Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Кольорові натяжні стелі

Переваги:

 • швидкість установки;
 • герметичність (не для всіх тканинних полотен);
 • простота догляду.

Від 242 грн/м2

В наявності

Кольорові натяжні стелі

Кольорові натяжні стеліКолір інтер’єру має дуже сильний вплив на емоційний стан людини і враження від того чи іншого предмета сильно змінюється в залежності від його кольору. Зрозуміло, виробники натяжних стель прекрасно це знають, тому пропонують споживачам масу колірних рішень своєї продукції.

Як правильно вибрати кольорову натяжну стелю

Відразу скажемо, що вибір цей не є інтуїтивно зрозумілим і часто людина сама дуже смутно уявляє, що їй треба. Тому краще довірити це професійному дизайнерові, який виходячи з ваших уподобань і інтер’єру приміщення, запропонує кілька варіантів на вибір. Якщо ж ви хочете все зробити самостійно, рекомендуємо ознайомитися з декількома правилами.

 1. Колір натяжної стелі повинен гармоніювати з переважаючим кольором інтер’єру. Гармоніювати можна по-різному. Перший прийом – зробити стелю на один-два тони світліше/темніше, ніж інтер’єру, зберігаючи однаковий колір. Другий прийом – протиставити кольори. Наприклад, інтер’єр білий, стеля чорна або яскраво-червона.
 2. Якщо ви хочете візуально підняти стелю, використовуйте кольори світлих тонів.
 3. Яскравий насичений колір на глянсовому (дзеркальному) полотні посилить святковий ефект.
 4. Якщо ви плануєте багаторівневу натяжну конструкцію, то поєднувати кольори полотен на різних рівнях можна за правилом відмінності в тонах або контрасту. Особливо обережно слід поставитися до багаторівневим натяжних стель, виконаних з глянсовою плівки, так як вони сильно відображають світло, то при певному освітленні може вийти колірна «каша».
 5. Червоно-помаранчева палітра збуджує, тонізує організм, а жовто-зелено-блакитна, навпаки, заспокоює, розслаблює.
 6. Пастельні тони роблять приміщення «теплим», а сині – «холодним».

Плівкові і тканинні кольорові натяжні полотна

У натяжних стель з ПВХ плівки значно більш різноманітна колірна гамма – 150 квітів/відтінків проти 30 у тканинних полотен. Але на останніх кольори виглядають більш глибше, цікавіше. Найбільшу кількість варіантів кольорів серед тканинних натяжних стель пропонує бренд Descor – близько 30. У Clipso їх порядку 20. Кольорові полотна Cerutti мають в основному пастельні відтінки.

Переваги кольорових натяжних стель

Якщо говорити про механічні властивості – міцність, життєстійкості, морозостійкості і т.д., то кольорові полотна ідентичні своїм білим колегам. Хіба що вони теоретично менш екологічно безпечні, так як на них додається барвник.

Але зате кольорові полотна дозволяють значно сильніше видозмінити інтер’єр приміщення, надати йому потрібну спрямованість – зробити розслаблюючим, для відпочинку або навпаки, більш діловим.

З огляду на те, що стеля має велику площу (в порівнянні з іншими деталями інтер’єру) і знаходиться на самому видному місці важко переоцінити вплив її кольору на людину. А якщо вона звикла до стандартних побілених білих стель, то кольорове натяжне полотно справляє на неї приголомшливе враження.

В іншому кольорові натяжні стелі мають такі ж переваги, як і інші види натяжних конструкцій:

 • ☆ швидкість установки;
 • ☆ герметичність (не для всіх тканинних полотен);
 • ☆ простота догляду.

Колір – це не тільки красиво, але і додаткова ціна. Тобто біле полотно коштує дешевше точно такого ж, але кольорового. Але хіба може це незначна перешкода зупинити людину, яка хоче мати у себе над головою кольорову красу?!

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Кольорові натяжні стелі

242 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 242 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом