Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Якісні натяжні стелі в Бердичеві
від компанії Art Decor
з 17-річною гарантією

Art Decor встановлює натяжні стелі будь-якої складності в Бердичеві та області з 2010 року.

☆ Власне виробництво

☆ Сертифіковані матеріали

☆ Гарантія 17 років

☆ Кваліфіковані фахівці

Ціни на натяжні стелі в Бердичеві за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Безщілинні натяжні стелі від 450 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Ширяючі Лінії” (Світлові лінії) від 1000 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі (DESCOR и CLIPSO) від 800 грн/м2
✅ Натяжные потолки с подсветкой від 450 грн/м2
✅ Натяжные потолки с нишей для штор від 350 грн/м2
✅ Парящі натяжні стелі від 350 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 800 грн/м2
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!!!
Дізнатися про точну ціну можна подзвонивши нам по вказаних номерах телефонів:
‎096-58-58-789, ‎050-58-58-789.

Натяжні стелі в Бердичеві

Натяжні стелі в Бердичеві – види, стилі, ефекти, тренди

Бердичів – дивовижне місто. Його чесно можна назвати провінційним, за невеликий розмір та неквапливість життя. Але тут тісно переплелися одразу кілька національних культур. Історично так склалося, що польська, українська та єврейська культура в цьому невеликому містечку є сусідами вже кілька століть. Це дуже вплинуло на зовнішній вигляд міста та його житловий фонд. Тут поряд можна зустріти будинок дореволюційної споруди, радянський “архітектурний шедевр” та сучасну новобудову з панорамними вікнами. Попит у цьому місті є на будь-які квартири.

Є у міста ще одна особливість – тут активно розвивається приватний бізнес. Цьому також є історичне пояснення. Місто завжди було єврейським і стояло на перехресті важливих торгових шляхів. Навіть тривала радянська епоха не змогла витравити з бердичівців їхню комерційну жилку. Проходячи вулицями можна побачити десятки магазинчиків, майстерень, кафе.

Розповідаючи про Бердичев, фахівці нашої компанії завжди із задоволенням виділяють смак його мешканців. Він тут сформувався завдяки різним чинникам. Але цікаво, що саме в цьому містечку з населенням за кількістю далеким навіть до 100 тис осіб, ми встановлювали різні натяжні стелі в різних квартирах. Тут рідко хтось вибирає просту конструкцію в один рівень з матовим полотном і точковими світильниками. Тому говорячи про натяжні стелі в Бердичеві, ми розповідатимемо про їхню різноманітність, стилі, тренди та тенденції.

Класичні натяжні стелі у квартирах Бердичева

Так, натяжні стелі вже встигли стати традиційним оформленням верхньої частини приміщення. Якщо ми говоримо про традиційні конструкції, то це однорівневі стелі з одним видом полотен.

Тканинні натяжні стелі в Бердичеві

Цей вид конструкцій найчастіше вибирають у великі просторі приміщення з дорогим оздобленням. Тканинне полотно дорожче, але його вигляд змінює сприйняття приміщення. Навіть якщо в кімнаті стоїть мінімум меблів, але при цьому якісно і правильно підібрано тканинну натяжну стелю, вона буде виглядати елітно. А якщо ще й нанести на тканину зображення, стеля стає схожою на полотно, розписане художником.

Окрім вишуканого зовнішнього вигляду, тканинне полотно має відмінні експлуатаційні характеристики:

 • ☆ Міцність – тканинне полотно міцніше за ПВХ, тому воно не боїться проколів та гострих предметів, наприклад, падіння шматка штукатурки з гострим краєм з основного перекриття не завдасть шкоди;
 • ☆ Простота догляду – у догляді за тканинним полотном є свої нюанси, але якщо воно встановлено в залі чи спальні, то його досить час від часу пилососити, мити полотно потрібно лише у випадках сильного забруднення за допомогою спеціальних засобів:
 • ☆ Довговічність – натяжні стелі з тканинним полотном, які були встановлені в Європі кілька десятиліть тому, все ще виглядають як нові. Наша компанія також має досвід установки стель з тканини більше 10 років тому, і клієнти дуже ними задоволені до цього дня;
 • ☆ Можливість фарбування – тканинні полотна деяких виробників можна фарбувати, і в цій їхній величезну перевагу перед ПВХ, тому що ви можете вибирати не тільки із запропонованих у нашому каталозі кольорів виробників, але й зробити стелю будь-якого кольору та відтінку, яку пропонують виробники інтер’єрних оздоблювальних матеріалів ;
 • ☆ Краса нанесення – на текстурній поверхні тканинного полотна будь-який малюнок виглядає, як витвір мистецтва, як картина, намальована художником;
 • ☆ Тканинне полотно дихає – на відміну від ПВХ цей матеріал пропускає повітря, тобто відбувається природна вентиляція міжстельового простору, що дуже важливо, якщо в будинку з тих чи інших причин підвищена вологість.

Але не лише тканинні натяжні стелі у Бердичеві, як і по всій Україні, вже стали класикою. ПВХ-полотна у традиційній фактурі завжди мають попит.

ПВХ-полотна у традиційних фактурах

Традиційними фактурами натяжних полотен вважаються матова, сатинова та глянсова. Вони були створені першими та випускаються всіма виробниками, від французьких та бельгійських, до китайських.

Матова натяжна стеля в Бердичеві

Ми часто встановлюємо конструкції з таким полотном, але на відміну від інших міст, тут воліють не білий колір, а вибирають інші відтінки:

 • ☆ Бежевий – універсальний колір для будь-якого приміщення, він актуальний як для залу та передпокою, так для кухні та санвузла;
 • ☆ Сірий – колір, який вибирають для сучасних стилів, добре вписується в мінімалістичні інтер’єри великих квартир у новобудовах;
 • ☆ Світло-блакитний, рожевий або салатовий – ці кольори підходять не для всіх стилів, але вони дуже популярні при оформленні дитячих кімнат, а також цілого ряду комерційних приміщень.
 • ☆ Але білий колір також залишається актуальним, але його більше люблять в іншій традиційній фактурі – сатин.
Сатинова натяжна стеля в Бердичеві

Цю фактуру вибирають ті, хто вважає матову поверхню надто нудною, а глянсову не наважуються встановити через її сильний дзеркальний ефект. У сатині найкрасивіше – це перелив, що надає глибину і коригує приміщення. Найчастіше такі стелі у Бердичеві вибирають у маленькі кімнати старих будинків радянської споруди. Відбиваючи світло, полотно робить кімнату світлішою, просторішою, більшою, вищою.

Глянцева натяжна стеля в Бердичеві

Ця стеля у свій час вважалася найбільш екстравагантною, але це було до появи декоративних фактур, про які піде мова нижче. Глянцеве полотно у цьому місті нам найчастіше замовляють у конструкцію з двох або більше рівнів як вставку. Це полотно ідеально вписується під центральну люстру.

У глянцевій поверхні є один цікавий секрет, чим темніший колір полотна, тим сильніший його ефект, що відображає. Тобто чорне глянсове полотно натяжної стелі виглядає майже як дзеркало. Наші дизайнери вміло користуються цією особливістю під час створення проектів для різних приміщень, у тому числі комерційних.

Говорячи про класичні стелі, ми досі мали на увазі однорівневі конструкції, тепер варто розповісти, які багаторівневі натяжні стелі теж стали класикою, а які вважаються останніми трендами інтер’єрної моди.

Класичний дворівнева натяжна стеля

Це так звана стеля рамка. Його конструкцію можна зустріти як у вітальні, так і заміських будинках, конференц-залах готелів, ресторанах і т.д. Він є квадратним, прямокутним виступом по периметру стелі і заглибленням у середині. На вигляд така конструкція дійсно дуже нагадує рамку. Вона може створювати за допомогою тільки напрямних та полотна, можна використовувати гіпсокартонні вставки, додаткові освітлювальні прилади. Звичайно, якщо ми говоримо про класику, то всі кути кромки прямі і вигляд у неї досить строгий. Але якщо трохи відступити від канонів, можна створити класичну рамку з вигинами, хвилями, використовувати цікаві ефекти. Тоді ця стеля має зовсім інший вигляд і перетворює все приміщення.

Сказавши про класику, необхідно звернути увагу на новинки та тренди у натяжних стелях. І почнемо ми з найцікавішого – фактур.

Трендові фактури натяжних стель у Бердичеві

Декоративними прийнято вважати всі фактури, які від традиційних. Їх можна поділити на кілька груп. Всі вони актуальні для різних стилів та напрямків, ідеальні для певних рішень, про що й говоритимемо

Декоративні фактури натяжних стель під натуральні матеріали

Насамперед йдеться про камінь та дерево. Але до цієї групи ми віднесемо і металік. Фактура натяжної стелі під дерево у Бердянську використовується дуже часто, тому що тут люблять і тому вважають дуже актуальними різні етно стилі. Це і українська, і прованс, і скандинавський, і середземноморський.

У цих стилях вітається використання натуральних матеріалів. Але далеко не у всіх приміщеннях виправдано встановлення дерев’яних балок або повністю покриття натуральним деревом усієї поверхні стелі. По-перше – це дорого, по-друге – це дуже велика зайва вага, а значить навантаження на перекриття, яке може бути небезпечним. Тому дизайнери у всьому світі давно замінили цей матеріал на декоративні фактури, особливо якщо йдеться про натяжну стелю.

Фактура під камінь може бути актуальною в різних стилях, все залежить від того, який саме камінь вона імітує. Якщо йдеться про мармур, то це історичні напрямки – бароко, ренесанс, ампір. Їх останнім часом у житлових приміщеннях використовують лише у великих заміських будинках, а ось у ресторані, елітному клубі чи іншому закладі у певній стилістиці вони дуже актуальні.

Ще одна фактура під камінь – бетон. Вона, навпаки, дуже актуальна для всіх сучасних, індустріальних та мінімалістичних стилів. Від футуризму до лофта, від мінімалізму до хай-теку, у будь-який стиль можна додати фактуру під бетон і вона виглядатиме органічно. Причому використовувати її можна як вставками, так і на всю поверхню стелі.

Фактури тканини – ще одна група натуральних матеріалів. Йдеться про шовк, оксамит, атлас, шкіру, замшу. Ці фактури є універсальними. Вони при грамотно розробленому проекті можуть використовуватися практично для всіх напрямків. Найчастіше полотна під тканини використовують вставки у складних композиціях багаторівневих стель. Вони виглядають дуже дорого та вишукано. Виробники намагаються надати максимальної схожості з матеріалом, щоб досягти реалістичності.

Декоративні фактури з блискітками

Ця група не така численна. До неї входить фактури з різною кількістю та різними розмірами блискучих частинок на полотні. Це можуть бути великі блискітки, тоді такі полотна часто застосовують для заміни дорогого і складного ефекту «зоряне небо». Щільно може бути густо усіяне невеликими частинками. Воно виглядає дуже ошатно. Може використовуватись у вітальні у зоні прийому гостей. Також такі фактури іноді використовують у дитячих ігрових зонах, щоб урізноманітнити інтер’єр але не перевантажувати його яскравими фарбами. Не менш актуальні такі стелі з балками в Бердичеві в кафе, клубах, невеликих ресторанчиках для створення святкової атмосфери.

Фактури з об’ємними малюнками

Візерунки на полотні можуть бути як вдавленими, так і опуклими. Ці полотна дуже органічно виглядають у класичних стилях та деяких напрямках сучасного дизайну. Використовують їх там, де приміщення має виглядати дорого, солідно, навіть престижно, але при цьому елегантно та вишукано. Ці фактури, як і всі попередні, можуть використовуватися як на все полотно, так і фрагментарно. Часто полотно з візерунками можна побачити в класичній натяжній стелі “рамка”, про яку вже йшлося вище. Воно використовується в центральній частині, добре радиться, що надає деякому шику приміщенню

Візерунки можуть бути різними. Дуже популярні флористичні мотиви – листочки, ліани, дрібні квіти. Але може бути і класичні геометричні візерунки, і навіть абстрактні орнаменти.

Фактури з переливами

Ця група також нечисленна. До неї входять фактура перлів та перламутр. Відрізняються вони лише ступенем переливу та відображення. Такі фактори можна використовувати замість традиційного сатину, оскільки виглядають вони набагато ошатніше. Прекрасне рішення для невеликих або темних кімнат, так як полотно добре відбиває світло. Перламутр та перли чудове рішення для спальні, їх можна встановити в холі. Не менш ефектно такі полотна виглядають у вітальні та кабінетах.

Говорячи про тренди і тенденція в інтер’єрній моді взагалі, і про натяжні стелі, зокрема, не можна не згадати ефекти натяжних стель. Їхня кількість і різноманітність зростає з кожним роком. Ми постараємося розповісти про найактуальніші, такі, які нам доводилося встановлювати у Бердичеві.

Стильні ефекти натяжних стель у Бердичеві

Ефектами можуть називатися як певні конструкції стель натяжних, так і системи освітлення, і навіть нанесення зображень. Щоб зрозуміти, які ефекти сьогодні актуальні, і які з них теж вважаються класикою, розповімо про кожного детальніше

Ефект натяжної стелі «небо»

Цей ефект стосується нанесення зображень. У наших каталогах є багато різних зображень неба з хмарами, які можна нанести на стелю. Також деякі виробники вже випускають готові полотна із цими картинами.

Найчастіше такі зображення використовуються вставками. Їх можуть застосовувати в однорівневих та багаторівневих стелях. За своєю стилістикою малюнки піднебіння абсолютно універсальні. Це один із найперших ефектів, який почав використовуватися в натяжних стелях, тому, частково, його теж можна вважати класичним.

Продовжуючи тему неба, розповімо ще про один ефект, який користується великою популярністю в Бердичеві.

Ефект «зіркове небо»

У кількох словах ми вже згадували про нього, коли говорили про декоративні фактури з блискітками. Справжній ефект створюється за допомогою полотна та спеціального додаткового обладнання. У найпростішому варіанті – це світлодіодні світильники, які можуть вставлятися в проріз полотна або розташовуватися за ним без порушення цілісності. До таких світильників підключаються спеціальні генератори, що забезпечують їхню роботу. «Зірки» можуть блимати, а можу горіти без мерехтіння. Є й складніші і дуже складні конструкції. Для створення метеоритного дощу, місячного затемнення, обертання галактики, вибуху супернової використовуються проектори. Все обладнання кріпиться до основного перекриття в міжстельовому просторі, працює безшумно, тому не завдає ніякого дискомфорту і не псує зовнішній вигляд приміщення.

Ефекти “тіньова” і “безщілинна” стеля

Ці ефекти створюються за рахунок особливостей конструкції, а точніше комплектуючих, що використовуються. За допомогою спеціальних кріплень полотно встановлюється без необхідності використовувати декоративну стрічку.

Якщо полотно впритул прилягає до стіни, без утворення зазору, стеля називається безщелевим. Такі конструкції виглядають дуже сучасно та акуратно. Часто використовується у стилях, які не передбачають наявність декору на стінах та стелі.

Якщо полотно примикає до стіни не щільно, між ним та вертикальною поверхнею утворюється щілина, яка виглядає як тінь. Саме тому такий ефект і отримав цю назву. Дуже актуальна така стеля у сучасних стилях. Чим світліше полотно використовується в конструкції, тим більше виражена тінь і тим красивіша вона виглядає.

Ефект «парячі лінії» і «стеля, що ширяє»

Цей ефект створюється за допомогою додаткових систем освітлення натяжної стелі. По периметру полотна або його площі на спеціальній конструкції кріпляться пази для світлодіодних світильників. Вони включаються окремо від основного освітлення.

Якщо світильники розташовані по периметру полотна, така конструкція називається стеля, що «парить». Назву вона отримала через враження, що полотно існує окремо від стін. Воно, начебто, ширяє в повітрі.

Якщо світильники розташовані на поверхні полотна, конструкція називається «парячі лінії». Лінії можуть розташовуватись на полотні хаотично або складатися у візерунки, геометричні фігури.

Обидві конструкції надзвичайно популярні як у житлових, так і в комерційних приміщеннях. У будинках та квартирах їх використовують усюди, від передпокою до ванної. Також їх встановлюють у кафе, ресторанах, нічних клубах та ще дуже багато варіантів їх використання.

Нанесення на стелю

Цей ефект можна умовно поділити на три. Існує звичайне нанесення на полотно, а також псевдооб’ємне та об’ємне нанесення. Кожен з цих видів заслуговує на особливу увагу.

Малюнок на натяжній стелі в Бердичеві

Цей ефект дуже популярний, може використовуватися в будь-яких приміщеннях і на всіх традиційних факторах полотна. Ми вже згадували, що на тканинному полотні зображення виходить як картина. На ПВХ плівці воно більш плоске, але не менш ефектне. Найкраще яскравість і чіткість надається на матових полотнах світлих тонів. Але це не означає, що на чорне глянсове полотно не можна нанести малюнок. Наша компанія має технологію, яка робить ці зображення дуже красивими. Вони виглядають вражаюче, тому що саме по собі блискуче чорне полотно виглядає як бездонне, тому малюнок на ньому здається ширяючим у повітрі.

Пседвооб’ємне зображення на натяжній стелі

Цей ефект досягає майстерністю дизайнерів та спеціальною підготовкою картинки. Ефект об’єму, що здається, досягається за допомогою тіней, освітлення і затемнення певної частини картинки. Такі малюнки здаються об’ємними лише з певної точки у приміщенні, тому їхнє розташування на площі полотна завжди потрібно дуже ретельно продумувати.

Об’ємні зображення натяжної стелі

Ці картинки об’ємні з будь-якої точки та місця, з якого б ви на нього не дивилися. Вони дуже ефектно, але створюються складно. Для створення об’ємного малюнка використовується не одне, а два полотна. Нижнє прозоре, на нього наносяться ті деталі, які мають здаватися ближчими. Верхнє того кольору, яким має бути стеля і на ньому розташовані деталі, які повинні здаватися далі.

З цим ефектом працюють далеко не всі компанії не лише у Бердичеві, а й загалом по Україні. Щоб створити таку ризикну, потрібно мати техніку, яка друкує дуже чіткі зображення, професійних дизайнерів, які правильно розіб’ють картинку на деталі, і установників, які з точність до міліметра суміщають зображення при монтажі полотна. Наша компанія все це має, тому якщо ви хочете зробити свій інтер’єр дійсно особливим, можете сміливо замовити об’ємне зображення на стелю в Бердичеві від компанії Арт Декор.

Техніка різьбленої стелі

Це останній у нашому списку але ніяк не на враження ефект. Техніка різьбленої стелі виконується також із використанням двох полотен. Вони мають бути різного, бажано контрастного кольору. На нижньому полотні спеціальним верстатом робляться отвори. Це може бути геометричні фігури, малюнки, візерунки. Потім полотна кріпляться один під одним. І через проріз нижнього полотна видно верхнє іншого кольору. Виглядає це справді дуже красиво. Ця техніка тільки набирає популярності в Україні, тому якщо ви хочете мати унікальну стелю у своєму будинку, поспішайте замовити у справжніх професіоналів.

Підсумовуючи, хочеться сказати, що Бердичів невелике місто, але наші фахівці встановлювали тут такі різні стелі, що не в усіх обласних центрах можна спостерігати такі різні уподобання. Компанія Арт Декор може здійснити будь-який дизайнерський задум, який стосується натяжних стель, тому поспішайте викликати нашого фахівця на виміри.

Питання та відповіді

✅️ Як швидко ви встановлюєте натяжну стелю після замовлення в Бердичеві❓

Все залежить від того, яку конструкцію необхідно встановити. Підготовка матеріалів простої однорівневої стелі без ефектів займає 2-3 дні, сам монтаж кілька годин. Чим складніша конструкція або якщо потрібно зображення, то і підготовка та монтаж триватимуть довше.

✅️ Як замовити установку стель в Бердичеві❓

Вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом. Викликати замірника та обумовити дату та час його візиту. Під час консультації на об’єкті замірник відповість на всі запитання.

✅️ Скільки коштує установка натяжної стелі в Бердичеві❓

Все залежить від конструкції, її складності та матеріалів. Ми завжди намагаємось на сайті давати максимально свіжу та актуальну інформацію. Перейдіть в наш прайс, ви виберете конструкцію, що цікавить, і дізнайтеся орієнтовну ціну.

✅️ Якщо нас затоплять сусіди, чи можна викликати фахівців вашої компанії для ліквідації наслідків у Бердичеві❓

Звичайно, наші фахівці приїдуть, зіллють воду і встановлять полотно, якщо це ПВХ. Якщо йдеться про тканинному полотні, то вони зорієнтують вас, що робити і як вчинити в цьому випадку.

✅️ Чи можна купити у вас матеріали в Бердянську та встановити стелю самостійно❓

Можна, але якщо у вас немає досвіду встановлення, краще цього не робити. Монтаж натяжної стелі вимагає не тільки теоретичних знань, почерпнутих з інтернету, а й навичок, які здобуваються лише з досвідом.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом