Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Кременчуці
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності у Кременчуці і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Кременчуці за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі у Кременчуці

Натяжна стеля у Кременчуці – правила вибору для квартири

Житловий фонд міста Кременчук не дуже відрізняється від багатьох інших міст Центральної України. Тут активно ведеться будівництво нового житла. Зручні просторі квартири в окремих будинках та житлових комплексах мають попит. Але не всі собі можуть дозволити купити омріяні квадратні метри, а жити в комфорті та затишку хочеться кожному.

Влада міста намагається реконструювати старий житловий фонд, упорядкувати і зміцнити будинки ще радянської споруди. Але це стосується лише фасадів, під’їздів, рідше комунікацій. А у своїх житлах створювати умови для себе та своїх сімей люди мають самі. Щоб навіть у невеликих та тісних приміщеннях малогабаритних квартир створити максимальний комфорт, багато мешканців Кременчука встановлюють натяжні стелі. Компанія Арт Декор вже кілька років має представництво в цьому місті, і наші фахівці вирішили дати поради тим, хто ще не наважувався встановити натяжні стелі в Кременчуці, розповісти, у чому перевага таких конструкцій саме для старих будівель та як правильно вибрати натяжну стелю, щоб вона був не лише гарним оформленням, а й був функціональним, приносив максимальну користь.

Переваги натяжної стелі для квартир старого житлового фонду у Кременчуці

Всі, хто цікавиться натяжними стелями та розглядає їх як варіант оформлення верхньої частини кімнати у своєму житлі, вже напевно читали масу статей про переваги даного виду оздоблення. Ми ж розглядатимемо всі плюси цих конструкцій з погляду їх використання саме у старих будинках.

Естетичність

Досягти ідеально рівної поверхні стелі в будинках старої будівлі практично неможливо. На це потрібна велика кількість оздоблювальних матеріалів та часу, а також зусиль спеціаліста, що нерідко обходиться дуже недешево. Але результат далеко не завжди той, що очікується. За допомогою натяжної стелі можна створити ідеально рівну, естетично привабливу поверхню всього за пару годин, без будівельного бруду та пилу, набагато дешевше.

Додатковий захист

Всі ми намагалися віддерти стару штукатурку та іншу обробку з перекриттів і знаємо, наскільки складно це зробити. Але за законом підлості старі покриття починають відходити від стелі саме тоді, коли на них вже накладено нові матеріали. Тому свіжий ремонт відразу втрачає свій вигляд і привабливість через тріщини і сколи. Натяжні стелі це не страшно. Штукатурка може навіть посипатись зверху на полотно. При цьому нижня частина кімнати не постраждає, а все, що потрібно зробити, це акуратно прибрати сміття з полотна, і стеля знову виглядає, як нова.

Ще одна важлива перевага, яка має особливе значення для будинків старої будівлі – здатність полотна стримувати великі обсяги рідини та герметичність самої системи натяжної стелі. Якщо у вашому будинку старі комунікації – водопровід, каналізація, вам просто потрібна натяжна стеля. У разі прориву системи вся вода, яка тече зі стелі, стримується полотном. Фахівці приїдуть, акуратно спустять воду, висушать та встановлять назад полотно. Все це займе лише годину, а ліквідація наслідків потопу в інших випадках може тривати тижні і обійдеться в серйозну суму.

Маскування

У старих будинках не передбачені магістралі сучасних комунікацій, таких як інтернет, кабельне телебачення, додаткові електропроводи. Тому для їх встановлення потрібно або довбати стіни, але тим самим ускладнюючи доступ, або пускати дроти та кабелі по верху приміщень, псуючи дизайн та зовнішній вигляд. Натяжна стеля закриє всі ці неестетичні дроти. Щоб отримати доступ до них, полотно можна частково демонтувати, а потім швидко і акуратно поставити на місце.

Корекція геометрії простору

У Кременчуці, як і в усіх інших містах, квартири радянського періоду споруди не відрізняються великими розмірами продуманої геометрії. Є, звичайно, винятки, наприклад, сталінки, чешки та ще кілька проектів, але у Кременчуці таких будов дуже мало. Тому для того, щоб візуально хоч якось скоригувати ці простори, можна використовувати натяжну стелю. Якщо правильно підібрати фактуру, колір, конструкцію та освітлення, то можна будь-який простір зробити більше, ширшим, вищим, хоча б для сприйняття.

Можливість створювати будь-який стиль в інтер’єрі

Існує думка, що у стандартних квартирах невеликої площі дуже обмежений вибір стилів та напрямків дизайну, які можна створювати. Якщо ми говоримо про громіздкі меблі, складні елементи декору, то це справедливо. Але якщо йдеться про основний елемент, який дасть всю атмосферу і передасть суть інтер’єру, то їм може стати натяжна стеля. У будь-який стиль можна підібрати полотно, конструкцію та освітлення, здатні до невпізнанності перетворити приміщення та вимагають мінімальної підтримки стилізованих рішень у нижній частині кімнати.

Екологічність та простота догляду

Для Кременчука, міста, де працюють багато підприємств та екологічна обстановка далеко не найкраща, простота догляду за натяжними стелями має велике значення. Все те, що осідає на стелю – починаючи від пилу і закінчуючи шкідливими речовинами, у разі іншого покриття накопичується роками, і всі мешканці дихають цим. Якщо у вас в квартирі встановлена натяжна стеля, його можна витирати раз на місяць або в міру необхідності, щоб позбутися всіх цих шкідливих речовин.

Крім того, стеля сама по собі абсолютно безпечна для здоров’я навіть алергіків та астматиків. Полотна відповідальних виробників не виділяють у повітря шкідливі речовини. Навіть у разі екстремальної ситуації, наприклад, під час пожежі, такі полотна не підтримують горіння. Особливі полотна з високим класом пожежостійкості використовують навіть там, де не можна встановлювати конструкції з інших матеріалів – у дитячих садках, палатах лікарень, навіть операційних.

Зважаючи на всі перераховані вище переваги натяжних стель для квартир у старому житловому фонді Кременчука, складно не визнати, що це покриття є оптимальним і за ціною, і за функціональністю.

Натяжні стелі для однокімнатної квартири в Кременчуці

Однокімнатна квартира – це величезна проблема створення функціонального простору. Коли в одне невелике приміщення потрібно вмістити вітальню, спальню, а останнім часом багатьом ще й кабінет, рішення доводиться приймати кардинальні, наприклад, зносити стіну, кімнату, що відокремлює, і кухню і зробити студію, ділити простір на зони. Як у цьому можуть допомогти натяжні стелі, наші фахівці діляться досвідом проектування та встановлення натяжних стель у невеликих квартирах.

У таких приміщеннях перед проектувальниками стоїть два завдання: візуально розширити простір і при цьому розділити його на функціональні зони. Якими б зручними не були багаторівневі конструкції для цих цілей, але для однокімнатних квартир вони не підходять. Якщо низ кімнати заставлений меблями, а ще й верх є складною конструкцією, приміщення здається нижче, менше і виникає деякий елемент хаосу. Це не означає, що якщо власник приміщення хоче встановити саме дворівневу стелю, зробити це неможливо. Є легкі конструкції без вставок, які формуються тільки полотном і направляючими, але більш органічно і доречно тут виглядатиме однорівнева стеля.

Наші дизайнери використовують такі прийоми:

 • ☆ Світлі кольори – залежно від стилю можна вибирати теплі чи холодні відтінки, головне, щоб колір був світлим, тоді приміщення здається вищим та просторішим;
 • ☆ Блискучі поверхні – маються на увазі сатинова фактура, можливо декоративний металік, перли, перламутр, навіть мармурова фактура вставками, яка також має легкий блиск;
 • ☆ Зонування за допомогою вставок глянсового полотна – найчастіше такими вставками виділяють зону прийому гостей або дозвілля, оскільки вставки виглядають ошатно;
 • ☆ Зонування за допомогою малюнків – таким чином можна відокремити зону спального місця або дитячу, якщо це потреба;
 • ☆ Різні режими освітлення – крім центральної люстри, використовуються точкові світильники, які можна вмикати незалежно від основного джерела світла.

Навіть звичайна однорівнева натяжна стеля в невеликому приміщенні з правильно підібраною системою освітлення і кольором полотна виглядатиме доречніше будь-якого іншого оздоблення і обійдеться в кілька разів дешевше.

Натяжна стеля у двокімнатній квартирі у Кременчуці

Приміщення у двокімнатній квартирі завжди мають чітку роль – вітальня та спальна. Якщо навіть у сім’ї є дитина, їй дістається лише частина великої кімнати, де обладнається спальне місце, ігрова зона та робочий стіл. Тобто, у вітальні, яка більше, функції натяжних стель та їхній вигляд майже не відрізняються від тих, що були в однокімнатній квартирі. Вони мають розширювати просторо та розбивати його на зони.

Натяжна стеля у вітальні в Кременчуці

Навіть якщо у квартирі не проживає дитина, все одно зона прийому гостей та дозвілля сім’ї мають бути розділені. Але тут більше місця для польоту фантазії дизайнера. Якщо в кімнаті немає потреби ставити ліжко, робочий стіл, значить меблів та предметів інтер’єру вже менше. Значить, можна робити більш різноманітною і цікавою стелю, дотримуючись правила, що акцент у приміщенні повинен бути зміщений або у верхню частину кімнати, або в нижню.

За допомогою стелі можна створювати різні стилі. Наприклад, якщо потрібен сучасний інтер’єр для молодої сім’ї, можна купити мінімалістичні меблі, максимально прибрати елементи декору. А стеля вже робити стильним та складним. Тим самим ви звільняєте житловий простір унизу кімнати, але створюєте стиль.

Дуже оригінальні інтер’єри в таких кімнатах можна створювати у сучасних напрямках:

 • ☆ Хай-тек – для таких стель виробники пропонують цілу серію фактур – від матових полотен у сірих тонах до металіка, також актуальні в такому стилі трекові світильники, стелі, що ширяють, ширяючі лінії, острів з дифузним підсвічуванням;
 • ☆ Лофт – для маленьких квартир цей стиль не підходить, але якщо кімната досить простора і не потрібно захаращувати її меблями, то вставки фактури дерева або бетону можуть створити необхідну атмосферу для всього приміщення;
 • ☆ Модерн – універсальний простий та функціональний стиль, який передбачає використання фактур під камінь, дерево чи метал, але потрібно бути акуратним із кількістю такого полотна, краще використовувати його вставками;
 • ☆ Неокласика – сучасна класика, де можна використовувати традиційні прийоми оформлення, але при цьому не обов’язково вибирати дорогі натуральні матеріали.

Створити повноцінний інтер’єр в одному із цих стилів самостійно досить важко, але наші дизайнери можуть розробити проект, який стане основою для вашої творчості. Ми вже багато років співпрацюємо з дизайнерами інтер’єрів не лише в Кременчуці, а й по всій Україні, тому знаємо, як правильно підібрати матеріали, освітлення, ефекти у різні стилі. Наші фахівці мають профільну освіту, тому їхні поради будуть дуже корисні всім, хто хоче зробити свій будинок унікальним та неповторним.

Натяжна стеля у спальні в Кременчуці

Спальня – це інтимне приміщення. Сюди не пускають сторонніх, навіть інші члени сім’ї бувають рідко. Тому створювати інтер’єр цієї кімнати можна на свій розсуд та смак. Можна зробити класичну стелю, якщо ви віддаєте перевагу мінімалізму. Але існують дуже цікаві та красиві прийоми, які перетворюють навіть маленьке приміщення із простими меблями.

Тренд кількох останніх років в оформленні спалень – нанесення на натяжну стелю над ліжком, яке спускається по стіні до узголів’я. Це дуже ефектно, але й прийом має і суто функціональне значення. Таким чином можна відокремити зону сну від іншого простору. Особливо зонування актуальне у спальнях, які також використовуються як будуари. Нерідко в спальні ставлять робочий стіл люди, які працюють дистанційно. Тут спокійніше і тихіше, ніж у загальній кімнаті і є можливість зосередитися.

Ще один класичний прийом для спальні – дзеркальна вставка на стелі. Для цього зовсім не обов’язково використовувати дорогі дзеркала, складну систему кріплень. Можна використовувати чорне полотно у глянсовій фактурі. Саме такі полотна мають сильно виражений відбиваючий ефект. Їх дуже рідко використовують в інших приміщеннях, тому що в них, як у дзеркалі, відбивається вся обстановка кімнати, що не завжди доречно. А в спальні для романтичної обстановки такі стелі підходить ідеально.

Натяжні стелі у трикімнатній квартирі у Кременчуці.

Трикімнатна квартира в будинку старої будівлі також не відрізняється значними розмірами. Тут всі кімнати невеликі, часто деякі з них прохідні. Тому для вітальні та спальні підходять ті прийоми оформлення, які ми описували вище. А ось третя кімната може бути або дитячою, або кабінетом, або гостьовою, якщо в квартирі живуть гостинні господарі без дітей.

Натяжні стелі у дитячій кімнаті у Кременчуці.

Порадувати дитину оригінальною цікавою стелею в її кімнаті можна лише з 4 років. До цього батькам не рекомендують використовувати будь-які ефекти на стелі дитячої. Це може збуджувати малюка, надмірно привертати його увагу, відволікаючи від сну, їжі чи ігор.

Після 4 років дитині вже можна запропонувати різні варіанти оформлення кімнати. Про найпопулярніші ефекти, які захоплюють наших маленьких клієнтів, ми розповімо докладніше.

Стеля Зіркове небо у Кременчуці

Цей ефект досить складний і створюється за допомогою не тільки класичних складових натяжної стелі – багетів та полотна. Тут задіяно додаткове обладнання. Спеціальні генератори кріпляться до основного перекриття за полотном, вони працюють безшумно, тому ефект можна включати навіть уночі.

Залежно від складності замовленої конструкції можливі різні варіанти зоряного піднебіння: простий, середній та складний.

Простий варіант – це просто темне полотно зі зірками, що світяться на ньому. Другий варіант – це полотно з блискучими зірками, які створюють дуже реалістичну картину нічного неба. Найскладніший варіант – це полотно із зірками та динамічними ефектами – метеоритний дощ, падаюча зірка, вибух у космосі. Такі стелі дорогі, вони потребують професійної роботи кількох фахівців. Але перевага такого «неба» у дитячій у тому, що дитина не попросить поміняти стелю вже за рік. З ранніх років і до підліткового віку діти люблять цей ефект. Ви встановлюєте його один раз, і він служитиме вам десятиліття або навіть більше, якщо в кімнаті ростуть і старші діти, і малюки підростають.

Нанесення на натяжну стелю в Кременчуці.

Це ще один популярний прийом. На стелю наноситься картинка, яка найбільше подобається дитині. Це може бути його улюблений герой з мультика або фільму, тварина або пейзаж, а може цілий фантастичний світ.

Такі стелі ми виготовляємо на власному устаткуванні. Фарби повністю безпечні для дітей будь-якого віку. Навіть якщо дитині через деякий час набридне картинка, вона виростає з улюбленого фільму чи мультика, полотно можна замінити. Ми просто знімаємо старе полотно, підготуємо інше, з іншим малюнком, в іншому кольорі або зробимо простий класичний варіант, а потім закріпимо його на ті самі напрямні. Такий демонтаж та монтаж займає мінімум часу, коштують заміну недорого, але кімната повністю перетворюється. Вона ніби росте разом із дитиною і дорослішає, як і її смаки та улюблені герої.

У каталозі готових зображень нашої компанії ви знайдете будь-які картинки, які будуть цікаві для вашої дитини будь-якого віку. Ви можете запропонувати нам своє зображення, але в цьому випадку вам доведеться звернутися до наших графічних дизайнерів, щоб дізнатися про технічні вимоги до малюнка для красивого, чіткого та яскравого нанесення.

Натяжна стеля у кабінеті в Кременчуці

Кабінетом у квартирі може похвалитися не кожен. Але якщо вам так пощастило і у вас є окрема робоча кімната, то її потрібно облаштувати так, щоб підвищити свою продуктивність по максимуму.

Найчастіше наші клієнти просять зробити в кабінет просту стелю зі зручним освітленням та в нейтральних кольорах. Але є й такі замовники, які в кабінеті приймають клієнтів, тому їм вкрай важливо, щоб він мав солідний вигляд. Ви можете навіть використовувати в кабінеті не стандартне ПВХ-полотно, а тканинне. Воно дорожче, а й престижне, довговічне.

Також на стелю до кабінету можна нанести зображення. Найчастіше ми друкуємо старовинні карти світу, фрески, тематичні картинки. Ви можете вибрати те, що підійде найбільше в нашому каталозі.

Останнім часом нам все частіше доводиться оформляти домашні кабінети для двох. Якщо чоловік та дружина чи інші члени сім’ї працюють дистанційно, їм доведеться ділити одну робочу кімнату. В цьому випадку можна використовувати зонування, що дасть можливість кожному почуватися комфортно на своєму робочому місці.

Якщо ж вдома оформляє своє робоче місце майстер з манікюру, перукар, татуювання або інший фахівець зі сфери краси, то тут немає меж фантазії. Ми можемо створити за допомогою стелі будь-яку атмосферу для зручності майстра та його клієнтів. Зробимо приміщення затишним, професійним та головне, практичним для самого майстра. Стеля досить просто час від часу протирати, щоб підтримувати чистоту та гігієнічність приміщення.

З усього, що ми виклали вище, можна зробити висновок: не обов’язково мати просторі хороми та сотню квадратних метрів житла, щоб зробити стильний, практичний та затишний інтер’єр. Звичайно, простора квартира – це добре і можливостей оформити її зі смаком набагато більше. Але навіть в однокімнатній хрущовці можна жити в оригінальному та комфортному інтер’єрі, якщо ви звернетеся до справжніх професіоналів компанії Арт Декор у Кременчуці.

Питання та відповіді

✅️ Яка натяжна стеля найдешевша в Кременчуці❓

Найдешевшою є однорівнева конструкція з точковими світильниками та матовим полотном. Сатинові та глянцеві полотно деяких виробників трохи дорожчі. Актуальні ціни у нашому прайсі.

✅️ Як замовити установку натяжної стелі в Кременчуці❓

Вам потрібно просто зателефонувати на наші номери телефонів або вибрати будь-який інший канал зв’язку з нашими менеджерами. Усі контакти у відповідному розділі нашого сайту.

✅️ Скільки коштує виклик замірника натяжної стелі в Кременчуці❓

Якщо ви надалі співпрацюватимете з нашою компанією, то візит фахівця, виміри та первинні консультації щодо вибору полотна безкоштовні.

✅️ Яка натяжна стеля наймодніша❓

Сьогодні актуальні натяжні стелі із вбудованими системами освітлення, треками, а також безщілинні та тіньові конструкції. Будь-яку з цих стель може встановити компанія Арт Декор.

✅️ Як довго встановлюється натяжна стеля❓

Тривалість попереднього етапу та установки залежать від складності конструкції. При складанні договору ми завжди прописуємо терміни виконання робіт та чітко їх дотримуємось.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом