Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі з 3D ефектом

Переваги 3D Натяжної Стелі

 • Величезний естетичний ефект.
 • Візуальне розширення простору і підняття стелі.
 • Відмінна вологостійкість і простота прибирання (в разі, якщо використовується в якості полотна ПВХ плівка).
 • Хороші тепло і звукоізолюючі властивості.

Від 1500 грн/м2

В наявності

Натяжні стелі з 3D ефектом

Натяжні стелі з 3D ефектом
Одним з найвиразніших варіантів натяжних стель є конструкція з 3Д малюнком. Іншими словами – з об’ємним зображенням. Такий малюнок досягається декількома шляхами:

 • ☆ імітацією об’ємного зображення за рахунок використання спеціальних графічних прийомів;
 • ☆ імітацією об’ємного зображення за рахунок використання конструкції натяжної стелі;
 • ☆ створення дійсно об’ємного малюнка.

Розглянемо докладніше ці три варіанти

Імітація об’ємного зображення самим малюнком

Досягається це тими ж прийомами, як і малюється перспектива. Тобто як би зменшення зображення з перспективою перетворення його в точку, малювання тіні, яку нібито відкидає предмет, варіюванням тонів і відблисків, показ інших площин предмета, а не тільки його фронтального зображення і т.д. Одними з найпопулярніших таких псевдооб’емних зображень є :

 • ☆ Метелик на стелі. Ілюзія обсягу досягається за рахунок малювання тіні, яку нібито відкидають крила.
 • ☆ Різноманітні види абстракцій, де показуються хвилі, воронки за рахунок змін тону кольору і малювання відблисків.
 • ☆ Конус, вістрям вниз, на кінці якого «вішається» люстра.
 • ☆ Арка – малюнком згладжується перехід від натяжної стелі до стіни.

Переваги – простота створення 3D ефекту.

Недолік – ілюзія обсягу виникає тільки при спостереженні з певного ракурсу. Зазвичай робиться так, щоб об’ємний малюнок можна було побачити з входу в приміщення.

Створення об’ємного малюнка

Для цього варіанту необхідно створення багаторівневого натяжної стелі. Суть цього варіанту – поділ малюнка на кілька складових, які наносяться на різні рівні. Пояснимо це на прикладі.

Один з популярних 3Д зображень – це малюнок неба. Виконується він наступним чином. На першому рівні, який ближче до стелі, робиться фотодруком малюнок неба і хмар. Як правило, для полотна першого рівня береться сітчаста поліефірна тканина, просочена полімерами.

На другому рівні, який виконується з напівпрозорої ПВХ плівки, малюються гілки дерев і трава. Коли цю конструкцію зберуть в єдине ціле, створиться дуже правдоподібна ілюзія, що ви дивитеся на небо з якогось поглиблення. Аналогічним чином малюється морське дно і т.д.

Дуже велику виразність набувають 3D зображення, в яких поєднуються два вищевказаних варіанти – спеціальна фотодрук і багаторівнева конструкція.

Для більшої виразності 3D зображень створюють спеціальну світлодіодне підсвічування.

Створити 3Д натяжну стелю непросто. Для цього використовуються спеціальні програми, які допомагають візуально побачити, як буде виглядати конструкція. Вони ж допомагають розрахувати крій полотна.

Переваги 3Д натяжних стель

Основна перевага – це величезний естетичний ефект. При професійному підході ваш стеля буде виглядати просто приголомшливо. Особливо, якщо вона являє собою багаторівневу конструкцію. У багатьох випадках така стеля з точки зору виразності – це рівень мистецтва.

Тепер про інші переваги:

 • ☆ Візуальне розширення простору і підняття стелі. Якщо над головою розкинулося блакитне небо з хмарами, то якісь 2,6-2,7 м висоти стелі зникають!
 • ☆ Відмінна вологостійкість і простота прибирання (в разі, якщо використовується в якості полотна ПВХ плівка).
 • ☆ Хороші тепло і звукоізолюючі властивості.
 • ☆ Повна герметичність приміщення від проток зверху (при використанні ПВХ плівки).

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 17 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжні стелі з 3D ефектом

1500 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 1500 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом