Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Маріуполі
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності у Маріуполі і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Маріуполі за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Маріуполь

Натяжні стелі у Маріуполі – конструкції для магазинів, ресторанів, офісів

Маріуполь – це унікальне місто, і другого такого немає в Україні. Великий портовий та промисловий центр, але при цьому тут є місце відпочинку на морі, активному культурному житті, розвагам. У Маріуполі дуже розвинена бізнес-сфера і для цього створена зручна інфраструктура бізнес-центри, офісні будівлі, конференц-зали і т.д.

Компанія Art Decor вже багато років встановлює натяжні стелі у цьому місті. І ми можемо поділитися своїм досвідом роботи на різних об’єктах: від невеликих приватних готелів, до великих офісів міжнародних компанія і ресторанів. У кожному такому приміщенні свої особливості та тонкощі оформлення, а також свої вимоги до зовнішнього вигляду та функціональності. Тому намагатимемося на кожному зупинитися докладніше.

Натяжні стелі для приватних будинків у Маріуполі.

Не важливо, чи живете ви самі в будинку або здаєте його в сезон відпочиваючим, затишок та комфорт можуть забезпечити натяжні стелі. Наша компанія пропонує всі можливі та доступні в Україні варіанти оздоблення. За матеріалами виготовлення полотна поділяються на два види.

Тканинні полотна

Цей матеріал є поліестеровою тканиною з просоченнями. Найчастіше просочення на основі поліуретану. Як тільки виробники почали випускати тканинні полотна, вони багато в чому програвали ПВХ-плівці, хоч і мали багато значних переваг. Сьогодні більшість проблем матеріалу вирішено за рахунок просочень:

 • ☆ Вологостійкість – такі матеріали можна використовувати навіть у ванній;
 • ☆ Захист від затоплення – сучасні тканинні полотна стримують воду, не гірше, ніж ПВХ;
 • ☆ Пожежна безпека – полотна провідних брендів не горять;
 • ☆ Різноманітність фактур – порівнювати в цьому аспекті тканинні та ПВХ полотна поки не доводиться, але сьогодні виробники почали пропонувати різні фактури, у тому числі блискучу.

З мінусів варто сказати, що тканинне полотно дорожче, але довговічніше і має благородний вигляд.

ПВХ-полотна

Цей матеріал впевнено займає перше місце в оформленні стелі, давно обігнавши навіть гіпсокартон, який довгий час був лідером всіх дизайнерів і любителів вишуканих інтер’єрів. Переваги ПВХ-полотен такі:

 • ☆ Швидка установка – причому, натяжну стелю з будь-яким видом полотна можна встановлювати навіть у приміщенні, де не ведуться жодні інші ремонти роботи або після їх закінчення;
 • ☆ Вологостійкість – хоч тканинні полотна сьогодні теж випускаються з підвищеним показником вологостійкості, ПВХ-перевищує в кілька разів;
 • ☆ Захист від затоплення – полотно може утримувати до 100 кг ваги без розтягування та деформації;
 • ☆ Простота догляду – достатньо використовувати ганчірку та спеціальний засіб, який можна приготувати самому, щоб підтримувати чистоту покриття;
 • ☆ Різноманітність – щороку на ринку з’являються нові фактури, кольори, зараз вже навіть випускають ПВХ-полотна з тканинною текстурою.

Тому, якщо ви хочете встановити натяжні стелі в приватному будинку в Маріуполі, наша компанія запропонує вам величезний вибір полотен та конструкцій. Фахівці створюють проекти різної складності, а досвідчені установники за кілька годин перетворять вигляд приміщення до невпізнання.

Натяжні стелі для офісів у Маріуполі

Здавалося б, офіс не квартира і не салон, в якому має бути красиво та затишно, але все зовсім не так. Сучасний офіс – це ідеальний простір для роботи, в якому дотримано всіх правил дизайну. Навіть якщо компанія не особливо дбає про своїх співробітників та задоволення їхніх естетичних потреб, заради справедливості скажемо, що в Маріуполі це рідкість, є інші простори – хол, приймальна, переговорна. Саме з них зазвичай починається весь благоустрій офісу. До нас звертаються із замовленням на встановлення натяжних стель та переговорному залі або у приймальні, а потім вже складно відмовитися від ідеї, зробити таку красу у всіх приміщеннях для працівників. Тим більше, що на комплексні замовлення по встановленню натяжних стель у Маріуполі у компанії Art Decor передбачені знижки.

Які стелі встановити в офісі

Все залежить від приміщення, сфери діяльності компанії, колективу та керівництва. Найчастіше ми розробляємо проекти щодо встановлення таких конструкцій:

 • ☆ Однорівневі – це класичні конструкції з напрямних та полотна, в офісах ми використовуємо матову, рідше сатинову фактуру, але можлива маса інших варіантів;
 • ☆ Дворівневі – для зонування та правильної організації освітлення;
 • ☆ Безщілинні – стильні стелі у строгому дизайні для сучасних інтер’єрів;
 • ☆ Тіньові – оригінальне рішення для ділових приміщень;
 • ☆ Стеля, що парить – для переговорних і прийомних, облагороджує інтер’єр.

Такі конструкції натяжних стель в офіс найчастіше замовляють у нашій компанії в Маріуполі, але ми можемо запропонувати безліч інших варіантів із розробкою оригінальних проектів.

Натяжні стелі для магазинів та торгових центрів у Маріуполі.

Навіть невеликий магазин користуватиметься популярністю в місцевих жителів і відпочиваючих, якщо в нього приємно заходити. А якщо йдеться про дорогі бутіки, магазини з сувенірами, спеціалізовані торгові точки, то за допомогою натяжної стелі навіть можна підвищити бажання клієнта щось купити. Як? Розповідаємо.

Дизайн натяжних стель для магазину

Варіантів зробити ваш магазин унікальним є величезна кількість. Розберемо кілька прикладів, щоб зрозуміти, про що йдеться.

Глянсові стелі в ювелірному магазині – чудове рішення. Коштовності повинні виблискувати, привертати увагу та викликати бажання їх купити. Як у цьому допоможе глянцева натяжна стеля – просто. При правильно організованому підсвічуванні вітрин, все, що знаходиться в нижній частині, відображатиметься стелі. Це в багато разів збільшить ефект блиску та розкоші.

Тематичне оформлення – оформіть магазин сувеніра у Маріуполі у морському стилі. Блакитна натяжна стеля, можливо навіть фотодрук на морську тематику. Декілька підтримуючих елементів у нижній частині кімнати, і звичайний інтер’єр перетворюється на морські глибини повні дивовижних скарбів.

Для квіткового магазину можна нанести на полотно красиві флористичні зображення, для продуктового – апетитну їжу. Натяжна стеля дає практично необмежені можливості підігріти інтерес клієнта та спровокувати його на покупку.

Правильне освітлення

Грамотна організація освітлення у магазині – це потреба. Товари можна підсвічувати з різних боків і навіть знизу, але обов’язково частково вони залишатимуться в тіні. Якщо правильно організувати підсвічування зверху, то покупець бачить все у повній красі.

Правильне освітлення обов’язкова умова для всіх магазинів – від продуктових, до меблевих та будівельних. Конструкція натяжної стелі дозволяє створити оптимальний світловий режим. Крім того, можна скористатися різними типами світильника. Наприклад, трекова система дозволяє використовувати стільки світильників, скільки вам потрібно в даний момент, а також змінювати напрямок їх світла. Тобто, розміщення вітрин, манекенів, товарів у магазині може бути статичною і повністю залежати від освітлення. Ви можете оновлювати міняти місцями, переставляти вітрини (що радять час від часу робити маркетологи), і не перейматися тим, що товар опиниться в сліпій зоні освітлення. Достатньо додати на трек світильник або просто повернути його в потрібну сторону, і все, що потрібно, буде освітлено. До того ж, зробити це можна самому, не залучаючи фахівця.

Натяжні стелі для салонів краси в Маріуполі

Про салони краси хочеться розповісти окремо, оскільки дизайн приміщення відіграє тут значну роль. Набір процедур та послуг у таких салонах стандартний, і щоб залучити клієнта не завжди достатньо гарної реклами та кваліфікованих майстрів. А якщо йдеться про салони преміум класу, то без натяжних стель тут не обійтися. Основні переваги натяжних стель для салонів краси:

 • ☆ Витримують високу вологість – це дуже важлива перевага, оскільки більшість покриттів доводиться оновлювати часто;
 • ☆ Прості у догляді – засоби для догляду за волоссям, хімічні сполуки, все це можна дуже легко змити зі стелі звичайною ганчіркою зі спеціальним засобом;
 • ☆ Маскування комунікацій – у салонах краси має бути добре організована вентиляція, освітлення, водопровід, а всі труби та дроти у верхній частині кімнати можна сховати за полотном стелі;
 • ☆ Не вбирають запахи – у салоні має пахнути приємно;
 • ☆ Стійкі до утворення грибка та плісняви – які часто утворюються у приміщеннях із високою вологістю.

Крім того, естетичність натяжних стель для салонів краси важко переоцінити. Наші дизайнери розробили безліч проектів для таких перукарень по всій Україні та в Маріуполі, зокрема. Досвід дає нам змогу врахувати всі вимоги до приміщень такого призначення, і при цьому створювати дуже гарні конструкції. У салон приходить не тільки за зачіскою, манікюром або іншими процедурами, це місце відпочинку, в якому все має викликати лише позитивні емоції, а натяжні стелі створюють ідеальну атмосферу для релаксу.

Натяжні стелі для кафе та ресторанів у Маріуполі

Причин замовити стелі для кафе або ресторану в Маріуполі багато. Насамперед це практично, зручно, функціонально. Стелі легко миються, не вбирають запахи, стійкі до вологи. Але ми пропонуємо скористатися й іншими можливостями, які надають наші конструкції.

Зонування

Навіть у невеликому кафе простір має бути поділено на зони, що ж казати про великий ресторан. Можна фізично розділити зал частини перегородками, а можна візуально створити різні зони, не захаращуючи, а навпаки, розширюючи простір. Найчастіше для зонування використовуються або складні конструкції або грамотно організоване освітлення.

Складні конструкції – це полиці з кількома рівнями, але можуть бути і конструктивно складні стелі, про які йтиметься трохи нижче

Зонування простору за допомогою рівнів – це добре відпрацьований прийом. Над окремими зонами створюється своя конструкція, рівні якої можуть бути або нижчими від основного полотна, або заглиблені в нього. При цьому вся загальна стеля виконується в одному рівні та одній кольоровій гамі.

Зонування за допомогою ефектів, найпопулярніші серед яких стеля, що парить, і парячі лінії. Це найпростіший, але найдієвіший спосіб зонування, коли частини приміщення відокремлюються візуально один від одного лініями, що світяться на стелі. Такий прийом часто використовується у невеликих приміщеннях та молодіжних закладах із сучасним дизайном.

Зонування за допомогою фотодруку – дуже популярний тренд багато років. При оформленні ресторану або кафе натяжною стелею ми враховуємо тематику та планування. Друк наноситься у тих зонах, які потрібно виділити, наприклад, у банкетному залі над головним столом. Існують універсальні зображення, такі як квіти або небо з хмар.

Освітлення

Ресторан – це заклад, де світло відіграє ключову роль. У деяких випадках він повинен бути приглушеним, для створення відповідної атмосфери, в деяких яскравим, а ще може бути святковим, у ритмі танців тощо. Без загальної системи освітлення створити такі різні режими дуже проблематично, але під час використання натяжної стелі завдання значно спрощується. Можна спроектувати центральну люстру для урочистих випадків, точкове освітлення для романтичної обстановки, мерехтливі світлові лінії для танців. І всю цю систему можна інтегрувати в одну конструкцію, що дуже зручно, практично та функціонально.

Натяжні стелі для готелів у Маріуполі

Натяжні стелі у готелях – це ціла система чи комплекс. У кожному приміщенні є свої вимоги як по функціональності, так і по дизайну. Наприклад, у холі готелю стелі мають бути яскравими, урочистими, щоб гість з порога розумів, що це за місце та наскільки йому тут буде комфортно. У коридорах важлива практичність та функціональність, а також важливо створити різні режими освітлення – денний та нічний.

У номерах готелю натяжні стелі встановлюються за рівнем кімнати. В економ номерах конструкції прості та практичні, вони не відрізняються дивовижним дизайном чи ефектами. У дорогих номерах і стеля має відбивати розкіш і створювати атмосферу.

Вкрай важливо, щоб у гостинці були витримані в одному стилі від першого до останнього приміщення. І в цьому також важливу роль відіграють натяжні стелі. Можна вибрати один колір і фактуру полотна для всіх приміщень, а конструкції міняти, наносити друк, використовувати ефекти, які будуть доречні в тому чи іншому випадку. Таким чином, вдасться зробити дизайн кожної кімнати, залу, холу, коридору різноманітним, але зберегти загальну стилістику.

Натяжні стелі для навчальних закладів у Маріуполі

Приватні садки, школи, гуртки, що розвивають, спортивні секції і т. д. стають все більш популярними серед жителів цього міста. Вибір залежить, звичайно, від класу закладу та результатів його учнів. Але перше, на що звертають увагу батьки, – це комфорт своїх дітей. Вони не віддадуть дитину в садок, який не тішить дітей своїм інтер’єром. А саме для цих навчальних закладів натяжні конструкції – це справжня знахідка.

У дитячому садку у Маріуполі натяжні стелі можна оформити дуже оригінально. Звичайно, потрібно враховувати вікову групу дітей, яка знаходиться в тому чи іншому приміщенні. Але з 3 років дітям в ігрові зони та кімнати вже можна наносити яскраві зображення на стелю. Це можуть бути будь-які картинки – назва групи, просто веселі малюнки, що навчають зображення. Діти завжди в захваті від таких стель, особливо якщо вони для них на диво і подібні конструкції ще не встигли встановити батьки будинку.

У школах стелі мають бути практичними та у строгому дизайні. Ідеальним рішенням у класах стають однорівневі конструкції із правильно розробленою системою освітлення. У коридорах, в їдальні конструкції вже можуть бути барвистішими, цікавішими, щоб діти могли на перервах про обід трохи розслабитися і відпочити.

Для натяжних стель у таких закладах є певні полотна, які відповідають необхідному класу безпеки. Їх виготовляє в Європі, а наша компанія постачає ці матеріали до України. Ми встановлюємо ці стелі у приміщеннях, де є певні вимоги. Наприклад, у медичних кабінетах, про що ми поговоримо далі.

Натяжні стелі для медичних закладів в Маріуполі

Будь-який медичний заклад – це завжди деякі побоювання та настороженість відвідувачів. Тому вже зі входу потрібно розслабити пацієнтів, але при цьому залишитися в рамках суворого стилю, який зазвичай обирають такі компанії.

Для розслаблення та зняття напруги найкраще використовувати колір. Ми украй не рекомендуємо медустановам робити білу натяжну стелю, навіть у кабінетах, не кажучи вже про хол і рецепцію. Все, що може асоціюватися з лікарняною стерильністю, краще замінити ніжнішими тонами. Ідеальними рішеннями у таких місцях будуть полотна із декоративною фактурою. Наприклад, перламутр або перли мають розкішний вигляд, але навіть у білому кольорі вони виглядають м’яко і ніжно. Не забороняється використовувати в холах, залах очікування та на рецепції ефекти та нанесення. Чим затишніше в приміщенні будуть пацієнтові, тим більша ймовірність того, що при необхідності знову звернутися до лікаря, він вибере саме такий комфортний заклад.

У дитячих медичних кабінетах – у стоматологів, логопедів, педіатрів і т.д., можна і потрібно використовувати картинки як на стінах, так і на стелі.

Ці малюнки відвернуть увагу дитини, знімуть переляк перед лікарем, напруженість. Знову ж таки, якщо повторно потрібно буде відвідати лікаря, дитина з великим задоволенням піде в таку, адаптовану під його потребу установу, ніж туди, де все стерильно біло, суворо і вже від цього стає страшно.

Натяжні стелі у спортивних клубах у Маріуполі

У спортивних клубах, басейнах, фітнес-залах натяжні стелі грають швидше функціональну, ніж естетичну роль. Вони можуть бути найпростішими за конструкцією, а можуть бути прикрашеними нанесенням або ефектами. Вкрай важливо для таких місць те, що стелі не чутливі до вологи, коли йдеться про ПВХ-полотни. Навіть у басейні випаровування не псуватимуть покриття стелі, а отже, надовго збережеться охайний вигляд приміщення.

У приміщеннях з підвищеною вологістю, особливо якщо зали або клуби, розташовані в підвальних або напівпідвальних приміщеннях, потрібно захистити людей від плісняви, яка обов’язково утворюється на перекритті, вкритому, наприклад, штукатуркою. Вдихати їх суперечки, особливо при інтенсивних навантаженнях, вкрай небезпечно для здоров’я, і за першої ж перевірки такий заклад просто закриють. Полотна натяжних стель із спеціальними просоченнями не чутливі до утворення таких нальотів. Тому знаходиться у такому приміщенні безпечно навіть для алергіків.

Ми постаралися в кількох словах описати переваги натяжних стель у різних приміщеннях, деякі правила їх вибору та можливості зонування, організації освітлення. Деякі вже реалізовані наші компанії проекти можна побачити в галереї, а також на наших сторінках у соціальних мережах.

Якщо вас цікавить установка стель в Маріуполі в будь-якому приміщенні, установі або закладі, описаному вище, ви можете звернутися до наших менеджерів. Також ми встановлюємо натяжні стелі різної складності та цінової категорії у квартирах та житлових будинках. Все, що вам потрібно зробити для замовлення, зв’язатися з нашими менеджерами та викликати замірника на ваш об’єкт.

Також ми тісно співпрацюємо з дизайнерами інтер’єрів та будівельними компаніями в Маріуполі та пропонуємо їм вигідні умови для встановлення натяжних стель.

Питання та відповіді

✅️ Скільки коштує установка натяжної стелі в Маріуполі❓

Ціна залежатиме відразу від кількох факторів: матеріал полотна, система кріплення, ефекти, нанесення. Ми намагаємось постійно оновлювати інформацію за цінами на нашому сайті.

✅️ Скільки коштує консультація та виклик замірника для встановлення натяжної стелі в Маріуполі❓

Якщо ви плануєте встановлювати натяжні стелі від компанії Art Decor, то виклик замірника, і його первинна консультація, безкоштовно. В інших випадках ціну уточнюйте у наших менеджерів.

✅️ Скільки часу проходить від візиту замірника до кінця монтажних робіт❓

Залежить від того, яка саме полиць буде встановлюватися. Якщо знадобиться розробка складного проекту, розкрій, пайка матеріалів, нанесення малюнків і т.д., терміни обумовлюються індивідуально з кожним замовником. Традиційну однорівневу стелю ми встановимо через кілька днів після візиту замірника.

✅️ Чи існують у вас знижки на комплексні замовлення по монтажу натяжних стель у Маріуполі❓

Так, у нас розроблено гнучку систему знижок для великих замовлень. Щоб дізнатися подробиці, зв’яжіться з нашими менеджерами.

✅️ Який термін експлуатації натяжних стель❓

Наша компанія дає гарантійний термін на всі конструкції, що ми встановлюємо – 17 років. Термін експлуатації ПВХ-полотен у середньому 20 років, тканинних від 40 років.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом