Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі LED

Оригінальна система освітлення завжди вносить в інтер’єр приміщення елемент ексклюзивності, робить його більш цікавим, святковим. А поєднання красивої натяжної конструкції і оригінальної системи освітлення підсилює емоційний вплив на людину в багато разів. Тим більше, що з’явилися LED світильники, які в десятки разів економічніше ламп розжарювання, в сотні разів довговічніше і при цьому практично не нагріваються, що дозволяє розміщувати їх де завгодно, не думаючи про пожежну безпеку. Додаткова безпека забезпечується і тим, що такі джерела світла працюють на напрузі до 24 В. Все необхідне електротехнічне обладнання (дроти і трансформатор) природним чином маскується самою натяжною стелею.

Від 242 грн/м2

В наявності

Варіанти натяжних стель з LED

Натяжні стелі LED
Класифікацію можна провести за двома критеріями:

 • ☆ конструкції LED світильників;
 • ☆ фактурою натяжного полотна.

Натяжна стеля з точковими LED світильниками

Джерела світла в даному випадку розміщуються або в гіпсокартонних вставках (мається на увазі, що це багаторівнева натяжна конструкція) або за натяжною стелею (з боку справжньої стелі) на спеціальній рамі. При другому варіанті необхідно вибирати напівпрозоре полотно, яке робить невидимими світильники, але пропускає світло в достатній кількості – 50-75% від усього світлового потоку. Такі напівпрозорі полотна можуть бути виконані не тільки з ПВХ плівки, а й з тканини, наприклад, Кліпси-лайт.

Натяжна стеля з LED стрічками

LED стрічка – це прозорі пластикові стрічки, куди вставлені LED світильники. Ширина цього світильника 8-20 мм, товщина 2-3 мм. Продаються вони рулонами до 5 м завдовжки. Стрічку можна розрізати на довільну кількість шматків потрібної довжини. Такі світильники можна розташовувати, як безпосередньо за напівпрозорим полотном, так і перед ним, маскуючи його гіпсокартонної вставкою. У більшості випадків LED стрічки розташовують по периметру стелі. При їх включенні створюється ефект ширяючої стелі – світло маскує кріплення полотна до стіни і здається, що воно висить (ширяє) в повітрі. Існують спеціальні багети, в яких передбачено паз для розміщення там LED стрічки, а полотно кріпиться над ним. Щілину, яка утворюється при цьому, зазвичай закривають напівпрозорої стрічкою, щоб її не було видно вдень.

Також дизайнери часто комбінують точкові LED світильники, які розташовують в гіпсокартонних вставках, і LED стрічки, які ховають або в багетах, або за полотном.

Натяжна стеля з напівпрозорим полотном

Даний варіант дозволяє розташовувати світильники за натяжною конструкцією. Відпадає необхідність думати про їх маскування за допомогою гіпсокартонних вставок або напівпрозорих стрічок. Використання напівпрозорого полотна дозволяє створювати ефектне «Зоряне небо». Єдиний мінус – напівпрозоре полотно коштує дорожче звичайного.

Натяжна стеля з непрозорим полотном

Найбільш доступний варіант, але він має обмежені можливості. Наприклад, з його допомогою неможна створити «Зоряне небо». Зазвичай непрозорі полотна застосовуються при створенні багаторівневих натяжних конструкцій, коли LED світильник розташовуються в гіпсокартонних вставках.

У кінці відзначимо, що LED світильники можуть випромінювати світло різного кольору. Це дозволяє ще більш точно підібрати систему освітлення в залежності від інтер’єру. Зрозуміло, на одноой стелі можна розміщувати світильники, що випромінюють різний колір. Особливо ефектним виглядає поєднання червоного і синього кольору, а також білого і синього.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжні стелі LED

242 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 242 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом