Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Безшовні Натяжні Стелі

Безшовні Натяжні Стелі в Києві

Безшовні Натяжні Стелі
Що таке безшовні натяжні стелі зрозуміло з назви – це конструкції, які не мають шва. Раніше безшовна стеля була синонімом тканинної стелі, ширина якої досягала (і досягає) 510 см. Тобто нею можна було перекрити практично будь-яке житлове приміщення, не вдаючись до різних прийомів по зрощенню полотна. Тодішні технології не дозволяли створювати полотна з ПВХ плівки шириною не більше 200 см. Тому, щоб створити натяжну конструкцію в кімнаті шириною більше 2 м, доводилося полотна з’єднувати, точніше, зварювати за допомогою спеціального апарату. Виходив шов шириною близько 0,1 мм. На матових, особливо темних поверхнях він був практично малопомітний, а ось на глянцевих стелях, незважаючи на всі хитрощі, це було досить помітно. Тому, якщо ви хочете над головою мати дзеркальну глянцеву поверхню, зупиняйте свій вибір тільки на безшовному варіанті.

Зараз технології удосконалилися і вже можна купити натяжні плівкові стелі шириною 5,1 м і навіть більше. Їх пропонують китайські виробники. Максимальна ширина європейських натяжних полотен з ПВХ плівки 3.5 м (і вони теж випускаються в Китаї). В принципі, для більшості кімнат цього теж достатньо. Тому можна сказати. що сьогодні безшовні натяжні стелі – це тканинні і плівкові полотна, що мають ширину понад 3.5 м. Слід обов’язково уточнити, що якщо якесь приміщення має ширину більше 5 м, то для нього будь-яка натяжна стеля буде шовною. Але тут є один нюанс. ПВХ плівку можна зварити і, в принципі, отримати натяжне полотно будь-якої ширини. А ось тканину так з’єднати не вийде. І якщо споживач бажає мати тканинну натяжну стелю для великого приміщення, доведеться створювати додаткову опору для багета. Тобто поверхня вже не буде суцільна. Та й на великих площах вже буде помітно провисання тканини, яка помітно важче плівки.

Переваги безшовних натяжних стель

В принципі, переваги безшовних натяжних стель повністю повторюють переваги плівкових або тканинних натяжних конструкцій – в залежності з якого матеріалу вони зроблені.

Тобто для ПВХ плівки – це:

 • доступна ціна;
 • ☆ велике розмаїття кольорів і відтінків (більше 150 штук);
 • ☆ герметичність;
 • ☆ легкість догляду.

Для тканини – це:

 • ☆ елітарний зовнішній вигляд;
 • ☆ висока міцність, не острах гострих предметів;
 • ☆ довговічність;
 • ☆ можливість експлуатації при мінусових температурах;
 • ☆ наявність полотен зі спеціальними властивостями – акустичні, бактерицидні, грязе- і водовідштовхувальні.

Але це за умови, що шов виконаний якісно. Тобто його властивості міцності, як і у самої плівки, і він повністю герметичний. Але домогтися це можливо за умови високої якості полівінілхлоридної плівки і певної культури виробництва. Адже слід розуміти, що зварювання виробляє компанія, яка займається монтажем стелі і якість шва може бути дуже різним. Тому багато фахівців радять вбирати все ж шовні європейські натяжні стелі, а не безшовні китайські.

Відмінність безшовних і шовних полотен може проявитися в способі монтажу натяжна конструкції. Якщо є шов, то для його малої помітності полотно рекомендується встановлювати так, щоб стик був паралельний сонячним променям. А це не завжди зручно, особливо, якщо на полотні є малюнок. Крім того якщо є шов, при клиновому способі монтажу пред’являються підвищені вимоги до його якості. При нерівномірному натягу шов вийде зигзагоподібним, а значить більш помітним. Тому в цьому випадку слід вибирати тільки гарпунний спосіб.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Безшовні Натяжні Стелі

грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом