Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Хмельницькому
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності у Хмельницькому і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Хмельницькому за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Хмельницький

Натяжні стелі Хмельницький

Хмельницький – затишний, невеликий обласний центр однойменної області. Це місто Поділля приваблює туристів своїми парками, пам’ятками архітектури, музеями, ресторанами та кав’ярнями. У місті багато церков і музеїв. Саме в цьому місті було відкрито на початку 90-х років перший в Україні Музей сучасного мистецтва. Хмельницький також відомий своїми численними виставками, ярмарками, фестивалями вуличної їжі. Словом, це справжній культурний центр Поділля, що не могло не позначитися на культурному рівні його городян.

На це відразу звернули увагу фахівці нашої компанії Арт Декор, коли в середині десятих років стали встановлювати тут натяжні стелі.

Яким натяжним стелям віддають перевагу жителі Хмельницького

Зрозуміло, при замовленні натяжної стелі будь-яка людина враховує не тільки свої смаки, а й фінансові можливості. Тому жителі Хмельницького, як і в інших населених пунктах України, найчастіше замовляють однорівневі ПВХ натяжні стелі різних фактур:

 • ☆ матові – виглядають як ідеально оштукатурені поверхні;
 • ☆ глянцеві – чудово відбивають світло, маючи дзеркальну поверхню;
 • ☆ сатинові – займають проміжне положення між матовими і глянцевими стелями – вони помірно відбивають світло, але не мають дзеркальної поверхні, зате володіють перламутровим ефектом – змінюють колір при зміні кута освітлення.

Але жителі Хмельницького більшою мірою, ніж жителі інших міст України, замовляли дво- та багатоколірні ПВХ натяжні стелі. ПВХ плівку, з якої зроблено натяжне полотно, можна зварювати між собою. Утворюється шов товщиною всього 0,8 мм рівної міцності з полотном. При цьому зварний шов може мати будь-яку форму, а не тільки прямолінійну. Це дає змогу створювати красиві різнокольорові композиції. Наприклад, зробити натяжне полотно у вигляді знаменитого малюнка Інь і Янь. Також різнокольорові полотна красиво зонують простір. Наша компанія Арт Декор має власне виробництво, тому оперативно може виконати різнокольорові натяжні полотна. У нашому каталозі сотні різних композицій на будь-який смак.

Також жителям Хмельницького подобаються встановлювати в дитячих кімнатах натяжну стелю “Зоряне небо”. Арт Декор пропонує кілька варіантів її виготовлення:

 1. З використанням світлогенератора. Він кріпиться на основній стелі і від нього відходять сотні дротів оптоволокна. Другі їхні кінці кріпляться або біля самого натяжного полотна (з внутрішньої сторони), для цього виготовляють спеціальний каркас, або через проколи в полотні виводять назовні і закріплюють так за допомогою знову ж таки каркаса. При включенні світлогенератора створюється дуже реалістична імітація нічного зоряного неба.
 2. З використанням мініатюрних LED світильників. Вони кріпляться аналогічно оптоволокну. Якщо поставити блок управління, то можна імітувати не тільки зоряне небо, а й різні астрономічні явища – північне сяйво, політ комети, падіння метеорита тощо.
  Діти від такої стелі в захваті. Вартість такого дива для дітей – від 800 грн/м2.

Звичайно ж, хмельничани замовляють не тільки вищеназвані натяжні стелі. Але в будь-якому разі Арт Декор гарантує, що виконає будь-яке замовлення. Що ми пропонуємо жителям Хмельницького:

 1. Фотодрук на натяжних стелях. У каталозі понад 1000 малюнків, але замовник може запропонувати і свій. Малюнки виконуємо на власному сучасному обладнанні, тому все робимо оперативно. Можна замовити і 3D малюнки – ілюзія об’єму створюється за допомогою законів перспективи, а також зображенням тіні. У нас можна навіть замовити справжній 3D малюнок. Це дворівнева конструкція. Нижнє полотно береться прозорим і на ньому малюється окремі деталі загального малюнка, які повинні бути ближче до глядача. Наприклад, якщо загальний малюнок – це міський пейзаж. То на нижньому полотні малюються будинки. На верхньому полотні малюється небо з хмарами. У результаті виходить повна ілюзія, що людина дивиться на небо, а над ним височіють будинки. Виходить дуже красиво. Ми можемо запропонувати десятки подібних композицій найрізноманітніших тематик – Космос, природа, урбаністичні пейзажі.
 2. Ширяюча стеля і ширяючі лінії. Дуже ефективні види натяжної стелі. В них використовуються LED стрічки. У разі ширяючої стелі їх встановлюють по периметру приміщення в профілі, які кріплять натяжне полотно до стіни. Там для них є спеціальний паз, який спрямовує світло від них вниз. Під час увімкнення цих стрічок світло від них маскує стик натяжного полотна до стіни і здається, що стеля ширяє в повітрі. У ширяючих лініях LED стрічки розміщуються в будь-якому місці стелі. Вони можуть бути прямолінійні, криволінійні, утворювати якісь малюнки. LED стрічки розміщуються в спеціальних профілях, які кріпляться до стелі. У них передбачено стикування з натяжним полотном з двох сторін. Можна використовувати rgb-стрічки, які можуть змінювати колір освітлення за командою з дистанційного пульта. Приєднавши ще спеціальний блок управління, можна над головою створювати фантастичну колірну феєрію.
 3. Тіньові стелі. У них також досягається візуальний ефект ширяння, але тільки в денний час доби. Для цього використовуються спеціальні профілі, в яких точка кріплення профілю до стіни розташована вище точки кріплення профілю до полотна і тому знаходиться в густій тіні. Тому з приміщення не видно, що натяжна стеля торкається стіни і здається, що вона висить у повітрі.
 4. Світлова стеля. Подальший розвиток натяжних стель з LED стрічками. У цьому разі вони закріплюються безпосередньо на стелі без жодних профілів з певним кроком. Потім встановлюється спеціальне світлопрозоре натяжний полотно – для створення будь-якого ефекту з підсвічуванням. Воно розсіює світло, роблячи його більш м’яким і теплим. Під час увімкнення здається, що світиться вся стеля, яка виступає в ролі основного джерела світла. Тому не потрібно ніяких люстр. Можна також використовувати rgb-стрічки, а також робити тільки частину стелі світловою, тим самим зонуючи простір. Нині світлові стелі – це світовий тренд і фахівці Арт Декор із задоволенням їх вам встановлять.
 5. Тканинні стелі. Їх, на жаль, замовляють досить рідко. Вся справа в їхній вартості – вони в 2-3 рази дорожчі за ПВХ стелі. Але, заплативши таку ціну, ви отримуєте:
 • ☆ стильний аристократичний вигляд – матова поверхня з нальотом бархатистості;
 • ☆ тривалий термін експлуатації – 25-35 років;
 • ☆ високу міцність – таку стелю неможливо випадково проколоти, порвати, як це може статися з ПВХ натяжною стелею;
 • ☆ стійкість до високих і низьких температур, допускається експлуатація до мінус 450С, тому тканинну натяжну стелю можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, наприклад, на дачі.

За необхідності, компанія Арт Декор встановить вам тканинні натяжні стелі з особливими властивостями:

 • ☆ акустичні – для придушення відлуння в кінотеатрах, нічних клубах, ресторанах тощо;
 • ☆ антибактеріальні – знищують хвороботворні мікроорганізми, встановлюються в медичних установах і в місцях масового скупчення людей;
 • ☆ грязе- і водовідштовхувальні – для встановлення в забруднених приміщеннях і в приміщеннях із високою вологістю – басейни, ванні кімнати тощо.
 1. Трекові системи. У цьому варіанті родзинка теж у системі освітлення. У цьому разі використовується спеціальний профіль, який кріпиться до стелі. У нього вставляється шинопровід, по якому можуть рухатися один або кілька світильників. Це дає змогу гнучко змінювати схему освітлення під конкретні потреби.
 2. Дворівневі конструкції. Це найбільш складний вид натяжної стелі. Він складається з двох полотен, розташованих одне над іншим на деякій відстані. Описана вище стеля для створення 3D малюнка є окремим випадком дворівневої системи. У загальному ж випадку в нижньому полотні робляться фігурні вирізи, щоб було видно верхній рівень. Поєднуючи ці вирізи, різні кольори натяжних полотен, різні фактури, вміло використовуючи підсвічування між рівнями можна отримати справжній витвір мистецтва.

Чому встановлювати натяжну стелю в Хмельницькому – це найбільш розумне рішення

Коли компанія Арт Декор тільки починала працювати в Хмельницькому, у багатьох городян було упередження проти натяжних стель. Вони вважали, що вони не практичні, недовговічні і дорожчі за інші види оздоблення верху приміщення. Люди вважали, що простіше і дешевше побілити, пофарбувати стелю або поклеїти на неї шпалери. Але поступово, після того, як дедалі більше натяжних стель стало з’являтися в місті, почало приходити розуміння, що натяжні стелі:

 • ☆ не такі вже й дорогі, і дорожче, хіба що побілених, пофарбованих стель або обклеєних недорогими шпалерами;
 • ☆ служать у 2-4 рази довше, ніж пофарбована/побілена/обклеєна шпалерами стеля, а тоді вона вже виходить дешевшою, ніж вони;
 • ☆ мають набагато привабливіший вигляд, ніж традиційні види оздоблення стелі.

До того ж у натяжних стель є низка переваг, яких принципово немає у пофарбованих/побілених/оклеєних шпалерами стелях:

 1. Рівень звукоізоляції. Натяжні стелі забезпечують набагато кращу звукоізоляцію, ніж інші стелі. Це особливо важливо для закладів з високим рівнем шуму, як-от кафе або бари, а також для будинків, де є маленькі діти.
 2. Рівень теплоізоляції. Завдяки повітряному прошарку між натяжним полотном і стелею тепло залишає приміщення набагато повільніше.
 3. Зручність установки. Натяжні стелі можуть бути легко встановлені і не вимагають складної підготовки поверхні. Це дає змогу заощадити час і гроші замовнику. Під час монтажу не використовуються цемент, вода, алебастр і тому подібні матеріали. Тому ніякого бруду.
 4. Можна створювати красиві системи освітлення за допомогою вбудованих світильників. І для цього не потрібно виконання великого обсягу робіт. Не потрібно довбати бетон, мати справу з цементом. Тільки уявіть, який обсяг робіт необхідно виконати, щоб повісити додатковий світильник на звичайній стелі – зробити в бетоні кріплення для нього, зробити в бетоні штроби, щоб підвести дроти. А щоб встановити точкові світильники не може бути й мови.
 5. Герметичність. Натяжна стеля врятує вашу квартиру в разі затоплення зверху. ПВХ полотно є герметичним. Воно просто провисне під вагою води. При цьому полотно досить міцне. Витримує тиск 100-120 кг/м2. Для приміщення в 15 м2 це 1,5 м3 води. Цього достатньо, щоб перекрити воду. Далі необхідно просто акуратно злити воду і висушити полотно. Для цього зверніться в Арт Декор і ми обов’язково допоможемо.

Випереджають натяжні стелі й такі стелі, як гіпсокартонні та підвісні, які раніше були популярні в Хмельницькому відразу за кількома параметрами:

 • ☆ ціною – зараз натяжні стелі дешевші навіть за гіпсокартонні, не кажучи вже про підвісні;
 • ☆ оперативності установки – 3-4 години проти кількох днів і без усіляких брудних робіт і необхідності прибирати меблі з приміщення;
 • ☆ різноманітності варіантів – натяжні стелі можна виконати в 150 колірних рішеннях (це не враховуючи поєднання кольорів у багатокольорових стелях), безлічі фактур, плюс всілякі системи підсвічування тощо.

Тому зараз натяжні стелі в Хмельницькому є пріоритетом під час ремонту квартир і будинків.

Переваги компанії Арт Декор

Ми з гордістю можемо сказати, що Арт Декор – це лідер з установки натяжних стель у Хмельницькому. Це обумовлено наступним:

 1. Великим досвідом роботи. Ми встановлюємо натяжні стелі з 2010 року. Це тисячі й тисячі виконаних проєктів. Наразі ми можемо сказати, що здатні виконати проєкти будь-якої складності та обсягу – від встановлення натяжної стелі в однокімнатній квартирі до створення складних конструкцій у багатоповерхових офісних центрах.
 2. Прагненням йти в ногу з часом. Наші дизайнери постійно стежать за всіма новинками, які з’являються на західному ринку натяжних стель, і одразу ж втілюють їх у своїх проєктах. Поет ому Арт Декор може запропонувати самі трендові ідеї для вашого будинку або офісу.
 3. Власне сучасне виробництво. Це дозволяє нам оперативно кроїти натяжні полотна і наносити на них необхідні замовником малюнки.
 4. Власне виробництво позначається не тільки на оперативності виконання робіт, а й на вартості наших послуг, оскільки значно спрощується логістика. Наш прайс один з найбільш конкурентних в Україні.
 5. Робота тільки з сертифікованими матеріалами відомих брендів. На всі наші натяжні стелі у нас є сертифікати екологічної та пожежної безпеки. Наші стелі безпечні!
 6. Якісний монтаж завдяки великому досвіду наших монтажників. Плюс до цього під час встановлення ПВХ натяжних стель ми застосовуємо гарпунний метод. Суть його в тому, що на натяжному полотні по периметру шляхом зварювання встановлюється спеціальна стрічка, зовнішній край якої має форму рибальського гачка (гарпуна). На профілях для кріплення полотна до стіни є спеціальний виступ, за який цей гарпун кріпиться. Крій натяжного полотна розрахований таким чином, що під час його нагрівання гарпун точно підходив до виступу. Необхідна точність крою плюс/мінус 1 мм. Відріжеш менше – гарпун не дотягнеться до виступу. Відріжеш більше – не буде необхідного натягу і полотно провисне. Тому багато хто з установників натяжних стель віддає перевагу більш простому штапіковому методу кріплення. Але в цьому разі зняти полотно і повторно встановити його (наприклад, після затоплення) не вийде. Гарпунний же спосіб кріплення це дозволяє зробити.

Про якість наших послуг і адекватність цін красномовно свідчить той факт, що, розпочавши в 2010 році працювати в Києві, на сьогоднішній день ми маємо філії у всіх обласних центрах України, а також у деяких інших містах – Кривий Ріг, Біла Церква, Чорноморськ і т.д.

Ви житель Хмельницького і вирішили встановити у себе в будинку або квартирі натяжні стелі? Звертайтеся в Art Decor — допоможемо!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом