Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі у Дніпрі
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності у Дніпрі і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі у Дніпрі за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Дніпро

Натяжна стеля у Дніпрі – як вибрати стелю під стиль інтер’єру

Дніпро – це місто, на формування якого вплинула радянська доба. У минулому індустріальний та космічний центр величезної країни, Дніпропетровськ був напівзакритим центром військової промисловості та кузнею кадрів для неї. Саме тому тут стільки «технарів», скільки немає більше в жодному місті України. Сьогодні Дніпро – це великий IT-центр. Тут багато молодих програмістів та маститих майстрів. Більшість клієнтів нашої компанії в цьому місті спеціалісти в сфері інформаційних технологій. Їм подобається в цьому місті, і вони не збираються переїжджати. Вони купують тут квартири у нових будинках, роблять старі квартири функціональним та зручним житлом. Компанія Art Decor вже багато років встановлює натяжні стелі у Дніпрі та можемо поділитися інформацією, які конструкції тут актуальні, що нового та цікавого може запропонувати ринок для облаштування сучасних квартир.

Переваги натяжних стель для квартир у Дніпрі

Натяжні стелі в Дніпрі користуються особливою популярністю, тому що всі технологічні, сучасні, практичні, зручні, а ще й естетично привабливі конструкції дуже близькі до розуміння та сприйняття дніпрян.

Ми перерахуємо переваги, які високо оцінили сучасні жителі великого міста, вибравши для обробки верхньої частини приміщень натяжні стелі:

 • ☆ Швидкість монтажу – порівняно з іншими видами ремонту взагалі та стель, зокрема, можна сказати, що натяжна конструкція рекордсмен за швидкістю установки, особливо якщо монтажем займаються фахівці компанії Art Decor у Дніпрі;
 • ☆ Не вимагає проведення чорнових робіт – все, що потрібно зробити перед встановленням – перевірити герметичність верхньої частини стін та основного перекриття, також дуже бажано зняти старе оздоблення, щоб шматки штукатурки не падали на полотно та не псували його зовнішній вигляд;
 • ☆ Простота догляду – навіть на кухні дуже просто підтримувати чистоту натяжної стелі, у міру забруднення протираючи полотно спеціальним розчином, нанесеним на м’яку ганчірку, в кімнатах достатньо доглядати стелю 2-3 рази на рік;
 • ☆ Тривалий термін експлуатації – якщо правильно підібрати дизайн та якість полотна, він буде служити десятиліттями (ПВХ-полотна до 30 років, тканинні до 50 років), не вимагаючи заміни, а лише нескладного догляду, про що вже йшлося вище;
 • ☆ Забезпечення естетичності – всі кабелі, дроти, які або псують зовнішній вигляд ремонту, або потрібно ховати у складних коробах та стінах, ускладнюючи доступ до них, можна приховати за полотном стелі;
 • ☆ Захист від затоплення – ПВХ-полотно стримує до центнера води, що потрапляє на нього зверху. Потім можна просто злити з нього воду, висушити і встановити, щоб повернути стелі початковий вигляд.

Деякі переваги натяжної стелі особливо актуальні у Дніпрі. Так як повітря в місті не відрізняється чистотою, і підприємства постійно роблять викиди в атмосферу, пил, кіптяву та інші забруднення дуже швидко осідають на стінах та стелі. У цьому випадку натяжне полотно рятує положення, тому саме простоту догляду та різноманітність дизайнів назвали наші клієнти основними перевагами натяжних стель для Дніпра.

Які стилі інтер’єру популярні у Дніпрі

Перед тим, як розповісти про найпопулярніші конструкції натяжних стель у цьому місті, скажемо кілька слів про стиль інтер’єру. Стиль оформлення приміщення та конструкція, колір, фактура натяжної стелі нерозривно пов’язані між собою. Звичайно, є універсальні стелі, які підходять абсолютно в будь-які інтер’єри, наприклад однорівнева класична натяжна стеля. Але й тут можливі варіанти: підбираючи кольори, фактури полотен, можна зробити все приміщення більш цілісним та стильним.

У Дніпрі наймодніші стилі – сучасні. Саме їх віддають перевагу люди технічних професій, програмісти та інші IT фахівці. Насамперед вони цінують ці стилі за практичність, індивідуальність та функціональність. Декілька слів про кожен стиль:

 • ☆ Хай-тек – технологічність та функціональність;
 • ☆ Сучасний стиль – можна все, крім нудьги та зайвого декору;
 • ☆ Еко-стиль – натуральність без шкоди для природи;
 • ☆ Неокласика – сучасна розкіш;
 • ☆ Мінімалізм – простота та чіткість ліній;
 • ☆ Контемпорарі – функціональна елегантність;
 • ☆ Лофт – мінімум обробки, більше простору;
 • ☆ Скандинавський – сучасний затишок.

За такими декількома словами складно собі уявити, як вибрати натяжні стелі в різні стилі інтер’єру. Тому спробуємо розібратися на прикладах квартир у Дніпрі, який вид конструкцій підходить для кожного напряму.

Натяжні стелі у стилі хай-тек у Дніпрі

Технологічність і функціональність цього стилю повністю відбивається у конструкції стелі. Колір у цьому стилі не має важливого значення. Його потрібно підбирати під меблі, обробку нижньої частини кімнати, за контрастом з ними. У будь-якому випадку колір повинен перегукуватися з елементами оформлення нижньої частини кімнати.

За конструкцією натяжних стель у стилі хай-тек у Дніпрі наша компанія може запропонувати такі варіанти.

Натяжна стеля з трековими світильниками

Ця конструкція повністю підходитиме в технологічний та функціональний стиль. Треки розміщуються нарівні з поверхнею полотна або встановлюються у спеціальні ніші. Кількість світильників можна змінювати за потребою. Зробити це можна самостійно без допомоги спеціаліста. Також можна самому переміщати світильники по треку та змінювати напрямок світла.

На сьогоднішній день треки та світильники для таких стель доступні у двох кольорах – чорний та білий, але вони підходять під будь-який колір полотна.

Наші дизайнери розроблять проект з необхідною кількістю треків, їх розміщенням відповідно до необхідності освітлення в приміщенні або зоні кімнати.

Натяжна стеля, що світиться

Дуже актуальне рішення для ганьби-тік, так як стеля служить одночасно і покриттям верхньої частини кімнати, і основним освітленням. Вставки, що світяться, розміщуються згідно з планом освітлення приміщення. Вмикати їх можна одночасно або вибірково. Розмір вставок та інтенсивність світла можна узгодити на початковому етапі проектування.

Парячі лінії

Також ще один різновид таких конструкцій – стеля, що парить. Ефект паріння створюється за допомогою вставок ліній, що світяться, по периметру полотна (паряча стеля) або хаотично на полотні (парячі лінії). Така стеля не дає достатньо світла, але може використовуватися для зонування, може бути додатковим джерелом освітлення, а також виглядає дуже стильно та гармонійно.

Стелі в стилі ганьби-тік привертають багато уваги і можуть стати важливим акцентом в інтер’єрі. Але якщо увага за задумом дизайнера має бути прикута до меблів, оздоблення стін або інших деталей внизу кімнати, то можна встановити традиційну однорівневу стелю із вбудованими світильниками. Що також буде виглядати дуже органічно.

Натяжні стелі у сучасному стилі інтер’єру

Це дуже великий стиль, який не відрізняється строгими правилами чи канонами. Дизайнери люблять його за те, що тут можна виявити фантазію та використовувати широкий набір прийомів. Обов’язково в цьому стилі використовують оригінальне оформлення верхньої частини кімнати, найчастіше для цього використовуються саме натяжні стелі.

Родзинка, яку фахівці додають у свої проекти – це гра на контрастах. Полотна стелі дозволяють реалізувати будь-яку ідею. Можна зробити оригінальну дворівневу стелю, але без перевантаження декоративними деталями та оздобленням. Найчастіше використовуються конструкції без гіпсокартонних вставок, а формування рівнів здійснюється за рахунок використання тільки полотна та напрямних.

Також у цьому стилі використовуються вставки. Наприклад, на тлі пастельного полотна можна використовувати чорний глянець чи яскраву декоративну фактуру – металік, під шкіру чи дерево. Вставки можуть бути як малюнки або хаотичні. Рідше спеціалісти створюють мозаїки з різних полотен, але для такого прийому потрібна величезна майстерність фахівців з крою та з’єднання полотен. Наша компанія може втілити будь-яку ідею для неординарного інтер’єру.

Системи підсвічування із сучасним стилем мають бути функціональними. Якщо використовується центральна люстра, вона швидше елемент декору, ніж освітлювальний прилад, тому все навантаження по освітленню приміщення лягає на інтегровані в стелю системи.

Натяжні стелі в еко-стилі

Еко-стиль має на увазі використання натуральних матеріалів для створення екологічних та безпечних для здоров’я інтер’єрів. Так було кілька років тому. Сьогодні дизайнери під час створення таких проектів керуються не лише безпекою, а й тим, щоб матеріали не завдавали шкоди довкіллю. Тому намагаються не використовувати натуральне дерево, оскільки це призводить до вирубування лісів, каміння, тому що при його видобутку кар’єри руйнують цілі екосистеми.

Натяжні стелі у декоративних фактурах стали ідеальним заміщенням цих матеріалів. Популярні ті самі фактури, які ми описували у сучасному стилі: під дерево, камінь, шкіру. Використовують їх як фрагментарно, і вставками. Кольори таких фактур є у великому виборі. Дерево може бути світлим і темним, мармур бежевим чи рожевим, шкіра коричневою чи чорною.

Натяжні стелі у неокласицизмі

Це стиль для тих, хто не готовий відмовитися від елегантності інтер’єру на користь функціональності та аскетизму. Проте класика для них надто перевантажена деталями декору.

Натяжні стелі у цьому стилі – це сучасна класика. Саме штучне походження щільне можна підкреслювати в таких інтер’єрах. Вставки з глянсового полотна, використання сатинової, перламутрової та перлинної фактури надають елегантності та навіть елементу розкоші. Але неокласика – це завжди невеликий бюджет, тому робити надто дорогу і розкішну стелю не має сенсу.

Для неокласики також характерна лаконічність форм. Можна експериментувати із дворівневими стелями, але тільки в тому випадку, якщо це будуть правильні чіткі лінії. Вигини, хвилі, плавні переходи у цьому стилі недоречні. А ось вбудовані карнизи для штор, ніші з підсвічуванням, геометричні правильні заглиблення під центральну люстру можуть підкреслити стиль і надати йому нотки класичного дизайну.

Декоративні фактури, крім тих, які ми згадували вище, використовуються вкрай рідкісною, і скоріше як виняток чи акцент.

Натяжні стелі у стилі мінімалізм

Цей стиль один із найпопулярніших у Дніпрі. Його простота насправді результат ретельно продуманого дизайну і розробленого до дрібниць проекту. До нас часто звертаються дизайнери інтер’єрів, коли їм потрібна підказка по конструкціях або є готовий проект, який потрібно втілити. Найпопулярніші варіанти стель у цьому напрямі такі.

Тіньова або безщілинна натяжна стеля

Ці два види схожі тим, що при монтажі між стіною та полотном стелі не використовується декоративна вставка. У разі безщілинної стелі щільно примикає прямо до стіни, у разі тіньового між стіною та натяжною стелею залишається щілина. Ця щілина виглядає як тінь, тому стеля так і називається.

Чому саме ці конструкції стали основними для стилю мінімалізм – тому що вони практичні, не перевантажені зайвими деталями, але при цьому зберігають усі переваги класичних натяжних стель – також захищають від затоплення, надійні та довговічні.

Що стосується кольору натяжного полотна в стилі мінімалізм, то немає ні вимог, ні обмежень. Занадто яскраві кольори тут рідко можна використовувати. Зазвичай вони йдуть вставками, а стилі мінімалізм вставки на стелях не роблять. Тут стеля має бути одноколірною, допустимо використання кількох тонів одного кольору в конструкції, наприклад, бежевий, кава і молоком і чайна троянда, але для такого проекту потрібен дуже високий професіоналізм дизайнера. Якщо ви хочете встановити таку складну натяжну стелю в Дніпрі, наші фахівці можуть розробити проект вити конструкцію будь-якої конфігурації з використанням якісних матеріалів від найкращих виробників.

Натяжні стелі у стилі контемпорарі

Це розкіш у простих формах та з мінімальним бюджетом. Цей стиль, на відміну від інших, має суворі вимоги до кольорів. Тільки світлі відтінки в інтер’єрі та стелі. Стиль ідеально підходить для невеликих приміщень. За допомогою світлого і злегка блискучого полотна, наприклад, сатинової або перламутрової фактури, можна розширити простір, пустити світло в темне приміщення, зробити нижчу кімнату вищою.

Ще одне правило цього стилю – використання штучних матеріалів, причому в ньому немає необхідності маскувати їх під натуральні. Добре в цьому стилі виглядають приховані ніші для карнизів, також можна використовувати безщілинні та тіньові стелі.

При цьому слід пам’ятати, що контемпорарі – це сучасний стиль, тому він має бути функціональним. Найчастіше функціональність стелі вирішується за рахунок складних систем підсвічування. Якщо дизайнер використовує треки, то лише білого кольору, а ще краще у ніші. Можна проектувати для приміщень світлові стелі та короби. Вони лаконічні та практичні. У цей напрямок інтер’єрного дизайну конструкції вписуються гармонійно.

Якщо є бажання зробити в цьому стилі багаторівневі стелі, то добре підійде рішення інтегрованого острова. Це технологія німецького виробника. Суть у тому, що частина полотна опускається нижче за основну стелю за цим островом встановлюються світильники. Такий виступ може бути темнішого відтінку, навіть контрастного по відношенню до основного полотна, наприклад, на світло сірому сталевому, або на бежевому шоколадному. Наші майстри мають досвід у монтажі таких систем та можуть створювати острови будь-яких форм та розмірів.

Натяжні стелі в стилі лофт

Лофт – це стиль, який іноді називають індустріальним. Вона прийшла до нас з Америки, де в певний період почалося переобладнання під житлові простори приміщень фабрик і заводів. Звідси і перевага мінімальної обробки, але збереження естетичності та великого вільного простору.

Для цього стилю існує ціла серія ідеальних декоративних фактур. Найкраща – під бетон. Бетонні перекриття – це головна прикраса лофта, як цегляні стіни. Але навряд чи хтось захоче жити в квартирі, де стеля реально є бетонною плитою без обробки. Ось тоді дизайнери і вдаються до невеликої хитрості та використовують можливості натяжних стель. Ідеально рівна поверхня, що повністю імітує малюнок і структуру бетону, надає приміщенню унікального шарму індустріального стилю.

Ще одна можливість натяжних конструкцій для цього напряму – багаторівневі стелі із вставками із полотна, що імітує метал. Колір металу можна вибрати із різних палітр. Наші фахівці монтували стелі, які, на перший погляд, взагалі не відрізнялися від бетонних, але при цьому конструкція зберігала всі переваги.

Останнім часом дизайнери почали використовувати ще одну новинку – нанесення на фактуру бетону малюнків, які імітують картини графіті. Це дуже сміливе рішення, але у лофті воно виглядає дуже виразно. Особливо красиво такі стелі виглядають у великих квартирах новобудов, де панорамні вікна дають багато світла. Вибрати картинки для друку на полотні натяжної стелі можна з нашої колекції. Також ви можете надати нашим дизайнерам власне зображення, яке вони опрацюють та підготують до друку. Якщо ви хочете зробити авторський малюнок на стелі, зв’яжіться з нашими фахівцями, вони розкажуть про технічні вимоги до зображення, яких необхідно дотримуватись, щоб малюнок вийшов чітким, барвистим та прикрасив приміщення.

Натяжні стелі у скандинавському стилі

Це стиль для тих, хто не любить зайвого в будинку, але при цьому цінує затишок. Стелі в таких приміщеннях завжди світлі, але допускаються вставки, які можна робити у різних форматах.

Особливих вимог стиль не має, потрібно лише наголошувати на натуральні матеріали та світлі кольори. Часто в такому стилі роблять стелю із фактурою під дерево на всю площу кімнати. Виглядає такі полотна дуже натурально, але слід вибирати варіанти в світлих кольорах, по-перше тому що цього вимагає сам стиль, по-друге, щоб занадто темна стеля не тиснула. Якщо є бажання використовувати полотно, що імітує дорогоцінні породи дерев, то можна зробити це вставками, наприклад, імітуючи бруси або просто перекладини на стелі.

Скандинавський інтер’єр має бути теплим. Не варто вибирати надто холодні відтінки сірого чи білого кольору. Якщо ви хочете зробити яскраві акценти на стелі, подбайте про те, щоб унизу був елемент у цій самій гамі.

Ще одна особливість скандинавського стилю – центральне освітлення. Найчастіше тут використовують центральну люстру, а всі точкові світильники розставляють унизу кімнати у вигляді настільних ламп, бра або торшерів. Тому особливих складних систем освітлення у цьому напрямі дизайну вигадувати не варто. Можна окремим рівнем виділити місце по д центральну люстру, опустивши або поглибивши частину потоку. Це дуже органічно виглядатимуть у загальному інтер’єрі.

З сучасних скандинавських інтер’єрів це, мабуть, єдиний стиль, де можна використовувати вставки з полотен з рельєфною фактурою. Це може бути опуклі чи вдавлені візерунки, тема немає принципового значення. Важливо, щоб такі складні фактури поєднувалися з гладкими поверхнями, тоді вони будуть ідеально вписуватися в інтер’єр.

Якщо вас зацікавили наші поради і ви хочете створити натяжну стелю в одному з описаних вище стилів у своїй квартирі в Дніпрі, звертайтесь до нашої компанії. Фахівці завжди готові детальніше розповісти про всі можливості, порадити, що буде краще саме для вашого інтер’єру та запропонувати оригінальні рішення.

Питання та відповіді

✅️ Які натяжні стелі ви встановлюєте у Києві❓

Всі види натяжних стель, однорівневі та багаторівневі, з різними традиційними та декоративними фактурами, ефектами та системами освітлення можна замовити у Дніпрі.

✅️ Скільки коштує встановити стелю в Дніпрі❓

Все залежить від того, яка саме стеля вас цікавить. Яке полотно використовуватиметься, якого виробника, складність конструкції, кількість обводів у приміщенні, система освітлення. Для прорахунку ви можете викликати нашого замірника.

✅️ Чи можна поміняти полотно натяжної стелі у Дніпрі❓

Можна, але тільки якщо це ПВХ-полотно і вона закріплена бугельною системою кріплення. В іншому випадку доведеться міняти не тільки саме полотно, а й весь каркас направляючих.

✅️ Чи можна мити натяжні стелі із малюнком❓

Можна, якщо цей друк на полотно наносився нашою компанією або іншими відповідальними виконавцями. Ми використовуємо спеціальне чорнило, яке не вигоряє, не бояться вологи, не тріскається при висиханні.

✅️ Як часто потрібно мити натяжні стелі в Дніпрі❓

Взагалі стеля потрібно мити не рідше 2-3 разів на рік, але так як в Дніпрі екологічна обстановка не найсприятливіша, щоб уникнути накопичення шкідливих речовин з повітря на поверхні, стелю потрібно протирати частіше.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом