Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі в Черкасах
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Черкасах і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі в Черкасах за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Черкаси

Натяжні стелі Черкаси

Черкаси – невелике, але дуже затишне місто у центрі України. Тут багато зелені, добре продумані маршрути громадського транспорту. У Черкаси найчастіше переселяються ті, хто хоче втекти від шуму та шаленого ритму життя столиці. Від Києва менше 200 кілометрів, але час у місті ніби сповільнився.

На жаль, але Черкаси не отримали у спадок старовинні житлові будівлі або видатний житловий фонд. Влада робить все що може, щоб зробити своє місто, забудоване будинками зразка радянських часів, красивіше та затишніше. Чимало сил та фінансів вкладають у місто та забудовники. Первинний ринок представлений новобудовами різного класу та цінової категорії. Тому Черкаси активно розростаються вшир, і ростуть вгору,

Варто сказати кілька слів про черкасців. Вони дуже люблять своє місто, і навіть якщо переїжджають на час навчання до столиці чи інших регіонів, намагаються повернутися додому. Саме мешканці Черкас намагаються зробити все, щоб у їхніх будинках було комфортно та затишно, чи то сучасний житловий комплекс, чи радянська п’ятиповерхівка. Компанія Art Decor вже понад 10 років допомагає черкасцям облаштовувати їхнє житло. Наші натяжні стелі стоять і в крихітних однокімнатних квартирах, і в просторих апартаментах в новобудовах. Ми мали об’єкти, коли ми по півроку не виїжджали з житлового комплексу, встановлюючи різні конструкції в квартирах на різних поверхах. Тому про натяжні стелі у Черкасах ми знаємо все та можемо поділитися цією корисною інформацією.

Натяжні стелі в новобудові в Черкасах

Відразу хочемо розвіяти всі міфи щодо того, що у нових будинках натяжні конструкції ставити не можна. Основний аргумент – усадка будинку, що триває. Але ми, як фахівці з проектування, встановлення та ремонту натяжних стель, можемо вам точно сказати: наші бригади жодного разу не викликали на усунення проблем із конструкціями, що з’явилися після усадки будинку. Більше того, власники квартир, які спочатку після заселення встановлювали стелю із натяжним полотном лише в одній чи двох кімнатах, зверталися до нас повторно. Причина – дрібні тріщини на стелі, оформленій іншим покриттям. Щоб не переробляти ремонт, а не факт, то будинок не сідатиме і далі, вони вирішили зробити стелю натяжною і назавжди забути про проблему.

Більш того, ми назвемо перевагу, яка робить натяжні стелі особливо популярними у новобудовах – це шумоізоляція. Коли будинок тільки заселили і всі довкола стукають, свердлять, гудуть, врятуватися від такого фону важко. Але від шумних сусідів чи звуків ремонту у квартирі зверху натяжне полотно захищає чудово. Якщо ж у вашому будинку надто тонкі стіни, сусід надто галасливий, а в квартирі ще й маленька дитина, то можна міжстельовий простір обкласти пінопластом. Матеріал цей недорогий, але, м’яко кажучи, не естетичний. Але вам не доведеться обробляти його поверхню, ховати і маскувати плити, вам досить просто замовити стелю в Черкасах. В результаті, у квартирі буде набагато тихіше, затишніше, красивіше.

Поговоривши про переваги натяжної стелі в новобудовах, можна детально зупинитися на особливостях їх вибору для різних квартир.

Натяжні стелі в однокімнатній квартирі

Натяжні стелі – справжня паличка-виручалочка для однокімнатної квартири. Дизайнери інтер’єрів, із якими співпрацює компанія Art Decor, намагаються завжди використовувати ці конструкції у своїх проектах для однокімнатних квартир.

Звичайно, однокімнатна квартира в новобудові сильно відрізняється від такої ж квартири у старому будинку. Площа, планування, кількість денного світла, яке проникає через великі вікна – всі ці переваги потрібно використовувати з розумом.

Які можливості дають змогу реалізувати натяжні стелі в однокімнатній квартирі в Черкасах?

Зонування

Поділ єдиної кімнати у квартирі на зони – обов’язкова умова грамотно спроектованого інтер’єру. Але навіть у великому приміщенні зайві перегородки та інші фізичні роздільники простору зменшуватимуть корисну площу. Візуальне зонування можна зробити, використовуючи різні прийоми:

 • ☆ Колір – зонування кольором найпопулярніший та недорогий прийом. Коли в одному приміщенні, наприклад, в одній кімнаті, потрібно виділити дві зони, які використовують різні кольори полотна. Наприклад, над зоною сну полотно можна зробити темнішим, створюючи комфортнішу для відпочинку атмосферу, а зону прийому гостей та дозвілля можна оформити в світліших тонах;
 • ☆ Світло – розподіл простору світлом – ще один зручний прийом. Коли на полотні стелі використовуються різні освітлювальні прилади, можна дуже добре розділити простір. Наприклад, над урочистою зоною можна використовувати центральне освітлення – люстра, світловий короб, а над зоною ліжка кілька точкових світильників. Причому різні режими дають можливість включати зони як окремо, так і разом;
 • ☆ Фотодрук – цей прийом використовується швидше не для розділення простору, а для виділення частини кімнати. Наприклад, над зоною дозвілля та прийому гостей можна на полотно нанести гарний малюнок. Це відразу зробити цю частину кімнати більш ошатною;
 • ☆ Поділ ефектами – для поділу простору існують два дуже зручні ефекти – стеля, що ширяє, і ширяючі лінії. Це світлові вставки у вигляді смуг, які можуть мати правильну форму або розташовані хаотично. Таке виділення часто використовується в однокімнатних квартирах в сучасному стилі.

Не використовувати такі можливості натяжної стелі просто неправильно, особливо коли йдеться про таке конструктивно складне приміщення, про яке йтиметься далі.

Натяжні стелі у квартирі студії у Черкасах.

Якщо говорити про таке планування, то дизайнерам доводиться ще складніше, тому що до двох зон додається частина приміщення, де готується їжа. Для візуального зонування такого простору підійде ще один прийом – багаторівнева конструкція. Найчастіше рівень опускають саме в частині кухні, тому що тут потрібно сформувати окреме освітлення, і потрібно розумно вибирати фактуру полотна.

Головне побоювання тих клієнтів нашої компанії, які хочуть встановити таку складну стелю – у тому, що полотно буде надто низько. Насправді полотна опускається лише на кілька сантиметрів (залежить від проекту та конструкції), і ця втрата висоту з нижньої частини кімнати майже непомітна. А якщо в кухонній зоні використовувати полотно з поверхнею, що відображає, наприклад, глянець, то стеля здаватиметься ще вище. Не варто переживати з приводу того, що на такій поверхні будуть надто видно розлучення від пари, що міститься в ньому жиру і т.д. За глянцевою стелею дуже легко доглядати саме через її ідеально гладку поверхню.

Розібравшись із однокімнатними квартирами, можна перейти до житлових приміщень із двома кімнатами.

Натяжні стелі у двокімнатній квартирі в Черкасах

Двокімнатна квартира має на увазі наявність окремого приміщення для дитячої або спальні. Навіть якщо у двокімнатній квартирі мешкає родина з дитиною, батьки намагаються організувати собі окремий простір.

У вітальні потрібно створити окремі зони для дитини з її іграшками та навчанням, загальну зону.

Дитяча зона у спільній кімнаті

Здавалося б, як можна за допомогою тільки стель відокремити такий простір, що відрізняються за призначенням, як дитяча зона. Насправді, все досить просто. тут необхідно організувати правильне висвітлення. Воно має бути досить інтенсивним, щоб дитина не псувала очі під час ігор чи занять. Також дитині необхідно створити відповідну атмосферу. Для цього можна зробити оригінальне відділення простору кольором стелі, яке може переходити на частину стіни. Для дитини таке відділення дуже зручне, вона чітко розумітиме, де межі її «володінь».

Ще один прийом, про який ми вже згадували – це виділення частини кімнати за допомогою малюнка на стелі. Проблема в тому, що у вітальні, яка б вона не була великою в новобудові, дитячі картинки будуть не зовсім доречні. Тобто, улюбленіші мультшні герої тут не підійдуть. Але можна використовувати нейтральні зображення, наприклад небо з хмарами. Діти люблять такі малюнки, і у вітальні воно виглядатиме нормально. Можна навіть зробити цю частину стелі, що світиться, тобто додати за полотно світильники, тоді ефект буде ще більш вражаючим.

Натяжна стеля на кухні

Ми, як фахівці, однозначно відповідаємо на питання, чи доречна натяжна стеля на кухні, позитивно. Він не тільки доречний, а й дуже практичний у всіх відношеннях:

 • ☆ За полотном легко доглядати – що дуже важливо на кухні, де навіть у найохайніших господинь на стелі накопичується бруд від випаровувань. Полотно можна дуже акуратно та чисто відмити за допомогою спеціальних засобів;
 • ☆ За стелею можна сховати всі комунікації – труби газопроводу, каналізації, вентиляції, водопроводу завжди псують навіть найвишуканіший дизайн кухні. Їх легко можна заховати за полотном;
 • ☆ Легкі доступ до комунікацій – якщо заховати всі труби в короби або стіни, то за необхідності отримати доступ до них, доведеться розвернути підлогу кухні. Якщо комунікації заховані за полотном, його можна акуратно зняти, провести необхідні роботи та назад встановити;
 • ☆ Захист від затоплення – у всіх будинках над приміщенням вашої кухні розташована кухня сусіда зверху, і якщо у нього прорве трубу або трапиться інша неприємність, то ваш свіженький, з такою любов’ю зроблений ремонт пропаде за кілька хвилин чи годин. Полотно стелі герметично і витримує вагу до 100 кг, тому поки міхур набереться, ви встигнете викликати бригаду професіоналів для ліквідації аварії.

Ну і звичайно, естетичний бік оформлення кухні натяжними стелями важко переоцінити. Створити теплу атмосферу сімейного гніздечка, затишний куточок та комфорт можна з різними конструкціями натяжних стель.

Якщо площа кухні дозволяє, то за допомогою стелі можна також зонувати простір на частину для приготування їжі та столову зону, знову ж таки, без перегородок та фізичних поділів.

Натяжна стеля у спальні в Черкасах

Спальня – це місце відпочинку та особистого життя сім’ї. Наші дизайнери завжди радять власникам квартири не особливо звертати увагу на модні тренди та тенденції в організації натяжних стель у цій кімнаті. Тут рідко бувають сторонні, гостей у спальню не звуть, тому в цій кімнаті можна зробити все за своїм смаком та бажанням

Якщо подружжя хоче, можна встановити натяжну стелю з дивовижним ефектом “зоряне небо”. Це дуже романтично та заспокійливо, щоночі засипати під мерехтіння зірок із глибини космосу. Люди платять шалені гроші за номери в готелях зі скляними дахами, і отримують це задоволення всього на пару ночей. А ви можете насолоджуватися видом зоряного неба стільки, скільки вам завгодно, а якщо набридне, просто вимкнути обладнання та заснути під звичайною стелею.

Цей ефект один із найскладніших по обладнанню та монтажу, але й найбільш вражаючий. Для його створення використовуються світлодіодні світильники, спеціальні агрегати, які встановлюються в міжстельовому просторі та кріпляться до основного перекриття. Все обладнання працює безшумно, тому його можна встановлювати і спальні, і дитячої.

Також у спальні можна використовувати всі ті прийоми та ефекти, про які ми вже говорили вище:

 • ☆ Друк на полотні;
 • ☆ Лінії, що ширяють, стеля, що парить;
 • ☆ Небо з хмар;
 • ☆ Стеля, що світиться, або короб;
 • ☆ Поділ кольором, світлом, фактурою;
 • ☆ Багаторівневі стелі.

Закінчивши з невеликими квартирами в новобудовах, ми перейдемо до просторих двокімнатних жител та апартаментів. У таких квартирах дизайнери нашої компанії Art Decor та професійні досвідчені установники можуть втілити найзухваліші проекти, створювати будь-які стилі, від історичних, до футуристичних, використовувати різні прийоми, ефекти фактури та новітні технології у сфері натяжних стель.

Натяжні стелі в приватних будинках у Черкасах

Практика фахівців компанії Арт Декор показує, що в приватних будинках висота стель може досягати 3 м. Це дозволяє встановлювати дво- і навіть трирівневі натяжні стелі. Наші дизайнери відповідно до ваших уподобань запропонують кілька варіантів, з яких ви оберете той, що вам найбільше сподобався. Зараз власники будинків часто стали замовляти встановлення натяжних стель з утепленням. Тобто до основної стелі кріпиться утеплювальний матеріал (базальтова мінеральна вата, пінопласт, екструдований пінополістирол), а потім встановлюється натяжна стеля. Вийде тепло і красиво. При цьому таке утеплення є найбільш економним.

Переваги натяжних стель

Зведемо разом і коротко перерахуємо переваги натяжних стель, про які ми вже говорили вище:

 1. Чудовий зовнішній вигляд і різноманітність варіантів.
 2. Універсальність – натяжні стелі можна встановлювати практично в будь-яких приміщеннях.
 3. Не потрібна попередня підготовка основної стелі – економиться час і кошти.
 4. Оперативність установки і відсутність будівельного сміття та бруду.
 5. Довговічність. ПВХ натяжні стелі служать 17-20 років, тканинні – 25-30 років.
 6. Тепло- і шумоізоляція.
 7. Герметичність – натяжна стеля в більшості випадків врятує вашу квартиру від затоплення зверху.
 8. Простота встановлення додаткових світильників на стелю – ніякого штроблення залізобетонних стін і тому подібних робіт.

Чому натяжні стелі в Черкасах вигідно замовляти в Art Decor

 1. Ми займаємося натяжними стелями з 2010 року. У нашому послужному списку тисячі успішно виконаних замовлень різної складності.
 2. Працюємо якісно і сумлінно. Наприклад, ПВХ натяжні стелі встановлюємо за допомогою гарпунного методу. Це значно складніше (потрібна точність крою натяжного полотна плюс/мінус 1 мм), ніж штапіковий метод, зате дає змогу багаторазово знімати і встановлювати знову натяжне полотно. Недобросовісні компанії встановлюють штапіковим методом, не пояснюючи замовникові всі тонкощі, але ціну виставляють таку саму, як ми.
 3. Працюємо тільки з сертифікованими матеріалами відомих брендів. На кожну нашу натяжну стелю є сертифікати екологічної та пожежної безпеки. Наші стелі можна встановлювати в дитячих кімнатах.
 4. Оперативність виконання робіт. Оперативність досягається за рахунок:
 • ☆ роботи кількома монтажними бригадами;
 • ☆ наявністю власного виробництва, що дає змогу виконувати крій натяжних полотен, їхнє зварювання за необхідності, нанесення фотодруку в Україні, що істотно спрощує і прискорює логістику.
 1. Адекватні ціни.

Інтегральним показником високої якості наших робіт при адекватних цінах служить той факт, що почавши в 2010 році установку натяжних стель у Києві, ми зараз маємо філії у всіх обласних центрах країни, а також ще й у деяких містах – Кривий Ріг, Біла Церква, Маріуполь, Чорноморськ (колишній Іллічівськ). І цей список постійно розширюється. Тому, якщо вашого міста в цьому списку немає, передзвоніть нам і уточніть. Цілком може статися, що ми вже працюємо і у вашому місті. А жителів Черкас, яким необхідні якісні натяжні стелі, ласкаво просимо до нас.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом