Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Сіра натяжна стеля

Сірий представлений майже у всіх фактурах та ефектах, які тільки існують для натяжних стель.

Від 165 грн/м2

В наявності

Сіра натяжна стеля – універсально, стильно, сучасно, але ніяк не нудно

Сіра натяжна стеляЯкщо ще є люди, які вважають сірий – нудним кольором, вони просто не бачили натяжних стель у його гамі. Саме сірий один із найрізноманітніших кольорів. Кожен його відтінок дивує, має свою особливість і красу. Ми за своїм досвідом знаємо, що цей колір віддають перевагу оформленню комерційних приміщень, особливо він популярний для офісів, переговорних, кабінетів керівників. Але ми хочемо переконати вас, що сірий – це не нудно, це вишукано стильно та різноманітно. Тому розглянемо сьогодні всі переваги сірої натяжної стелі, їх використання в інтер’єрі та поєднання з іншими кольорами.

Відтінки сірого – як правильно вибирати

Якщо дивитися на ряд відтінок сірого, то не знайдеться жодної людини, яка не вибрала б собі один, який найбільше сподобався. Тут і димчастий сірий, блакитний сірий, перламутровий, асфальт, мокрий асфальт, графіт. Від світлого, майже білого до темного, майже чорного – кожен тон має свою родзинку і привабливість.

Для натяжних стель така велика різноманітність відтінків має важливе значення. Сірий можна використовувати в інтер’єрі у будь-якому тоні. Це колір, який у кожній фактурі виглядає по-різному. Тому навіть якщо полотна одного відтінку, але в різних фактурах використовувати в одній конструкції, вони виглядатимуть по-різному. У цьому особливість та унікальність сірого кольору. Поговоримо про те, які фактури у цій гамі для яких цілей підходять.

Вибір відтінку сірого залежить від того, які цілі ви переслідуєте. Якщо ви хочете зробити сучасний інтер’єр в одному з індустріальних стилів (хай-тек, лофт), то ви можете вибирати практично будь-який тон. Якщо вас сірий цікавить, як фон для решти інтер’єру, якщо натяжна стеля має врівноважувати яскраві акценти нижньої частини кімнати, то тони мають бути світлішими. Якщо ви збираєтеся комбінувати сірий з іншим кольором, то краще надати вибір фахівцям, які можуть підібрати тон у тон. Якщо ви хочете зробити потік темним, але не зважилися на кардинально чорний, темні відтінки сірого будуть не тільки чудовою заміною, але й нададуть загадковості та оригінальності інтер’єру.

Різні фактури сірої натяжної стелі

Сірий представлений майже у всіх фактурах та ефектах, які тільки існують для натяжних стель. У кожному варіанті він гарний по-своєму. У чому особливість різних фактур сірої натяжної стелі зараз розбиратимемося

Матова сіра натяжна стеля

Улюблений вибір дизайнерів, що працює в сучасних і стилях та шанувальників всього мінімалістичного, урбаністичного, індустріального. Якщо ви не хочете витрачатися на декоративну фактуру «бетон», яка зараз популярна для оформлення різних приміщень – від салонів з продажу автомобілів до залів виставкових галерей, ви можете вибрати сіре матове полотно. Наші фахівці допоможуть вам визначитися з відтінком, щоб подібність була максимальною.

Матова фактура в сірому кольорі має деякі особливості, такі як чорний колір. Вона не виглядає текстурно гладкою. Особливо темні тони мають бархатистість, що здається, що надає традиційному матовому полотну певний шик і оригінальність.

Сатинова сіра натяжна стеля

У сатиновій фактурі взагалі є певна чарівність та елегантність, але в сірому кольорі вона особливо вишукана. Легке свічення поверхні надає сірому кольору глибини. Чим темніший тон, тим ця глибина яскравіше виражена. У сатині немає ефекту, що відображає, а от світло така поверхня відображає відмінно. Тому не варто боятись сірих стель навіть у невелику низьку кімнату, якщо полотно має сатинову фактуру. Світлі тони зроблять стелю візуально вищим, вони додадуть глибину верхній частині кімнати. Будь-яке світло, штучне або природне буде примножуватися і зробить простір ширшим і світлішим.

Глянцева сіра натяжна стеля

Ця фактура найрізноманітніша. Вибирати в ній відтінок варто за очікуваними ефектами. Чим темніший тон, тим більше стеля буде схожим на дзеркало. Наприклад, сіро-блакитний або димчастий майже не відображають предмети в нижній частині кімнати, а графіт та мокрий асфальт вже більше схожі на темне дзеркало. Тому обов’язково врахуйте цей ефект, якщо ви хочете встановити глянцеву сіру натяжну стелю у своєму будинку.

Сірі тканинні натяжні стелі

Тканинні стелі самі по собі вже дуже вишукані та витончені. Їхня текстура робить поверхню схожою на полотно, тому тканину використовують найчастіше для класичних інтер’єрів. Але якщо ми говоримо про сірий колір полотна, то всі заборони та упередження щодо виду приміщення знімаються. Сірий у тканинній фактурі виглядає чудово. Він має легкий блиск, що виглядає натурально. Таку стелю можна без жодних побоювання використовувати у всіх сучасних стилях.

Хочете зробити дорогий інтер’єр у стилі hi-tech, як на картинці провідних журналів про інтер’єрний дизайн? Навіть не сумнівайтеся у виборі сірого тканинного полотна. Саме стеля надасть елегантності та шику такому приміщенню. Навіть матова фактура не вирішить це завдання так ідеально, як тканинне полотно.

Навіть якщо через кілька років ви вирішите зробити ремонт і змінити стиль приміщення, стеля міняти не доведеться. В першу чергу тому, що тканинні полотна дуже довговічні, а в другу тому, що сіра стеля в такій текстурі універсальний. Він підійде навіть у класичний стиль, якщо правильно обіграти верхню частину кімнати світильниками, можливо декоративними накладками або використовувати інші прийоми.

Якщо ви хочете встановити тканинну стелю, але кольори, які вам сподобалися б ви не знайшли в каталозі, вибирайте полотно під фарбування. Його можна покрити шаром фарби будь-якого кольору. Зовнішній вигляд від цього анітрохи не постраждає, а у вас буде та стеля, яку ви хочете.

Якщо у вас немає коштів або бажання купувати і встановлювати дорогу стелю, але його ефект дуже подобатися, зверніть увагу на декоративні фактури сірих натяжних стель. Ви обов’язково знайдете собі щось слушне.

Декоративні фактури сірих натяжних стель

Насамперед у продовженні теми про тканинні сірі полотна, скажімо, деякі виробники почали випускати ПВХ-полотна у фактурі тканини. Тобто, ви купуєте ПВХ полотно, користуєтеся всіма його перевагами, як захист від затоплення, простота догляду і т.д., а на вигляд у вас дорога стеля. Дуже зручно, практично та економно. Але поговоримо про інші фактури.

Фактури під натуральні матеріали

Насамперед це камінь. Сірий колір тут добрий. У будь-якій фактурі від мармуру до вже згаданого вище бетону сірий колір виграє. Це природний колір каменю, тому жоден інший колор не зробити фактуру більш схожою на натуральний матеріал, ніж сірий.

Також є варіанти текстильних фактур – шкіра, замша, шовк, оксамит, атлас. Усі вони у сірому кольорі виглядають дуже благородно. Такі фактури та відтінки сірого можна легко комбінувати між собою. Вони будуть поєднуватися незалежно від того, який матеріал буде основним, а який використовуватиметься вставками.

Фактури з блискітками

У сірому кольорі це дуже оригінальне рішення. Блискучі частки на сірому фоні можуть відбивати світло ще сильніше. Якщо ви візьмете темний відтінок сірого, то блискучі полотна можуть замінити складний і дорогий ефект «зоряне небо».

Об’ємні фактури

Вдавлені та опуклі малюнки на полотні виглядають дуже красиво. У сірому кольорі вони гармонійні. Якщо в цілому фактура схожа на мереживо, у чорному всі деталі полотна проступають дуже чітко, то в сірому об’ємна поверхня добре проглядається, але не надто впадає в око. Навіть невелика вставка на стелю з такого полотна зробить інтер’єр багатшим та елегантним.

Фактури металік

Ще одна “рідна” група фактур для сірого кольору. Вони дуже схожі на натуральні матеріали, коли правильно підібрано відтінок. Такі фактури є справжня знахідка для всіх індустріальних стилів. Сучасний інтер’єр вже складно уявити без хоча б фрагментарного використання такого матеріалу.

Скажімо відразу, вибирати декоративні фактури у будь-якому кольорі складно, а в сірому особливо. Але їх використання в інтер’єрі змінить все сприйняття. Він заграє новими барвами. Не варто боятися використати ці цікаві матеріали. Просто довірте їхній вибір та проектування дизайну стелі професіоналу, і ваша кімната, офіс, будь-яке приміщення, буде індивідуальним та унікальним.

Поєднання сірого з іншими кольорами у натяжних стелях

Сірий щодо цього дуже універсальний колір. Його відтінки поділяються на теплі, холодні та нейтральні. До теплих відносяться ті, що йдуть у червоний, жовтий, помаранчевий, холодними ті, що мають тон синього фіолетового, зеленого. Звичайно, такого величезного розмаїття в полотнах натяжних стель немає, але ці знання дуже важливі для того, щоб правильно підібрати сірий колір до інших елементів інтер’єру, оздоблення. Крім того, світлі сірі тони мають у незначній мірі властивості білого кольору набувати іншого відтінку залежно від сусіднього поруч кольору. Наприклад, якщо у вашому приміщенні стіни пофарбовані в помаранчевий чи жовтий, то світло-сірий матимуть той самий відтінок. Це потрібно враховувати, коли ви вибиратимете колір полотна. Якщо ви хочете досягти такого ефекту, сміливо беріть світлі тони, якщо ні, то віддавайте перевагу темнішим.

Тепер розглянемо поєднання сірого з найпопулярнішими кольорами в інтер’єрі:

 • ☆ З бежевим – той самий модний гредж, про який пишуть багато фахівців. Це поєднання нового тренду, який підкорив світ. Практичність сірого та теплота бежевого добре доповнюють один одного;
 • ☆ З рожевим – у натяжних стелях таке поєднання можна часто бачити. Воно виглядає красиво, надає лаконічності, але разом з тим урізноманітнить дизайн інтер’єру, додає в нього нотку кокетства та романтизму;
 • ☆ З жовтим – ідеальне рішення для тих приміщень, де потрібне зонування на активну та пасивну зону, наприклад у дитячій, робочу зону можна робити сірою, а ігрову жовтою;
 • ☆ З синім – це поєднання для ділових приміщень, будинку в кабінеті, в офісі, у бутіку, тут комбінування виглядає ідеально. Є таке негласне правило, чим темніше синій колір обраний для полотна натяжної стелі, тим світлішим має бути тон сірого;
 • ☆ З червоним – це поєднання є складним навіть серед дизайнерів інтер’єру. Агресивність червоного який завжди вдається погасити нейтральністю сірого. Таке поєднання в стелі можна використовувати в сучасних стилях, але тільки при дуже продуманій нижній частині кімнати.

Використовуйте ці підказки для поєднання сірого з іншими кольорами в інтер’єрі, і ми впевнені, що ви оціните все багатство та красу цього кольору.

Використання сірих натяжних стель у різних приміщеннях

Якщо ми говоритимемо про комерційні приміщення, то використовувати сірий можна в різних варіаціях і поєднаннях. Можна навіть робити сірий монохромний кабінет, не боячись, що він буде занадто строгим або похмурим. Якщо ви вирішите додати фарб в інтер’єр, це можна зробити за допомогою яскравого зображення на сірому фоні стелі або оригінального підсвічування.

Говорячи про кімнати в будинку та квартирі, потрібно розповісти про особливості використання в них сірого кольору.

Сіра натяжна стеля у вітальні

Ви можете подумати, що це не найкраще рішення, але насправді сірий потік у вітальню вписується відмінно, навіть якщо йдеться про класичні стилі. Головне, правильно підібрати тон, використовувати освітлення чи інші цікаві ефекти, щоб зробити інтер’єр стильним та функціональним.

Сіра натяжна стеля у передпокій

Якщо ми говоримо про світлий тон, то це дуже гарне рішення. Можна зробити таку стелю у глянсовій фактурі, тоді бонусом до стильного вигляду буде розширення простору та зорове збільшення його висоти.

Сіра натяжна стеля в дитячу

Це далеко не найправильніше рішення. Але якщо ви комбінуватимете сірий з яскравими кольорами для зонування, дизайн вийде грамотним і функціональним. Також тут можна використовувати сірий для ефекту «зоряне небо», який дуже люблять діти.

Сіра натяжна стеля у спальні

Багато сімейних пар вибирають цей колір, тому що кажуть, що після яскравого, наповненого подіями дня, їх хочеться спокою та умиротворення, навіть нудьги, яку може навіяти сірий колір.

Сіра натяжна стеля на кухні

Ще один відмінний варіант використання сірої натяжної стелі. На такому полотні найменше видно забруднення. Навіть на глянцевому полотні розлучення будуть не такі помітні. Тому сірий стеля на кухню – це правильне рішення.

Підсумовуючи скажемо, що сірий натяжний стеля це стильно, модно, сучасно, але ніяк не нудно. Якщо вам потрібен інтер’єр, який не захочеться міняти роками, то сірка буде для нього оптимальним вибором. Ми можемо допомогти вам вибрати натяжну стелю в будь-яке приміщення. Можемо створити оригінальний проект, який здивує ваших гостей та порадує вас самих.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 15 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Сіра натяжна стеля

165 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 165 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом