Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Якісні натяжні стелі в Донецьку
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Донецьку і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі в Донецьку за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі в Донецьку

Натяжні стелі в Донецьку – переваги, правила вибору, дизайнерські рішення

Донецьк – це місто, яке вражає всім. За 100 років із невеликого шахтарського села від зміг вирости до мільйонника. На Донеччині проживає близько 10 відсотків всього населення країни, вона найбільша за чисельністю та найбільш густонаселена. Так, Донецьк не має спадщини у вигляді історичних будинків та пам’яток архітектури, але має свій шарм.

З усіх українських міст Донецьк забудовується найшвидше. Щороку об’єкти з цього міста отримує призи від профільного міністерства за найкращий збудований об’єкт. Нагороди удостоюються як житлові комплекси та висотки, так і бізнес-центри, і торгово-розважальні комплекси.

Якщо архітектура, це застигла музика, то Донецьк – це найсучасніший стиль із усіх інших обласних центрів нашої країни. Але якщо спробувати сформулювати стиль забудови міста, його можна назвати функціональним. Саме практичність житлових та офісних приміщень цікавить мешканців Донецька та тих, хто переїжджає сюди жити. У великому промисловому та діловому центрі Східної України функціональність інтер’єру цінується дуже високо. У квартирі чи будинку все має бути зручно, практично, продумано. Але й естетичною стороною інтер’єрів свого житла донеччани не готові жертвувати. Тому в цьому місті такі популярні натяжні стелі. Донецьк став другим великим містом в Україні після Києва, де розгорнула свою діяльність компанія Art Decor. Нам добре знайомі багато об’єктів, як житлові, так і офісні комплекси. Напевно, у Донецьку не залишилося готових будівельних багатоквартирних та бізнес об’єктів, де наші фахівці не встановлювали б натяжні стелі. Ми з радістю поділимося досвідом та розповімо, як вибрати натяжні стелі у різних приміщеннях.

Натяжні стелі для житлових приміщень

Саме в квартирах донеччани найчастіше встановлюють натяжні стелі. Ми розберемося, чому вони такі популярні, і яку стелю вибрати, щоб зробити квартиру чи будинок не тільки красивими та стильними, але й зручними.

Переваги натяжних стель для житлових приміщень

Щоб зрозуміти, в чому перевага натяжної стелі, потрібно розібратися в матеріалах їх виготовлення. Всі конструкції складаються з трьох елементів – полотно (тканинне або ПВХ), напрямні та освітлювальні прилади. Залежно від типу конструкції, проекту освітлення та дизайну, вид складових системи може змінюватись. Саме така простота та лаконічність конструкції забезпечує основні переваги натяжних стель:

 • ☆ Швидкість та чистота установки – натяжні стелі можна встановлювати у приміщенні, не роблячи в ньому ремонт, система кріпиться чистим способом, без пошкодження іншого оздоблення, швидкість монтажу залежить від складності конструкції, установка може зайняти від кількох годин до кількох днів;
 • ☆ Простота експлуатації та догляду – після встановлення натяжні стелі не вимагає уваги до себе, час від часу достатньо протерти поверхню м’якою ганчіркою або губкою, змоченою в спеціальному розчині, щоб видалити пил і забруднення;
 • ☆ Екологічність та безпека – полотна, які використовує у роботі компанія Art Decor, відповідають усім санітарним нормам, вони не виділяють у повітря шкідливих речовин, не мають запаху, не горять, не димлять під час пожежі;
 • ☆ Антистатичність та гіпоалергенність – ці характеристики обумовлені нанесенням спеціального шару на полотно, яке перешкоджає скупченню пилу, здатного викликати алергічні реакції, матеріали виготовлення всіх комплектуючих повністю безпечні для алергіків та астматиків;
 • ☆ Захист від затоплення – це перевага, про яку вам розповість кожен установник – ПВХ-полотна витримувати до центнера води, при цьому вода легко зливається, полотно висушується та встановлюється на місце без пошкодження зовнішнього вигляду;
 • ☆ Різноманітність – незважаючи на те, що полотна бувають лише двох видів, різноманітність їх фактур, кольорів та варіантів поєднання величезніша, ніж вміло користуються наші дизайнери.

Враховуючи такі переваги натяжних стель, безглуздо відмовитиметься від їх встановлення у своєму житлі. А щоб стеля повністю виконувала свої функції у приміщенні, потрібно знати основні правила його вибору для житлових приміщень.

Як вибрати натяжну стелю в квартиру в Донецьку

Натяжна стеля – це унікальна конструкція, яка поєднує у собі винятковий естетизм та практичність. Про те, як правильно вибирати стелю, щоб вона повністю виконувала покладені на неї функції, ми розповімо докладніше.

Натяжна стеля для коригування простору у Донецьку

Якщо ми говоримо про сучасні будівлі та квартири в ньому, то тут приміщення рідко потребують коригування. Вони досить світлі, просторі, з високими перекриттями. Але якщо в кімнати все ж таки мають недоліки, їх можна згладити за допомогою правильно підібраної конструкції і полотна натяжної стелі:

 • ☆ Надто вузька кімната – щоб візуально розширити приміщення можна використовувати на стелі поперечні вставки іншого кольору, грамотно підібраний малюнок нанесення, ефект ширяючих ліній, при якому вставки з освітленням також будуть розташовані перпендикулярно довгій стороні кімнати;
 • ☆ Приміщення занадто низьке – не варто боятися встановлювати натяжну стелю в такі кімнати, фізична втрата висоти при однорівневій конструкції скласти всього кілька сантиметрів, а при використанні світлої стелі з ефектом, що відбиває, візуально можна значно підняти стелю;
 • ☆ Приміщення занадто темне – це часта проблема як старих у будинках з невеликими віконними отворами, так і в нових будинках, які побудовані дуже близько один до одного, в цьому випадку також рекомендується встановити світлу натяжну стелю, щільно якої має ефект, що відображає, також можна грамотно спроектувати багаторежимну систему освітлення, яка даватиме достатньо світла у будь-який час доби, але не буде витратною за електроенергією.
 • ☆ Натяжні стелі в занадто велике приміщення – у квартирах і таке буває, скоригувати таке приміщення можна за допомогою зонування – візуального поділу простору на різні за функціональним призначенням частини.

Тобто, до вибору стелі потрібно підходити не тільки як прикраси, але і дуже зручному інструменту створення комфортного простору. Якщо ж ви щасливий власник ідеальної за розмірами та геометрією житлоплощі, то можна створювати реалізувати унікальні дизайнерські рішення у будь-якій кімнаті.

Дизайнерські рішення натяжних стель у житлових приміщеннях у Донецьку

У кожне приміщення вибір стелі це справа абсолютно індивідуальна. Якщо вас цікавить безпрограшний варіант конструкції, який підійде у всі стилі, приміщення з різними параметрами і взагалі, вважається універсальним – це однорівнева конструкція з матовим або сатиновим полотном. Ця стеля не тільки універсальна через свій вигляд, конструкція підходить для будь-яких систем освітлення. Не важливо, чи потрібне вам точкове світло, центральна люстра або сучасні трекові світильники, проста стеля світлих відтінків стане для них чудовим тлом.

Якщо говорити про багаторівневі конструкції, то серед них теж є універсальне рішення – стеля рамка. Це конструкція, в якій по периметру полотно опущено нижче, а центральна частина знаходиться у заглибленні. Ця система також поєднується з усіма видами освітлення. Вона може бути виконана виключно з напрямних та полотна, а може бути сформована за допомогою додаткових елементів – вставок із гіпсокартону.

Що ж до колірного рішення стелі-рамки, тут дуже багато варіантів. Вони залежатимуть насамперед від стилю, в якому виконано приміщення. Не менш важливим є і колірне наповнення кімнати. Найчастіше у традиційних класичних стилях використовуються полотна світлих тонів, у сучасних можна грати глянсовими поверхнями та цікавими декоративними фактурами полотен.

Ще один прийом, який використовують дизайнери для такої дворівневої стелі – нанесення. Його можна робити по «рамці» і можна на центральній поглибленій частині. Знову ж таки, вибір картинки буде повністю залежати від стилю приміщення та переваги господарів.

Також у житлових приміщеннях можна створювати різні ефекти, деякі з них вже стали класикою, інші суперсучасні. Наша компанія була однією з перших, які почали використовувати новітні технології та комплектуючі натяжних стель як у Донецьку, так і в Україні.

Щоб передати всю різноманітність варіантів, нам необхідно сказати кілька слів про кожен ефект. Тим більше, що вони будуть згадуватись далі, при описі натяжних стель для інших приміщень.

Безщілинна і тіньова стеля

Дуже схожі за будовою, але різні за враженням конструкції. Суть у тому, що при встановленні такого полиця використовуються спеціальні напрямні, які не вимагають використання декоративної стрічки для маскування зазору між полотном та стіною.

Безщілинна стеля – полотно примикає безпосередньо до стіни, і не залишаючи зазору, що зрозуміло за назвою.

Тіньова стеля між полотном і стіною залишається невеликий зазор, який виглядає як тінь.

Безщілинна стеля вважається більш універсальною, вона підходить у всі приміщення, але за умови, що в ньому ідеально рівні стіни. Тіньова стеля виглядає дуже стильно. Його найчастіше використовують у сучасних, мінімалістичних та функціональних інтер’єрах, тому тіньова натяжна стеля у Донецьку дуже популярна.

Нанесення, псевдооб’ємне зображення, 3D зображення

Це різні ефекти, які ми об’єднали в одну групу, тому що вони виконуються шляхом друку на полотні натяжної стелі. Друк наша компанія виробляє на власному устаткуванні, спеціальним чорнилом, яке стійке до всіх зовнішніх впливів, від вологи до прямого сонячного світла.

Особливості кожного виду нанесення такі:

 • ☆ Просте нанесення – це картинка, яка наноситься на поверхню натяжної стелі, вона може бути будь-якого кольору та розміру;
 • ☆ Псевдооб’ємне зображення – зображення, яке попередньо оброблюється фахівцями, за допомогою спеціальних технік, затемнення та освітлення, створення тіні, домагаються ефекту обсягу, він проглядається тільки під певним кутом і лише з деяких точок приміщення;
 • ☆ 3D картинки – це складна техніка, при якій зображення розбивається на частини, і ці частини наносяться на різні полотна, вони, в свою чергу, кріпляться один під одним, завдяки чому досягається повний ефект об’ємного зображення.

Всі ці ефекти дуже популярні серед дизайнерів інтер’єрів, так і серед наших клієнтів. Стеля стає справжньою окрасою кімнати з будь-яким із цих видів друку.

Стеля, що ширяє, ширяючі лінії, світлова стеля і короб

Всі ці ефекти ми також об’єднали в одну групу, тому що всі одні досягаються завдяки освітлювальним приладам та спеціальним полотнам з високим показником світлопроникності.

 • ☆ Стеля, що парить – цей ефект створюється через використання спеціальних багетів з пазом для світлодіодної стрічки. Багет закривається світлопроникною плівкою. В результаті виходить лінія, що світиться. У разі стелі, що парить, ці лінії розміщуються по периметру полотна і створюють ефект ширяння;
 • ☆ Лінії, що парять – це ефект створюється з використанням тих же комплектуючих і полотен, що і стеля, що парить, але різниця в тому, що лінії розташовані не по краю полотна, а на його площі у вигляді геометричних фігур, візерунка або просто хаотично;
 • ☆ Світла стеля – це вид освітлення, коли вся площа натяжної стелі або її частина служить для освітлення приміщення, для створення такого ефекту використовується спеціальне полотно та світильники;
 • ☆ Світловий короб – це ефект створюється за принципом тієї ж стелі, але світильник поміщається у спеціально створений із напрямних та полотна короб, конструкції часто замінюють люстру.

Ефекти з використанням освітлення мають не лише естетичне значення, а й функціональне навантаження. Вони можуть використовуватися як основне світло в приміщенні, можуть бути доповненням, можна створювати багаторежимні системи. Наші дизайнери розроблять спеціальні проекти освітлення на натяжній стелі, щоб зробити його максимально комфортним.

Складні ефекти натяжної стелі в Донецьку

До цих ефектів ми віднесемо дві конструкції – зоряне небо та різьблену стелю. Для створення цих ефектів потрібне спеціальне обладнання та дуже високий рівень майстрів.

Зоряне небо – це стеля, яка імітує сяйво, мерехтіння зірок. На темному тлі розташовуються світлові точки, при включенні можуть мерехтіти або горіти безперервно. Ми можемо встановити і складніший варіант з імітацією зорепада, метеоритами та кометами.

Різьблена стеля створюється за технікою аплікації. Для його створення використовуються два полотна різні за кольором. На нижньому полотні робляться фігурні прорізи, якими видно ділянки верхнього полотна. Техніка рідко використовуються в Україні, і ми є однією з небагатьох компаній, які встановлюють такі стелі.

Розібравшись з тим, які переваги мають натяжні стелі для житлових приміщень, які правила вибору та можливості дизайну, ми скажемо кілька слів про те, які натяжні стелі можна встановити в комерційному приміщенні в Донецьку.

Натяжні стелі у комерційних приміщеннях Донецька

У комерційних приміщеннях стелі не менш практичні та функціональні. Ми розглянемо кілька варіантів із десятків тих, які компанія Art Decor може запропонувати своїм клієнтам.

Натяжні стелі в офісі в Донецьку

Офісні приміщення можуть бути різними за розміром, кількістю кімнат, облаштуванням. Вимоги до натяжних стель також диктує напрямок діяльності компанії. Наприклад, у кабінеті приватного нотаріуса та в офісі компанії, яка займається влаштуванням свят, спочатку не можуть бути однакові стелі. Звичайно, можна встановити стандартні універсальні конструкції, про які ми вже говорили вище, але це надто традиційно. Якщо для адвоката така стеля буде логічною, то івент-компанію хочеться чогось наряднішого, веселішого, щоб передати атмосферу свята.

Також конструкція натяжних стель в офісі безпосередньо залежатиме від призначення приміщення. Якщо це кабінет рядових співробітників, куди не заходять клієнти і сторонні, мета встановлення стелі – створення максимального комфорту для працівників. Тут необхідно продумувати не так дизайн, як систему освітлення, коригування приміщення за розміром і висотою. Якщо ж йдеться про «публічні» приміщення, де часто бувають сторонні, то тут дизайн має велике значення.

Для сучасних офісів компаній багато дизайнерів вибирають тіньові або стелі, що парять, також актуальні ширяючі лінії, вежі використовується техніка різьбленої стелі. Для офісів у класичному стилі, наприклад, кабінетів юристів, фінансових консультантів, дуже важливо, щоб приміщення виглядало солідно, багато, але не розкішно. Тому в таких приміщеннях краще зупинити свій вибір на тканинних стелях з нанесенням і без традиційної стелі-рамки.

Є види діяльності компаній, у яких стандартні правила оформлення комерційних приміщень не діють: офіси дизайнерів інтер’єрів, флористів, організаторів заходів, рекламників. Іноді здається, що чим дивніша, складніша і яскравіша стеля в таких приміщеннях, тим краще вона передає суть діяльності компанії.

Натяжні стелі у магазині в Донецьку

У будь-якому магазині – від рибного, до ювелірного, натяжна стеля буде доречною, і для кожного вона матиме свої переваги. Наприклад, у тому ж рибному магазині стеля хороша тим, що не вбирає запахи, а в ювелірному, що за його допомогою можна грамотно організувати освітлення та передати блиск прикраси.

Що варто врахувати, вибираючи натяжну стелю для магазину? Звичайно, товар, який тут реалізується. Якщо цей бутік дорогий елегантного одягу, доречніше буде класична стримана стеля зі світлою стелею і правильним підсвічуванням. У магазині спортивних товарів можна зробити цікаву стелю з нанесенням і мотивуючими картинками і навіть рекламою. Щільно потоку може бути з тими самими ефектами, що і в офісі, красиво підкреслювати стиль інтер’єру.

Якщо вам потрібна стеля для магазину в Донецьку, вам достатньо зв’язатися з нашими спеціалістами. Ми проконсультуємо щодо вибору стелі, складемо кошторис, договір, обговоримо деталі, приступимо до виконання замовлення.

Натяжні стелі в Донецьку від компанії АртДекор

Наша компанія працює по всій Україні, і у Донецьку ми маємо представництво. Усі види стель, які ми встановлюємо у столиці, доступні у Донецьку. Ми виїжджаємо на об’єкти по всій донецькій області, використовуємо найкраще обладнання та матеріали лише від перевірених виробників.

У наших бригадах є установники, які пройшли спеціальне навчання на базі виробників систем, і це дає можливість монтажу з високою якістю і використанням останніх технологій.

Дизайнери з профільною освітою створюють проекти в спеціальних інженерних програмах та використовують сучасне програмне забезпечення для візуалізації стель у вашому приміщенні.

Цінова політика нашої компанії є лояльною. У нас не найнижчі ціни в регіоні, але найвища якість матеріалу та установки. Фахівці розроблять системи освітлення, які будуть задовольняти всі ваші вимоги, але при цьому будуть абсолютно безпечні.

Ми щиро впевнені, що натяжна стеля – це найкраще рішення. Конструкції встановлені в будинках усіх наших співробітників, що є гарантією якості та актуальності стель від компанії Art Decor в Донецьку.

Питання та відповіді

✅️ Чи можна викликати замірника з вашої компанії на об’єкт до Донецької області❓

Так можна. Ми працюємо у всіх районних центрах області та інших населених пунктах.

✅️ Скільки коштує натяжна стеля в Донецьку❓

Всі актуальні відомості про ціни розміщені на нашому сайті. Якщо вас цікавить складна конструкція або ви хочете зробити комплексне замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами.

✅️ Чи є акції на встановлення натяжних стель❓

Так, наша компанія постійно проводить акції як на матеріали, так і на роботи зі встановлення. Підпишіться на розсилку новин на нашому сайті або стежте за соцмережами, щоб не пропустити вигідну пропозицію.

✅️ Скільки коштує візит замірника❓

Якщо ви встановлюватимете натяжні стелі від нашої компанії, то первинна консультація та візит замірника безкоштовно. Додаткова інформація для наших менеджерів.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом