Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Луцьку
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності у Луцьку і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Луцьку за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Луцьк

Натяжні стелі Луцьк

Цей обласний центр з населенням близько 215 тисяч осіб розташований у мальовничій місцевості на півночі Волинської області. Він має давню і славну історію, яка залишила після себе безліч цікавих історичних та архітектурних пам’яток. Особливо цікавим у цьому плані є Старе місто та Луцький замок. Ці та інші історичні об’єкти приваблюють до міста багато туристів. Але, звичайно ж, місто живе не тільки минулим. Луцьк – це великий промисловий центр, у якому розташовані підприємства автомобільної промисловості, машинобудування, хімічної та будівельної промисловості. Це дає змогу людям працювати і заробляти. Є в місті й де витрачати гроші. У Луцьку велика кількість магазинів, ресторанів, кафе, три театри та інших подібних закладів.

Компанія Art Decor працює в цьому обласному центрі понад 10 років. Загальна площа натяжних стель у Луцьку, встановлених нашою компанією, перевищує півмільйона квадратних метрів. Нижче ми докладніше розповімо про нашу роботу в цьому славному місті.

Яким натяжним стелям надають перевагу в Луцьку

Уподобання городян схожі з уподобаннями жителів інших міст України. Більшість замовляє однорівневі ПВХ натяжні стелі. Щоправда, якщо раніше надавали перевагу глянцевим, то зараз більше замовляють сатинові та матові стелі. Відразу спростуємо кілька міфів про натяжні стелі, особливо це стосується виконаних з ПВХ плівки.
Міф №1. Натяжну стелю можна ставити тільки у високих приміщеннях. Стандартні квартири для них не підходять. Усе це, м’яко кажучи, не так. У Луцьку переважна кількість саме стандартних квартир. До того ж є й будинки, побудовані ще в 50-х роках, з висотою стель 260 см. І, тим не менш, натяжні стелі замовляють і власники цих квартир. Адже опускання стелі відбувається всього на 3-4 см. Що візуально практично непомітно. Тому сміливо замовляйте натяжну стелю для вашої квартири. Вона не буде “тиснути” на вас. Але зате помітно перетворить квартиру, зробить її більш святковою, ошатною. Для власників квартир з невисокими стелями ми радимо обирати світлі тони натяжних полотен і глянсову фактуру. Така стеля буде добре відбивати світло, роблячи приміщення світлішим і візуально піднімати стелю.
Міф №2. ПВХ натяжні стелі сильно фонують, виділяючи в повітря шкідливі речовини. Від цього у квартирі неприємний запах і люди хворіють. Не будемо заперечувати, ПВХ полотна – це 100% хімія. Втім, як і 100% хімія тканинні стелі, як і 100% хімія багато речей, які вас оточують – посуд, меблі, одяг і багато, багато іншого. Справа не в цих відсотках, а саме з якої хімії зроблений предмет. Компанія Арт Декор працює тільки з відомими брендами, які успішно реалізовують свою продукцію в Європі, відомій своїми суворими стандартами в галузі екології. На всі наші натяжні стелі у нас є сертифікати екологічної та пожежної безпеки. І ніякого запаху! Він можливий день-два після встановлення. Але такий запах матиме будь-який об’ємний предмет, коли його щойно встановили в приміщення. Але потім цей запах назавжди зникає.

Міф №3. Натяжна стеля – це дуже дорого. Звичайно, якщо ви замовите багаторівневу конструкцію, з цікавим фотодруком, ексклюзивним освітленням, то така стеля вам обійдеться дорого. Але звичайна натяжна стеля, про яку ми говорили вище, має цілком доступну ціну – від 170 грн/м2. Все одно дорожче, ніж побілити або поклеїти шпалери? Так, дорожче. Але є кілька зауважень:

 1. Навіть найдешевша, найпростіша натяжна стеля матиме гарніший вигляд, ніж пофарбована або побілена. Або обклеєна дешевими шпалерами. Якщо ж ви використовуєте дорогі шпалери, то вже не можна буде говорити, що натяжна стеля обходиться дорожче.
  2. Звичайнісінька натяжна стеля служить мінімум 17 років. Саме таку гарантію дає Art Decor. А скільки прослужать вам шпалери і побілка? Через який час вони почнуть відклеюватися, на них з’являтися плями і стелю необхідно буде оновлювати? У середньому п’ять років. Тому вартість таких стель множте на три. І отримана цифра буде вищою, ніж вартість натяжної стелі.
 2. Побілка, фарбування, поклейка шпалер – процес довгий, клопіткий і брудний. Потрібно винести всі меблі з приміщення, потім після ремонту довго його мити, заносити назад меблі. Натяжна стеля в середньому встановлюється за 3-4 години. І не потрібно виносити меблі. Просто відсуньте їх від стін на 1 м. І бруду після не буде. Навіть пилу. Монтажники Арт Декор працюють з перфораторами, на яких встановлені пилозбірники.

Які ще натяжні стелі в Луцьку ми встановлюємо

Нас тішить, що дедалі частіше мешканці Луцьку замовляють нам не тільки натяжні стелі економ класу, про які ми говорили вище, а й дорожчі та привабливіші варіанти.

Світлова стеля

Це на сьогоднішній день світовий тренд. Це все та ж ПВХ стеля, але плюс до цього на основній стелі кріпляться світлодіодні стрічки. Під час увімкнення світло від них, проходячи через ПВХ полотно (береться спеціальне напівпрозоре, яке добре розсіює світло), рівномірно розсіюється і здається, що світиться вся стеля. Феєрична картина! За бажання можна замовити rgb-стрічки. Вони можуть змінювати колір освітлення. Плюс поставити програматор, який змінюватиме колір за заданою програмою. Ви точно здивуєте цим своїх гостей! Ціна, звісно, вища, ніж у звичайних ПВХ стель – від 700 грн/м2. Але зате ви отримаєте справжню яскраву красу!

Все ж занадто дорого для вас? Тоді ми запропонуємо більш доступний, але все одно дуже видовищний варіант.

Ширяючі стелі та ширяючі лінії

У цих натяжних стелях також використовуються світлодіодні стрічки. Але в разі ширяючих стель вони встановлюються по периметру приміщення в профілях для кріплення натяжного полотна до стіни. А в ширяючих лініях – у будь-якому місці стелі. Для цього використовується спеціальний профіль, який кріпиться до стелі і до нього можна пристикувати полотно з двох сторін. Зауважу, що у світловій стелі світлодіодні стрічки кріпляться на стелі без жодних профілів, щоб краще розсіювалося світло. Ці лінії можна зробити будь-якої форми – прямолінійні, криволінійні, складати з них різні малюнки. Ними добре можна зонувати простір. Як і в разі світлової стелі, можна використовувати rgb-стрічки.
Під час увімкнення світлодіодної стрічки світло від неї маскує місце кріплення полотна до профілю. Якщо це ширяюча стеля, то дійсно здається, що вона ширяє в повітрі. А в разі ширяючих ліній здається, що вони ширяють у повітрі. Вартість ширяючої стелі від 350 грн/м2, ширяючих ліній – від 1100 грн/м2.

Ви хочете мати ілюзію ширяння вдень? Це теж можливо.

Тіньові стелі

Для їх створення використовують спеціальні профілі. Вони виконані таким чином, що місце кріплення профілю до стіни знаходиться вище місця кріплення натяжного полотна до профілю і тому знаходиться в густій тіні. Людині здається, що полотно не торкається стіни і висить у повітрі. Можна створити композицію з тіньової і ширяючої стелі. Вартість тіньової стелі – від 370 грн/м2.

 1. Фотодрук
  Нині все більше і більше людей замовляють натяжні стелі з малюнком. Адже він робить приміщення значно привабливішим, ексклюзивнішим. Особливо люблять малюнки діти. Тому найчастіше ми встановлюємо натяжні стелі з фотодруком у дитячих кімнатах. Це, як правило, герої мультфільмів та казок. Для дорослих ми можемо запропонувати такі цікаві варіанти:
 • ☆ Небо з хмарами;
 • ☆ Космос.

Це найбільш затребувані теми. А взагалі в нашому каталозі понад 1000 різних тем, тож є з чого вибрати.

Також ми можемо запропонувати щось більш цікаве – 3D малюнки. Вони бувають двох видів:

 • ☆ псевдо 3D;
 • ☆ справжнє 3D.

У першому випадку ілюзія об’єму досягається зображенням об’єму предмета за допомогою законів перспективи, а також малюванням тіні. Ілюзія виникає тільки при погляді з певної точки. Її зазвичай вибирають біля входу в приміщення. Входите і бачите, що на вас ось-ось стрибне тигр із пролому або злетить метелик.

Другий варіант складніший. Він передбачає створення дворівневої стелі. Нижній рівень – це прозоре ПВХ полотно. На ньому виконуються деталі малюнка, які розташовані ближче до глядача. Верхній рівень – матове полотно. На нього наноситься решта малюнка. Після монтажу око бачить, що частина малюнка розташована до нього ближче, але відстань між частинами малюнка воно визначить не може, оскільки немає орієнтира. Тому мозок вірить, що, наприклад, намальована трава далеко знаходиться від намальованих хмар у небі. І людині здається, що вона лежить і дивиться в небо. Або, наприклад, у море, по якому плавають рибки. В Art Decor вам запропонують безліч цікавих сюжетів 3D малюнків. Вартість фотодруку – від 800 грн/м2.

Вам захотіли мати такі ілюзії у себе в квартирі? Тоді ми пропонуємо більш грандіозну ілюзію!

Натяжна стеля “Зоряне небо”

Вона являє собою натяжне полотно темно-фіолетового кольору (можна, в принципі, інший колір) за яким встановлено світлотехнічне обладнання. Є кілька варіантів:

 1. Світлогенератор і оптоволокна. Одним кінцем оптоволокна приєднуються до світлогенератора, а вільний кінець закріплюється або безпосередньо біля полотна (з внутрішньої сторони), або через прокол виводиться назовні і закріплюється в самому полотні.
 2. Використовуються мініатюрні точкові LED джерела світла, які закріплюються біля полотна (з внутрішньої сторони) або виводяться через проколи назовні.

Під час увімкнення цього обладнання в темний час доби створюється ілюзія нічного неба над головою. Також, якщо встановити програматор, можна відтворювати різні астрономічні явища – падіння метеора, північне сяйво, вибух наднової зірки тощо. Щоправда, у першому варіанті необхідно буде встановити другий світлогенератор.
Звичайно, насамперед “Зоряне небо” замовляють для дитячих кімнат. Але дорослі теж люблять романтику. Тому ще одне місце встановлення такої натяжної стелі — спальня.
Вартість натяжної стелі “Зоряне небо” – від 600 грн/м2.

Тканинна стеля

Якщо ви хочете надати приміщенню стильного аристократичного вигляду, ми вам радимо тканинну натяжну стелю. Вона виконана зі штучної тканини – поліестерових волокон, просочених поліуретаном. Тому вона не боїться вологості, міцна і довговічна. Вона має матову фактуру з легким нальотом бархатистості. На тканинних полотнах дуже гарно виглядає фотодрук, як справжні картини. Що не дивно, адже основа і справжніх картин теж тканинна.
Тканинна стеля довговічна (25-35 років), не боїться низьких (до мінус 450С) і високих температур (до +500С), тому її можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, наприклад, на дачах.
Є спеціальні тканинні полотна з особливими властивостями:

 • ☆ світлопрозорі – для створення будь-якого ефекту з підсвічуванням, вони розсіюють світло, роблячи його більш м’яким і теплим;
 • ☆ акустичні – вони усувають відлуння, призначені для встановлення в кінотеатрах, нічних клубах і тому подібних закладах;
 • ☆ брудовідштовхувальні та водовідштовхувальні – для встановлення в брудних, запилених приміщеннях, відмінно підходять для кухонь, а також у басейнах.
 • ☆ антибактеріальні – просякнуті спеціальним складом, що знищує всілякі бактерії, добре підходять для медичних установ, а також установ з масовим скупченням людей.

Вартість тканинних натяжних стель – від 800 грн/м2.

Apply стелі

Це дворівневі стелі. У полотні нижнього рівня виконують вирізи різної форми – кола, овали, зірки тощо. Ці вирізи можуть концентруватися в різні малюнки – спіралі, кола тощо. Полотно верхнього рівня відрізняється за кольором від полотна нижнього рівня. Тому вирізи виділяються на його тлі. Виглядає дуже стильно, особливо якщо між рівнями встановити ще підсвічування. Полотна можуть, як відстояти на деякій відстані одне від одного (тоді можливе підсвічування), так і примикати одне до одного.
Вартість apply стель – від 1100 грн/м2.

Трекові системи

Це більше відноситься до систем освітлення. Використовується спеціальний профіль, який кріпиться до стелі (цим трекова система нагадує стелю “Ширяючі лінії”). У цей профіль вставляється шинопровід, по якому може рухатися один або кілька світильників. Така система дає змогу змінювати схему освітлення приміщення. Вона популярна в нічних клубах і тому подібних закладах.

Вартість трекової системи – від 300 грн/м2.

Багаторівневі натяжні стелі

Вище ми говорили про деякі дворівневі стелі – apply стелі, стелі з 3D малюнком. Але, звичайно ж, варіантів значно більше. Комбінуючи вирізи в рівнях, їхні кольори, фактури, малюнки, встановлюючи різні світильники, можна створювати справжнє диво над головою. І дизайнери Арт Декор такі дива створюють. Вартість багаторівневих конструкцій – від 900 грн/м2.

Переваги натяжних стель

 1. Популярність натяжних стель у тому числі й у жителів Луцька пояснюється цілим комплексом позитивних якостей цього виду оформлення верху приміщення. Перелічимо їх:
  Чудовий зовнішній вигляд і різноманітність. Вище ми описали різні варіанти натяжних стель. Такого асортименту не може запропонувати жоден з інших видів оздоблення стелі.
  Довговічність. ПВХ стеля служить 5-20 років, тканинна – 25-35 років, при цьому не втрачаючи своєї привабливості.
 2. Швидкість монтажу і мінімум незручностей для замовника. Вище ми писали, що однорівневу натяжну стелю в приміщенні встановлюють всього за 3-4 години, при цьому не потрібно виносити навіть меблі. Єдиною незручністю можна вважати необхідність нагріву перед монтажем ПВХ натяжної стелі до температури 700С. Це робиться за допомогою будівельного фена або теплової гармати. Тому всі рослини з приміщення мають бути винесені. Тканинна стеля нагрівання не потребує.
 3. Простота встановлення на стелю додаткових джерел світла. Необхідно лише в натяжному полотні акуратно вирізати отвір під світильник і зміцнити виріз за допомогою кільця. Дроти до світильника приховає натяжне полотно. У залізобетонній плиті встановити точкові світильники неможливо. Можна тільки повісити додаткові невеликі люстри. Але доведеться штробити стелю, щоб підвести до них дроти.
 4. Герметичність. ПВХ полотно не пропустить воду, якщо вас залив сусід зверху. При цьому воно може витримати великий обсяг води. Міцність плівки приблизно 100-120 кг/м2 залежно від товщини. Після цього залишається воду тільки акуратно злити. Співробітники Art Decor володіють такою технологією. Викликайте – допоможемо! Щоправда, якщо вас залили гарячою водою або водою з центрального опалення, то на стелі, скоріше за все, залишаться розводи. У цьому разі натяжне полотно доведеться поміняти. Але і тоді цей збиток і час на його усунення не йде ні в яке порівняння зі збитком у разі звичайної стелі. Тканинне полотно в більшості випадків теж затримає воду. Але навіть якщо воно не повністю герметичне, все одно більшу частину води воно затримає.
 5. Тепло- і шумоізоляція. Будемо відверті, якщо не використовувати спеціальні акустичні стелі, то ефект буде не надто виражений. Але вони будуть. А ось ефект теплоізоляції помітніший. Роль теплоізолятора відіграє прошарок повітря між основною стелею і натяжною.

Якщо підсумувати всі ці позитивні якості, то можна сказати, що на сьогодні натяжна стеля є найкращим варіантом оздоблення верху приміщення. Це вже зрозуміли багато українців, включно з жителями Луцька. Це ми бачимо по безперервно зростаючому обсягу замовлень у цьому місті.

Арт Декор – кращий установник натяжних стель у Луцьку

Наша компанія займається встановленням натяжних стель з 2010 року. Починали ми з Києва та області і за цей час ми істотно розширили географію надання своїх послуг. Зараз наші філії є у всіх обласних центрах, включно з Одесою, Львовом, Луцьком, Дніпром, Івано-Франківськом тощо. Також ми працюємо і в деяких інших містах – Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Чорноморськ тощо. Це є найпереконливішим фактом якості наших послуг та адекватності цін.

Своїм клієнтам ми гарантуємо:

 • ☆ використання тільки сертифікованих, екологічно та пожежобезпечних матеріалів;
  17-річну гарантію на всі наші натяжні стелі;створення натяжної стелі будь-якої складності;
 • ☆ оперативне виконання замовлення – працюємо кількома бригадами монтажників, маємо власне виробництво, що значно прискорює виконання замовлення з фотодруком;
 • ☆ адекватні конкурентні ціни.

Ви мешкаєте в Луцьку і вам необхідні натяжні стелі у ваш будинок чи квартиру? Звертайтеся в Art Decor – допоможемо!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом