Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Реальные отзывы о натяжных потолках компании Art Decor

Наиболее убедительно о качестве услуг компании говорят отзывы ее клиентов. Ведь одно дело красиво писать о себе и совсем другое, когда о твоей работе говорят люди, которым ты устанавливал натяжной потолок и которые за это заплатили деньги.

Ниже приведены отзывы наших клиентов – клиентов компании Art Decor. Больше ничего говорить не будем, просто ознакомьтесь с ними.

Натяжные Потолки - Art Decor
4.9
Основано на отзывах: 632
powered by Google
Татьяна Семенюк
Татьяна Семенюк
13:24 07 Dec 21
Зверталась до компанії, щоб дуже терміново встановили натяжну стелю в кімнаті. Сподобалось, що працють з 8.00. Приємні оператори. Телефонувала в 8.20 ранку, 11.30 вже приїхав майстер на замір, а на слідуючий день до обіду вже все було зроблено. Все вирішувала в телефонному режимі, навіть колір, розрахунок на картку теж дуже зручно. Молодці.
Lesya Cherkes
Lesya Cherkes
14:42 23 Oct 21
Сьогодні у нас працювали Юрій та Богдан. Робота виконана швидко, якісно та професійно. Дякуємо робітникам, замірнику та керівництву за злагоджену роботу та індивідуальний підхід. Успіхів та процвітання!
Tetiana Holovatenko
Tetiana Holovatenko
16:38 08 Jul 21
Робили натяжні стелі. Сподобалася робота майстрів і замірника. Із замірником оперативно домовилися про зустріч і до дня встановлення постійно був на зв'язку.Майстри працюють чисто і акуратно, після себе сміття не лишають, шпалери чистенькі. Окрім стель самостійно встановлюють освітлення. На стелі гарантію видають, тому раджу цю фірму
WoodenToys
WoodenToys
14:13 13 Aug 20
Враження від співпраці - МЕГА КЛАСНЕ!!!Звернувся в компанію, щоб зробили натяжну стелю в вітальню. Спочатку приїхав ввічливий представник, все заміряв і проконсультував. Озвучив ціну і домовилися про день монтажу.Вже на цьому етапі був вражений конкурентною ціною і професійним підходом.Сам монтаж, пройшов дуже швидко, охайно і ненапряжно. Хлопці ( Юра і БОГДАН) підкорили мене своїм професіоналізмом і тактовністю. Ніяких зайвих розмов, безладу чи проблем. Все чітко, швидко і без відволікань мене))Поки поснідав і посидів в телефоні все зробили і ПРИБРАЛИ ПІСЛЯ СЕБЕ!! А це рідкість в сфері будівництва.Я дуже радий що скористався послугами саме компанії Арт Декор! Тепер в мене крута матова біла стеля, яка радує око, кожен раз коли заходжу в кімнату.Не можу сказати нічого про інші бригади, але рекомендую обирати Арт Декор і бронювати Юру і Богдана. Вони круті!!!Дякую за якісно виконану роботу. Бажаю Вам процвітання і розвитку в такий нелегкий для всіх час.😀🙏
Катерина Коба
Катерина Коба
10:22 17 May 18
Все супер! Стелі вийшли крутіші, ніж я уявляла) Робота команди дуже професійна. Ще не бачила такої злагодженості. За два дні квартиру зробили, навіть замели)Дуже вдячна за роботу! Дякую!
Смотреть все отзывы
js_loader
Это сообщение об ошибке видно только администраторам WordPress

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Оставьте Ваши данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время


    Оставьте Ваши данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время


      Оставьте Ваши данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время