Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі в Луганську
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Луганську і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі в Луганську за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Луганськ

Натяжні стелі в Луганську – оригінальні рішення для сучасних квартир

Як і більшість великих міст Східної України, Луганськ – це великий промисловий центр. У радянські часи тут працювало 87 підприємств, переважно з машинобудівної галузі. Місто завжди було молодіжним, оскільки сюди з’їжджалися молоді фахівці з усієї країни, були відкриті навчальні заклади, де навчалися студенти з різних міст та країн. Коли почали закриватися підприємства, становище погіршилося, але все одно порівняно з іншими містами Луганськ процвітав. Сьогодні тут також багато молоді. Люди розвивають свій бізнес, через вигідне географічне положення, багато підприємців відкривають тут якщо не свої компанії, то філії.

Місто як було молодіжним, так і залишається таким. Будівництво сучасних житлових комплексів ведеться дуже активно. Молоді сім’ї купують або винаймають житло в нових будинках і намагаються своє перше гніздечко звити так, щоб жити з комфортом, зручно, в сучасному інтер’єрі. У цьому вже багатьом допомогла компанія Art Decor. Ми встановлюємо натяжні стелі в Луганську вже кілька років, і постійно дивуємось, наскільки прогресивна тут молодь і як вони прагнуть використати всі можливості кожної технології для свого житла. Тому ми розповімо, як вибрати натяжні стелі для молодої сім’ї, з урахуванням вимог до дизайну, використання нових технологій та переваг конструкцій для кожної кімнати.

Натяжні стелі в Україні – покриття відносно нове і далеко не кожен представник старшого покоління навіть чув про такий вид оформлення. Але молоді люди, які часто бували за кордоном у Європі та за океаном надихнулися інтер’єрами з використанням натяжних стель і мріють втілити ідеї, що народилися. Наші проектанти із задоволенням йдуть назустріч усім баченням та побажанням клієнтів. Тому конструкції виходять дуже незвичайні, стильні та сучасні. Ми розповімо про найсміливіші та оригінальні рішення натяжних стель для молодіжної квартири.

Друк на натяжних стелях у Луганську

Здавалося б, що особливого в такому добре відомому та вже звичному для багатьох ефекті, як натяжна стеля з печаткою, у Луганську. Такі стелі можна зустріти в клубах, салонах краси та ресторанах. Але все нове – це добре забуте старе, а у випадку з натяжною стелею – це новий погляд на звичний ефект. По-перше, можна відійти від побитих тем і картинок – квіточки, крапельки, міські пейзажі, небо з хмарами. Можна вигадати щось справді оригінальне, коли у квартирі живе молода сім’я, відкрита для експериментів.

Наприклад запропонуємо кілька варіантів картинок:

 • ☆ Тінь гігантської ящірки на стелі – здається, ніби зверху по стелі справді повзає ящірка;
 • ☆ Пікуючий літак – картинка не для людей зі слабкими нервами;
 • ☆ Блискавка у грозовому небі – таку стелю для посилення ефекту можна зробити з підсвічуванням;
 • ☆ Пазл із шматочком, що бракує, – оригінальне рішення для коридору або вставки в зал;
 • ☆ Око величезного дракона, яке заглядає через отвір у стелі в кімнату.

Насправді таких цікавих рішень сотні, якщо не тисячі, і наші дизайнери допоможуть підібрати найцікавішу, незвичайнішу картинку для натяжної стелі в Луганську.

Також ви можете самі принести зображення, які хочете бачити на своїй натяжній стелі. Але перед цим обов’язково зв’яжіться із нашими фахівцями. Друк на стелі широкоформатний, і зображення має бути гарного дозволу, щоб картинка вийшла якісною та барвистою. Наші дизайнери розкажуть вам, які є вимоги до зображення, щоби ефект вийшов саме таким, як ви очікуєте.

Псевдооб’ємні зображення на натяжній стелі у Луганську

Цей ефект також дуже популярний. Деякі господарі квартир не готові встановлювати справжні 3D стелі у своїх кімнатах, або через складність технології (про неї ще говоритимемо нижче), або через високу ціну. Наші фахівці запропонують вам чудовий варіант – псевдо 3D.

Це звичайні плоскі малюнки, ефект об’єму яких досягається за допомогою спеціальних професійних хитрощів. Наприклад, під картинку додається тінь. Таке зображення під певним кутом здаватиметься об’ємним. Тому картинки розміщують таким чином, щоб з найважливішої струму в кімнаті створювався цей ефект. Наприклад, у вітальні, де приймають гостей, із урочистої зони малюнок у кутку має здаватися об’ємним. Скажімо, за своїм досвідом – це дуже ефектно, особливо вражаються люди, які бачать таке зображення на стелі в Луганську вперше.

Об’ємні 3D зображення на натяжній стелі у Луганську

Окрім тих картинок, про які ми вже розповідали, у Луганську натяжні стелі можна прикрасити об’ємними зображеннями. Техніка виконання такого ефекту дуже складна, але та стеля, яка виходить в результаті, стає справжнім шедевром. Вона притягує погляд і стає основним акцентом у приміщенні.

Щоб виготовити таку стелю вибране зображення ділять на дві частини – деталі, які розташовані ближче, та елементи, що переміщуються на дальнє тло. Потім перші зображення наносяться на прозоре полотно, другі, на основне у вибраному кольорі та фактурі. Кріпляться полотна одне над іншим на невеликій відстані – від 4 до 40 мм. Таких шарів може бути кілька. Використовуючи додаткове освітлення створюється повний ефект об’ємного малюнка.

Такі стелі можна використовувати фрагментарно, так і на всю площу полотна, але в невеликих приміщеннях. Якщо об’ємний малюнок буде вставкою, то вся конструкція має бути багаторівневою з гіпсокартонними або іншими елементами, які дозволять закріпити декілька полотен.

Використовувати об’ємну стелю можна в будь-якому приміщенні квартири, а також у кафе, ресторані, магазині і навіть на терасі. Вибирати картинку, яку фахівець перетворять на тривимірне зображення, можна з каталогу нашої компанії. найпопулярніші напрямки такі:

 • ☆ Метелики – саме цей ефект часто використовують у дитячих;
 • ☆ Природа – крони дерев, об’ємні квіти, краплі води;
 • ☆ Абстракція – химерні геометричні візерунки, орнаменти, які виглядають утиснутими або опуклими.

Також сучасна молодь із задоволенням нанесла на стелю фото вулиць знаменитих міст. Складається повне враження, що ти стоїш на Манхеттені чи Парижі і дивишся на хмарочоси чи знамениті пам’ятки Франції.

За стелі з 3D печаткою не потрібен особливий догляд. Потрібно просто прати пил та забруднення з нижнього шару. Внутрішні рівні не будуть припадати пилом, так як конструкція герметична.

Різьблені натяжні стелі в Луганську

Ще один вид дуже оригінальної та неординарної багаторівневої конструкції натяжної стелі. Техніка називається Aplly (вирізати). Для її реалізації також використовуються два полотна, бажано, щоб вони були контрастними за кольором та фактурою (матове та глянсове). На нижньому полотні робляться прорізи. Це може бути будь-який візерунок: великий чи дрібний, флористичний чи абстрактний, класичний чи сучасний. Потім полотна кріпляться один над одним на невеликій відстані. Таким чином у прорізі нижнього полотна видно верхнє, іншого кольору. Найчастіше світліше полотно стає нижнім, тобто основним, темнішим верхнім. Але це не закон, якщо ви хочете зробити навпаки, наші дизайнери підберуть ідеальний візерунок або орнамент, який ефектніше виглядатиме в іншому поєднанні.

Техніка не підходить для приміщень з підвищеною вологістю, для відкритих терас та веранд. Конструкція не герметична між верхнім та нижнім шаром, тому між рівнями може збиратися волога та пил, що вкрай не бажано.

Не варто хвилюватися з приводу затоплення, оскільки багато клієнтів нашої компанії вважають саме захист від таких випадків важливою перевагою натяжних конструкцій. Верхня частина такої стелі повністю герметична, вона стримає всю воду. А обидва полотна можна просто висушити і натягнути на той же каркас. Стеля знову виглядатиме, як нова.

Натяжні стелі Double Vision В Луганську

Ще один популярний ефект для тих, хто любить незвичайні рішення в інтер’єрі. Ідеальна стеля для сімей, де часто проводять свята, люблять звичайні речі перетворювати на неординарні.

Ефект дабл вижн полягає у зміні стелі за різних режимів освітлення. Варіантів таких ефектів два. У першому – стеля виглядає, як звичайний при стандартному освітленні, але коли вмикається світлодіодне підсвічування, на полотні проступає картинка. Другий варіант – коли на полотні є нанесення, а за додаткового освітлення проступають додаткові частини картинки. Наприклад, при звичайному освітленні ви бачите тільки небо з хмарами, а при включенні світлодіодного підсвічування з’являються голуби, ангели, літак, все, що задумав дизайнер.

Наша компанія вже кілька років встановлює такі стелі та розкриє секрет цього дива. У першому випадку зображення наноситься тільки на внутрішню частину полотна, ту, що звернена до основного перекриття. Малюнок проступає лише тоді, коли світло на нього падає зверху, при підсвічуванні знизу його не видно. У другому випадку зображення наносяться на обидві сторони полотна – на зовнішню та внутрішню. В результаті, при нижньому освітленні видно лише той малюнок, який нанесений на нижню частину полотна, при верхньому підсвічуванні проступає малюнок, нанесений на внутрішній бік.

Перевага такого ефекту – це універсальність. Дизайнери підберуть зображення для будь-якого стилю та приміщення. Поєднувати можна абсолютно різні картинки. Тому якщо вам потрібна стильна натяжна стеля в Луганську, можете сміливо зупиняти свій вибір на цьому ефекті.

Розповівши про незвичайні стелі з нанесенням для стильних інтер’єрів, скажімо кілька слів і про нові декоративні фактури, які може запропонувати наша компанія.

Декоративні фактури натяжних полотен у Львові

Виробники пропонують широкий вибір фактур як традиційних, так і декоративних. Саме про останні ми розповімо докладніше.

Ці фактури представлені в ПВХ-полотнах, оскільки саме на поверхні цього матеріалу можна створювати різні ефекти нанесенням фарби та зміною текстури. Найпопулярніші на сьогоднішній день декоративні полотна такі:

 • ☆ Блискучі – фактури з вкрапленням блискіток на поверхні можуть використовуватися для приміщень, де часто проходять свята, вечірки, де люблять зустрічати гостей;
 • ☆ Фактури під камінь – якщо говорити про сучасні інтер’єри, то це фактура «бетон», яку використовують для інтер’єрів у стилях лофт та ганьби-тік;
 • ☆ Під шкіру та замшу – дуже незвичайні, дорогі на вигляд, вишукані фактури для сучасних елегантних стилів;
 • ☆ Фактура металік – у різних кольорах для індустріального та футуристичного стилю;
 • ☆ Фактура під дерево – може використовуватися вставками або на всю площу полотна, що підходить для оригінальних творчих інтер’єрів.

Кожна з цих фактур вже сама по собі ефект, тому що виглядає на стелі дуже незвичайно. Але якщо поєднувати такі полотна з іншими технологіями, наприклад, стеля, що парить, але можна кардинально змінити сприйняття інтер’єру в цілому.

Декоративні фактури представлені в різних кольорах, тому підібрати оптимальне полотно для стелі не важко. Також наші дизайнери розробляють унікальні проекти із використанням цих матеріалів. Якщо хочете таку стелю, якої точно більше ні в кого немає, то вам потрібно саме такі рішення.

Складні конструктивні форми натяжних стель у Луганську

Складна форма стелі це те, чим дійсно можна здивувати. Мало хто бачив такі стелі наживо, тому що в Луганську їх встановлює лише наша компанія. Але сьогодні ви можете вибрати будь-яку конструкцію та замовити її в будь-якому кольорі та з різними режимами освітлення.

Стеля-хвиля у Луганську

Складно уявити стелю у формі хвилі. Якщо ми говоритимемо про інші види конструкцій, створити таку поверхню можна тільки в результаті цілого комплексу будівельних робіт. Натяжна стеля-хвиля створюється швидко і просто, але за умови роботи досвідчених та професійних монтажерів.

Хвиля може бути будь-якої висоти, форми та кроку. Для її створення ми використовуємо спеціальні профілі, які кріпляться до основного перекриття. Звичайно, така стеля може бути виконана тільки з ПВХ-полотна, оскільки тканина не має необхідної пластичності. Багато хто вважає, що через поглинання висоти приміщення хвилі доречні лише у комерційних приміщеннях, наприклад, у басейнах, ресторанах, салонах краси. Але з власного досвіду можемо сказати, що прикрасити зал у звичайній квартирі вставкою з таких хвиль можна. Якщо зробити не «шторм» на морі, а “легку брижі”.

Ефект від такої стелі приголомшливий, але й коштує він недешево. Вся проблема у великому обсязі підготовчих робіт, точного, до міліметра, розкриє полотна, формування каркасу з гнучких профілів. Від проектувальника вимагається дуже високий рівень професіоналізму для створення таких конструкцій. Тому в Луганську такі стелі-хвилі, як багато інших складних конструкцій, встановлює тільки наша компанія.

Арочні натяжні стелі в Луганську

Ви впевнені, що арочну стелю можна створити тільки за допомогою складної гіпсокартонної конструкції, це зовсім не так, натяжні стелі у вигляді округлого склепіння або арки виглядають набагато ефектніше.

Така стеля може бути вигнутою лише вздовж однієї стіни, утворюючи, як напівзвід, і може сформувати повноцінну арку. Стеля-арка чудове рішення для коридорів, особливо довгих, таких як вони бувають у будинках старої споруди. Напівзвід можна встановити в мансардному приміщенні, якщо ви мешканець останнього поверху і вирішили приватизувати горищний простір, щоб розширити свої житлові метри.

Дуже цікаве підсвічування можна встановлювати на арочних конструкціях. Наприклад, легка імітація зоряного піднебіння, коли світлодіодні лампочки встановлюються відразу за полотном або в невеликі прорізи в матеріалі. Виглядає ефект приголомшливо. Якщо створити таку чарівну стелю в кімнаті дитини, вона буде просто щасливою.

Такі стелі можуть бути актуальними для оригінальних сучасних стилів – футуристичного, лофта (з використанням текстури бетон), поп-арту, якщо нанести на полотно оригінальний сучасний графіті розпис.

Натяжна стеля-купол у Луганську

Така стеля рідко цікавить молоде покоління, але вона настільки цікава, що не згадати про неї не можна. За своєю конструкцією купол схожий на акру, але вигин йде не з одного або двох сторін, а з усіх чотирьох. На такій стелі можна використовувати різні ефекти і наносити всілякі зображення. Найефектніше на куполах виглядають фрески. Це найкрасивіше та благородне поєднання. Не варто думати, що така стеля підійде лише в класичний інтер’єр. Він ефектно виглядатимуть у різних напрямках дизайну, головне, правильно підібрати колір та малюнок. У цих стель є свій мінус – вони справді опускають стелю. Тобто, в стандартній квартирі таку конструкцію не встановити, а ось у улюбленому молодіжному кафе, клубі або коворкінгу така стеля виглядатиме дуже ефектно.

Натяжна стеля у вигляді конуса в Луганську

Ці конструкції дуже різноманітні. Виступ, який називається конус, тобто передбачає округлу форму, може бути прямокутним, квадратним, овальним і навіть трикутним. Таку стелю часто встановлюють у приміщеннях, де передбачається розміщення колон. Тому для сучасних квартир із кухнею студією, яка відокремлена від вітальні колонами – така стеля дуже цікаве рішення. Але не тільки для плавного переходу до колони підходять така форма.

Конуси на натяжній стелі для центральної люстри створюють фантастичний ефект відбиття світла, якщо вони виконані із глянсової стелі. Також конус для світильника може не опущеним вниз, а ніби увігнутим усередину. Ця стеля теж називається конусною, але в такому поглибленні можна повісити люстру тільки на довгій ніжці.

Натяжні стелі з оригінальним підсвічуванням у Луганську

Для сучасних інтер’єрів характерні незвичайні рішення підсвічування. Найпопулярніші з них – стеля, що парить, і ширяючі лінії. Створюється такий ефект за допомогою спеціальних багетів та напівпрозорого полотна з високим показником проходження світла. Лінії можуть бути зібрані у правильні візерунки та мати інтенсивне світло. У разі вони можуть грати роль основного освітлення у приміщенні. А також лінії можуть бути розміщені строго по периметру полотна, в такому випадку стеля називається ширяюча.

Використовувати такий тип світлової конструкції можна у будь-якому приміщенні – низькому, темному, маленькому або навпаки великому та світлому. Ідеальне рішення для різних сучасних квартир.

Світлові короби на стелі

Це сформовані напрямними та полотном виступи, всередину яких вміщені світильники. Короб світиться і може бути основним джерелом світла в приміщенні. На короб можна нанести будь-які зображення, ще більше прикрашаючи їх. Використовувати світлові короби можна в будь-яких приміщеннях – від дитячої кімнати до великого конференц-залу. Наші дизайнери можуть розрахувати необхідний розмір коробу та потужність ламп, щоб світла вистачало для всього приміщення.

Натяжні стелі в Луганську від компанії Art Decor

Усі стельові конструкції, які описані вище – це не фантастика та не технології майбутнього. Ми вже встановлювали такі стелі в Луганську та інших містах України, тому можемо з упевненістю сказати, що ваша стеля буде ідеальною.

У всіх цих конструкцій є деякі недоліки – вони дорожчі за традиційні покриття, і нам потрібно більше часу для їх проектування, виготовлення та встановлення. Але в результаті ви отримуєте таку унікальну деталь інтер’єру, яка зробити ваш будинок несхожим більше на жодне житло у світі.

Питання та відповіді

✅️ Скільки часу встановлюється однорівнева стеля у Луганську❓

Нам знадобиться кілька днів на підготовку каркасу та розкрий полотна. Сама установка займе трохи більше кількох годин.

✅️ Як потрібно підготувати стелю для встановлення натяжної конструкції❓

Потрібно перевірити герметичність верхньої частини кімнати. Якщо є щілини, їх потрібно закласти. Можна зняти старе оздоблення, щоб воно не обсипалося на полотно, але це не обов’язково.

✅️ Чи можна ставити натяжну стелю в самому кінці ремонту❓

Можна, можна навіть після ремонту та замість ремонту. Всі роботи чисті та не потребують особливої підготовки з боку господарів квартири.

✅️ Як замовити складну натяжну стелю у вашій компанії в Луганську❓

Вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами, пояснити завдання та викликати замірника. Фахівець вислухає ваші побажання, оцінить, наскільки реально встановити таку стелю в цьому приміщенні. Якщо все узгоджується, виміри віддаються на розробку проекту.

✅️ Скільки коштує складна натяжна стеля у Луганську❓

Все залежить від того, який вид буде стеля, і які матеріали будуть використовуватися. Деякі ціни представлені у нашому прайсі на сайті. Інші розраховуються індивідуально.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом