з водою. Навіть в разі затоплення зверху плитка не відпаде (але воду пропустить).

Мінуси:

 1. Складність монтажу. Потрібен високий професіоналізм. Уявіть, що буде, якщо плитка відвалиться. Добре, якщо вас в цей момент не буде в ванній.
 2. Трудомісткість підготовки стелі, особливо в разі великих нерівностей.
 3. На стиках плиток конденсується волога і там може утворитися цвіль.
 4. Стики плиток вицвітають і вимагають періодичного оновлення.

Натяжна стеля

В даний час найбільш модний і сучасний варіант обробки потоку ванній. Його суть полягає в тому, що по периметру приміщення встановлюються багети, до яких кріпиться натяжне полотно. Завдяки багатьом перевагам, така конструкція швидко завоювала визнання у всьому світі.

Розглянемо її плюси і мінуси:

Плюси:

 1. Стійкість до вологи і прямого контакту з водою. Для цього необхідно використовувати плівкові натяжні полотна або спеціальні тканинні.
 2. Гарантія того, що вас не заллє сусіди зверху. Це ексклюзивне перевага, якої немає в жодного іншого варіанту обробки. І ця перевага дуже важливо, так як найбільше «топиться» саме ці приміщення. Сусіди зверху забули, що набирали воду в ванну, спав шланг для відкачування води пральної машини, дала тріщину через постійний перепад температур труба зливу води з ванни. І все, вас заливає! Але ні! У вас же натяжна стеля. Але тільки не багаторівнева! В цьому випадку, в силу специфіки її конструкції і використання гіпсокартону, герметичності домогтися не вийде. Тому не створюйте в ванних кімнатах багаторівневих натяжних стель. Так, до того ж, вони надмірно захарастять і так невеликий простір. Додамо, що для створення герметичності необхідно використовувати плівкові полотна.
 3. Виразність. Погодьтеся, блискуча глянцева стеля, та ще з фотодруком з відповідним сюжетом, це чудово. Глянець візуально розширить простір, наповнить його додатковим світлом. А малюнок підніме вам настрій. Тільки пам’ятайте, не використовуйте полотно з малюнком, виконаним сольвентними чорнилом. Воно не стійке до води. Та й трохи токсичне. Коли все ваше тіло контактує з водою і випарами, це погано. Можна, до речі, зробити натяжну стелю «Зоряне небо». Тоді ви отримаєте дуже переконливу ілюзію романтичного купання в морі вночі.
 4. Взагалі не вимагає підготовки стелі.
 5. Швидкість монтажу, відсутність брудних і мокрих робіт.
 6. Простота догляду (в разі плівкових покриттів). Протерли вологою ганчіркою і все.
 7. Довговічність. Звичайні плівкові натяжні стелі служать 10-17 і більше років. А тканинні стелі ще більше – до 35 років! І при цьому не втрачають своєї привабливості.

Мінуси:

 1. Монтаж можуть вести тільки професійні бригади. Якість монтажу також визначить герметичність натяжної стелі.
 2. Екологічна безпека гарантована тільки в разі використання якісних натяжних полотен від відомих брендів.
 3. Порівняно висока вартість.

Висновки

 1. Використання штукатурених побілених або пофарбованих стель у ванній кімнаті – це кам’яний вік. На такий варіант можна погодитися лише за крайньої обмеженості у фінансах.
 2. Обробка за допомогою миючих шпалер або панелей ПВХ можлива. І можна досягти непоганих результатів у плані зовнішнього вигляду. Але це вже не модно і якщо ви хочете мати дійсно виразне приміщення, ці варіанти вам не підходять.
 3. Для тих, хто прагне йти в ногу з модою, хто хоче мати сучасну, з чудовим зовнішнім виглядом обробку, кращий варіант – натяжна стеля. Він практичний, надійний і дозволяє гармонійно вписатися в будь-який дизайн. А наявність величезного числа варіантів (за кольором, фактурі і т.д.) дозволить отримати ексклюзивну стелю в точній відповідності з вашим смаком.

Зацікавила натяжна стеля для ванної (санвузли)? Звертайтеся в компанію “Art Decor“.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Якісні натяжні стелі у ванній

165 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 165 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом