Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

ПВХ натяжні стелі

Переваги ПВХ Натяжної стелі

 • Величезна різноманітність кольорів і відтінків в порівнянні з матер’яними натяжними стелями.
 • Абсолютна герметичність. А на додаток завдяки високій міцності ПВХ полотно може витримувати до 100 кг води на квадратний метр.
 • Володіє хорошими термо- і звукоізоляційні здібностями.
 • Гарне співвідношення ціна / якість.

От 235 грн/м2

В наявності

ПВХ натяжні стелі

ПВХ натяжні стелі
Натяжні стелі з полівінілхлоридної плівкою (ПВХ) на сьогоднішній день є найпоширенішими в цьому класі обробки стелі. Розглянемо їх детальніше.

Що собою являють натяжні стелі ПВХ

В якості полотна в цій конструкції використовується ПВХ плівка товщиною 0,22 мм. За допомогою спеціальних пристосувань (про які нижче) вона кріпиться і розтягується під основною стелею. В результаті виходить ідеально рівна і гладка конструкція. Ширина стелі може варіюватися в межах 1.5 – 3,2 м. При необхідності більше ширини ПВХ полотна зварюють (термосклейка) між собою.

Способи кріплення натяжної ПВХ стелі

Існує три способи закріпити ПВХ полотно:

 • ☆ гарпунний;
 • ☆ штапіковий;
 • ☆ клиновий.

Гарпунний спосіб кріплення

Суть цього способу полягає в тому, що по всьому периметру полотна робиться окантовка з щільного матеріалу, яка за профілем нагадує гачок (гарпун). На стінах, на потрібній висоті кріпиться профіль, який має паз для закладу в нього цього гачка. Перед монтажем ПВХ полотно розігрівається тепловою гарматою на 60-70 градусів. В результаті чого воно трохи розширюється. Після закладу полотна в профіль, воно охолоджується і стискається. Відповідно виходить натяг, в результаті якого полотно стає ідеально рівним. При гарпунному способі втрачається всього 5-6 мм висоти. Недоліками цього способу є:

 • ☆ необхідність точного (з точністю до 1 мм) крою ПВХ полотна.
 • ☆ необхідність розігріву стелі в приміщенні.

При цьому методі натяжну стеля можна демонтувати і встановити повторно.

Штапіковий спосіб кріплення

У цьому випадку на стінах кріпиться спеціальний багет, в який заводиться полотно і фіксується в ньому за допомогою штапика. Перед монтажем полотно розігрівається. Після його установки знизу проріз в профілі закривається спеціальним плінтусом.

При штапікового способі висока точність крою не потрібно. Але і в ньому є недоліки:

 • ☆ втрачається до 15 мм висоти приміщення;
 • ☆ ремонтонепрігодність даної конструкції.

Клиновий спосіб кріплення

Цей спосіб дуже схожий на штапіковий. Різниця полягає в формі фіксатора. У першому випадку використовується штапик (за формою нагадує кулачок). У другому – клин. Переваги і недоліки цього способу ті ж, що і у попереднього.

Переваги і недоліки натяжних стель ПВХ

  1. Величезна різноманітність кольорів і відтінків в порівнянні з матер’яними натяжними стелями. Плюс різноманітність в здатності відбивати світло. ПВХ полотна бувають:

матові (невисока здатність відбивати світло);
☆ глянцеві (висока здатність відбивати світло плюс дзеркальний ефект);
☆ сатинові (середня здатність відбивати світло без дзеркального ефекту);
☆ перламутрові (ефект переливання відтінків);
☆ напівпрозорі;
☆ з ефектом «Металік».

 1. Абсолютна герметичність. А на додаток, завдяки високій міцності, ПВХ полотно може витримувати до 100 кг води на квадратний метр.
 2. Висока вологостійкість.
 3. Абсолютна гладкість, що в поєднанні з високою вологостійкістю робить догляд за такою стелею простим. Дуже важлива якість для таких приміщень, як кухня.
 4. Стійкість до різних хімічних речовин і займання.
 5. Має хороші термо- і звукоізоляційні якості.
 6. Гарне співвідношення ціна/якість.

Недоліки натяжних стель ПВХ

 • ☆ Висока крихкість при температурі нижче + 50С. Тому в приміщеннях, в яких можлива тривалий час така і нижче температура, ПВХ натяжні стелі використовувати не можна.
 • ☆ На глянцевих і темних ПВХ полотнах трохи видно зварні шви.
 • ☆ Низька міцність при механічної дії гострими предметами.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 15 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

ПВХ натяжні стелі

235 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 235 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом