Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі Lumfer

 • Ідеальна поверхня стелі;
 • Чіткі лінії;
 • Основні колірні рішення;
 • Зручність експлуатації;
 • Простота догляду;
 • Функціональне освітлення.

Від 700 грн/м2

В наявності

Натяжні стелі Lumfer (Люмфер): передові технології на службі дизайну інтер’єрів

Натяжні стелі Lumfer
Естетика та практичність натяжних стель вже не викликає сумніву навіть у скептиків, але, як відомо, немає меж досконалості. Для справжніх поціновувачів вишуканих інтер’єрів та бездоганного виду перекриттів компанія з Німеччини Ferico GBR розробила свою лінійку продукції під маркою Lumfer. Це не просто полотна і кріплення, це цілі системи, які можна використовувати в різних приміщеннях, надаючи їм вишуканий і закінчений вигляд. Також у стелях передбачені різні системи освітлення та розроблені специфічні напрямні для створення певних форм. Компанія Art Decor представляє вашій увазі якісні, перевірені нашим досвідом та широко використовуються дизайнерами інтер’єру натяжні стелі Lumfer (Люмфер).

Основні відмінності та переваги натяжних стель Lumfer

Люмфер – це нове рішення на ринку натяжних стель. Над системами працювали дизайнери та інженери, результатом їхнього тандему став новий підхід у конструкції напрямних та полотен.

Полотна ЛБМФЕР відрізняються підвищеною міцністю, при тій же товщині, що і продукція інших виробників. На даний момент колірне рішення колекції поки дуже обмежене, але навіть у доступних кольорах конструкції Lumfer виглядають приголомшливо.

Деякі дизайнери вважають за перевагу натяжних систем цієї марки те, що вони дуже схожі на гіпсокартонні конструкції. Наші фахівці вважають таку гідність сумнівною, як, втім, і сама схожість. Гіпсокартонні конструкції мають трохи казенний вигляд, вони нагадують стелі в офісах та магазинах. Системи Люмфер справляють зовсім інше враження. Вони досконалі, лаконічні, мають дуже закінчений та гармонійний вигляд. така стеля надає особливий стиль інтер’єру, і підходить абсолютно в будь-яке приміщення, тим більше, що виробник пропонує кілька видів конструкцій, про що ми ще говоритимемо.

Переваги натяжних стель Люмфер

Говорячи про системи Люмфер, ми говоритимемо не тільки про напрямні та полотна, а й про спеціальні інтегровані системи освітлення, які створені та розроблені для цих стель:

 • ☆ Ідеальна поверхня стелі – при використанні натяжних стель Люмфер не має потреби використовувати декоративні стрічки на стику полотна зі стіною, заглушок під світильники та обводи;
 • ☆ Чіткі лінії – ідеальне рішення для будь-якого стилю – всі лінії чіткі, рівні, кути прямі, що створює гармонію у багатьох інтер’єрах;
 • ☆ Основні колірні рішення – дизайни розроблені у чорному та білому кольорах, що стосується і полотна, і освітлювальних приладів та світлотехнічних конструкцій;
 • ☆ Зручність експлуатації – тепер, щоб замінити світильник або лампу, що перегоріла, немає необхідності звертатися до фахівців, все можна зробити самостійно;
 • ☆ Простота догляду – догляд за системами також простий, як і за будь-якими іншими натяжними полотнами з ПВХ-полотном;
 • ☆ Функціональне освітлення – більшість видів конструкцій передбачають освітлювальні модулі, якими можна керувати, тобто спрямовувати світло та регулювати його інтенсивність.

Також такі натяжні стелі за рахунок міцності полотна мають низку інших переваг:

 • ☆ Не провисають, навіть на великих площах – міцніше полотно не провисає;
 • ☆ Не реагують на протяги – деякі полотна при протягах можуть давати легкі хвилі поверхнею, натяжні стелі Люмфер так не реагують;
 • ☆ Не ляскають і не залипають – якщо в стелі немає герметичності, тобто, є щілина або дірка в основному перекритті, полотна може залипати, але не у випадку Люмфер.

Проте всі переваги цієї стелі справедливі лише в тому випадку, якщо їх встановлюють професіонали. Ця особливість стель потребує великого досвіду. Основна причина – специфіка напрямних, які кріпляться не до стін, а до стельового перекриття.

Розібравшись із перевагами цих конструкцій, може говорити про те, які види стель пропонують виробники бренду Lumfer та де їх можна використовувати.

Безрамна натяжна стеля Люмфер

Зовнішній вигляд цієї стелі не є проривом. Він добре відомий дизайнерам та любителям цікавих інтер’єрних рішень, як тіньовий. Тобто полотно такої стелі не прилягає до стіни, між двома поверхнями залишається зазор 20 мм. Нововведення від німецького виробника – високотехнологічні профілі, які кріплять не до стіни, а до основного стельового перекриття. Обов’язкові умови для використання такої стелі – всі кути в приміщенні мають дорівнювати 90 градусів.

Таке покриття має свої переваги:

 • ☆ Немає необхідності використовувати декоративні заглушки по периметру – полотно виглядає акуратніше та лаконічніше;
 • ☆ Цілісність покриття на стінах – при монтажі каркаса немає потреби свердлити стіни, профілі кріплять до стелі;
 • ☆ Циркуляція повітря в стельовому просторі – попереджає утворення конденсату та плісняви;
 • ☆ Не видно нерівності з тен – що дуже помітно, якщо монтувати звичайні, а особливо безщілинні стелі.

Переваги дозволяють широко використовувати такі конструкції.

Де можна встановлювати безрамну натяжну стелю Lumfer? Практично у будь-якому приміщенні без обмежень. У будь-яких житлових приміщеннях, офісах та торгових точках. Є питання щодо доцільності використання такої стелі на кухні або в приміщеннях з підвищеною вологістю, але для них існують інші можливості.

Трекова система Lumfer Track 50

Основа цієї системи трек, на який кріпляться світильники, дозволяє створювати різні режими освітлення і регулювати їх. Система світильників та треку дає можливість зробити основне освітлення, а можна організувати додатковий режим. Прекрасний інструмент для зонування простору, наприклад над обідньою зоною в їдальні або над робочим столом на кухні. Може використовуватися в офісних центрах, ресторанах, кафе і т.д.

Переваги трекової системи Люмфер:

 • ☆ Преміум клас якості матеріалів та виготовлення – система довговічна, зручна, надійна;
 • ☆ Варіативні можливості – використовуючи основні елементи можна монтувати трек будь-якої довжини та ширини:
 • ☆ Різні конфігурації – треки можна монтувати під кутом, у формі квадрата, прямокутника, можна монтувати як окремі лінії;
 • ☆ Переміщення освітлювальних приладів по треку дозволяє керувати інтенсивним освітленням різних зон приміщення.

Трекова система Lumfer Track 50 представлена лише у чорному кольорі.

Ніша Lumfer

Це спеціально розроблена для фіксації світильників конструкції, які монтуються безпосередньо в полотно натяжної стелі. На відміну від треку, що йде як би поверхнею полотна, ніша захована у ньому. Звичайно, основа конструкція захована над полотном, але з лицьового боку такі інтегровані світильники мають дуже ефектний вигляд.

Світильники можна знімати або доставляти, їх можна повертати, спрямовуючи промінь світла. Можна вибирати лампи різної потужності, щоб зробити освітлення основним, додатковим або фоновим. Ніша може мати замкнутий контур, а може бути П або Г-подібною.

Переваги ніші Люмфер:

 • ☆ Інтеграція – ніша виглядають єдиним цілим зі стелею, тому що при її монтажі не використовуються заглушки або декоративні елементи;
 • ☆ Довжина, кількість сторін ніші вибирає замовник – форма залежить від потреб у освітленні та дизайні приміщення;
 • ☆ Лампи дуже просто повертати та міняти – з цим впорається будь-який дорослий домочадець;
 • ☆ Підходить до різних стилів інтер’єру.

Виробник пропонує свої ніші у двох кольорових рішеннях – білому та глибокому чорному, щоб злити нішу зі стелею або виділити її за контрастом.

Світлові панелі Люмфер

Це інтегровані в стелю світильники, які можуть замінити в приміщенні центральну люстру або будь-який інший світильник. Світлові панелі відрізняються від світлових коробів тим, що вони не виступають над поверхнею стелі. Поверхня світлової панелі йде врівень із полотном. Для створення такого світильника використовуються різні матеріали, і в залежності від їх прозорості світло буде інтенсивніше або глуше.

Світильники можуть бути різної форми, але найчастіше використовуються геометричні фігури із прямими кутами.

Переваги світлових панелей:

 • ☆ Поступово розподілене світло, немає яскравого світлового акценту;
 • ☆ Інсталяція у стелю відбувається без додаткових декоративних елементів та зазорів;
 • ☆ Сильна світловіддача.

На такі панелі можна друкувати. Це дуже цікавий прийом дизайну інтер’єру. Наносити можна будь-які малюнки, головне щоб вони були доречні в інтер’єрі. Ще одна вимога до зображень – вони повинні бути дуже високої якості, інакше світло, яке проходить крізь картинку, підкреслить всі недоліки. Наша компанія має необхідне обладнання для такого якісного нанесення.

Лінії, що парять, і стеля, що парить, Люмфер

Для створення цих ліній, як і для панелей, що світяться, використовується або ПВХ, або полікарбонат. Ширина вставки зі світильників 30 мм. Цього достатньо, щоб зробити лінії джерелом досить інтенсивного світла. При виборі матеріалу варто врахувати, що полікарбонат краще пропускає світло, тому лінії завжди яскравіші і можуть навіть служити джерелом основного освітлення. Розташування ліній на поверхні стелі може бути будь-якою, як і їхня довжина, тому наші дизайнери можуть створити індивідуальний проект на ваше замовлення.

Стеля, що парить, – це ще одна технологія від бренду Люмфер. По суті це ті ж парячі лінії, тільки розташовані строго по периметру стелі або по лінії його визначення. Для виготовлення освітлювальних елементів стелі, що парить, використовуються ті ж матеріали і освітлювальні прилади, що і для створення парячих ліній.

Острів з дифузним освітленням від Люмфер

Ця технологія є унікальною і всі комплектуючі для неї пропонує тільки бренд Lumfer. До появи «островів» на ринку України ми створювали схожі конструкції за допомогою стандартних напрямних та полотна. Це було складно Але тепер все набагато простіше і ефективніше.

Суть технології в тому, що створюється вставка, що виступає, за якою розміщуються світильники. Світло, ніби виходить із-за острова, розсіюється. Ефект дуже цікавий, може широко використовуватись у різних інтер’єрах. Технології, комплектуючі та полотна для такої конструкції представлені у білому та чорному кольорі, острів можна зробити в тон основного полотна або за контрастом до нього.

Установка натяжних стель від Люмфер компанією Art Decor

 • ☆ Ми працюємо безпосередньо з виробництвом комплектуючих та полотен, тому вся продукція бренду доступна для клієнтів нашої компанії;
 • ☆ Наші майстри мають найбільший досвід в Україні щодо встановлення таких конструкцій;
 • ☆ Ми наносимо друк на полотна, які використовуються для створення світлових панелей;
 • ☆ Ми можемо розробити будь-який дизайн з використанням технологій Lumfer для вашого будинку, квартири, офісу, ресторану, кафе, клубу та ін.
 • ☆ Ми пропонуємо оптимальні ціни на потолно, матеріали та роботи при преміальній якості та бездоганному монтажі.

Наша компанія ще не мала досвіду, коли клієнти залишилися незадоволені натяжною стелею від Lumfer. Ми впевнені, що підійде він і до вашого приміщення.

Питання та відповіді

✅️ Чи можна встановити стелі Люмфер у Київській області чи лише у Києві❓

Ми працюємо не тільки в столиці та регіоні, компанія Art Decor встановлює натяжні стелі Люмфер по всій Україні.

✅️ Скільки коштують натяжні стелі Люмфер❓

Ціна залежить від того, який тип конструкції вибере клієнт, які матеріали та комплектуючі та в якій кількості будуть використані, а також від міста, де розташований об’єкт монтажу.

✅️ Як довго встановлюються натяжні стелі Люмфер❓

Швидкість монтажу залежить від складності конструкції. Всю збірку, яку можна провести не на об’єкті, ми проводимо у своїх цехах, тому ми встановлюємо натяжні стелі цього бренду набагато швидше за інші компанії.

✅️ Як можна замовити натяжні стелі Люмефер❓

Ви можете по телефону або через форму зворотнього зв’язку залишити заявку нашим менеджерам. Ми надішлемо до вас замірника і він скаже, які саме конструкція буде оптимальна для конкретного приміщення, і як її можна вписати в інтер’єр.

✅️ Чи можна замовити дизайн проект натяжної стелі Люмфер❓

Можна, наш відділ дизайну створить проект з урахуванням усіх ваших вимог та особливостей приміщень, де встановлюватиметься стеля.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжні стелі Lumfer

700 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 700 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом