Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

 • Головна
 • |
 • Натяжні стелі в дитячій кімнаті

Натяжні стелі в дитячій кімнаті

Натяжні стелі в дитячій


Дитяча спальня – це особливий світ, де повинна панувати доброта, спокій, радість і безпека. Цьому має сприяти і натяжна стеля.

Давайте докладніше розглянемо, що повинна представляти ця конструкція для дитячої. Але спочатку розповімо про переваги цього виду обробки стелі саме для кімнати дитини.

Вiд 165 грн/м2

В наявності

Переваги натяжної стелі в дитячій

Натяжна стеля в дитячій кімнаті

 1. Має велику естетичну виразність. Для формування психіки дитини це дуже важливо.
 2. Надійно захищає кімнату від протікання зверху. Капає (ллється) вода – це завжди дуже неприємно. Але у випадку з дитячою кімнатою особливо. По-перше, через ту ж дитячу вразливу психіки. По-друге, підвищена вологість особливо шкідлива для дитячого організму. Тут же практично абсолютна гарантія. Полотно витримує 100 літрів/м2. Тобто, якщо навіть на натяжні стелі вода буде стояти 10 сантиметровим шаром, він витримає!
 3. Оперативність створення стелі. Ремонт – це завжди не дуже приємно, це завжди додатковий дратівливий чинник. У разі натяжної стелі цей фактор буде зведений до мінімуму. Наприклад, фахівці компанії “Art Decor” можуть встановити дану конструкцію протягом всього 3-х годин! І ніякого будівельного сміття.
 4. Дозволяє з легкістю створити будь-яку систему освітлення. Вся проводка надійно і просто буде захована за полотном.

Вимоги до натяжних стель для дитячої кімнати

 1. Безпека – це абсолютна вимога! Ніяких компромісів. В цьому випадку для дитячої кімнати найкраще підійде тканинне полотно. Воно пропускає воздух і на ньому ні за яких умов не утворюється конденсат. Чого не можна сказати про ПВХ-плівці. Якщо ви хочете використовувати фотодрук (а для дитячих це поширене явище), використовуйте малюнки, виконані за допомогою ультрафіолетового або латексного друку. Застосовувана в цих випадках фарба не містить токсичних речовин.
 2. Доброта, спокій і радість забезпечуються вибором кольорів і малюнками. Зрозуміло, що потрібно використовувати світлі спокійні тони – бежевий, салатовий, піщаний, блакитний або просто білий. Тематика малюнків повинна відповідати віку, статі і нахилам дитини. Популярні сюжети з мультиплікаційними героями.

Якщо вам необхідна натяжна стеля в дитячій кімнаті, звертайтеся в “Art Decor”. Зробимо швидко, якісно, гарно!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжні стелі в дитячій кімнаті

165 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 165 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом