Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Чорна натяжна стеля

Причини, через які чорний колір у верхній частині кімнати лякає людей, такі – буде надто темно, надто похмуро, кімната здаватиметься надто низькою. Розкажемо, як справи насправді.

Від 165 грн/м2

В наявності

Чорна натяжна стеля – бути чи не бути?

Чорна натяжна стеля
До появи натяжних конструкцій навряд чи хтось особливо думав про те, щоб зробити стелю у своєму приміщенні чорним. Ще в нічному клубі чи іншому розважальному приміщенні такий колір можна було допустити, але вдома, у ресторані, кафе – це важко було собі уявити. Коли з’явилися чорні натяжні стелі, вони не відразу стали популярними. До них придивлялися, куштували різні комбінації з квітами. Сьогодні фахівці компанії Арт Декор сміливо можуть сказати, що чорна стеля – це красиво та стильно. Ми встановили десятки конструкцій з використанням цього кольору по всій площі та ще більше зі вставками. така стеля має свої особливості та вимоги. Ми їх викладемо, а ви вивчите і може вирішите встановити чорну натяжну стелю у Києві чи в іншому місті України. Повірте, якщо все зробити правильно, ви ніколи не пошкодуєте про таке сміливе рішення.

В які приміщення можна встановлювати чорні натяжні стелі

Причини, через які чорний колір у верхній частині кімнати лякає людей, такі – буде надто темно, надто похмуро, кімната здаватиметься надто низькою. Розкажемо, як справи насправді.

Чи зробить чорна стеля кімнату надто темною?

Тільки в тому випадку, якщо кімната сама по собі темна, наприклад, у ній невелике вікно, розташоване на північ. Або під вікном росте велике дерево. Темні, і не лише чорні, натяжні стелі взагалі не рекомендують встановлювати в невеликих приміщеннях. Вони дійсно можуть зробити кімнату ще компактнішою візуально.

Але не рекомендовано, значить заборонено. Наші дизайнери розробляли фантастично гарні стелі з використанням парного кольору в невеликих приміщеннях. Вони робили з них вставки, використовували глянцеву фактуру, створювали спеціальне підсвічування.

Чи зробить чорна стеля кімнату візуально нижче?

Якщо ми говоримо про матове полотно, то так. Воно дійсно робить кімнату нижчою, тому такі стелі рекомендують встановлювати лише у великих, світлих, високих приміщеннях.

З глянцевим полотном ситуація цілком протилежна. Ми ще говоритимемо про чорний колір у різних фактурах, тоді й зупинимося на цьому ефекті чорної глянсової стелі докладніше.

Чорна стеля зробить кімнату похмурою

У цьому є частка правди, але тільки в тому випадку, якщо не правильно підібрані за кольорами, фактурою та розташуванням інші елементи інтер’єру. Не приховуватимемо, чорний колір вимагає від дизайнера величезної майстерності. Щоб його використовувати не лише на стелі, а й у нижній частині кімнати, потрібно мати смак та тонке почуття стилю. Але якщо воно є, ні про яку похмурість мови йти не може. Інтер’єр буде унікальним, оригінальним, навіть феєричним, але аж ніяк не похмурим.

Вище ми багато говорили про різні фактури натяжних полотен у чорному кольорі, тепер потрібно розкрити це питання докладніше.

Фактури чорної натяжної стелі

Ще одна особливість чорного кольору – він добрий у будь-якій фактурі. Більше жодного кольору і відтінку не виглядає так по-різному з різними видами поверхні.

Матова чорна натяжна стеля

Ця фактура у чорному кольорі найнебезпечніша. Вона справді не має глибини, тому може зробити кімнату візуально нижчою. Але в чорному кольорі така поверхня виглядає зовсім інакше. Вона набуває якоїсь оксамиту, елегантності, навіть витонченості. Більше в жодному іншому кольорі матове полотно, яке вважається найпростішим і найзастосовнішим, не виглядає так розкішно і багато. Якщо ви вирішите встановити таку стелю у велике просторе приміщення, точно про це не пошкодуєте. Вона виглядає як благородний матеріал, розкішна тканина навіть у найпростішій фактурі.

Сатинова чорна натяжна стеля

На відміну від матової фактури, яку мало хто наважується використовувати в інтер’єрі, сатинова чорна стеля навіть популярна. М’яке свічення сатину, його відлив дасть чорний колір глибоким і магічним. Якщо правильно підібрати освітлення на чорній сатиновій натяжній стелі, то він будь-яке банальне приміщення, навіть з невиразним інтер’єром, перетворить на оригінальне та стильне. Освітлення з цією фактурою у темному кольорі можна використовувати будь-яке – центральна люстра, точкові світильники, світлодіодне підсвічування, трекові світильники, дифузні острови. Все залежить від стилю приміщення. на тлі блискучої чорної поверхні будь-який світильник виглядає красиво.

Глянцева чорна натяжна стеля

У чорному кольорі глянсова поверхня має найсильніший дзеркальний ефект. Якщо ви в спальні хочете повісити дзеркало на стелю, але ще сумніваєтеся, використовуйте глянцеву чорну натяжну стелю і він повністю замінить поверхню, що відображає. Цю особливість необхідно враховувати, коли створюєте інтер’єр приміщення. У такому покритті відображатиметься кожна деталь нижньої частини кімнати. Буде видно всі дрібниці, аж до того, що лежить у вас на шафах. Тому, продумуючи низ, потрібно це враховувати.

Ще одна особливість чорного глянцю – на ньому дуже видно пил. Полотна від провідних виробників мають спеціальну поверхню, яка має цей пил відштовхувати. Не варто думати, що полотно вмить покриється пилом і втратить свій вигляд. Ні, але догляд за чорною глянцевою натяжною стелею потрібен більш ретельний, ніж за матовою фактурою.

Розібравшись з традиційними фактурами, можемо поговорити про декоративні фактури, а більшість з них у чорному кольорі виглядають просто приголомшливо.

Фактура «галактика» у чорному кольорі

Галактика – це фактура із блискітками. Може бути багато дрібних блискучих елементів і менше великих. На чорному полотні видно чіткіше. Ця фактура саме у темному кольорі дуже нагадує дорогий, але дуже гарний ефект «зоряне небо». Відмінне рішення для вставок у будь-якому приміщенні. «Галактика» будь-який інтер’єр зробить ошатним і трохи фантастичним.

Перламутр та перли в чорному кольорі полотна натяжної стелі

А ось ці фактури в чорному програють світлішим кольорам. Ефект переливу не такий видно. Якщо бюджет підтискає, перли і перламутр можна замінити традиційною сатиновою фактурою.

Чорні стелі у фактурах, що імітують натуральні матеріали

Тут рішень небагато. В основному такі фактури, як шовк, оксамит, шкіра, замша виглядають в чорному кольорі непогано, якщо їх використовувати вставками. Дуже ефектно виглядає мармур, а дерев’яна фактура виглядає не так яскраво. Але чорна натяжна стеля чудово поєднується з натуральним деревом світлих кольорів. Тому його можна використовувати навіть у невластивих цьому кольоровому етностилі.

Чорна натяжна стеля з візерунками

Ще одна приголомшлива фактура – це об’ємні візерунки на полоті. У чорному кольорі вони помітні чіткіше, особливо якщо правильно підібрано освітлення. Така стеля буде виглядати дуже ошатно і стильно. Його можна використовувати в багатьох стилях, якщо не на всю стелю, то фрагментарно.

Тканинна чорна натяжна стеля

Про цей вид матеріалу варто говорити окремо. Він не користується популярністю, а дарма. Проблема цієї стелі у його ціні. Багато хто, хто вибирає полотно з цього матеріалу, не наважується на експерименти. Тканинна стеля довговічна, тому віддавати перевагу класиці, яка актуальна зараз і не втратить своєї популярності через 20 років, цілком логічно. Але якщо ви наважитеся, наприклад, в кабінеті, встановити чорну тканинну стелю з нанесенням, ви дуже скоро зрозумієте, що ні на краплю не помилилися. Виглядає така стеля вражаючи. На тім’яному тлі фарби виглядає яскравішими і соковитішими, дрібні деталі не губляться і не зливаються. Наша компанія має складну технологію нанесення зображення на темні полотна, у тому числі тканинні. І ми вже робили такі малюнки для своїх клієнтів, тому можемо сказати, що чорна тканинна стеля – це чудове полотно для будь-якої творчості.

Ефекти з чорною натяжною стелею

Говорячи про нанесення на тканинну чорну натяжну стелю, ми вже почали розвивати тему ефектів. Саме чорний колір стає виграшним для багатьох цікавих рішень. Розкажемо про них докладніше.

Зоряне небо

Ми вже згадували про цей ефект вище, тепер зупинимося на ньому детальніше. Саме чорне полотно натяжної стелі надає натуральності та природності цього ефекту. Більше на жодній стелі «зірки», комети, не виглядатимуть так правдоподібно. Якщо ви хочете встановити такий ефект у кімнаті своєї дитини, подумайте про вставку чорного полотна і розміщуйте його саме там. Дитина не повірить вам, що у неї в кімнаті нічне небо, якщо полотно буде світлим.

Паруючи лінії і стеля

Ще один ефект, який виглядає в чорному надзвичайно. Лінії, що світяться, на чорному тлі виглядають так, ніби вони дійсно дарують. Чорним сприймається як порожнеча, безодня. Цікаво, що саме у матовій фактурі цей ефект проявляється повністю. У глянцевому та сатиновому полотні світло відбиватиметься і відчуття повного ширяння зникає. Така стеля відмінне рішення для кафе, нічних клубів. Його можна встановити в спальні або у ванній кімнаті. Достатньо один раз побачити таку стелю, щоб зрозуміти, який ефект він справляє.

Нанесення на чорну натяжну стелю

На чорне полотно малюнки наносять собою технології, щоб передати яскравість кольорів. Результат виходить дуже ефектним через колір основи створюється повне враження, що малюнок просто висить у повітрі. Це дивовижно виглядає в будь-якому інтер’єрі. Якщо ви хочете щось дуже оригінальне чи незвичайне привнести до свого повсякденного побуту та інтер’єру – таке рішення буде ідеальним. Малюнок на чорному тлі виглядає майже об’ємним без застосування техніки 3D друку. Чим яскравіший малюнок, тим він буде ефектнішим, але й прості білі візерунки виглядає оригінально.

Різьблена стеля

У цьому вся ефекті майже завжди використовується одне полотно світлого кольору, інше темне. Якщо ви зробите свій вибір на користь чорного, ви точно не помилитеся. З будь-якими кольорами чорний добре поєднується. Не важливо, буде він основним полотном або верхнім, чи його видно повністю або лише фрагментарно в прорізі, для різьбленої стелі чорний – це оптимальне рішення.

Багаторівневі стелі

Найчастіше чорне полотно використовується саме у складних конструкціях. Ті, хто бояться ризикувати і робити темним все покриття, охоче фрагментарно вставляють чорний у багаторівневі конструкції. Не важливо, які форми та рівнів – гладкі або незграбні, чорний надасть глибину всьому виду стелі, він зробить його більш вишуканим та елегантним.

Тепер настав час розповісти, з якими квітами поєднується чорний, якщо ми говоримо про натяжну стелю.

З яким кольорами поєднується чорний у натяжній стелі

Як ми вже говорили, чорне полотно з будь-якого матеріалу частіше використовують не окремо, а в комбінації з іншими квітами. Будемо говорити, з якими з них чорний поєднується найкраще.

Чорний і білий

Це вічна класика, яка у натяжних стелях не менш актуальна. Чорно-біла стеля може бути як нудною, так і оригінальною, тому дуже важливо в якій формі поєднуються ці кольори. Один може бути основним, вони можуть бути рівноправними, один може бути тлом, другий акцентом. Грамотно розроблений нашими дизайнерами проект зможе перетворити чорно-білу стелю на витвір інтер’єрного мистецтва.

Чорний та червоний

Це поєднання може здатися надто агресивним. Але воно широко використовується у японському стилі. Якщо ви не шанувальник такого напрямку, можна фрагментарно поєднувати червоний та чорний колір у певних приміщеннях. Такі кольори можна використовувати ванною, на кухні.

Чорний та рожевий

Таке поєднання можна в одязі, а якщо використовувати пудрові відтінки рожевого, то й в інтер’єрі. При невеликій кількості чорного можна використовувати таку комбінацію в кімнаті дівчинці підлітка, спальні, знову ж таки на кухні і навіть у залі.

Чорний та сірий

Класика, яка у сучасних стилях знайшла своє продовження. Лофт, ганьби-тік, футуризм – це кольори виглядають добре. Можна експериментувати з цими кольорами в багаторівневих стелях та інших напрямках.

Чорний, за бажання, можна поєднувати з іншими палітрами та за його допомогою вирішувати певні дизайнерські завдання. А як чорна стеля виглядає у різних приміщеннях?

Чорна стеля в різних кімнатах

Чорна натяжна стеля у вітальні

Якщо кімната велика, світла, висока, то тут можна використовувати будь-яку чорну стелю. Матовий, сатиновий, глянсовий, декоративний, з ефектами – будь-яке рішення для такого приміщення буде гармонійним. Правильно підібране освітлення та конструкція зроблять верхню частину кімнати ще більш урочистою та ошатною.

Чорна натяжна стеля у передпокої

Хоча в темний і маленький передпокій часто рекомендують використовувати світлі тони, чорне полотно з ефектом, що відбиває, підніме візуально передпокій, відобразить світло ламп, тому вона здаватиметься просторішою і світлішою. Часто такі стелі роблять одночасно в передпокої та коридорі, об’єднавши ці два простори для їх візуального розширення.

Чорна натяжна стеля на кухні

Це не найкраще місце, де можна встановити чорну стелю. Вся справа в тому, що на ньому буде видно розлучення, жир і випаровування. Але якщо у вас студія або велика кухня, глянсова натяжна стеля над обідньою зоною зробить її більш ошатною та урочистою. Зовсім відмовлятися від цього кольору на кухні не варто. Зверніться до наших дизайнерів і вони розроблять проект, в який ідеально впишеться чорна натяжна стеля.

Чорна натяжна стеля в дитячій

У кімнаті маленької дитини цьому кольору справді не місце. Але якщо ви хочете порадувати своє чадо цікавим ефектом «зоряне небо», то обов’язково використовуйте вставку з чорного полотна. Якщо немає фінансів або бажання витрачатися на дороге обладнання для такої стелі, замовте фактуру «галактика» в чорному кольорі. Вона звичайно повністю ефект не замінить, але стеля буде дуже схожа на небо з зірками.

Чорна натяжна стеля у спальні

У нашій компанії саме у спальню найчастіше замовляють чорні натяжні стелі. Ми вже казали, що у глянцевій фактурі таке полотно можете замінити дзеркало. Чорний не буде тиснути або робити приміщення похмурим, якщо продумати решту інтер’єру кімнати. Якщо ви хочете побалувати себе гарним зображенням на стелі спальні, то саме чорний стане для нього найкращим тлом.

Якби нас запитали, чи варто встановлювати чорну натяжну стелю вдома, ми однозначно відповіли б, що так. У деяких випадках чорний колір складно замінити на щось інше, в інших він виглядає найбільш виграшно. Все залежить від стилю приміщення та його призначення. Але чорний – це колір, який надає стилю та елегантності.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Чорна натяжна стеля

165 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 165 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом