Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі в Білій Церкві
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Білій Церкві і області з 2010 року

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі в Білій Церкві за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі Біла Церква

Натяжні стелі в Білій Церкві – офіси, склади, виробничі приміщення

Біла Церква є унікальним містом. Його називають перлиною Київщини, бо тут дуже багато цікавих пам’яток, але не лише причина. Місто продовжує жити своїм розміреним життям, тоді як зі столиці сюди багато компаній переводять бізнес. І не дивно буде, якщо саме Біла Церква стане одним із найбільших бізнес-центрів. Тут уже розгорнувся індустріальний парк з такою самою назвою. Більше в жодному місті з чисельністю трохи більше 200 тис. осіб, не відкрито стільки бізнес-центрів. Це говорить про перспективу міста та його вражаюче майбутнє.

Чому підприємства та компанії обирають Білу Церкву – все просто, до столиці всього 75 км, а умови для роботи вже не гірші за столичні. Банки, інфраструктура, житловий фонд для співробітників, і це без божевільних київських цін та багатогодинних заторів.

Відрядження до Білої Церкви для фахівців компанії Art Decor вже звичні, а головне, за часом дорога займає не більше часу, ніж переїзд на об’єкт в інший кінець Києва. Ми розуміємо бізнесменів, які вирішили влаштуватися в цьому містечку та замовляють у нашій компанії натяжні стелі для своїх офісів, складів та інших приміщень. Встановлення натяжної стелі у комерційному приміщенні у Білій церкві справа вже звична. Наші фахівці мають величезний досвід роботи в таких приміщеннях і готові поділитися ним.

Переваги натяжної стелі для комерційних приміщень

Комерційні приміщення – це особливий режим експлуатації. Також є певні правила та вимоги організації таких просторів. Якщо порівняти вимоги та характеристики натяжних стель – то отримаємо повний збіг за всіма параметрами;

 • ☆ Організація раціонального освітлення – розробка інтегрованих у натяжні стелі освітлювальних систем допомагає правильно висвітлювати простір;
 • ☆ Пожежна безпека – стелі деяких виробників мають клас пожежної безпеки вище, ніж у інших оздоблювальних матеріалів;
 • ☆ Екологічність – вже після встановлення люди можуть працювати у приміщенні, не вдихаючи шкідливі та небезпечні для здоров’я випаровування;
 • ☆ Захист від затоплення – товари на складі, техніка в офісі, обладнання на виробництві – всі ці дорогі речі захищені від раптового затоплення зверху при прориві водопроводу або даху будівлі, що протікає;
 • ☆ Дотримання санітарних норм – у будь-якому приміщенні, де б не стояли натяжні стелі, забруднення з них можна швидко змити;
 • ☆ Естетичність – зовнішній вигляд приміщення надає солідність компанії не тільки в очах клієнта, але її співробітників.

Загалом натяжні стелі в приміщеннях комерційного призначення – це відмінне рішення. До того ж, за ціною такі конструкції значно нижчі від багатьох інших оздоблень. Тому розповімо, як вибрати натяжну стелю в офіс, на склад та інші приміщення.

Натяжна стеля в офісі в Білій Церкві

Офісні центри і просто приміщення розміщуються в цьому місті в різних будинках. Нам доводилося встановлювати натяжні стелі в Білій Церкві як в ультрасучасних бізнес-центрах, так і в будинках радянської споруди, і навіть у будівлях, що становлять історичну цінність. У всіх цих будинках були розміщені або великі офісні центри, або окремі приміщення, де обладнали собі кабінети деякі компанії. Про кожен із таких просторів варто розповісти окремо.

Натяжні стелі в сучасному бізнес-центрі в Білій Церкві.

Сучасно будинок має безліч переваг для організації в ньому офісних приміщень. По-перше – це просторі кімнати з великими вікнами та підведеними комунікаціями. У таких місцях встановлювати натяжні стелі найлегше, також вони тут більш логічні і комфортні ніж інші види обробки. Причин тому кілька – високі основні перекриття, величезна кількість комунікацій, які прокладені під стелею і до них потрібно мати доступ, а також осад нового будинку, який може тривати кілька років.

Натяжні стелі в нові офісні приміщення мають бути стильними та сучасними. Це в історичних будинках можна грати зі стилями, підбирати оптимальне оформлення під сферу діяльності компанії. У нових будівлях лише сучасний стриманий вигляд. тому найчастіше ми використовуємо кілька видів конструкцій:

 • ☆ Безщілинна натяжна стеля – ідеальне рішення, оскільки стіни в сучасних будівлях рівні, стеля виглядають дуже стримано та стильно, надає суворості приміщенню за рахунок відсутності декоративних вставок;
 • ☆ Тіньова стеля – таку конструкцію можна встановлювати як у кабінетах, так і в переговорних кімнатах, солідний сучасний вигляд справляє сильне враження;
 • ☆ Звичайна однорівнева стеля – це бюджетне рішення для коридорів, місць громадського користування, виглядає покриття дуже акуратно, легко миється, довговічне і може захистити від затоплення.

Установка таких конструкцій не займає багато часу, якщо в проекті не передбачені складні ефекти, але вони справляє дуже сприятливе враження не тільки на клієнтів та партнерів, які відвідують офіси, але й на співробітників.

Також натяжні стелі всіх цих типів дозволяють добре організувати освітлення.

Дуже часто в офісах, особливо якщо це великі приміщення, де сидять кілька співробітників, використовується звичайне освітлення. Наші фахівці розрахують необхідну кількість світильників та їх розташування, з урахуванням плану приміщення, його затемнення, висоти стелі та розмірів. В офісі має бути достатньо верхнього світла, щоб співробітникам не довелося використовувати настільні лампи. Навіть якщо в офісі досить великі вікна, штучне світло має бути досить інтенсивним.

Якщо йдеться про невеликі кімнати, де працюють кілька людей, то в цьому випадку ми радимо встановити трекові системи. Треки розташовуються нарівні з поверхнею полотна або в поглибленій ніші. Трекова система може бути будь-якої форми – лінія, літера “Т”, “П”, квадрат трикутник. Плюс такої системи для офісу в тому, що світильники її мобільні. Тобто, за потреби їх можна пересувати по треку, змінювати напрямок світлового променя. Тобто, висвітлювати можна будь-яку ділянку офісу за потреби. Це дає можливість міняти пересувати робочі столи, розміщувати додаткову техніку і не переживати, що в місці встановлення не буде достатньо світла.

Для переговорних кімнат, кабінетів ТОП-менеджерів, приймалень ми створюємо інші стелі.

Вони повинні бути не тільки функціональні, а й справляти враження. У таких приміщеннях часто бувають клієнти, відвідувачі, які мають розуміти рівень компанії, адже всім добре відомо, що зустрічають по одязі.

Іміджеві натяжні стелі, це красиві, стильні та практичніші конструкції. Зупинимося на них детальніше

Паряча натяжна стеля в Білій Церкві

Це не новий, але дуже оригінальний ефект, що ідеально підходить для офісу. Для такої конструкції використовуються спеціальні напрямні із пазом для світлодіодних стрічок. В результаті по периметру всього полотна утворюється смуга, що світиться, яка створює враження, що стеля існує окремо від решти приміщення. Саме завдяки цьому ефекту така конструкція отримала свою назву. Стеля, що парить, можна встановлювати в будь-якому приміщенні. Солідно він виглядає в переговорних, але є йому місце і в коридорі, і в приймальні, і на рецепції. Загалом усюди, де потрібно справити враження на відвідувачів, можна використати цей ефект.

Натяжна стеля «парячі лінії» в Білій Церкві

Лінії, що парять, – це вид конструкції, схожий на стелю, що парить. Лише лінії розміщені не по периметру полотна. Вони розташовуються безпосередньо з його поверхні. Для створення ефекту також використовуються спеціальні багети, які кріпляться до основного перекриття та врізаються в полотно.

За бажанням клієнта ми розробляємо проекти з хаотично розташованими лініями, згрупованими у візерунок, наприклад, цікаве рішення електрокардіограми на стелі в коридорі приватної лікарні, фігури – квадрати, трикутники, прямокутники.

За допомогою ліній, що світяться, можна виділити зону столу в переговорній, показати напрямок шляху в коридорі і т.д. Лінії можуть бути просто прикрасою – стильною та оригінальною, а можуть грати роль додаткового освітлення.

Натяжні стелі в офісі в старій будівлі в Білій Церкві

Якщо ви стали щасливим власники офісного приміщення у будівлі дорадянської споруди, не поспішайте переробляти приміщення під сучасний лад. У цих просторих приміщеннях з високими стелями є власний шарм, і натяжні стелі допоможуть розкрити його. Як вам офіс у класичному стилі, або неокласика, модерн, мінімалізм, з їхньою стриманістю та функціональністю. Таким офісом може реально здивувати своїх відвідувачів, оскільки такі приміщення, навіть якщо вони ділові та призначені для бізнесу, передають характер власника та його статус.

Натяжна стеля у класичному стилі в офісі

Тут усе досить просто. хочете справді справити враження, підкреслити свій статус, вибирайте стелю. Цей матеріал виглядає дуже благородно. Його текстура ні з чим незрівнянна. На таку стелю можна зробити нанесення і в офіс. Наприклад, у робочий кабінет адвоката на стелю ми робили нанесення зображення Феміди. Воно було дуже логічним та стриманим, підкреслювало солідність офісу та одночасно прикрашало його.

Якщо немає бажання вкладати надто великі гроші у дорогий матеріал натяжної стелі, ми можемо запропонувати дешевший аналог тканинного полотна – ПВХ із фактурою тканини. Такий матеріал відносно нещодавно з’явився на ринку, ми були однією з перших компаній, яких почали використовувати і відразу оцінили переваги такого полотна. Від справжнього тканинного матеріалу на вигляд його може відрізнити тільки фахівець, і то не завжди.

При такому винятковому естетизмі, матеріал повністю зберігає всі властивості та характеристики ПВХ-полотна. Тобто якщо є небезпека, що вас можуть залити сусіди згори, тканинне полотно вибирати занадто ризиковано. Воно стримає воду, але не так ефективно, як ПВХ-плівка, крім того, якщо вода була брудною, з тканини пляма може не відмитися. І далеко не всі тканинні полотна можна кріпити повторно. Тому ПВХ-полотно натяжна стеля з тканинною фактурою може стати гідним замінником дорогого аналога.

Що стосується конструкції натяжної стелі для офісу, якщо ми говоримо про класичний стиль, то це може традиційна рамка. По периметру широка частина стелі опущена, а внутрішня частина вища. Це такий вид дворівневої конструкції. Зазвичай її використовують разом із гарною люстрою чи світильником, щоб підкреслити їх.

Такі конструкції роблять стелю дуже солідною. Якщо замість стандартної стрічки маскування по периметру використовувати декоративні вставки, що імітують ліпнину, ефект посилиться. Але такі прикраси актуальні лише у класичному стилі, і лише в тому випадку, якщо вони підтримуються схожими декоративними деталями у нижній частині кімнати. Якщо натяжна стеля-рамка використовується в таких стилях, як неокласика, модерн або мінімалізм, будь-які декоративні деталі будуть недоречні. Тут навіть можна обійтися без центральної люстри, а використовувати інший світильник, наприклад, світловий короб.

Світловий короб – це такий вид конструкції, при якому на центральній частині стелі або в будь-якому іншому місці, створюється додатковий виступ, що формується з полотна і напрямних. За формою він найчастіше нагадує куб, але можна використовувати інші конфігурації. Всередину такого короба міститься світильник. Його розмір і потужність залежать від висоти приміщення, його розмірів та затемненості.

Такий короб може включатися окремо від решти всієї системи освітлення натяжної стелі. Так як щільно для його створення використовується спеціальне, з високим показником світлопроникності, короб може давати достатньо світла, щоб освітлювати навіть велике приміщення.

У деяких компаніях, які за діяльністю можуть собі дозволити деякі відступи від класичного стилю, наприклад, у студіях дизайну, в маркетингових фірмах та інших сферах, пов’язаних з творчістю, на короб можна нанести зображення. Найчастіше використовують картинку неба з хмарами, це дуже освіжає інтер’єр, має у своєму розпорядженні відвідувачів.

Стеля в класичному стилі може бути однорівневою, але в теплому м’якому світлі та цікавій фактурі, наприклад, сатин або перли. Такі стелі виглядають розкішно, але при цьому не кричать. Це аристократичне доповнення інтер’єру.

Якщо ви хочете зробити свій офіс сучасним і стильним, або навпаки, класичним і дорогим, звертайтеся до наших фахівців. Ви розповідаєте про свої вимоги та побажання, ми створюємо проект з їх урахуванням, готуємо матеріали та встановлюємо таку стелю, якою ви його бачите.

Натяжна стеля у складському приміщенні у Білій Церкві

Складське приміщення – це особливе місце, у якому мають бути дотримані дуже суворі умови зберігання товару. По-перше, тут має бути досить інтенсивне освітлення. По-друге, оздоблювальні матеріали повинні бути негорючими, щоб забезпечити пожежобезпечність. По-третє, товар чи інші цінні речі мають бути захищені від пошкодження водою. Крім того, натяжні стелі для складських приміщень можуть забезпечити наступні переваги:

 • ☆ Стійкість до вологи – якщо приміщення складу організоване у підвальному, напівпідвальному приміщенні, то підвищена вологість – це часте явище, до якого полотна натяжних стель мають високу стійкість;
 • ☆ Легкість догляду – нерідко склад використовується як майстерня, тому забруднення всіх поверхонь – проблема, з якою стикаються власники таких приміщень. Простота догляду за натяжною стелею дозволяє вирішити питання швидко;
 • ☆ Стійкість до зовнішніх впливів – в першу чергу, йдеться про корозію, грибки і плісняву, до яких у натяжних стель висока стійкість, вони взагалі не схильні до цих пошкоджень;
 • ☆ Маскування комунікацій – навіть у складському приміщенні має бути акуратно та красиво, але при цьому має бути забезпечений доступ до всіх основних магістралей, з чим найкраще й справляються натяжні стелі.

Основна перевага натяжних стель – їхня різноманітність, для складських приміщень не мають принципового значення. Тут необхідно встановлювати стандартні однорівневі стелі з надійним матовим ПВХ полотном. Це надійне та міцне покриття, яке відрізняється швидкістю монтажу та довговічністю.

Але в компаніях є не лише склади. Майже у кожній компанії є гараж, серверна та інші технічні приміщення, в яких також можна встановлювати натяжні стелі.

Натяжні стелі в гаражах та майстернях у Білій Церкві

Часи, коли будь-який гараж був брудне приміщення з ямою і купою обладнання, минули. Сучасний гараж – це повноцінна майстерня, в якій машини проходять технічне обслуговування та необхідний ремонт. Тут має бути акуратно та просто. Багато компаній дуже стежать за своїми гаражами та намагаються облаштувати їх за всіма стандартами. Тому ми постійно встановлюємо натяжні стелі не тільки в гаражах компаній, але і на СТО, у невеликих майстернях, в автомагазинах, салонах продажу машин та тюнінгу. Загалом можна сказати, що будь-яке приміщення, де проводиться діяльність, пов’язана з автомобілями, може бути оснащене натяжними стелями.

Як вибрати натяжні стелі в гараж? Насправді вибір не такий великий. Потрібно виходити зі специфіки приміщення. Якщо будова або її частина, де знаходиться гараж, має високі стелі, велику площу, то стелю можна робити будь-якими. Багато установників вважають, що стеля темного кольору практичніша, і ми з ними згодні. Але якщо приміщення маленьке і низьке, то темний колір занадто сильно давитиме. Але це можна виправити за допомогою яскравого висвітлення. Оптимальним вибором для гаража буде точкова система, поєднана із трековими світильниками. Таке освітлення може бути найпрактичнішим.

Крім того, не варто забувати, що гараж – це не лише приміщення для машин. Тут є кімната для майстрів, водіїв. Є зона відпочинку та склад із запчастинами. Тому потрібно встановлювати натяжні стелі не лише в цехах, та й комплексно в інших кімнатах.

Натяжні стелі для виробничих приміщень в Білій Церкві

Щодо виробничих приміщень точаться суперечки, наскільки актуальними для них є натяжні стелі. Наші спеціалісти впевнені, що для деяких виробництв вони просто необхідні. Перелік таких напрямів досить великий:

 • ☆ Продукти харчування;
 • ☆ Фармацевтичні компанії;
 • ☆ Виробництва побутової та комп’ютерної техніки;
 • ☆ Друкарні;
 • ☆ Ткацькі виробництва і т.д.

Якщо у вас є виробництво, і ви сумніваєтеся, чи варто там встановлювати натяжні стелі, зв’яжіться з нашими менеджерами. Фахівці вивчать усі процеси і те, які умови потрібні для їх реалізації, і зроблять свій висновок. Вони розкажуть, яка саме стеля підійде для приміщення з огляду на вологість, температуру, ймовірність пошкодження покриття гострим предметом.

Натяжні стелі в Білій Церкві від компанії Арт Декорт

У Білій Церкві встановлюють стелі багато компаній із Києва. Ми не можемо сказати, що у нас найнижчі ціни, але точно скажемо, що працюємо тільки з перевіреними виробниками матеріалів та комплектуючих, тому співвідношення ціна/якість у нашій компанії є оптимальним. Також у нас у бригадах працюють установники з величезним досвідом, які проходили навчання для роботи з новими технологіями в Європі. Наші дизайнери мають вищу профільну освіту і можуть створити не лише гарний дизайн, а й розробити функціональну стелю під усі вимоги клієнта.

Питання та відповіді

✅️ В якому приміщенні можна встановлювати натяжні стелі❓

Майже в будь-якому. Щоб дізнатися, який саме вид стелі буде оптимальним для вашого приміщення, зв’яжіться з нашими фахівцями.

✅️ Які натяжні стелі можна встановити в офісі❓

Будь-які. Все залежить від сфери діяльності компанії та приміщення, в якому розташований офіс. Наші дизайнери можуть розробити для вас індивідуальний проект.

✅️ Чи можна встановити натяжні стелі на складі❓

Можна, але якщо це склад, де для зберігання товару необхідна мінусова температура або взимку на складі не опалюється, то ПВХ-полотна для такого приміщення не підійдуть.

✅️ Як викликати замірника з компанії в Білій Церкві❓

Ви можете зателефонувати, написати нам у месенджерах, зв’язатися через сторінки в соцмережах, всі контакти є на нашому сайті.

✅️ Як довго виготовляється натяжна стеля❓

Щоб підготувати матеріал і комплектуючі для простої стелі, потрібно від одного до декількох днів. Про час підготовки складніших конструкцій ми повідомляємо окремо.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом