Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Багаторівневі натяжні стелі

Переваги багаторівневих натяжних стель

 • Індивідуальний дизайн кожного приміщення. Для кожного клієнта розробляється ексклюзивний дизайн-проект стелі.
 • Багаторівневі конструкції, в яких використовуються поєднуються або контрастні кольори і фактури полотен дозволяють ділити приміщення на кілька зон.
 • Будь-які нерівності, виступи основного стельового покриття легко приховує багаторівнева конструкція.
 • Багаторівневі конструкції максимально прості в догляді.

Від 900 грн/м2

В наявності

Багаторівневі натяжні стелі

Багаторівневі натяжні стелі
Чим більше є способів декорування стелі, тим більше можливостей отримати дійсно гарний ексклюзивний інтер’єр. У цьому сенсі багаторівневі стелі мають значно більший потенціал, ніж їх однорівневі колеги. Адже з’являється можливість значно сильніше варіювати в колірних рішеннях. Плюс до цього можливості поєднувати різну фактуру і матеріали. І до цього ще «грати з висотою».

Що таке багаторівнева натяжна стеля

У даній конструкції, як зрозуміло з назви, два або три (іноді більше) рівня. У такій стелі зазвичай поєднують натяжні полотна і гіпсокартон, яким закривають вертикальні площині між рівнями. Часто він також стає частиною горизонтальних поверхонь. З метою досягнення максимального естетичного ефекту рівні один від одного відрізняються за кольором, малюнком полотна, фактурі. Дуже поширений дизайнерський прийом – використання глянсового (зазвичай в центрі) і матового (зазвичай по периметру) полотна.

Переваги багаторівневих стель

Спочатку відзначимо, що даний вид декорування увібрав в себе всі достоїнства звичайної однорівневої натяжної стелі:

 • ☆ велику естетичну виразність (а в даному випадку можна говорити величезну);
 • ☆ відмінну звукоізоляцію від верхніх сусідів;
 • ☆ хорошу теплоізоляцію;
 • ☆ простоту декорування проводки та інших комунікацій;
 • ☆ надійну гарантію від затоплення зверху (правда в разі, якщо один з рівнів повністю представляє собою натяжна стелю без гіпсокартону);
 • ☆ відсутність необхідності у вирівнюванні основної стелі;
 • ☆ довговічність.

До цих переваг додаються інші, обумовлені вже виключно наявністю декількох рівнів:

 • ☆ полегшення зонування простору;
 • ☆ більше можливостей зі створенням цікавого освітлення.

Що необхідно знати при створенні багаторівневого стелі

Даний вид облаштування стелі є дуже сильним дизайнерським інструментом, який при вмілому використанні може кардинально змінити сприйняття всього інтер’єру. Тут ключове слово – вмілому. Іншими словами створення багаторівневої стелі необхідно довіряти тільки дійсно професіоналам своєї справи. Адже необхідно домогтися не тільки великий виразності, а й втілити цю виразність в життя. Так як монтаж багаторівневого натяжної стелі – завдання значно складніше, ніж монтаж однорівневої поверхні.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Багаторівневі натяжні стелі

900 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 900 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом