Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Харкові
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Харкові і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Харкові за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Харків

Натяжні стелі у Харкові – рішення для реалізації сміливих ідей

Харків – дуже цікаве місто. Тут чудово уживаються промисловість, маса зелених насаджень, тут є сусідами театри та інститути, музеї та наукові центри. Місто швидко зростає насамперед через величезний науковий та технічний потенціал.

Сюди з’їжджаються студенти з усієї України і залишаються жити, тому ринок нерухомості в Харкові один із найдинамічніших, деякі експерти вважають його більш активно розвивається, ніж ринок столиці.

У всіх нових будинках ведуться ремонти, тому компанія Art Decor вже давно і успішно працює на цьому ринку.

Деякі клієнти звертаються до нас повторно і не раз, тому що встановивши натяжні стелі в одному приміщенні та оцінивши всі їхні переваги, вона хочуть прикрасити гарними та практичними конструкціями та інші приміщення у своїх квартирах, деякі у заміських будинках, а ще в офісах, у магазинах .

Чому саме наша компанія така популярна в Харкові? Ми говоримо однією мовою з молодим, прогресивним та люблячим інноваційними технологіями населення цього міста.

Натяжні стелі в Харкові – як правильно вибрати конструкцію

Перш за все розповімо, які конструкції натяжних стель бувають. У свій час популярними були однорівневі системи.

Клієнти були малознайомі з натяжними стелями, не до кінця уявляли їх зовнішній вигляд і переваги. Вони хотіли швидко і без зайвих часових та грошових витрат традиційно оформити гору кімнати, щоб було красиво та практично. Найсміливіші вибирали не класичну матову фактуру, а сатин чи навіть глянець. Чи варто говорити, що саме останні сміливці потім знову зверталися до нас і казали, що хочуть чогось ще більш різноманітного, цікавого, вражаючого. Наша компанія радо пропонувала їм такі рішення.

Дворівневі натяжні стелі у Харкові

Стелі із двох рівнів – це був новий етап сприйняття цієї технології.

Ми встановлювали нескладні конструкції, пропонували поєднувати цікаві кольори в малюнок, зонувати простір, розширювати, піднімати, використовувати освітлення у різних режимах.

Сьогодні дворівневі натяжні стелі – одні з найбільш популярних конструкцій. Їхні можливості в плані дизайну майже безмежні, а практична сторона настільки яскраво виражена, що на ній варто зупинитись докладніше.

Практичні переваги дворівневих стель:

 • ☆ Звукоізоляція – дуже актуальна перевага в сучасних новобудовах, особливо в перший період, коли всі сусіди заселяються навколо, роблять ремонти. Але пізніше, коли довкола живуть молоді, активні люди, які в більшій частині і є покупцями нерухомості в цьому місті, варто подбати про те, щоб всій родині, а особливо дітям, було комфортно та зручно жити в тиші та спокої;
 • ☆ Термоізоляція – це перевага особливо актуальна для заміських будинків, котеджів та в квартирах на останніх поверхах. У нашій країні навіть енергозберігаюче будівництво ще дуже далеке від досконалості, тому на «утеплення» даху особливої ​​уваги не звертають. І тут виникає парадокс, квартири на останніх поверхах висоток продають дорожче через прекрасні види, що відкриваються з вікон, а про теплоізоляцію доводиться піклуватися самим мешканцям. Ось вони і встановлюють бар’єр, який заважає теплу йти з квартири через дах: дворівнева стеля;
 • ☆ Ховаємо комунікації – сучасна квартира буквально огорнута трубами, проводами та кабелями. Щоб їх ховати використовують різні короби, під стелею і вигадують інші прийоми, але вони непрактичні, не естетичні і крадуть візуально простір. Якщо сховати всі комунікації за полотно натяжної стелі, вирішується відразу кілька проблем: візуально вони приховані, не доводиться створювати додаткові ніші, легкий доступ при гарпунному методі кріплення полотна. Достатньо відкріпити полотно, при необхідності, провести ремонт, заміну труби або дротів, а потім назад акуратно закріпити щільно на місце;
 • ☆ Захист від потопів – не варто думати, що у нових будинках труби не прориває. Якраз навпаки. Прориви трапляються частіше саме в новобудовах, оскільки система ще не випробувана належним чином. Полотно з ПВХ збере всю воду, що ллється зверху на вас, і надійно утримуватиме, доки не приїде викликана господарями бригада компанії «Art Decor». Наші фахівці акуратно зіллють усю воду, закріплять і підсушать полотно, і квартира виглядатиме так, ніби нічого й не сталося;
 • ☆ Зонування приміщень – створення окремих зон в одному приміщенні – це складне завдання для дизайнера. А вирішити її і при цьому не захаращувати простір зайвими меблями, перегородками та іншими непотрібними конструкціями, що крадуть дорогоцінні метри, неправильно. В цьому випадку натяжні стелі у двох рівнях допомагають ідеальний вихід із ситуації. Розділити кімнату за допомогою спеціально розробленого освітлення, кольору, різних рівнів, візерунків, зображення дасть можливість правильне оформлення верхньої частини кімнати.

Такі переваги є та інших конструкцій. Наприклад, якщо в приміщенні дуже високі стелі, що дозволяє використовувати не два, а більші рівні, ці переваги можна ще більше посилити.

Ефекти натяжних стель у Харкові

Крім конструкторського розмаїття, існує велика кількість ефектів, що створюються на натяжних стелях. Кожен із них – це цілий комплекс рішень. Одні простіші, інші складні, але кожен із них унікальний і має величезний потенціал при реалізації складних ідей.

Ефект «Небо з хмарами»

Його можна назвати простим, адже інші компанії виробляють його за допомогою нанесення зображення на полотно натяжного полотна. Але тільки не наші спеціалісти. Ми пропонуємо різні варіанти, посилюємо враження, комбінуємо зображення з освітленням, що максимально урізноманітнити картинку, вдихнути в неї життя.

Клієнти, які обрали цей ефект, отримали не просто малюнок неба над головою. У нас у каталозі є ціла серія зображень на цю тему. Це може бути небо над галасливим мегаполісом, екзотичним лісом, березовим гаєм, полів, морем, адже щоразу небосхил виглядає по-іншому. Якщо клієнт має улюблене місце, наприклад, галявина в лісі або будиночок бабусі в селі, він може зробити фото неба над ним у сонячну погоду, а ми нанесемо його на полотно, і він стане частинкою його будинку. Дуже важливо, щоб зображення відповідало необхідним вимогам. Яким можна дізнатися у наших менеджерів.

Ефект «Зіркове небо»

Продовжуючи небесну тему, необхідно розповісти про цей приголомшливий ефект. Перші його появи в громадських місцях, таких як клуби, кафе та ресторани свавілля приголомшливе враження. З того часу минуло чимало часу. Сьогодні «зіркове небо» пропонується в різних варіантах, що відрізняються не лише за візуальним ефектом, але й за ціною, і складністю виконання:

 • ☆ Псевдо «зоряне небо» – найдешевший і найдоступніший варіант. Зазвичай карту зоряного неба наносять на глянсове натяжне полотно з полівінілхлориду, що забезпечує правильне підсвічування, і стеля дійсно нагадує небо в тиху ніч;
 • ☆ Ефект «Зоряне небо» – досягається за допомогою спеціального обладнання: світлогінератора, оптичних волокон. Прилад ховається на спеціальній підставці або кріпиться до реального стелі за полотном, від нього оптичні волокна йдуть до полотна. У полотні можуть бути зроблені отвори для виходу волокон, тоді ефект виходить яскравим і повним, зірки, ніби мерехтять у висоті. Якщо полотно не протикати, воно вдень виглядає як звичайна стеля, хоч дірочки для оптоволокна такі маленькі, що їх можна розглянути тільки дуже близько і за сильного бажання;
 • ☆ Динамічний ефект «зоряне небо» – для його створення потрібно 2 світлогенератори. Один відповідає за мерехтіння зірок, інший за ефект метеоритного дощу, космічного вибуху чи іншого світлового явища.

Зіркове небо – один із найдорожчих ефектів в арсеналі інструментів компанії «Art Decor». Але його можна використовувати не на всю стелю, а тільки на певну частину. Дуже ефектно виглядає при зонуванні у дитячій кімнаті над ліжком дитини або у вітальні над місцем відпочинку.

Фотодрук на натяжних стелях у Харкові

Найпопулярніший ефект, який часто замовляють клієнти по всій Україні. Наша компанія належить до тих небагатьох, які самі наносять зображення на полотно. Ми маємо для цього потрібне обладнання. Тому клієнти можуть приносити або надсилати нам свої зображення, а не використовувати лише ті, які є у стандартних каталогах.

Друк проводиться у будь-якій кількості кольорів, від однотонних орнаментів до зображення осіннього лісу, з усією грою його фарб. Також ми можемо наносити картини із дуже дрібною деталізацією. Найчастіше це репродукції полотен знаменитих майстрів, фрески. Такі малюнки наносяться або на полотно ПВХ з матовою фактурою, або на тканину.

3D – друк

Цей ефект може бути справжнім або імітованим, як у випадку з зоряним небом. Під час імітації об’ємного малюнка використовується тінь. Наприклад, від квітки, що сидить на стелі метелика. Такі картинки дуже реалістичні, але ефект повною мірою розкривається лише під одним кутом зору, тому проглядається лише з однієї точки у кімнаті.

Справжній об’ємний друк наноситься на два полотна, розташовані один під одним. Перший знизу шар – прозоре полотно з тією частиною малюнка, що ближче до глядача, друга – вище. На ній є ті деталі, які повинні бути на задньому плані. Такий малюнок виглядає об’ємно з будь-якої точки кімнати. Чудовий ефект, який можна вигідно підкреслити за допомогою правильного освітлення.

Говорячи про об’ємні ефекти можна згадати ще Apply. Дуже цікаве рішення, яке вкрай рідко використовується в Україні, але дуже популярне за кордоном. У цьому випадку також використовують два рівні стелі. Причому вони мають бути різних, і бажано контрастних кольорів.

На нижньому рівні вирізуються красиві візерунки, крізь які видно колір верхньої стелі. Дуже оригінально виглядає таке рішення у багаторівневих конструкціях, як основний ефект, що використовується у поєднанні з оригінальними підсвічуваннями.

Парящі стелі

Якщо вже заговорили про підсвічування, то наступний ефект створюється саме за допомогою них. По периметру стелі встановлюють світлодіодні світильники. Вдень така конструкція виглядає як звичайна, а ввечері, коли світильники вмикаються, з’являється повне відчуття того, що стеля злетіла. Напрочуд гарний, відносно недорогий і популярний ефект, який можна використовувати в будь-яких приміщеннях – від житлових кімнат до нічних клубів.

Парящі лінії

Один із варіантів попереднього ефекту. Тільки в цьому випадку лінії не йдуть строго по периметру, а можуть бути хаотично, складатися в правильні прямолінійні або криволінійні візерунки. Найчастіше такий ефект застосовується при зонуванні. Якщо його використовувати правильно, то навіть у великому приміщенні з різними зонами та однорівневою натяжною стелею можна створити різні за призначенням частини.

Лінії можуть бути різного кольору, товщини, можуть включатися всі одночасно або окремо. Все залежить від проекту та призначення зонування такої стелі.

Чому саме компанія «Art Decor» встановлює натяжні стелі у Харкові

Всі конструкції та ефекти, описані вище, є в арсеналі компанії «Art Decor». Ми працюємо на об’єктах різної складності, площі у різних будинках та нежитлових приміщеннях. Якщо вам потрібні натяжні стелі під ключ у Харкові для свого будинку чи іншого приміщення, а може ви підрядник чи дизайнер, який отримує регулярно замовлення на встановлення таких конструкцій, звертайтесь до нас.

У нашій команді лише досвідчені фахівці та талановиті новачки, які навчаються самі та вчать справжніх профі бути більш кративними та використовувати новаторські підходи у роботі. Саме такий тандем із професіоналізму та свіжого погляду дозволяє нам завжди займати лідерські позиції на ринку.

Повне технічне оснащення дозволяє нам не звертатися до підрядників при нанесенні зображень, з’єднанні полотен шляхом зварювання, для розкривання матеріалів.

Тому ми можемо не тільки контролювати якість на кожному етапі виготовлення конструкцій, а й чітко дотримуватися своєї лояльної цінової політики. А полягає вона у наступному: у нас не найнижчі, але адекватні ціни. Ми вважаємо, що якість має бути доступною, тому регулярно проводимо акції. З постійними замовниками, клієнтами та партнерами ми працюємо на вигідних умовах.

Ви можете звернутися до нашої компанії зі своєю ідеєю та баченням, наші дизайнери вже доведуть її до досконалості, а працівники бригад зі встановлення втілять у життя мрії про ідеальну стелю!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом